Jump to content

Recommended Posts

ωραια...βαλες κ αλλες...

 

ποτε πηγες κ πως σου φανηκε;

ξερω ειναι ειναι πολυ καλο κ καλοστρωμμενες πιστες...

 

κοστος γενικα;


Snow is on my D.N.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ο πρωτος μας προορισμος για φετος οπου τελικα και δεν πηγαμε.... :)


DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ωραια...βαλες κ αλλες...

 

ποτε πηγες κ πως σου φανηκε;

ξερω ειναι ειναι πολυ καλο κ καλοστρωμμενες πιστες...

 

κοστος γενικα;

 

Προσπαθώ τα τελευταία χρόνια να κάνω πάντα ένα πέρασμα και από εκεί.

Στα + της περιοχής ότι έχει καλά υψόμετρα, καλοπατημένες πίστες με αρκετά καλή ποικιλία, πολύ όμορφα τοπία, αφορολόγητο χωριό-όχι όμως πάντα πολύ φτηνό, καλό φαγητό-σαλέ, ή γενικότερα ό,τι έχει να κάνει με το σκι είναι σε άριστο επίπεδο.

Στα - ότι είναι σχετικά μακριά από παντού και με δύσκολή πρόσβαση (ειδικά σε κακοκαιρία-προσοχή να έχετε χιονολάστιχα), πολύ μακρόστενο το χωριό με μεγάλο μήκος για να το περπατήσεις, μποτιλιάρισμα συχνό στους δρόμους, έχει Ελληνικά χαρακτηριστικά (κόσμο που δεν πάει για σκι αλλά για να δείξει ρούχα-αυτοκίνητο-γούνα-κινητό), αλλάζει απότομα ο καιρός, σε περίπτωση κακοκαιρίας δεν έχει πίστες που να μην τις πιάνει ο καιρός, η περιοχή του σκι χωρίζεται σε 2 ανεξάρτητες περιοχές που δεν συνδέονται χιονοδρομικώς, εκεί βρίσκεται το αρχαιότερο εν λειτουργία καρεκλάκι που έχω δει, λιγότερο "αθλητικό κλίμα" σε σχέση με Αυστριακό προορισμό.

Σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλό και από τις καλύτερες επιλογές για αρχή και τέλος της σεζόν.

Edited by mil

53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το φεβρουαριο που μας περασε εκανα σκι και εγω με τη παρεα στο Livignio και στο Bormio.

 

Ηταν η πρωτη μου φορα Ευρωπη, (εκτος απο Βανσκο που εχω παει) και μπορω

να πω οτι ηταν παρα πολυ καλα.

 

Εμεις μεναμε στο Βορμιο, και καναμε και στα τρια. Βορμιο και τις 2 πλαγιες του Livignio.

 

Πολυ καλες προτασεις, διοτι προσφερουν και τα τρια, διαφορετικες επιλογες.

 

Βορμιο, πιο στενες πιστες με δεντρα, μετριες και δυσκολες και φανταστικη θεα απο τα 3000μ.

 

Λιβινιο, 2 διαφορετικες πλαγιες, μια για πιο αρχαριους με πολυ φαρδιες πιστες και η αλλη για πιο προχωρημενους,

με ενα φανταστικο snow park για πολλα κολπα!!! Και στις δυο πλαγιες πολλες δραστηριοτητες

με χαραγμενες διαδρομες, loops, σλαλομς.....ολα τελεια!!!

 

Κατι βασικο ειναι το μεγαλο υψομετρο, με το καλο χιονι, αλλα και το ρισκο του καιρου.

 

Προσβαση απο Μιλανο με 2.5 ωρες περιπου οδηγηση μεσο λιμνης Κομο.

 

Τα συστήνω ανεπιφύλακτα.

 

Θα βαλω και φωτος αργοτερα.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Προσβαση απο Μιλανο με 2.5 ωρες περιπου οδηγηση μεσο λιμνης Κομο
Μέσω Lecco πάντα, για να μήν πάει κανείς από Como.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Livigno ή Bormio ?

