Jump to content
VanessaM.

θελω να χιονισει..ζηταω πολλα???

Recommended Posts

γεια σας,ειμαι καινουργιο μελος κ χαιρομαι τοσο μα τοσο πολυ που υπαρχουν τα φορουμ και μπορεις να μοιραστεις κατι που αγαπας με ατομα που εχουν την ιδια τρελα! δεν εχω εμπειρια στο αθλημα ειχα αρχισει απο μικρη γιατι μας πηγαιναν με το σχολειο,αλλα ειχα χρονια να κανω κ ανεβηκα περισυ μερικες φορες κ αυτο ηταν,ερωτευτηκα!!!

ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ..ΔΙΑΒΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ (ΣΤΟΝ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟ)ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ,ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΠΤ!

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΒΙΒΛΙΟ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ..

ΚΑΝΕΤΕ Κ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
γεια σας,ειμαι καινουργιο μελος κ χαιρομαι τοσο μα τοσο πολυ που υπαρχουν τα φορουμ και μπορεις να μοιραστεις κατι που αγαπας με ατομα που εχουν την ιδια τρελα! δεν εχω εμπειρια στο αθλημα ειχα αρχισει απο μικρη γιατι μας πηγαιναν με το σχολειο,αλλα ειχα χρονια να κανω κ ανεβηκα περισυ μερικες φορες κ αυτο ηταν,ερωτευτηκα!!!

ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ..ΔΙΑΒΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ (ΣΤΟΝ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟ)ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ,ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΠΤ!

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΒΙΒΛΙΟ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ..

ΚΑΝΕΤΕ Κ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ?

 

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας Βανεσσα!!Επεσες σε καλη φλεβα σε σχεση με αυτο που αγαπας.Ετοιμασου για ριπες καλοσορισματων :D :D


μην κανεις παρεα με γαλοπουλες αν θελεις να πεταξεις με αετους

Share this post


Link to post
Share on other sites
γεια σας,ειμαι καινουργιο μελος κ χαιρομαι τοσο μα τοσο πολυ που υπαρχουν τα φορουμ και μπορεις να μοιραστεις κατι που αγαπας με ατομα που εχουν την ιδια τρελα! δεν εχω εμπειρια στο αθλημα ειχα αρχισει απο μικρη γιατι μας πηγαιναν με το σχολειο,αλλα ειχα χρονια να κανω κ ανεβηκα περισυ μερικες φορες κ αυτο ηταν,ερωτευτηκα!!!

ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ.

Μην είσαι βιαστική.

ΔΙΑΒΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ (ΣΤΟΝ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟ)ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ,ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΠΤ!...και πολύ καλά έκανες.

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΒΙΒΛΙΟ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ..

ΚΑΝΕΤΕ Κ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ?Ουί....κάθε Τετάρτη στα φλο Αμαρουσίου ή στο olympico στο Φάληρο.Βγαίνει πάντα ανακοίνωση.

 

Καλώς μας ήλθες λοιπόν και νά΄σαι σίγουρη, ότι θα μάθεις πολλά, εδώ που πας να μπλέξεις. :D :D :lol:


Μπορεί να μην είμαι μικρής ηλικίας αλλά είμαι νεαρής νοοτροπίας

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΟΣΟ ΕΧΩ ΠΟΡΩΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ,Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΕ ΜΕΝΑ ΕΧΩ ΠΟΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ) Κ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ.. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΛΟΓΟΥ ΕΙΣΤΕ ΔΑΣΚΑΛΟΙ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΟΣΟ ΕΧΩ ΠΟΡΩΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ,Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΕ ΜΕΝΑ ΕΧΩ ΠΟΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ) Κ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ.. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΛΟΓΟΥ ΕΙΣΤΕ ΔΑΣΚΑΛΟΙ?

