Jump to content
Evagelos

Ενημέρωση χ/κ Παρνασσού

Recommended Posts

Το ιδιο μπορουσε να συμβει κ στην αρχη της 6α που κατεβηκα την ιδια μερα.Το ενιωσα λιγο ασταθες κ κατεβηκα γρηγορα.


101277.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΟΚ. ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ... ΑΦΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ!

ΦΙΛΕ ΛΑΠΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ... ΜΗΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ!!!! angry: :angry:;)

Edited by she_french

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπερες,εχει κανεις καμια ιδεα για καθαρα δευτερα παρνασσο;το forecast δινει ηλιοφανεια αλλα μαλλον απαισιοδοξες προβλεψεις ακουω... Αξιζει νανεβουμε ; Ευχαριστω εκ των προτερων

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το χιόνι σε τι κατάσταση είναι;Το έχει παγώσει όπως βλέπω στο S/R;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Παιδιά χαλαρώστε λιγάκι. Αν υπάρχει τόση αστάθεια στο snowpack που μπορεί ο θόρυβος ενός χαμηλά ιπτάμενου μαχητικού να ξεκινήσει μιά χιονοστιβάδα, δεν θα έπρεπε να βρίσκεται κανείς, ούτε στο σαλέ της Φτερόλακκας γιά καφέ ,πόσο μάλλον να κάνει σκι σε "ύποπτα" σημεία. Μην βλέπετε πολλές ταινίες με σκι.

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

μεγαλη καταρα εχει πεσει φετος με τον καιρο. τριτο συννεχομενο σ/κ χαλια καιρου και μηδενικης δραστηριοτητας. το ενα τριτο της σεζον χαθηκε ετσι... ημαρτον!

 

εχτες τρελο αερα και ψιλοχιονο. ανοιχτα μονο τα συρομενα 10 και 14 στη Φτερολακα και το baby... καποια στιγμη εκλεισε και το 14 και εμεινε το 10 να χαροπαλευει (ανοιξε-κλεισε). ο αερας να ξυριζει τα παντα. τεραστια δυναμη. στην κλιση του baby οχι απλα δεν τσουλαγε προς τα κατω οταν ερχοντουσαν οι ρυπες αλλα ειχες αρκετες πιθανοτητες να σε ριξει κατω. τιμη εισιτηριου 1ευρω...

 

σημερα ανεβαινουμε απο Φτερολακα. ποιο νορμαλ φαινοτανε ο αερας. αλλα ενημερωνομαστε οτι λειτουργουσαν λιγο το πρωι καποια λιφτ στα κελαρια και η 6 στη Φτερολακα αλλα πλεον παπαλα. κλεισανε απο αερα και δεν επροκειτω να τα ξανα ανοιξουν. εμεινε μονο ο Αιολος ο οποιος πηγαινε με χαμηλη ταχυτητα. απο Φτερολακα λειτουργουσε το καρεκλακι 7 αλλα και τα συρομενα 10 και 14. λεμε οκ ας παμε να κανουμε τουλαχιστο το 7. εξοπλισμος, μποτες, σανιδι με το που παμε να κατσουμε στην καρεκλα... τερμα... εκλεισε και αυτο... οσοι ειχαν κατεβει απο τις πιστες και ειχαν αφησει το αυτοκινητο στο σαλε της Φτερολακας περιμεναν το βανακι να τους ανεβασει πανω απο τον δρομο...ελπιζω να μην εχει μεινει κανεις εκει ακομα... :rolleyes: ανεβαινουμε Φτερολακα μαζι με ολους του επισκεπτες του τριημερου :wub: χαμος στο παρκινγκ. λειτουργουσε μονο το συρομενο 10...ευτυχως μας δωσανε πισω τα 15 ευρω...τα μπογαλακια μας και πισω στην Αθηνα...

 

εχω τρεις βδομαδες να κανω εστω και μια κατεβασια της προκοπης και παω καθε σαββατοκυριακο! θα μπορουσα να μεινω και αυριο αλλα δινει τον ιδιο (και παραπανω) αερα απο σημερα οποτε οι πιθανοτητες να λειτουργησει κατι ειναι λιγες. μακαρι να μην ειναι ετσι και οσοι τυχεροι να κανουν κατι...

