Jump to content
Dim

Συναντήσεις Snowclub στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Τα μέλη και οι φίλοι του Ελληνικού Συλλόγου Τουριστικής Χιονοδρομίας, θα συναντηθούν στη Θεσσαλονίκη, την Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017, από τις 19:00 και μετά στο μαγαζί "Ο φούρνος της γειτονιάς", Πλατεία Μετεώρων, Θεσσαλονίκη, για καφέ, πίτσα, γλυκό κλπ.


Τηλέφωνο επικοινωνίας:
6938179474 Παππούς Γεώργιος (koumparos), μέλος Δ.Σ./ Ομάδας Εργασίας Βορείου Ελλάδος.
6944271368 Αγαθόπουλος Νίκος (president), μέλος Δ.Σ./ μέλος Ομάδας Εργασίας Βορείου Ελλάδος.

Σας περιμένουμε όλους!!!!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έλα ρε...... Θα χάσω τέτοιο γεγονός?????

Δυστυχώς θα είναι Λάρισα την Τετάρτη..... :-(

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, αλλά δυστυχώς την Τετάρτη έχω ένα ραντεβού 8 η ώρα το οποίο δεν μπορώ να ακυρώσω. Και έτσι δεν μπορώ να ερθω. Την επόμενη ελπίζω να μπορέσω. Να περάσετε όμορφα.

 

Στάλθηκε από το GT-I9506 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ψιτ!! μποις!! μην ξεχαστούμε εχουμε συνάντηση αυριο βραδυ .

  • Like 4

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dim έλα Αθήνα να κεράσεις κι εμάς!! Αλλάζουμε στέκι απόψε.

  • Like 2

Petros Tsantilas

 

A ski won't change your life...

unless you ride it

Share this post


Link to post
Share on other sites

τελικα!!! αλλος ητανε να κερασή ....- και αλλος κερασε .... :yes

 

με επιτυχία έληξε η χτεσινη μας συνάντηση στα βορεια ..παρόντες 3 και ο προεδρος .. :evil:

 

αυτο μας εδωσε τον χρονο να αναπτύξουμε κοτσομπολια για πολλα θεματα .

με αποτελεσμα να καταλήξουμε στην γωνια με τα καταπληκτικά ψητα κλπκκλπ ..και να κεραση το κοστος του πλουσιου τραπεζιου ..ο ΜΠΕΙΚΕΡ που τον ευχαριστουμε και απο εδω μεσα

 

φωτο δεν εχουμε για να μην δημιουργησουμε σοκ απο τις πιατελες τον εδεσματων :evil: που καθαρισαμε

  • Like 5

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα χρειαστώ μία βοήθεια από κάποιον για το περίπτερο της Θεσσαλονίκης:

 

Θα ήθελα παρακαλώ πολύ κάποιον να πάει το Σάββατο 25 του μήνα το πρωί κατά τις 9 από μία εταιρεία ενοικιάσεως αυτοκινήτων που θα του πούμε, να πάρει ένα βανάκι, να το φέρει στην Αριστοτέλους, κατά τις 4 το απόγευμα να το πάρει από εκεί και ή θα το γυρίσει κατευθείαν πίσω ή θα πάει (μαζί με μένα) στο παιδικό χωριό ΣΟΣ και μετά θα το επιστρέψει πίσω. Φυσικά δεν θα πληρώσει ούτε δραχμή.

Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να το κάνω εγώ. Θα δυσκολευτώ. Οπότε κάθε βοήθεια είναι επιθυμητή.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπορώ να προσφέρω ότι βοήθεια θες αλλά μετά της 2:30 γιατί δουλεύω.

 

Στάλθηκε από το GT-I9506 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Θα χρειαστώ μία βοήθεια από κάποιον για το περίπτερο της Θεσσαλονίκης:

 

Θα ήθελα παρακαλώ πολύ κάποιον να πάει το Σάββατο 25 του μήνα το πρωί κατά τις 9 από μία εταιρεία ενοικιάσεως αυτοκινήτων που θα του πούμε, να πάρει ένα βανάκι, να το φέρει στην Αριστοτέλους, κατά τις 4 το απόγευμα να το πάρει από εκεί και ή θα το γυρίσει κατευθείαν πίσω ή θα πάει (μαζί με μένα) στο παιδικό χωριό ΣΟΣ και μετά θα το επιστρέψει πίσω. Φυσικά δεν θα πληρώσει ούτε δραχμή.

Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να το κάνω εγώ. Θα δυσκολευτώ. Οπότε κάθε βοήθεια είναι επιθυμητή.[/quote

Γιωργο πολυ ευχαρίστως να το νοικιάσω στο ονομα μου και να το οδηγήσω εγω,αν και νομιζω οτι οποιοσδήποτε οδηγός του επιπέδου μας θα μπορούσε να το οδηγήσει ,δεν ειναι δα και κανένα φορτηγο. Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να δεσμευτω απο τωρα γιατι δεν ξερω αν θα εχω καποια ειλημμενη επαγγελματική υποχρέωση


Κράτιστον κτημάτων ευβουλία.

Σοφοκλής

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λοιπόν μάγκες, τι θα λέγατε να πούμε την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου, στον χώρο WE, να κάνουμε την συγκέντρωση των τροφίμων;

Λέω την ημερομηνία αυτή για τους εξής λόγους: είναι Κυριακή οπότε δεν δουλεύον σχεδόν όλοι, είναι μία μέρα μετά το flow film festival (εγώ θα κατέβω από το Σάββατο για να δω καμιά ταινία, οπότε μην έρχομαι δύο σουκου :innocent: κρίμα είμαι) και πιστεύω ότι είναι μία καλή ημερομηνία.

Ακούω γνώμες.

Θα μιλήσω με το χωριό ΣΟΣ, να δω αν δέχονται Κυριακή μεσημέρι τρόφιμα (τι ώρες, κλπ κλπ) και με τον πολυχώρο WE, αν μπορούν να μας εξυπηρετήσουν και γιατί όχι να συνδράμουν και αυτή με διαφήμιση μέσω του site τους.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

πολυ ευχαριστως να διαθέσω το τρειλορ και το τζιπ οποτε δεν χρειάζεται ενοικιαση ιχ

 

το τρειλερ ειναι για φορτιο 1500 τονο οποτε δεν υπαρχη θεμα φορτιου

Edited by PRESIDENT

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

μακεδόνες και μακεδονισες λιγο την προσοχη σας ..για να μην εχουμε καραμπολα :evil:

 

λοιπον ενημερωνω οτι στις 3 -6-18 και μερα κυριακη ειναι καλεσμένο ολο το βορειο τιμ στη βαπτισει του εγγονου μου :baby: ΝΙΚΟΛΑ :yes

το μυστήριο θα γινει στον αγιο νικολαο πατριδας και κατοπιν τυμπανοκρουσιες στην αλεξανδρεια και στο κεντρο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΜΕΛΑΘΡΟΝ :thumbup:

 

 

φυσικα το νταουλι και το κλαρινο θεωρείτε δεδομένο εκτος απροόπτου :band:

θα ακολουθήσουν και τα προσκλητήρια :rtfm: στην ωρα τους ..αλλα δίνω μια πρωτη ενημερωση για να μην εχουμε ,προβληματα -δεν ηξερα εγκαίρως κλπκλπ :popo:

οποτε κλείστε κομμωτήρια για να προλαβουμε τον καλλωπισμο :LMAO:

  • Like 8

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ που ΝΟΙΩΘΩ ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ αλλά δεν είμαι...?

  • Like 2

Petros Tsantilas

 

A ski won't change your life...

unless you ride it

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ που ΝΟΙΩΘΩ ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ αλλά δεν είμαι...?

να το κοιταξεις ...χαχαχα

 

Αμα νοιωθεις ,εισαι !!!

  • Like 2

Κράτιστον κτημάτων ευβουλία.

Σοφοκλής

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το πρωί ήμουν Θεσσαλονίκη, στο we και μίλησα με τους υπευθύνους σχετικά με το χωριό ΣΟΣ.

Συμφωνήσαμε για το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου ή Κυριακή 17. Εξαρτάται από το χωριό, γιατί μίλησα και μαζί τους και την Δευτέρα θα μου πούνε ποιά ημερομηνία από τις δύο τους βολεύει σχετικά με την μεταφορά του υλικού.

Το we είναι διαθέσιμο και τις δύο ημερομηνίες και θα μας βοηθήσουν όσο μπορούνε και μέσω του facebook τους και θα το περάσουν στο πρόγραμμά τους του Δεκεμβρίου.

Οπότε νεότερα (και πιστεύω τελικά) νέα την Δευτέρα.

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έκλεισε για Κυριακή 17 Δεκεμβρίου!!!

Προσωπικά ήθελα μέρα Κυριακή για να μην δουλεύει κανείς και να μαζευτούμε κόσμος. Παρόλο που για την συγκεκριμένη μέρα δεν θα έχουμε όλο τον χώρο του we, αλλά το μέρος που είναι ο προσομειωτής (στο υπόλοιπο έχουν μία άλλη εκδήλωση, αλλά υποθέτω ότι αν έχει και εκεί κόσμο καλό θα μας κάνει, όχι κακό), δεν με πειράζει. Ας γίνει για πρώτη φορά να δούμε πως θα τα πάμε και βλέπουμε.

