Jump to content

Recommended Posts

σχετικα λεγοντας?

 

 

σχετικα !!!! οπως ναι λαβαμε την καταθεση και απο σημερα κλπ κλπ :lol:


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
σχετικα !!!! οπως ναι λαβαμε την καταθεση και απο σημερα κλπ κλπ :lol:

 

:lol:

 

άρα να σε καλωσορίσουμε και επισήμως στον Σύλλογο !!!

 

καλώς όρισατε κύριε PRESIDENT! :lol:

 

η Πένυ τρέχει λίγο με την συνάντηση που θα κάνουμε στο μεζεδοπωλείο αύριο

άλλα θα σου στείλει την απόδειξή σου σύντομα - πιστεύω :o


Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D

 

άρα να σε καλωσορίσουμε και επισήμως στον Σύλλογο !!!

 

καλώς όρισατε κύριε PRESIDENT! :rolleyes:

 

η Πένυ τρέχει λίγο με την συνάντηση που θα κάνουμε στο μεζεδοπωλείο αύριο

άλλα θα σου στείλει την απόδειξή σου σύντομα - πιστεύω ;)

 

 

καλη σου μερα βιβα ....ενα λογος που αποφάσισα να κανω εγράφη στο φορουμ εισαι εσύ ..για τον τροπο που παρουσιάζεις τις θεσεις σου και τους διαλογους σου ..εισαι

 

ο θηλυκός ΠΡΕΣΙΤΕΝΤ

:lol:


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ενημερωση απο τον λογαριασμό του συλλόγου έχω σε καθημερινή βάση. Των πιο πολλλών παιδιών ξέρουμε και τα nickname και τα ονομά τα τους. Αν θες γράψτο εδω ή στείλε μου με pm το ονομά σου

Επίσης να ξέρετε οτι οι αποδείξεις όλων εκδίδονται την στιγμή που βλέπω την κατάθεση στην Τράπεζα ή πληρώνετε σε εμένα και είναι διαθέσιμες ανα πάσα στιγμή αφού τις κρατάω (ασχέτως αν μου τις ζητάτε ή οχι)

 

Επίσης σε σύντομο χρονικό διαστημα θα υπάρξει ηλεκτρονική φορμα συμπλήρωσης των στοιχείων σας , καθως φέτος υπάρχουν αρκετά νεα μέλη .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ενημερωση απο τον λογαριασμό του συλλόγου έχω σε καθημερινή βάση. Των πιο πολλλών παιδιών ξέρουμε και τα nickname και τα ονομά τα τους. Αν θες γράψτο εδω ή στείλε μου με pm το ονομά σου

Επίσης να ξέρετε οτι οι αποδείξεις όλων εκδίδονται την στιγμή που βλέπω την κατάθεση στην Τράπεζα ή πληρώνετε σε εμένα και είναι διαθέσιμες ανα πάσα στιγμή αφού τις κρατάω (ασχέτως αν μου τις ζητάτε ή οχι)

 

Επίσης σε σύντομο χρονικό διαστημα θα υπάρξει ηλεκτρονική φορμα συμπλήρωσης των στοιχείων σας , καθως φέτος υπάρχουν αρκετά νεα μέλη .

 

καλημερα τα χρηματα τα παρελαβε ο κουμπαρος που εργάζεται στην τραπεζα αλφα..λογικα θα τα εχει κατάθεσή στο ονομα νικος αγαθοπουλος


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
καλημερα τα χρηματα τα παρελαβε ο κουμπαρος που εργάζεται στην τραπεζα αλφα..λογικα θα τα εχει κατάθεσή στο ονομα νικος αγαθοπουλος

 

 

Βεβαίως και τα παρελαβα ! Και με ενημέρωσε ο Κoumparos οτι τα έκανε (απλά μπερδευτικα με το nick name) . Συγνώμηηηηη!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Βεβαίως και τα παρελαβα ! Και με ενημέρωσε ο Κoumparos οτι τα έκανε (απλά μπερδευτικα με το nick name) . Συγνώμηηηηη!

 

καλη μου φιλη μηπως μπορης να με ενημέρωσης το ποτε θα μπορώ να εχω πρόσβαση στο σαιτ του συλλόγου :rolleyes: !!