 

το χιονι οσο ειδα εχτες λιγο στην Φτερολακα ηταν σχεδον τσιμεντο

Edited by clouseau

Share this post


Link to post
Share on other sites
μεγαλη καταρα εχει πεσει φετος με τον καιρο. τριτο συννεχομενο σ/κ χαλια καιρου και μηδενικης δραστηριοτητας. το ενα τριτο της σεζον χαθηκε ετσι... ημαρτον!

 

εχτες τρελο αερα και ψιλοχιονο. ανοιχτα μονο τα συρομενα 10 και 14 στη Φτερολακα και το baby... καποια στιγμη εκλεισε και το 14 και εμεινε το 10 να χαροπαλευει (ανοιξε-κλεισε). ο αερας να ξυριζει τα παντα. τεραστια δυναμη. στην κλιση του baby οχι απλα δεν τσουλαγε προς τα κατω οταν ερχοντουσαν οι ρυπες αλλα ειχες αρκετες πιθανοτητες να σε ριξει κατω. τιμη εισιτηριου 1ευρω...

 

σημερα ανεβαινουμε απο Φτερολακα. ποιο νορμαλ φαινοτανε ο αερας. αλλα ενημερωνομαστε οτι λειτουργουσαν λιγο το πρωι καποια λιφτ στα κελαρια και η 6 στη Φτερολακα αλλα πλεον παπαλα. κλεισανε απο αερα και δεν επροκειτω να τα ξανα ανοιξουν. εμεινε μονο ο Αιολος ο οποιος πηγαινε με χαμηλη ταχυτητα. απο Φτερολακα λειτουργουσε το καρεκλακι 7 αλλα και τα συρομενα 10 και 14. λεμε οκ ας παμε να κανουμε τουλαχιστο το 7. εξοπλισμος, μποτες, σανιδι με το που παμε να κατσουμε στην καρεκλα... τερμα... εκλεισε και αυτο... οσοι ειχαν κατεβει απο τις πιστες και ειχαν αφησει το αυτοκινητο στο σαλε της Φτερολακας περιμεναν το βανακι να τους ανεβασει πανω απο τον δρομο...ελπιζω να μην εχει μεινει κανεις εκει ακομα... :rolleyes: ανεβαινουμε Φτερολακα μαζι με ολους του επισκεπτες του τριημερου :wub: χαμος στο παρκινγκ. λειτουργουσε μονο το συρομενο 10...ευτυχως μας δωσανε πισω τα 15 ευρω...τα μπογαλακια μας και πισω στην Αθηνα...

 

εχω τρεις βδομαδες να κανω εστω και μια κατεβασια της προκοπης και παω καθε σαββατοκυριακο! θα μπορουσα να μεινω και αυριο αλλα δινει τον ιδιο (και παραπανω) αερα απο σημερα οποτε οι πιθανοτητες να λειτουργησει κατι ειναι λιγες. μακαρι να μην ειναι ετσι και οσοι τυχεροι να κανουν κατι...

 

το χιονι οσο ειδα εχτες λιγο στην Φτερολακα ηταν σχεδον τσιμεντο

 

Exeις δίκιο φιλε μου Μεγάλη Πίκρα....

Edited by geoski

2cor3ms.jpg

 

Η ζωή δεν μετριέται με τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε,

αλλά από τις στιγμές που αυτές.... "κόβονται".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest afrodite