Πιό ωραίο χωριό ποιό είναι?πιο γραφικό ,με περισσότερη ζωή?

τα δύο μικρότερα χιονοδρομικά της περιοχής τι λένε??

Καμία πρόταση για διαμονή???Λέμε να μείνουμε Bormio και μιας και θα έχουμε αμάξι να τα γυρίσουμε και τα τέσσερα..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ ομορφα και τα δύο το Bormio εχει στα υπέρ του τα λουτρά εκπληκτικά για μετα το σκι, το Livigno το apres ski γενικότερα μαγαζιά αφορολόγητα εγκαταστάσεις φαγητό βράδυ.

 

Το ενα απο το αλλο απεχει καμια ώρα και κάτι ανάλογα με τις συνθήκες.

 

Αναλόγως το σκι που κάνεις και την παρέα και την εποχή που θες να πας αποφασίζεις.


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μετά απο την πρόσφατη επισκεψή μας στο πανέμορφο Livigno, να γράψω μερικά πραγματάκια. για να μην γκρινιάζει και ο Mil :P

 

Πανέμορφο χωριό, γραφικότατο αρκετά μεγάλο. Εχει πάρα πολλές επιλογές ακομα και για αυτούς που δεν κάνουν σκι. Εχει νέες υπερσύγχρονες εγκατασταάσεις λουτρών για κάθε γούστο για απόλυτη χαλάρωση. Εχει εγκατασταση για Ice Climbing, παγοδρόμιο, Ιππασία.

Εχει μία αγορά αρκετά μεγάλη σε είδη σκι σε πολύ καλές τιμές λόγω αφορολόγητου, αλλά και αρκετά μαγαζιά με προσφορές και με πολλές επιλογές, έχει και ηλεκτρονικά και ρουχα.

Είδαμε αρκετά μαγαζιά πολύ ομορφα και γραφικά για διασκέδαση μετά το σκί για φαγητό και ποτό.

Το χιονοδρομικό χωρίζεται στα δύο.

Απο την μία πλευρά το μικρότερο το Mottolino με 8 λιφτ και 25 πίστες όλων των επιπέδων και ενα παρκο, και απο την άλλη το Carosello3000 το μεγαλύτερο με 10 λίφτ και 27 πίστες επίσης όλων των επιπέδων και άλλο ενα παρκο. Και στις δύο πλευρές του βουνού έχει ατελείωτο off piste.

Οι πίστες στρωμένες σαν τα χαλιάααααααα μπορντοροδοκόκκινα μπουχάρα,, :blink: , αεροδρόμια, κυριολεκτικά εκπληκτικες.

Η μετακίνηση μέσα στο χωριό πάρα πολύ καλή, υπάρχουν sikbuss καθε 6 λεπτά η κάθε γραμμή, το αυτοκίνητο για κάποιον ο οποιος δεν θέλει να πάρει είναι περιττό.

Η μετάβαση απο και προς το Μιλάνο γίνεται με skibuss το οποίο έχει 2 δρομολόγια κάθε μέρα και κοστίζει 45ε.

 

Καθε χρόνο έχει promotional προσφορές στις αρχές και στο τέλος της σεζόν με δώρο το skipass για κάθε διαμονή.

Γενικά είναι ένας πολύ καλός προορισμός και value for money.

 

Φωτογραφίες, ειναι πολλές αλλα δεν μπορούμε να τις ανεβάσουμε ολες!

