Jump to content
  • Posts

    • κι εγω Χρηστο μονο 2 φορες, κι αυτο επειδη μου το ζητησε ο γιος μου... αλλιώς δεν θα παταγα καθόλου   κοβω και το σκι κιολας χωρις Ηρακλη 🙂 (ενταξει δεν βοηθησε και το χιονι)
    • Απ' ό,τι φαίνεται οι διαχειρίζοντες προτιμούν τον τζίρο (μάλλον είναι υψηλότερος κατ' ατομο) που κάνουν όλοι οι wannabe-sth πελάτες των 2-3 τελευταίων χρόνων, στο ψευτο-χλιδάτο "σαλέ", παρά οι χιονοδρόμοι σαν κι εσένα...
    • Έχουμε κανένα νέο για την αποκατάσταση λειτουργίας του Ηρακλή;    Χωρις αυτόν η αναμονή και η ταλαιπωρία είναι τέτοια που εγώ τουλάχιστον ούτε του χρόνου θα το τιμήσω το κέντρο.  Αν ακούει κανείς από το χιονοδρομικό, καλό θα ήταν να λάβει υπόψη ότι αυτό το γράφει ένας από τους πιο πιστούς πελάτες του ΧΚΠ τα τελευταία 30 χρόνια.
    • Περασε αρκετος  καιρος και ειναι ωρα για συνάντηση στο γνωστο μας στεκι  ΚΑΦΕ ΕΜΠΟΡΙΚΟ   Τριτη 7μμ εχουμε   αντάμωμα με πολύ κεφι  για κουβεντα  για τον χειμωνα που περασε Και φυσικα οργανωση  για  εξορμισεις  την επομενη  σεζον που  ερχεται Η προσκληση    ειναι για ολους  οσους θελουν να ερθουν να τα πουμε απο κοντα και να γνωριστούμε  🥰
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. Krits
      Krits
      (56 years old)
    2. samick
      samick
      (42 years old)
  • Who is online

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,312
    • Total Posts
      460,806
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,617
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    Kevinmus
    Joined
×
×
  • Create New...