Eσας σας εδωσαν ομως τα 15 ευρω πισω. Εμας τιποτα!!!!Μειναμε με την υποσχεση οτι στην επομενη επισκεψη μας στο ΧΚΠ θα έχουμε έκπτωση 15 ευρω, κατι που δυστυχως δεν το πιστευω. Περα απο το ονομα μου στη λιστα δεν υπαρχει τιποτα που να με κατοχυρωνει. Εγω την πατησα διαφορετικα. Φτανουμε Κελαρια παρκαρουμα, ζαλονομαστε και κατηφοριζουμε προς τα εκδοτηρια. Ο εξω ινακας που λεει τι ειναι ανοχτα και τι κλειστα δεν λειτουργει. Μπενω μεσα και βλεπω στις οθονες τον Αιολο να λειτουργει, Ηραλη οχι, τα υπολοιπα δεν μπορουσα να καταλαβαω. Παω στα εκδοτηρια φτανει η σειρα μου ρωταω την ταμεια τι δουλευει σημερα, η ταμειας κανει οτι δεν ακουσε οτι δεν καταλαβαινει επιασε κουβεντα με κατι συναδελφους της περιμενω εγω υπομονετικα να μαθω τι λειτουργει τι δεν λειτουργει. Οταν μου δινει σημασια μου λεει "Σημερα το εισητηριο 15ε" Καταλαβα οτι το μισο θα λειτουργει. Εκεινη την ωρα σκαει ανακοινωση οτι σημερα λειτουργει στα Κελαρια Αιολος Βακχος Αφροδιτη και Φτερολακα 7 και 10. Ωραια λεω Αιολος και Βακχος καλα ειναι το κοβω το εισητηριο. Στεκομαι στην απεραντη ουρα που ειχε δημιουργηθει για να ανεβουμε στο αυγο. Ξαφνικα βλεπουμε κοσμο να κατεβαινει κατω. Τι γινεται καλε; Μας λενε τα παντα κλειστα το αυγο κλειστο εξ αιτιας ισχυρων ανεμων. Οσοι ειναι απανω θα κατεβουν με ρατρακ :wub: . Παμε στις πληροφοριες τσακωνοντουσαν διαφοροι η υπαλληλος ανενδοτη, δεν δινουμε λεφτα πισω. Τις λεω οτι εγω εβγαλα εισητηριο αλλα δεν το περασα απο το μηχανημα. Δε γινεται μου λεει, αφηστε το ονομα σας και στην επομενη επισκεψη σας θα σας γινει εκπτωση. Το εγραψα το ονομα κι ελπιζω τωρα στην καλη θεληση του χιονοδρομικου. Ειπαμε να μην τα παρατησουμε αμαχητοι, αφου ξυπνησαμ που ξυπνησαμε και ανεβηκαμε δεν παμε στη Φτερολακα; Εστω να κατεβουμε κανα δυο φορες την 7....Με το που φτανουμε μας λενε οτι μολις εκλεισε :P Παει δε με θελει φετος δεν εξηγειται αλλιως...Αν ειχαμε παει απο την αρχη Φτερολακα ίσως να ειχαμε τσουλισει κανα δυο φορες..ισως να ειχαμε προφτασει...Και η επομενη βδομαδα τα ιδια θα ειναι... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

δλδ παλι καλα που ακυρωσα το τριημερο τελευταια στιγμη

ελιωσα και στο μαιναλο εχθες ..σουπερ!!! :rolleyes::wub:

λοιπον

προς ομαδα εργασιας

αμεση διοργανωση για...

pray for good weather party

:P :P :D:P


DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
δλδ παλι καλα που ακυρωσα το τριημερο τελευταια στιγμη

ελιωσα και στο μαιναλο εχθες ..σουπερ!!! :rolleyes::wub:

λοιπον

προς ομαδα εργασιας

αμεση διοργανωση για...

pray for good weather party

:P :P :D:P

 

 

πριν απο αυτο ομως να κανουμε και ενα PRAY FOR MORE SNOW γιατι εχει γινει τσιμεντο αυτο που υπάρχει πρωτα! ;)

2 μερες χιονοπτωση μεχρι την Τεταρτη και μετα 3 μερες ΗΛΙΟ!! :D


Skiing is a dance, and the mountain always leads.

Share this post


Link to post
Share on other sites

το καλυτερο σκι το εχω κανει τελη Φεβρουαρίου-Αρχές Μαρτιου...:( οποτε συνεχιζω να ελπίζω..;)


Skiing is a dance, and the mountain always leads.