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
καλη μου φιλη μηπως μπορης να με ενημέρωσης το ποτε θα μπορώ να εχω πρόσβαση στο σαιτ του συλλόγου :rolleyes: !!

σου στειλα μηνυμα


o τρελος του χωριου......

Share this post


Link to post
Share on other sites

ευχαριστω τον νικελ για την άμεση ενεργοποίηση του λογαριασμου μου μετα απο την συναντηση που ειχαμε σημερα στον παρνασσο,σβησε τον kostntin αν μπορεις


Snow Report Forum http://forum.snowreport.gr/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλώς σας βρήκα.... και χαίρομαι που συμφωνείτε! " δυστυχώς "

 

Welcome Margie & BlackSmith !!!

 

δυστυχώς ή ευτυχώς ...

:D

έτσι είναι η κατάσταση αυτή τη στιγμή!

αν μας νοιάζει πραγματικά η βελτίωση της χιονοδρομίας στη χώρα μας

(γιατί σ' αυτή τη χώρα ζούμε...)

 

υπάρχει αυτός εδώ ο Σύλλογος που κάνει μια προσπάθεια

στο χέρι μας είναι να μάθουμε περισσότερα για τις δράσεις του

και τα αποτελέσματά τους

και να υποστηρίξουμε :D δίνοντας από τον ελεύθερο χρόνο μας

εθελοντικά πάντα

:D

Edited by viva_ski

Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
δυστυχώς ή ευτυχώς ...

:D

έτσι είναι η κατάσταση αυτή τη στιγμή!

αν μας νοιάζει πραγματικά η βελτίωση της χιονοδρομίας στη χώρα μας

(γιατί σ' αυτή τη χώρα ζούμε...)

 

υπάρχει αυτός εδώ ο Σύλλογος που κάνει μια προσπάθεια

στο χέρι μας είναι να μάθουμε περισσότερα για τις δράσεις του

και τα αποτελέσματά τους

και να υποστηρίξουμε ;) δίνοντας από τον ελεύθερο χρόνο μας

εθελοντικά πάντα

:D

 

Ωραία όλα αυτά.... αλλά για άλλη χώρα....

Μηλάμε τώρα οτι ένα απ'τα θέματα συζήτησης ήταν η αναβάθμιση εξοπλισμού.....

Από 14 χρονών θυμάμαι π.χ. στον Παρνασσό, τον ίδιο συρόμενο αναβατήρα " ΑΚΑ Πιατάκι " μέχρι και σήμερα.......!!!!

Να έρθω λοιπόν στη συνάντηση να πω Τι? και σε ποιον?

Καλά κάνει ο σύλλογος και προσπαθεί μεν.... αλλά..... όσο υπάρχουν - Άχρηστοι - Άσχετοι με το άθλημα - διοικούντες στους αρμόδιους φορείς

και το 2050 το ίδιο " πιατάκι " θα έχει ο Παρνασσός....

 

Για να μην πούμε και για τα υπόλοιπα.....

 

Καλύτερα να συναντηθούμε , να πάμε καμιά βόλτα να πούμε καμιά :o

και να περάσουμε :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ωραία όλα αυτά.... αλλά για άλλη χώρα....

Μηλάμε τώρα οτι ένα απ'τα θέματα συζήτησης ήταν η αναβάθμιση εξοπλισμού.....

Από 14 χρονών θυμάμαι π.χ. στον Παρνασσό, τον ίδιο συρόμενο αναβατήρα " ΑΚΑ Πιατάκι " μέχρι και σήμερα.......!!!!

Να έρθω λοιπόν στη συνάντηση να πω Τι? και σε ποιον?

Καλά κάνει ο σύλλογος και προσπαθεί μεν.... αλλά..... όσο υπάρχουν - Άχρηστοι - Άσχετοι με το άθλημα - διοικούντες στους αρμόδιους φορείς

και το 2050 το ίδιο " πιατάκι " θα έχει ο Παρνασσός....

 

Για να μην πούμε και για τα υπόλοιπα.....

