Jump to content
zox

movie trailers + videos...

Recommended Posts

Για αρχή για τσεκάρετε αυτά τα "καλά παιδιά"...

...Rory Bushfield,Mark Abma,Eric Hjorleifson,Ingrid Backstrom,Eric Pollard,Simon Dumont,Sarah Burke,Mike Wilson,Sammy Carlson,Mike Douglas,Hugo Harrison,Shane McConkey,Chris Rubens.....

ΕΔΩ

  • Like 2

p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

....αμαν.... ωωω δεν ειμαι καλά.......


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ καλό !

 

Ερώτηση :

Εχω ψάξει σε 2 αλυσίδες βίντεο κλαμπ ταινίες για σκι και το μόνο που έχω βρει είναι το extreme oops. Ξερει κανείς να μου πει αν κάποιο βίντεο κλαμπ έχει άλλες ?

 

Εύα

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τώρα αν πω στα τυπάκια ότι και εγώ κατεβαίνω τα απάτητα του Βάκχου, λες να ψαρώσουνε :P:P ????

 

Αυτά παθαίνω όμως, εκεί που νομίζω ότι κάτι πάω να κάνω στο σκι βλέπω αυτά τα τυπάκια :P και λέω να το γυρίσω στο τάβλι.......... εκεί που νομίζω ότι έχω αρχίσει να βγάζω κανά άλμα στο kite βλέπω το Νοrth World Pro Tour :P και λέω να το γυρίσω στο τάβλι .............εκεί που νομίζω ότι κάτι καταφέρνω να κάνω στο skydiving βλέπω τους Soul Flyers :P και τελικά το παίρνω απόφαση ότι το τάβλι κάνει για μένα......

 

Ελα ντε όμως, που πάω να παίξω τάβλι και εκεί που νομίζω ότι κάτι πάω να καταφέρω πέφτω στον παππού στο καφενείο και μου τα παίρνει όλα διπλά :blink::blink:

 

Τελικά τι σκληρός που είναι ο κόσμος :lol:

 

Φιλικά

Σπύρος B)

  • Like 2

Sky is not my limit.....it's my playground!!! :skydive:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μα κι αυτα τα τυπακια γιατι νομιζεις το γυρισαν στο extreme?? Για ταβλι ξεκινησανε, πεσανε σε κατι δικους μας στο Πανεπιστημιο και αποφασισανε να κανουνε κατι που δεν το κανουμε εμεις :P:P:P

 

Αν καταφερεις και τον παπου να παει απατητα, θα μεινεις βασιλιας στο καφενε! :lol::blink:

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βασικά,αμφιβάλλω αν σε ελληνικό video club βρεις τέτοιου είδους ταινίες.Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι είτε να παραγγείλεις από internet ή να τις κατεβάσεις.

 

Εναλλακτικά μπορείς να γυρίσεις μια δική σου,όπως κάναμε εμείς με το σύλλογο :P:P .Σε λίγο καιρό θα μοντάρουμε τα videos...μιλάμε για υπερπαραγωγή(!!!!!!)...τι Seth και Pollard....εδώ έχουμε να κάνουμε με darka darka επίπεδο :blink::blink: ...από σαρωτικές τούμπες λόγω pre-release και κωλοτούμπινγκ μέχρι ομαδικές ισοπεδωτικές καταβάσεις και ανελέητες κοψιδομαχίες. B)

____________________________________________________________________

 

Εν τω μεταξύ πάρτε και μια ακόμα από τις πιο δημοφιλείς ταινίες της σεζόν που μας πέρασε...το Teddy Bear Crisis. Έχει και κάτι τύπους που νομίζουν ότι ξέρουν σκι....πςςςςςςς σιγά τώρα :lol::P

 

Don't worry έχω πράγμα για όλο το καλοκαίρι...θα το πασάρω με δόσεις :P:P


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για πάρτε κι αυτό 8):lol: για καλοκαιρινή μελέτη.. :D:lol:


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έτσι...για να φύγει η ένταση...

 

Κλίκαρε ΕΔΩ


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Πολύ καλό !

 

Ερώτηση :

Εχω ψάξει σε 2 αλυσίδες βίντεο κλαμπ ταινίες για σκι και το μόνο που έχω βρει είναι το extreme oops. Ξερει κανείς να μου πει αν κάποιο βίντεο κλαμπ έχει άλλες ?