Share this post


Link to post
Share on other sites

YYYYES!!! I AM BACK GUYS. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΠΙΟ ΘΕΡΜΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ... ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ, ΑΛΛΑ ΣΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ... ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ! ΛΙΓΗ ΚΑΤΑΠΟΝΗΣΗ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΡΑΔΑΣΜΟΙ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ... ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΕΝΤΑΞΗ ΟΚ. ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΛΜ. ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΜΕ ΠΛΑΓΙΟΛΙΣΘΗΣΗ... ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΑΛΙΩΣ! ΣΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Περάσαμε το τριήμερο στον Παρνασσό αλλα δυστυχώς επιστρέψαμε με ένα αίσθημα πικρίας γιατί δεν καταφέραμε να χαρούμε το βουνό. Είχα καλλιεργήσει μια κρυφή ελπίδα ότι την Κυριακή ίσως ο άνεμος να μην ήταν δυνατός αλλά οι νοτιάδες έδειξαν και πάλι τα δόντια τους, διέψευσαν κάθε προσδοκία και φανέρωσαν τις μεγάλες αδυναμίες των χιονοδρομικών.

 

Γενικά την Κυριακή ταλαιπωρηθήκαμε πολύ και μόνο η καλή παρέα συνέδραμε στο να αντιμετωπίζουμε τις καταστάσεις με υπομονή και χαμόγελο. Φτάσαμε στα Κελάρια με δυσκολία και αρκετή καθυστέρηση, διότι ένα πούλμαν είχε ακινητοποιηθεί στην άνοδο ενώ παράλληλα στην κάθοδο προσπαθούσε να περάσει το εκχιονοστικό που καθάριζε το δρόμο. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να είμαστε αρκετή ώρα ακινητοποιημένοι και τελικά να καταφέρουμε να περάσουμε μετά από 20 λεπτά τουλάχιστον. Καθώς περνούσαμε διπλά από το πούλμαν παρατήρησα ότι φορούσε αλυσίδα μόνο στον πίσω αριστερό τροχό και βέβαια δε γνωρίζω αν την φορούσε από πριν ή τοποθετήθηκε αφού το πούλμαν κόλλησε. Τα ίδια και τα ίδια κάθε ΣΚ, χωρίς τίποτα να αλλάζει, δίχως κανείς να τιμωρείται, εκτός βέβαια από εμάς που ταλαιπωρούμαστε από την απερισκεψία των ασυνείδητων οδηγών και την αδιαφορία των αρχών και του ΧΚ. Οι δρόμοι αλλού καθαρισμένοι κι αλλού όχι, με αποτέλεσμα ο οδηγοί να φορούν αλυσίδες για 50 μέτρα με λασπο-αλατό-χιόνο και μετά να διανύουν εκατοντάδες μέτρα με τις αλυσίδες πάνω σε καθαρή άσφαλτο! Και το σκηνικό αυτό να εναλλάσσεται... Μια λασπόαλατόχιονο, μια καθαρή άσφαλτος. Το ΧΚ θα πρέπει να αποφασίσει... είτε θα καθαρίζει καλά όλο το δρόμο είτε θα τον αφήνει με μια μικρή στρώση χιονιού σταθερά ώστε να πιάνουν οι αλυσίδες και να μην ταλαιπωρούνται οι οδηγοί, τα αυτοκίνητά τους κι εμείς που δε φοράμε αλυσίδες (τετρακίνηση + ΑΤR) και πρέπει να πηγαίνουμε με 10 σε καθαρή άσφαλτό!!

 