 

Το μόνο αρνητικό σε ολο αυτό είναι οτι την εποχή που πήγαμε είχε ΠΑΡΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! ΜΠΡΡΡΡΡΡ

post-617-1295810169_thumb.jpg

post-617-1295810225_thumb.jpg

post-617-1295810272_thumb.jpg


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μετά απο την πρόσφατη επισκεψή μας στο πανέμορφο Livigno, να γράψω μερικά πραγματάκια. για να μην γκρινιάζει και ο Mil :P

 

Πανέμορφο χωριό, γραφικότατο αρκετά μεγάλο. Εχει πάρα πολλές επιλογές ακομα και για αυτούς που δεν κάνουν σκι. Εχει νέες υπερσύγχρονες εγκατασταάσεις λουτρών για κάθε γούστο για απόλυτη χαλάρωση. Εχει εγκατασταση για Ice Climbing, παγοδρόμιο, Ιππασία.

Εχει μία αγορά αρκετά μεγάλη σε είδη σκι σε πολύ καλές τιμές λόγω αφορολόγητου, αλλά και αρκετά μαγαζιά με προσφορές και με πολλές επιλογές, έχει και ηλεκτρονικά και ρουχα.

Είδαμε αρκετά μαγαζιά πολύ ομορφα και γραφικά για διασκέδαση μετά το σκί για φαγητό και ποτό.

Το χιονοδρομικό χωρίζεται στα δύο.

Απο την μία πλευρά το μικρότερο το Mottolino με 8 λιφτ και 25 πίστες όλων των επιπέδων και ενα παρκο, και απο την άλλη το Carosello3000 το μεγαλύτερο με 10 λίφτ και 27 πίστες επίσης όλων των επιπέδων και άλλο ενα παρκο. Και στις δύο πλευρές του βουνού έχει ατελείωτο off piste.

Οι πίστες στρωμένες σαν τα χαλιάααααααα μπορντοροδοκόκκινα μπουχάρα,, :blink: , αεροδρόμια, κυριολεκτικά εκπληκτικες.

Η μετακίνηση μέσα στο χωριό πάρα πολύ καλή, υπάρχουν sikbuss καθε 6 λεπτά η κάθε γραμμή, το αυτοκίνητο για κάποιον ο οποιος δεν θέλει να πάρει είναι περιττό.

Η μετάβαση απο και προς το Μιλάνο γίνεται με skibuss το οποίο έχει 2 δρομολόγια κάθε μέρα και κοστίζει 45ε.

 

Καθε χρόνο έχει promotional προσφορές στις αρχές και στο τέλος της σεζόν με δώρο το skipass για κάθε διαμονή.

Γενικά είναι ένας πολύ καλός προορισμός και value for money.

 

Φωτογραφίες, ειναι πολλές αλλα δεν μπορούμε να τις ανεβάσουμε ολες!

 

Το μόνο αρνητικό σε ολο αυτό είναι οτι την εποχή που πήγαμε είχε ΠΑΡΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! ΜΠΡΡΡΡΡΡ

Livigno 00020387.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Livigno 00020387.gif
Ρε δεν αφηνετε τα αγαπητηλικια λεω εγω!!...badmood.gif

 

Δεν εχουμε πατησει ακομη χιονι και εχουμε πλανταξει... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

χαλια φαινεται. καλα που δεν πηγα ποτε ως τωρα...ουφ


Snow is on my D.N.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μετά απο την πρόσφατη επισκεψή μας στο πανέμορφο Livigno, να γράψω μερικά πραγματάκια. για να μην γκρινιάζει και ο Mil :P

 

Πανέμορφο χωριό, γραφικότατο αρκετά μεγάλο. Εχει πάρα πολλές επιλογές ακομα και για αυτούς που δεν κάνουν σκι. Εχει νέες υπερσύγχρονες εγκατασταάσεις λουτρών για κάθε γούστο για απόλυτη χαλάρωση. Εχει εγκατασταση για Ice Climbing, παγοδρόμιο, Ιππασία.

Εχει μία αγορά αρκετά μεγάλη σε είδη σκι σε πολύ καλές τιμές λόγω αφορολόγητου, αλλά και αρκετά μαγαζιά με προσφορές και με πολλές επιλογές, έχει και ηλεκτρονικά και ρουχα.