 

Εύα

 

 

Μπορείς νομίζω πολύ εύκολα να τις κατεβάσεις από το internet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λίγο ακόμα συντηρητικό σκι.... :D:D:Dhttp://www.twoplank.com/video-shop/screenplay/]ΕΔΩ...(διαλέξτε ανάλυση)


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σου εύχομαι τέτοια συντηριτικότητα στη ζωή σου.. :D

Όχι από τώρα τα βίνετο..5 Μήνες θέλειιιιι....


Share this post


Link to post
Share on other sites

Για snowboardάδες και σκιερ που είναι υπομονετικοί χρήστες dsl από 512 και πάνω (200+MB είναι αυτά)....απευθείας από ΟΚΕΜΟ snowpark...17 λεπτά freestyle...οι ανυπόμονοι ας μείνουν με το trailer-movie. :D

 

Καλά μπάνια... :D


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Για snowboardάδες και σκιερ που είναι υπομονετικοί χρήστες dsl από 512 και πάνω (200+MB είναι αυτά)....απευθείας από ΟΚΕΜΟ snowpark...17 λεπτά freestyle...οι ανυπόμονοι ας μείνουν με το trailer-movie.

:D

 

Γενικώς με dsl βασικά γίνεται..

Με 384 εγώ την κατέβασα σε 1 ώρα 22 λεπτά κ κάτι δευτερόλεπτα :D


Share this post


Link to post
Share on other sites
Μπορείς νομίζω πολύ εύκολα να τις κατεβάσεις από το internet :lol:

 

 

egw vriskw tous titlous sto www.totalvids.com alla den exw apo pou na ta katevasw. kamia idea kaneis?

dc++ den exei tpt opws episis oute se bitenova kai mininova

Share this post


Link to post
Share on other sites
egw vriskw tous titlous sto www.totalvids.com alla den exw apo pou na ta katevasw. kamia idea kaneis?

dc++ den exei tpt opws episis oute se bitenova kai mininova

Γειά σου φίλε,σε dc++ δεν βρίσκεις?

Σίγουρα?Τσέκαρε σε αλλα hubs..Εγώ ότι δεν έβρισκα αλλού,συνήθως στο Νταϊρέκτ Κονέκτ το είχε κάποιος..

A,θα σε διορθώσουν σίγουρα..Αλλά θυμίσου να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες.. :lol:

Rulezz


Share this post


Link to post
Share on other sites

Πείτε κανένα τίτλο...τέλος οι καλοκαιρινές διακοπές (Λευκάδα) οπότε πρέπει να ετοιμαζόμαστε για ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΕΕΣ

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.K το είδα και αρρώστησα....απλά RESPECT...της χιονοστοιβάδας το κάγκελο :blink::blink:

 

+ αυτή που έχει περισσότερα σίδερα....και λιγότερο βουνό. :D


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eγώ ψάχνω το "ski to the max" αλλά σε torrents τίποτα... :D Μόλις είδα το trailer (από τη μέση και μετά).. Αν αυτοί κάνουν σκι εμείς τι κάνουμε?:D :D Φθινόπωρο 2006 θα βγει άρα πότε θα τη βρούμε? ΘΕΛΩ ΣΚΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ !!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Για snowboardάδες και σκιερ που είναι υπομονετικοί χρήστες dsl από 512 και πάνω (200+MB είναι αυτά)....απευθείας από ΟΚΕΜΟ snowpark...17 λεπτά freestyle...οι ανυπόμονοι ας μείνουν με το trailer-movie. :angry:

 

Καλά μπάνια... <_<

 

 

Τρομερο video. Ειδικα ενας τυπας με σκι περιπου στα μεσα που κανει ενα 180 κ 360 χωρις αλμα, σα land trick. Δεν ξερω πως λεγεται κιολας, τρομερο!!!


no friends on a powder day

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για ορεκτικά αυτό

 

και αυτό

 

Και για κυρίως...αυτό,

κατεβάστε όποια έκδοση του Long Story Short νομίζετε,

και οπωσδήποτε το Shangai Six

 

....κι έχω αφήσει και κάτι για επιδόρπιο πιο μετά.


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...