Φτάνοντας πάνω, περίπου στις 10.00, μαθαίνουμε ότι μόλις έχει κλείσει η Αφροδίτη λόγω ανέμου, και ότι τα Κελάρια έμπαιναν πλέον σε αναστολή. Οι πληροφορίες είναι συγκεχημένες γι΄αυτό αποφασίζω να περπατήσω μέχρι τον πίνακα για να δω τι γίνεται και στη Φτερόλακκα... Μάταια όμως, γιατί ο πίνακας δε λειτουργεί!! Ρωτώ στα ταμεία και η κοπέλα με παραπέμπει στις πληροφορίες... Εκεί επικρατεί το χάος γιατί κάποιοι έκοψαν έξω εισιτήριο και μέσα τους έλεγαν ότι το αυγό είναι εκτός και δε μπορούν να ανέβουν στο ΧΚ! Τη στιγμή που έφτασα στις πληροφορίες γινόταν χαμός από κόσμο και τηλέφωνα. Μάλιστα πρόλαβα στιχομυθία όπου ο υπάλληλος έλεγε σε ένα αγανακτισμένο χιονοδρόμο ότι δε μπορεί να του επιστραφεί το ποσό γιατί δεν προβλέπεται τέτοια διαδικασία από την ιδιοκτησία και σε απαίτηση του χιονοδρόμου να δει το διευθυντή ότι αυτός είναι στη Φτερόλακκα αλλά και εκείνος δε θα μπορεί να κάνει κάτι γιατί δεν είναι στο χέρι του διευθυντή, γιατί κι αυτός ένας απλός υπάλληλος και άλλα που δεν έκατσα να ακούσω.... Ρωτώ τη διπλανή υπάλληλο τι γίνεται στη Φτερόλακκα και μαθαίνω ότι είναι ανοικτά 7 και 10. Αποφασίζουμε να πάμε εκεί, έστω για λίγες κατεβασιές στην 7 μην πάει η μέρα χαμένη και μόλις φτάνουμε κλείνει κι η 7 και μας λένε ότι μάλλον θα κλείσει κι η 10. Εκείνη τη στιγμή οι άνεμοι ήταν πράγματι πολύ δυνατοί. Άπρακτοι πλέον κι ενώ η ώρα είναι 11.00 αποφασίζουμε να τα παρατήσουμε και να κατέβουμε στο Λιβάδι για καφέ. Στην επιστροφή τρώμε μια ανάλογη ταλαιπωρία με εκείνη της ανόδου γιατί πλέον αρκετά αυτοκίνητα έχουν σταθμεύσει πάνω στο δρόμο, στο σημείο οπου σχηματίζεται ένα άνοιγμα σε μια διασταύρωση (του Βάρκου αν δεν απατώμαι;) για να παίξουν οι κάτοχοί τους με το χιόνι... Η ουρά που σχηματίζεται είναι πολύ μεγάλη και βρισκόμαστε σε ακινησία σε τέτοιο βαθμό που φίλος προλαβαίνει να βγάλει τις αλυσίδες του ενώ βρίσκεται στην ουρά... Στη διασταύρωση με τον κεντρικό δρόμο συναντούμε δεύτερο μποτιλιάρισμα, με άνθρωπο της αστυνομίας παρόντα, ο οποίος σε εύλογη απορία μου αν διακόπτει την κυκλοφορία για να διέλθουμε εμείς μου απαντά με φυσικότητα "χώσου γιατί δε θα περάσεις ποτέ"!!!....

 

Σύνολο 3+ ώρες στο αυτοκίνητο από το πρωί που ξεκινήσαμε από το δωμάτιο... Όπως έγραψα στην αρχή ευτυχώς που η παρέα ήταν ευδιάθετη και έλειψε ο εκνευρισμός.

 

Και τώρα πραγματικά απορώ.... ανεξάρτητα από τον καιρό που δεν επέτρεψε τη χιονοδρομία, περιμένουν πραγματικά στο ΧΚ ότι θα θελήσουμε να ξανανέβουμε κάποιο ΣΚ ενώ κανείς δε μας εξασφαλίζει την ομαλή πρόσβαση σε αυτό;;

Edited by KSpecial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Διαλέξτε άλλο δρόμο για να βρείτε την υγεία σας;)

Παρνασσός δεν είναι μόνο η Αράχωβα και το Λιβάδι.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σάββατο-Κυριακή ήταν ταλαιπωρία στο ΧΚΠ. Το Σάββατο τη βγάλαμε σε... καφέ της Αράχωβας. Την Κυριακή τσουλήσαμε 2 φορές μέχρις τις 12 (είχαμε πάει από τις 8.30), μετά όμως κάτσαμε μέχρι αργά, ως τη στιγμή που άρχισε η βροχή.