Είδαμε αρκετά μαγαζιά πολύ ομορφα και γραφικά για διασκέδαση μετά το σκί για φαγητό και ποτό.

Το χιονοδρομικό χωρίζεται στα δύο.

Απο την μία πλευρά το μικρότερο το Mottolino με 8 λιφτ και 25 πίστες όλων των επιπέδων και ενα παρκο, και απο την άλλη το Carosello3000 το μεγαλύτερο με 10 λίφτ και 27 πίστες επίσης όλων των επιπέδων και άλλο ενα παρκο. Και στις δύο πλευρές του βουνού έχει ατελείωτο off piste.

Οι πίστες στρωμένες σαν τα χαλιάααααααα μπορντοροδοκόκκινα μπουχάρα,, :blink: , αεροδρόμια, κυριολεκτικά εκπληκτικες.

Η μετακίνηση μέσα στο χωριό πάρα πολύ καλή, υπάρχουν sikbuss καθε 6 λεπτά η κάθε γραμμή, το αυτοκίνητο για κάποιον ο οποιος δεν θέλει να πάρει είναι περιττό.

Η μετάβαση απο και προς το Μιλάνο γίνεται με skibuss το οποίο έχει 2 δρομολόγια κάθε μέρα και κοστίζει 45ε.

 

Καθε χρόνο έχει promotional προσφορές στις αρχές και στο τέλος της σεζόν με δώρο το skipass για κάθε διαμονή.

Γενικά είναι ένας πολύ καλός προορισμός και value for money.

 

Φωτογραφίες, ειναι πολλές αλλα δεν μπορούμε να τις ανεβάσουμε ολες!

 

Το μόνο αρνητικό σε ολο αυτό είναι οτι την εποχή που πήγαμε είχε ΠΑΡΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! ΜΠΡΡΡΡΡΡ

 

 

Που θα βρούμε πληροφορίες για το Ski Bus Milano-Livigno και τις promotional προσφορές που ανέφερες???

Edited by vamvax

My Mind Is Drifting...

 

Live to Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto site του χιονοδρομικου....στειλε και κανα μαιλ μπας και απαντησουν....

παντως τις προσφορες εκει τις ειχα δει


Snow is on my D.N.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Livigno 00020387.gif

 

 

Vamvax εχεις πμ με details!!!

post-617-1296158466_thumb.jpg


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snowflake... Σε ευχαριστώ!!!

 

PS: Snowflake, έχεις PM με καινούριες ερωτήσεις..!!! Χαχαχαχα!!!!!!!

 

Έχω φτύσει αίμα για την συλλογή πληροφορίων και προσπάθεια οργάνωσης μιας εκδρομής στο Livigno. Δυστυχώς ο κύκλος μου είναι αρνητικός στην ιδέα. Έχουν εντυπωσιαστεί με το μέρος, αλλά όλοι τσινάνε στο ότι πρέπει να λείψουμε πολλές ημέρες και φυσικά στο κόστος. Όπως καταλαβαίνετε, μου αντιπροτείνουν το Bansko.... :(

 

ΓΙΑΝΝΗΣ


My Mind Is Drifting...

 

Live to Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites
Snowflake... Σε ευχαριστώ!!!

 

PS: Snowflake, έχεις PM με καινούριες ερωτήσεις..!!! Χαχαχαχα!!!!!!!

 

Έχω φτύσει αίμα για την συλλογή πληροφορίων και προσπάθεια οργάνωσης μιας εκδρομής στο Livigno. Δυστυχώς ο κύκλος μου είναι αρνητικός στην ιδέα. Έχουν εντυπωσιαστεί με το μέρος, αλλά όλοι τσινάνε στο ότι πρέπει να λείψουμε πολλές ημέρες και φυσικά στο κόστος. Όπως καταλαβαίνετε, μου αντιπροτείνουν το Bansko.... :(

 

ΓΙΑΝΝΗΣ

 

το ποσες ημερες θα κατσετε εξαρταται απο εσας. και το μπανσκο δεν ειναι διπλα στην Αθηνα. ποιο ευκολα πας στο Livigno και ποιo ξεκουραστα. και πιθανο ποιο φθηνα αν το ψαξεις με τα αεροπορικα...

