Jump to content
tsinikou110

Καινούριο μέλος

Recommended Posts

Γεια! ;) είμαι η Δήμητρα και είμαι καινούρια στο club

Έχω και αρκετές απορείες.

Ξέρει κανείς να μου πεί πού θα βρώ κεριά p-tex για συντήρηση σκι?

Με τις οργανώσεις - εκδρομές τί παίζει?

Συνήθως πάω για σκι 3-5 πηγάδια ή Πήλιο με μία φίλη

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς μας βρήκες!

 

Ρούλα ;)


"Ski good or eat wood"... The White Grizzly mantra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς όρισες Δήμητρα!

Ποιες ειναι ακριβώς οι απορίες σου σχετικά με τις οργανώσεις-εκδρομές;

Φιλικα

Ρανια

 

ΥΓ. Σημερα εχουμε πάρτυ μασκέ στο Φλοκαφέ στο Μαρούσι, επί της Κηφισίας, στις 21,00. Μασκαρέψου κι ελα να γνωρίσεις τη σοβαρή πλευρά του συλλόγου!

Share this post


Link to post
Share on other sites

για υλικα συντηρησης, στην πρωτη σελιδα εχει ενα κοκκινο banner ,skishop παρε τηλεφωνο εχουν απόλα της ΤΟΚΟ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλώς όρισες Δήμητρα!

Ποιες ειναι ακριβώς οι απορίες σου σχετικά με τις οργανώσεις-εκδρομές;

Φιλικα

Ρανια

 

ΥΓ. Σημερα εχουμε πάρτυ μασκέ στο Φλοκαφέ στο Μαρούσι, επί της Κηφισίας, στις 21,00. Μασκαρέψου κι ελα να γνωρίσεις τη σοβαρή πλευρά του συλλόγου!

Δυστηχώς δεν μπορούσα να έρθω στο πάρτυ

Κανονίζονται εκδρομές σε χιονοδρομικά?

Βουλγαρία έχεις πάει?

Share this post


Link to post
Share on other sites
για υλικα συντηρησης, στην πρωτη σελιδα εχει ενα κοκκινο banner ,skishop παρε τηλεφωνο εχουν απόλα της ΤΟΚΟ.

Σ'ευχαριστώ!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δυστηχώς δεν μπορούσα να έρθω στο πάρτυ

Κανονίζονται εκδρομές σε χιονοδρομικά?

Βουλγαρία έχεις πάει?

 

Κανονίζονται κάθε χρόνο μια εκδρομή στο εξωτερικό και 3 στο εσωτερικό. Η μοναδική που προλαβαίνεις ειναι 14-15 Μάρτη στον Παρνασσό. Στο φορουμ "Εκδρομες, εκδηλώσεις, ραντεβού στα βουνά" υπάρχει λίστα πρόθεσης συμμετοχής στην οποια μπορεις να συμπληρώσεις το ονομά σου προκειμένου να δουμε τις συμμετοχές και να αναζητήσουμε καταλύματα.

Κατά τα άλλα ολοι μας εξορμούμε σε βουνά κυρίως τα σαββατοκύριακα άτυπα αλλα και τις καθημερινές. Αν παρακολουθείς το φορουμ ειναι πολυ πιθανό να βρεις παρεα οποτε αποφασίσεις να ανεβεις στο βουνό. Οταν ειμαστε στο βουνό επικοινωνούμε με pmr στη συχνότητα 8/20.

 

Στη Βουλγαρία εχω κανει συνολικα 3 βδομάδες σκι, συγκεκριμενα στο Μπανσκο και εχω αποφασίσει να μην ξαναπάω για πολλους λογους. Υπάρχουν όμως λάτρεις και γνωστες των βουλγάρικων χιονοδρομικών στο φορουμ. Κανοντας μια απλη αναζήτηση θα βρεις πολλες ενδιαφερουσες και χρήσιμες πληροφορίες.

 

Φιλικα

Ρανια

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλώς σας βρήκα!!

Ωραίο βιντεάκι...... :P

ποιο απ'ολα; :P:(

DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλώς όρισες!

Γεια σας και απο μενα! Με λενε Γιωργο και οταν κανω ski ειμαι καλα!!! Ο πρωτος snowcluber που συναντησα ηταν ο Ζώης πανω στο lift...Γεια σου Ζώη!!! Και μετα ο Λαππας απο το χωριο του Θαναση!!! Γεια σου Χρηστο!!! Καλως σας βρηκα λοιπον!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς όρισες Δήμητρα στο Snow Club

και Γιώργο στο thread της Δήμητρας στο Snow Club!

 

Πολύ μου άρεσε αυτό!!! Πλάκα έχει !

ο φιλοξενούμενος της φιλοξενούμενης!

 

Μιλάω εγώ που στο forum δεν είχα καταφέρει να συστηθώ !

και βέβαια τα "άκουσα" γι' αυτό! γεια σου Χρήστο...

:lol:

 

Αυτά είναι τα ωραία στο SC ;)


Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
Κανονίζονται κάθε χρόνο μια εκδρομή στο εξωτερικό και 3 στο εσωτερικό. Η μοναδική που προλαβαίνεις ειναι 14-15 Μάρτη στον Παρνασσό. Στο φορουμ "Εκδρομες, εκδηλώσεις, ραντεβού στα βουνά" υπάρχει λίστα πρόθεσης συμμετοχής στην οποια μπορεις να συμπληρώσεις το ονομά σου προκειμένου να δουμε τις συμμετοχές και να αναζητήσουμε καταλύματα.

Κατά τα άλλα ολοι μας εξορμούμε σε βουνά κυρίως τα σαββατοκύριακα άτυπα αλλα και τις καθημερινές. Αν παρακολουθείς το φορουμ ειναι πολυ πιθανό να βρεις παρεα οποτε αποφασίσεις να ανεβεις στο βουνό. Οταν ειμαστε στο βουνό επικοινωνούμε με pmr στη συχνότητα 8/20.

 

Στη Βουλγαρία εχω κανει συνολικα 3 βδομάδες σκι, συγκεκριμενα στο Μπανσκο και εχω αποφασίσει να μην ξαναπάω για πολλους λογους. Υπάρχουν όμως λάτρεις και γνωστες των βουλγάρικων χιονοδρομικών στο φορουμ. Κανοντας μια απλη αναζήτηση θα βρεις πολλες ενδιαφερουσες και χρήσιμες πληροφορίες.

 

Φιλικα

Ρανια

Ok Ράνια!!!!!!! Σ'ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Για την εκδρομή θα πώ και σε μια φίλη που πάμε μαζί για σκι. Πιστεύω να έχει καλό χιόνι!!!!!!!!!! Βέβαια καθημερινές δουλεύω κ δεν μπορώ αλλα για Σαββατοκύριακα είμαι μέσα. Μέχρι 27 Μαρτίου θα είμαι Αθήνα. Ελπίζω να τα πούμε κ από κοντά.

Για το Μπάνσκο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια κ θέλω να πάω, Γι'αυτό σε ρώτησα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...