 

Καλύτερα να συναντηθούμε , να πάμε καμιά βόλτα να πούμε καμιά :D

και να περάσουμε :D

Να καποιος που νικηθηκε χωρις να ριξει τουφεκια!!!... :D

 

Το 2005 μας λεγανε δεν σας ακουει κανεις, δεν σας διαβαζει κανεις, τζαμπα φωναζετε... Το 2010 οι Δ/ΧΚ μας ακουνε, καποιοι συνεργαζονται μαζι μας και βελτιωνουν (το κατα δυναμιν) το προϊον τους.

 

Καποια στιγμη (κατ'αναγκην) θα φυγουν οι αχρηστοι... Σχετικοι με το αθλημα δεν χρειαζεται να ειναι... σχετικοι με τη δουλεια τους ΠΡΕΠΕΙ να ειναι... δηλ. να διευθυνουν το Υπουργειο τους, την υπηρεσια τους και να κανουν τις σωστες επενδυσεις...

 

Αυτα τους λεει (λεμε σαν) Συλλογος...

 

Καλη η βολτα και ;) αλλα καλο ειναι να εχουμε στοχους και επιδιωξεις... αν οχι για μας, για τα παιδια μας.

Share this post


Link to post
Share on other sites

τώρα όπου να 'ναι

θα μπει ο Λάππας και θα διαχωρίσει το νήμα

γιατί από καλωσόρισμα

το γυρίσαμε στον γνωστό προβληματισμό...

 

δε με χαλάει...

αλλά υπάρχει οργάνωση στο παρόν forum :D

 

πάντως αν δεν φύγουν τώρα οι άχρηστοι...

δεν θα φύγουν ΠΟΤΕ! :D


Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
Να καποιος που νικηθηκε χωρις να ριξει τουφεκια!!!... :D

 

Το 2005 μας λεγανε δεν σας ακουει κανεις, δεν σας διαβαζει κανεις, τζαμπα φωναζετε... Το 2010 οι Δ/ΧΚ μας ακουνε, καποιοι συνεργαζονται μαζι μας και βελτιωνουν (το κατα δυναμιν) το προϊον τους.

 

Καποια στιγμη (κατ'αναγκην) θα φυγουν οι αχρηστοι... Σχετικοι με το αθλημα δεν χρειαζεται να ειναι... σχετικοι με τη δουλεια τους ΠΡΕΠΕΙ να ειναι... δηλ. να διευθυνουν το Υπουργειο τους, την υπηρεσια τους και να κανουν τις σωστες επενδυσεις...

 

Αυτα τους λεει (λεμε σαν) Συλλογος...

 

Καλη η βολτα και :D αλλα καλο ειναι να εχουμε στοχους και επιδιωξεις... αν οχι για μας, για τα παιδια μας.

 

Τις ντουφεκιές τις ρίχναμε πρόσωπο με πρόσωπο με τους Δ/ντες των χιονοδρομικών κέντρων και του Παρνασσού και των Καλαβρύτων.

Και ξέρεις τι έκαναν?? Τίποτα ?? Απλά μας έλεγαν " εντάξει παιδιά... μη φωνάζετε.... θα σας επιστρέψουμε τα χρήματά σας πίσω......" ΕΛΕΟΣ!

Δυστυχώς αν δεν αγαπάς αυτό που κάνεις δεν πρόκειτε ποτέ να το κάνεις σωστά και με μεράκι....

οπότε αν ο Α Υπουργος και ο Β Δ/ΧΚ είναι ( που είναι ) ΑΣΧΕΤΟΣ με το θέμα.... δεν πρόκειτε να αλλάξει τίποτα.... και σε προκαλώ να μου πείς ποιά είναι η αλλαγή που έγινε στο

ΧΚΠ ( μιας και είναι το μεγαλύτερο ΧΚ της χώρας ) τα τελευταία 10 χρόνια σε επίπεδο αναβάθμισης αναβατήρων και ασφάλειας! Γιατί μέχρι και η σηματοδότηση των πιστών είναι απλά αστεία.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τις ντουφεκιές τις ρίχναμε πρόσωπο με πρόσωπο με τους Δ/ντες των χιονοδρομικών κέντρων και του Παρνασσού και των Καλαβρύτων.

Και ξέρεις τι έκαναν?? Τίποτα ?? Απλά μας έλεγαν " εντάξει παιδιά... μη φωνάζετε.... θα σας επιστρέψουμε τα χρήματά σας πίσω......" ΕΛΕΟΣ!