 

και το κοστος μπορεις να το κρατησεις σε χαμηλα επιπεδα συγκριτικα με το μπασκο ειδικα αν σε ενδιαφερει το χιονοδρομικο παρα οι χλιδες.

 

το κυριοτερο ειναι οτι δεν υπαρχει καμια συγκριση μεταξυ των 2. καμια!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Έχω φτύσει αίμα για την συλλογή πληροφορίων και προσπάθεια οργάνωσης μιας εκδρομής στο Livigno. Δυστυχώς ο κύκλος μου είναι αρνητικός στην ιδέα. Έχουν εντυπωσιαστεί με το μέρος, αλλά όλοι τσινάνε στο ότι πρέπει να λείψουμε πολλές ημέρες και φυσικά στο κόστος. Όπως καταλαβαίνετε, μου αντιπροτείνουν το Bansko.... :(

 

 

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!

 

Εσύ πήγαινε Livigno και άσε τους να πάνε Bansko και να τους τρέχουν τα σάλια από τις περιγραφές σου. Αλλά να μην τους λυπηθείς ΚΑΘΟΛΟΥ!


53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites

clouseau & mil --> Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας! Δεν χωράει συζήτηση το συγκεκριμένο θέμα. Να σημειώσω όμως πως η υπόλοιπη παρέα δεν τρελλένεται τόσο πολύ για το SB. Ναι μεν θα ανέβουνε στο Χ/Κ, αλλά μπορεί και να μην τσουλήσουν καθόλου και να περιοριστούν σε καφέδες στο chalet. Σας το λέω, διότι έτσι έγινε και πριν λίγες μέρες στο Bansko. Εν ολίγοις, αναζητούν και τα παρελκόμενα. Εμένα προσωπικά, με ενδιαφέρει το χιόνι και μόνο.-

 

Αλλά το κόστος ρε παιδιά είναι σαφώς μεγαλύτερο. Χονδρικά, μόνο για πάγια έξοδα, χρειαζόμαστε minimum 700€ το άτομο, ενώ στο Bansko καθαρίζουμε με περίπου 200€....

 

 

ΓΙΑΝΝΗΣ


My Mind Is Drifting...

 

Live to Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γιαννη, δεν κανεις καλες παρεες... <_<

 

Ελα την Τεταρτη απο το Flo να γνωρισεις τους σωστους ανθρωπους! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
clouseau & mil --> Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας! Δεν χωράει συζήτηση το συγκεκριμένο θέμα. Να σημειώσω όμως πως η υπόλοιπη παρέα δεν τρελλένεται τόσο πολύ για το SB. Ναι μεν θα ανέβουνε στο Χ/Κ, αλλά μπορεί και να μην τσουλήσουν καθόλου και να περιοριστούν σε καφέδες στο chalet. Σας το λέω, διότι έτσι έγινε και πριν λίγες μέρες στο Bansko. Εν ολίγοις, αναζητούν και τα παρελκόμενα. Εμένα προσωπικά, με ενδιαφέρει το χιόνι και μόνο.-

 

Αλλά το κόστος ρε παιδιά είναι σαφώς μεγαλύτερο. Χονδρικά, μόνο για πάγια έξοδα, χρειαζόμαστε minimum 700€ το άτομο, ενώ στο Bansko καθαρίζουμε με περίπου 200€....

 

 

ΓΙΑΝΝΗΣ

 

Εναλλακτική για τους φίλους σου Καλάβρυτα. Θα βρουν καφέ.

Φτηνότερα είναι και μία ανάβαση στον Υμηττό και ένα καφεδάκι στον καναπέ του σπιτιού.