 

 

Απο ολα εχει ο μπαξες μας :D Απο πρυτανεις μεχρι μαθητες νηπιαγωγειου :lol: Συγκατοικοι ειμαστε ολοι στην τρελλα...ανεξαρτητως επιπεδου και ηλικιας :D ωχ


μην κανεις παρεα με γαλοπουλες αν θελεις να πεταξεις με αετους

Share this post


Link to post
Share on other sites
Να απαντήσω; :D (δε λόβ ντόκτα και έτσι)

 

Σκούριασες μεγάλε................άκου απάντηση 3 ώρες αργότερα από το πρώτο post! :D

 

Καλώς όρισες Βανέσσα και προσοχή στον Κύριο Λάππα το δάσκαλο του μιλάμε μόνο στον πληθυντικό. :lol:


There is no such thing as too much snow (Doug Coombs)

 

 

http://www.pelionski.gr/

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΠΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ,ΣΤΡΑΒΩΝΕΣΑΙ Κ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ Κ ΤΠΤ .. :D τι ηταν αυτο μπαι δε γουει?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βανέσα, παράκληση να μην γράφεις με κεφαλαία, στο forum φαίνεται σαν να φωνάζεις. Τα κίτρινα γράμματα μερικές φορές τα χρησιμοποιούμε όταν κάνουμε πλάκα :D , ακριβώς για να μην διαβάζεται εύκολα αυτό που γράψαμε.


Νίφει!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλως ήρθες.

Συναντήσεις κάθε Τετάρτη :D


''...ουκ εν το πολλώ το ευ...'' ...εκτός κι αν είναι χιόνι ή κυβικά

armada_alpha1.jpg

τα μυαλά και τα αλεξίπτωτα δουλεύουν μόνο ανοιχτά

6179.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Βανέσα, παράκληση να μην γράφεις με κεφαλαία, στο forum φαίνεται σαν να φωνάζεις. Τα κίτρινα γράμματα μερικές φορές τα χρησιμοποιούμε όταν κάνουμε πλάκα :D , ακριβώς για να μην διαβάζεται εύκολα αυτό που γράψαμε.

 

 

μαλιστα κ.δασκαλε ,οτι πειτε :D απλα δεν εχω ξαναγραψει σε φορουμ,κ μονο που γραφω στα ελληνικα με δυσκολευει!

Share this post


Link to post
Share on other sites
απλα δεν εχω ξαναγραψει σε φορουμ,κ μονο που γραφω στα ελληνικα με δυσκολευει!

 

 

μόνο στην αρχή, μετά θα συνηθίσεις, πάντως δεν παίρνουμε κεφάλια στην ωρθωγραφοία :D

 

καλώς ήρθες εσύ και καλοδεχούμενες και οι αδερφές σου, πόσες είναι; :D

 

νιφάδας


How you stand is how you ski

Share this post


Link to post
Share on other sites
μαλιστα κ.δασκαλε ,οτι πειτε :D απλα δεν εχω ξαναγραψει σε φορουμ,κ μονο που γραφω στα ελληνικα με δυσκολευει!

 

Εμάς τους πιο παλιούς να δεις ,που βάζουμε και τόνους :lol:

Ο Γιάννης50 θα 'πρεπε να βάζει και ψιλές και δασείες ,αλλά του τη χαρίσαμε επειδή είναι μικρός κι ακόμη μαθαίνει:D

Καλώς ήρθες κι από εμένα. :D


Γιατρέ τα βλέπω όλα άσπρα!Είμαι σοβαρά?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Να απαντήσω; :rolleyes: (δε λόβ ντόκτα και έτσι)

Εσύ....είπαμε!Σεμνά :rolleyes: !


Μπορεί να μην είμαι μικρής ηλικίας αλλά είμαι νεαρής νοοτροπίας

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλως ήλθες Βανέσσα.

συναντησεις υνηθως κάθε Τετάρτη.

Μαρουσι η Φάληρο ή Συγγρου ή Μεσογειων... βγαινει ανακοινωση...

 

Τι ηλικια, πιο χιονοδρομικο επισκεπτεσαι συνηθως, ποσα χρονια κανεις σκι?

Υψος,βαρος...

 

οχι δε παιρνω βιογραφικο... το επιπεδο του σκι προσπαθω να προσεγγισω...