Δυστυχώς αν δεν αγαπάς αυτό που κάνεις δεν πρόκειτε ποτέ να το κάνεις σωστά και με μεράκι....

οπότε αν ο Α Υπουργος και ο Β Δ/ΧΚ είναι ( που είναι ) ΑΣΧΕΤΟΣ με το θέμα.... δεν πρόκειτε να αλλάξει τίποτα.... και σε προκαλώ να μου πείς ποιά είναι η αλλαγή που έγινε στο

ΧΚΠ ( μιας και είναι το μεγαλύτερο ΧΚ της χώρας ) τα τελευταία 10 χρόνια σε επίπεδο αναβάθμισης αναβατήρων και ασφάλειας! Γιατί μέχρι και η σηματοδότηση των πιστών είναι απλά αστεία.....

 

Εγω παλι παληκαρι θα σου το εξης, εφθασα αισιως τα 46 και απο μικρος οσων θυμαμαι δεν εχει αλλαξει τιποτα απολυτως στο μαχαλα που ζουμε γιατι κρατος δεν μπορω να το θεωρησω!!

Και σου λεω λοιπον περιμενεις εσυ να αλλαξει κατι στα ΧΚ?

Θα σου πω ομως εγω προσωπικα τι αλλαξε φωναζοντας απο δω απο αυτο το βημα με ολα τα επακολουθα, αρχισαν να παταν πλεον τις πιστες που αυτο σημαινει εξοπλισμο που ισως σε πολλους δεν φαινετε, αρχισαν να βαζουν καδους σκουπιδιων μπας και αλλαξει η μαμημενη συνηθεια μας να τα πεταμε ολα κατω λες και ειναι τσιφλικι μας, αρχισαν να ενημερωνουν με πολλους τροπους τους πελατες τους και αλλα πολλα που προφανως δεν τα καταλαβαινεις!!

Γεννηθηκα και μεγαλωσα στο Βολο κατω απο το ΧΚΠηλιου, σε πληροφορω οτι ανεβαιναμε την δεκαετια του 1980 με βαρκα την ελπιδα για το αν θα ανοιξει και για το τι καιρο θα κανει και οχι για το αν ειναι κοτλε οι πιστες κλπ., το κοτλε ειναι βλεπεις καινουργια μοδα, με λιγα λογια εμαθα να αγωνιζομαι για τις σαφως καλυτερες συνθηκες χωρις ομως φιλε μου καλε να ξεχνω ποτε απο που ξεκινησα και τι εισεπραξα παλια σε σχεση με το τωρα!!!!

Και να χαιρεσε που υπαρχει και ενας Δριβας στο βουνο γιατι αλλοι τον ειχαν και μονο οταν τον χασαν τον εκτιμησαν και αναφερομαι στο Δριβα μιας και ανεφερες το ΧΚΠ....

Γι αυτο σου λεω φωναξε απο εδω με ολους αυτους τους νοματαιους που εισαι και συ ενας απο αυτους και ποτε δεν ξερεις.....ισως στην ακρη του τουνελ να υπαρχει μια μικρη σπιθα!!!

Ευχομαι καποια στιγμη να φερουμε και καμμια γυροβολια παρεα φιλε!! ;)


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φιλε, με τετοιο υφος δεν προκειται να αναβαθμισεις ουτε τηλεφωνικο θαλαμο.

 

Δεν φωναζεις...

 

...συζητας/αναλυεις προβληματα

 

...κανεις προτασεις

 

...προσελκυεις ομαδες με παρομοια ενδιαφεροντα να πιεσουν για ενα κοινο σκοπο.

 

Απο τσαμπουκα η Ελλαδα εχει περισσιο, μπορει να κανει και εξαγωγη... απλα οι τιμες ειναι χαμηλες την εποχη αυτη... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Φιλε, με τετοιο υφος δεν προκειται να αναβαθμισεις ουτε τηλεφωνικο θαλαμο.

 

Δεν φωναζεις...

 

...συζητας/αναλυεις προβληματα

 

...κανεις προτασεις

 

...προσελκυεις ομαδες με παρομοια ενδιαφεροντα να πιεσουν για ενα κοινο σκοπο.