Αν ψάχνεις εσύ για σκι/sb και εκείνοι για καφέ, ψάχνετε κάτι διαφορετικό. Κανονικά απορρίπτονται ως χιονοδρομική παρέα. Ο καφές είναι ετήσια δραστηριότητα, το σκι/sb είναι τρίμηνη και αν. Ειδικά αν μιλάμε για δεδομένα Livigno, είναι εβδομάδα τον χρόνο. Εγώ δεν θα την θυσίαζα (χρόνο+χρήμα+χομπυ) μου για να εξυπηρετήσω τα διαφορετικά γούστα της υπόλοιπης "παρέας" στα ίδια αντικείμενα. Μάλλον πρέπει να πάρετε απόφαση ότι ανά δραστηριότητα εναλλάσονται οι παρέες. Αν δεν τους καλύψει το shopping και η βόλτα του Livigno και περιχώρων, ας πάνε κάπου αλλού για καφέ.

Edited by mil

53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites
Γιαννη, δεν κανεις καλες παρεες... <_<

 

Ελα την Τεταρτη απο το Flo να γνωρισεις τους σωστους ανθρωπους! :lol:

 

 

Εδώ και πόσες Τετάρτες λέω να έρθω, αλλά συνεχώς κάτι στραβώνει...

 

Πχ μεθαύριο έχει ΑΕΚ-ΠΑΟ... Να μην πάω ένα γήπεδο..??? :D


My Mind Is Drifting...

 

Live to Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εναλλακτική για τους φίλους σου Καλάβρυτα. Θα βρουν καφέ.

Φτηνότερα είναι και μία ανάβαση στον Υμηττό και ένα καφεδάκι στον καναπέ του σπιτιού.

Αν ψάχνεις εσύ για σκι/sb και εκείνοι για καφέ, ψάχνετε κάτι διαφορετικό. Κανονικά απορρίπτονται ως χιονοδρομική παρέα. Ο καφές είναι ετήσια δραστηριότητα, το σκι/sb είναι τρίμηνη και αν. Ειδικά αν μιλάμε για δεδομένα Livigno, είναι εβδομάδα τον χρόνο. Εγώ δεν θα την θυσίαζα (χρόνο+χρήμα+χομπυ) μου για να εξυπηρετήσω τα διαφορετικά γούστα της υπόλοιπης "παρέας" στα ίδια αντικείμενα. Μάλλον πρέπει να πάρετε απόφαση ότι ανά δραστηριότητα εναλλάσονται οι παρέες. Αν δεν τους καλύψει το shopping και η βόλτα του Livigno και περιχώρων, ας πάνε κάπου αλλού για καφέ.

 

 

Απάντηση καταπέλτης!!!! Εγώ τα ξέρω αυτά, καθώς είναι ο τρόπος σκέψης μου.

 

Εννοείται πως σέβομαι τους φίλους/ες μου, ιδιαίτερα μετά από τόσα χρόνια φιλίας. Δυστυχώς όμως, ο μόνιμος τσακωμός μας πάνω στο θέμα του Snowboard, δημιουργείται διότι μου γκρινιάζουν πως δεν έχει χαβαλέ και δεν το χαίρονται. Αυτό συμβαίνει, διότι έχουν την απαίτηση να τσουλήσουν από την πρώτη τους φορά και να "παίξουν" κιόλας. Η γλώσσα μου έχει μαλλιάσει να τους εξηγώ πως αν δεν μάθεις, δεν θα έρθει το παιχνίδι, αλλά.....

 

Αλλά ας μην πλατιάσουμε περισσότερο.

 

Το θέμα είναι ότι εγώ έχω την δυνατότητα και την επιθυμία να πάω Livigno 20-26/03/2011, αλλά δεν ακολουθεί κανείς...

Edited by vamvax

My Mind Is Drifting...

 

Live to Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αλλά ας μην πλατιάσουμε περισσότερο
Ακριβώς. Πήγαινε μόνος σου.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...