 

Την Κ. Δευτέρα, ωστόσο, αποζημιωθήκαμε για όλο το μπατσόχιονο που φάγαμε στα μούτρα την προηγουμένη. Παιδιά, τι να πούμε;! Κάναμε πολλές ώρες σκι με άπνοια, ευχάριστο χιόνι και λιακάδα -οκ, και με ομίχλη αρκετές στιγμές. Αναρωτιόμασταν γιατί δεν άνοιγε ο Ηρακλής νωρίτερα, παρά αποφάσισαν να τον θέσουν σε λειτουργία κατά τις 2μμ? Περίπου τέτοια ώρα, πάντως. Φανταστήκαμε ότι μάλλον οι αρμόδιοι του ΧΚ δεν πίστευαν καν ότι θα προέκυπτε τόσο "καλή" χιονοδρομικώς μέρα, οπότε είχαν υπολογίσει να δουλέψουν γενικώς στο... ρελαντί...


*καιρός να λάβουνε τα όνειρα εκδίκηση*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Περάσαμε το τριήμερο στον Παρνασσό αλλα δυστυχώς επιστρέψαμε με ένα αίσθημα πικρίας γιατί δεν καταφέραμε να χαρούμε το βουνό.

 

 

Είπες για τριήμερο, την Κ.Δευτέρα δε κάνατε σκι?

Κατά τη γνώμη μου, επικό κράτημα 8-12μμ την Κ.Δευτέρα

Όπως επίσης επικός ο πάγος στους δρόμους και πάρκιν


How you stand is how you ski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Διαλέξτε άλλο δρόμο για να βρείτε την υγεία σας;)

Παρνασσός δεν είναι μόνο η Αράχωβα και το Λιβάδι.

 

 

πές τα να αγιάσει το στομα σου!! :(


Skiing is a dance, and the mountain always leads.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ορέστη μου πολλοί τα λέμε λίγοι ακουν ομως. Ευτυχώς για μας βέβαια!

Share this post


Link to post
Share on other sites

GT200 έχεις σχολή αγωνιστικής οδήγησης στην Ελλάδα;Ομολογώ ότι είμαι "κουλός" και θέλω να κάνω κάποια μαθήματα αλλά οι άλλες σχολές μου είναι μακρυά και δεν μπορώ να καλύψω το κόστος....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φιλικη συμβουλη... οσοι ταλαιπωρηθηκατε το τριημερο, μην ανοιξετε να διαβασετε τις εντυπωσεις απο ΧΚΠισοδεριου εαν δεν....

 

α) Εχετε κατεβασει μισο μπουκαλι Jaegermeister η αναλογο αντιψυκτικο

 

β) Δεν εχετε ξυραφι που να κοβει, γιατι θα ταλαιπωρηθειτε οταν θα κοβετε τις φλεβες σας

 

Μην πειτε οτι δεν προειδοπειηθηκατε... :(

 

Εγω παω γυμναστηριο γιατι επεσαν πολλες αμαρτιες... ;)

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μάλιστα.... δηλαδή τελικά φταίω εγώ που πήγα στον Παρνασσό, που επέλεξα το "λάθος" δρόμο, που ανέβηκα την Κυριακή, που δε μάντεψα ότι η καλή μέρα ήταν η Δευτέρα, που διάλεξα ακατάλληλη ώρα κλπ κλπ.... Και όλα τα άλλα είναι καλώς καμωμένα....

 

 

Θα επανέλθω το βράδυ γιατί δεν έχω χρόνο να πω την άποψή μου...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μην ξεχασεις το Jaegermeister σου λεω... ;)

 

A small preview.... :lol:

 

Κι αυτος χαλια περασε... :P

 

perlepisoderi.jpg

 

Ο αποχιονισμος ειχε πολλλλλληηη δουλεια... ;)

 

periferpisoderi.jpg

 

Αντε και να προσεχετε μην εχουμε τιποτα αιματοχυσιες... :lol::lol:

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ποια μερα δεσποζει απο τις επομενες για σκι;


101277.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...