 

Απο τσαμπουκα η Ελλαδα εχει περισσιο, μπορει να κανει και εξαγωγη... απλα οι τιμες ειναι χαμηλες την εποχη αυτη... :huh:

 

Αναφέρομαι και στο φίλο Spider....

οι συζητήσεις , οι προτάσεις και οι αναλύσεις είναι ο ορθός τρόπος επικοινωνίας σε μια κοινωνία πρότυπο.

Όταν μιλάμε για ανθρώπους που σκέφτονται μόνο τη μάσα..... μόνο όταν τους πάρεις το κουτάλι απ' το χέρι

και δεν έχουν να φάνε άλλο, μπορεί να πετύχεις κάτι.....

 

Αγαπητέ Spider θε θέλω να πιστέψω οτι πιστεύεις.... πως οι κάδοι σκουπιδιών και οι κοτλέ πιστούλες αποτελούν

επένδυση των χρημάτων που έχουν "μπεί" στο ΧΚΠ.

 

Δε γίνεται να πληρώνει αρχάριος € 20+ για να πάει στο 2πλο και στα BabyLift και όταν ανεβαίνει πάνω να είναι και τα 2 θαμένα απ' το χιόνι....

και η απάντηση των αρμοδίων να είναι " Ε ρε παιδιά .... χθές χιόνισε !!! " Έλα ρε μεγάλε..... τι λες τώρα....!!!!

Δεν παίζει να πάιρνει αρχάριος το πιατάκι κι αν είναι τυχερός και δε το φάει στο κεφάλι να σέρνεται με τα μούτρα 10 μέτρα

γιατί δεν έχει μάθει ακόμα να κάνει άλματα....

Έλεος ρε παιδιά.... το μεγαλύτερο ΧΚ της χώρας είναι... Πώς να μην πάει ο άλλος στη Βουλγαρία μετά?

 

Αν δε τους πάρουμε το κουτάλι λοιπόν.... θα χαιρόμαστε που κάνουμε Ski - Snowboard κτλ..... σε ωραίες κοτλέ πιστούλες

αν είμαστε τυχεροι και δε μας πατήσει και κανένα Ratrak ( πήγε να γίνει την Κυριακή στη βάση του Ηρακλή, γιατί κάποιος

υπερμα*&^*^ οδηγός είχε τη φαηνή ιδέα να στρώσει την πίστα κατα της 12:30 για του χάλασε το κοτλέ !!!! )

και με κάδους να πετάμε τα σκουπίδια μας :-)

 

Τα λέμε πάνω το Σ-Κ-Δ απο κοντά.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για να πατούσε την πίστα το ρατράκ το μεσημέρι, κάποιος λόγος θα υπήρχε. Άλλωστε, στην βάση του Ηρακλή (και στα Κελλάρια γενικότερα) δεν υπάρχουν τυφλά σημεία στα οποία μπορείς να το δεις ξαφνικά μπροστά σου.

 

Είπαμε να τους την λέμε όταν υπάρχει λόγος. Όταν υπάρχει λόγος όμως. :huh:


Νίφει!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Για να πατούσε την πίστα το ρατράκ το μεσημέρι, κάποιος λόγος θα υπήρχε. Άλλωστε, στην βάση του Ηρακλή (και στα Κελλάρια γενικότερα) δεν υπάρχουν τυφλά σημεία στα οποία μπορείς να το δεις ξαφνικά μπροστά σου.

 

Είπαμε να τους την λέμε όταν υπάρχει λόγος. Όταν υπάρχει λόγος όμως. :huh:

 

Ναι ρε Chris αλλά όταν ανεβαίνεις ανηφορικό σημείο με στροφή ( έμπενε στο αριστερό - προς συνδετικό - τελείωμα του Ηρακλή ) δεν κορνάρεις απλά

και είναι όλα ΟΚ ! Υπάρχει και κάποιος λίγο πιο πάνω για ασφάλεια.

Πάντος όσοι είμασταν στον Ηρακλή και περιμέναμε να ανέβουμε είχαμε μήνει.......

Ο ίδιος οδηγός είναι απο τις μεταγραφές που έγιναν βάση του επενδυτικού πλαισίου του ΧΚΠ.