Share this post


Link to post
Share on other sites

μόνο στην αρχή, μετά θα συνηθίσεις, πάντως δεν παίρνουμε κεφάλια στην ωρθωγραφοία :rolleyes:

 

καλώς ήρθες εσύ και καλοδεχούμενες και οι αδερφές σου, πόσες είναι; :rolleyes:

 

νιφάδας

 

 

εχω δυο αδερφες διδυμες κ ειναι 20 χρονων! ειμαιστε ομαδα απο μονες μας εμεις.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλως ήλθες Βανέσσα.

συναντησεις υνηθως κάθε Τετάρτη.

Μαρουσι η Φάληρο ή Συγγρου ή Μεσογειων... βγαινει ανακοινωση...

 

Τι ηλικια, πιο χιονοδρομικο επισκεπτεσαι συνηθως, ποσα χρονια κανεις σκι?

Υψος,βαρος...

 

οχι δε παιρνω βιογραφικο... το επιπεδο του σκι προσπαθω να προσεγγισω...

 

ειμαι 23, παλια πηγαινα με το σχολειο μου καρπενησι ,αλλα περισυ ανεβαινα με την παρεα μου καλαβρυτα! κοιτα δεν μετραω τα προηγουμενα χρονια στο καρπενησι (μονο τα πολυ βασικα ειχα μαθει τοτε) ,πιο πολυ περισυ ασχοληθηκα αλλα κ παλι μην φανταστεις απλα καταβαινω τις πιστες ..τραγικη (αλλα εχω στυλ μου λενε οι φιλοι μου) :rolleyes:

ειμαι 1.65 κ 52 κιλα..αυτα..θες να ρωτησεις κατι αλλο???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις γιατί με γαργαλάει το πληκτρολόγιο μου. :P

 

Τέσπα, και εμείς θέλουμε να χιονίσει και σήμερα πήραμε μια πολύ καλή πρόγευση από το βουνό στα Καλάβρυτα. :)


Νίφει!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις γιατί με γαργαλάει το πληκτρολόγιο μου. :P

 

Τέσπα, και εμείς θέλουμε να χιονίσει και σήμερα πήραμε μια πολύ καλή πρόγευση από το βουνό στα Καλάβρυτα. :)

 

διαβασα κατι εδω στο φορουμ οτι δεν θα ανοιξει ο αχιλλεας στα καλαβρυτα,κ υπαρχει καποιο προβλημα κτλ. ισχυει? κ ποτε με το καλο το βλεπουν να ανοιγει το χιονοδρομικο?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις γιατί με γαργαλάει το πληκτρολόγιο μου. :P

 

Τέσπα, και εμείς θέλουμε να χιονίσει και σήμερα πήραμε μια πολύ καλή πρόγευση από το βουνό στα Καλάβρυτα. :)

 

διαβασα κατι εδω στο φορουμ οτι δεν θα ανοιξει ο αχιλλεας στα καλαβρυτα,κ υπαρχει καποιο προβλημα κτλ. ισχυει? κ ποτε με το καλο το βλεπουν να ανοιγει το χιονοδρομικο?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ε; :)

 

Καμία σχέση, μα καμία όμως.

 

Θα ανοίξει μόλις έχει αρκετό χιόνι, συνήθως τέλη Δεκέμβρη. Για μεγαλύτερη ακρίβεια, μπορείς να δεις και εδώ. :P


Νίφει!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ε; :)

 

Καμία σχέση, μα καμία όμως.

 

Θα ανοίξει μόλις έχει αρκετό χιόνι, συνήθως τέλη Δεκέμβρη. Για μεγαλύτερη ακρίβεια, μπορείς να δεις και εδώ. :P

 

παλι καλα .. γιατι στεναχωρεθηκα οταν το διαβασα!

ολο εξυπναδες μου εισαι..χαχαχα,ηταν καλο ομως..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βανέσα καλώς μας ήρθες και καλή διαμονή!

Πού το διάβασες αυτό για τον Αχιλλέα;

Μήπως είναι παλιο ποστ;

Φιλικα

Ρανια

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...