 

+ Την Κυριακή δεν υπήρχε κανένας λόγος να πατήσουν τίποτα.....

Θα μπορούσαν αν είχαν βαρεθεί να κάθονται π.χ. να Ξεθάψουν τα Βaby..... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πάντως και εγώ αναρωτήθηκα :huh:

που πήγαινε το ρατράκ (κατά τις 11:00)

το Σάββατο που δεν βλέπαμε τη μύτη μας απ' την ομίχλη

(στα Κελάρια)

 

???

 

επίσης ... θέλω να πω ...

ότι αρνούμαι να ζήσω χωρίς την ελπίδα

ότι τα πράγματα ΜΠΟΡΟΥΝ

ν' αλλάξουν προς το καλύτερο...

και ότι ΠΡΕΠΕΙ να προσπαθούμε να κάνουμε κάτι γι' αυτό

 

και τολμώ να το λέω αυτό σήμερα - που δεν έχω πληρωθεί ακόμα

και που κι άλλοι / -ες εδώ μέσα έχουν να πληρωθούν κάμποσο καιρό

για να μη ρωτήσω πόσοι / -ες από εμάς έχουμε ακόμα τη δουλειά μας... ;)

 

άντε! καλό μήνα να 'χουμε και υγεία πάνω απ' όλα...


Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest afrodite
Δε γίνεται να πληρώνει αρχάριος € 20+ για να πάει στο 2πλο και στα BabyLift και όταν ανεβαίνει πάνω να είναι και τα 2 θαμένα απ' το χιόνι....

και η απάντηση των αρμοδίων να είναι " Ε ρε παιδιά .... χθές χιόνισε !!! " Έλα ρε μεγάλε..... τι λες τώρα....!!!![Οταν έχει φρεσκοχιονίσει δεν μπορούν να πατήσουν τις πίστες. /color]

Δεν παίζει να πάιρνει αρχάριος το πιατάκι κι αν είναι τυχερός και δε το φάει στο κεφάλι να σέρνεται με τα μούτρα 10 μέτρα

γιατί δεν έχει μάθει ακόμα να κάνει άλματα....Στον Τηλέμαχο αναφέρεσαι. Κι έχεις δίκιο. Δεν μπορουν να κάνουν κάτι γι αυτό;

Έλεος ρε παιδιά.... το μεγαλύτερο ΧΚ της χώρας είναι... Πώς να μην πάει ο άλλος στη Βουλγαρία μετά?

Edited by afrodite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello Afrodite,

δε μιλάω για πάτημα πιστών, αλλά για το γεγονός οτι τα BabyLifts ήταν θαμένα στο χιόνι.

 

Τι τα λέμε όμως αφού έτσι είναι η κατάσταση στην Ελλαδίτσα..... !

 

Δε γνώριζα οτι έγινε και το Σάββατο αντίστοιχο περιστατικό με Ratrak όπως αναφέρει και η Viva-Ski!!!

Αν ήταν μια φορά επικίνδυνο την Κυριακή.... το Σάββατο ήταν απλά ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν ξέρω που πήγαινε ... :)

την ώρα που ξεκίναγε είχα αποφασίσει να σταματήσω

και άφηνα τα σκι μπροστά στο σαλέ...

 

τώρα σχετικά μ' αυτό που λέτε για τα "πιατάκια"

επειδή πρώτη φορά στη ζωή μου χρησιμοποίησα "πιατάκι" στη Βασιλίτσα

όπου ένας πολύ ευγενικός και χαμογελαστός άνθρωπος

σου το δίνει και σε βοηθάει είμαι και κοντή... δεν το φτάνω! :P

 

μου έκανε εντύπωση που στο ΧΚΠ που έπρεπε να καταλάβω την όλη λειτουργία μόνη μου :)

που δεν την είχα ξαναδεί στη ζωή μου

και να ξεπεράσω και το "αλματάκι" στον Περικλή

(το τι γίνεται με τους αρχάριους στον Τηλέμαχο το ξέρετε!) :)

 

ΚΑΙ στο ΧΚΚ ΚΑΙ στο Καϊμάκ ΚΑΙ στη Val Gardena ΚΑΙ στην Αυστρία

υπήρχε πάντα προσωπικό εκεί που βόηθαγε...

:)


Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...