Νίκο, μπορείς να φέρεις το τρέιλερ και το τζιπ; από το we θα μας δώσουν χώρο να το παρκάρουμε στο χώρο που έχουν από πίσω. Επίσης θα σε χρειαστούμε για να πάμε το υλικό στο χωριό. Λίγο δύσκολο μου είπαν τέτοια μέρα να έρθουν να τα πάρουν οι ίδιοι. Δεν το αποκλείω. Αλλά ας είμαστε προετοιμασμένοι ότι πιθανόν να τα πάμε οι ίδιοι. Εγώ που θα είμαι εκεί από το πρωί, (υγεία να έχουμε), θα σε βοηθήσω στο μέγιστο.

Και φυσικά όχι μόνο ο Νίκος, αλλά και οποιοσδήποτε άλλος έχει τζιπ ή φορτηγάκι και το μπορεί να το φέρει, καλώς να το φέρει.

Ετοιμάζω ανακοίνωση!!!!

Edited by Koumparos
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η Ομάδα Εργασίας Βορείου Ελλάδος του Συλλόγου μας, διοργανώνει, συγκέντρωση υλικού (είδη τροφίμων και μη) προκειμένου να τα δωρίσει στο Παιδικό Χωριό SOS, στο Πλαγιάρι Θεσσαλονίκης.

Η συγκέντρωση αυτή θα λάβει μέρος την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017, από τις 10:00 το πρωί έως τις 14:00 το μεσημέρι στον πολυχώρο WE, Λεωφόρος 3ης Σεπτεμβρίου & Γρηγορίου Λαμπράκη, Θεσσαλονίκη.

Παρακαλούμε θερμά όλα τα μέλη και τους φίλους μας να συμμετάσχουν σε αυτήν την σημαντική διοργάνωση.

Την ίδια μέρα όποιος μέλος επιθυμεί, μπορεί επίσης να προπονηθεί στον προσομοιωτή χιονοδρομίας, κατόπιν έγκαιρης τηλεφωνικής επικοινωνίας με τους υπευθύνους του πολυχώρου.


Οδηγίες πρόσβασης στο χώρο εδώ.

Τηλέφωνο επικοινωνίας:
6938179474 Παππούς Γεώργιος (koumparos), μέλος Δ.Σ./ Ομάδας Εργασίας Βορείου Ελλάδος.
6944271368 Αγαθόπουλος Νίκος (president) μέλος Ομάδας Εργασίας Βορείου Ελλάδος.

Σας περιμένουμε όλους!!!!!

Ελληνικός Σύλλογος Τουριστικής Χιονοδρομίας

ΑΝΑΓΚΕΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΧΩΡΙΩΝ SOS.pdf

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όσοι έχετε πρόσβαση σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ελληνιστί facebook, mail, twitters κλπ κλπ :thumbup: πάρτε την ανακοίνωση και ανεβάστε την!!! Σε φίλους, γνωστούς, συγγενείς, ξαδέρφια, συναδέλφους.

Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι!!!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έχω στείλει την ανακοίνωση και στον πολυχώρο φυσικά. Χθες μου απάντησαν ότι όλα καλά και το προχωράνε και αυτοί!!!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μία βδομάδα έμεινε παιδιά.

Την άλλη Κυριακή, όλοι στο WE, για να προσφέρουμε ότι μπορούμε στο παιδικό χωριό SOS.!!!!

Πείτε το σε φίλους, γνωστούς, συγγενείς κλπ κλπ.!!!!!

Να έρθουν όλοι!!!!!!. Ας μην έχουν σχέση με το σκι. Δεν έχει καμία σημασία.

 

Την ίδια μέρα στον πολυχώρο θα έχει μία έκθεση με τουβλάκια Lego.

Που σημαίνει ότι για τα παιδάκια θα είναι ότι πρέπει (πιστεύω)!!!!

 

Απ'ότι έμαθα επίσης, εκείνη την Κυριακή η αγορά είναι ανοικτή στην Θεσσαλονίκη. Άρα όποιος θέλει, μπορεί να αγοράσει τα πράγματα (πιστεύω τα περισσότερα από αυτά) την ίδια μέρα και να τα φέρει στην συγκέντρωση. Ας το επιβεβαιώσει κάποιος Σαλονικιός αυτό, πχ. θα είναι ανοιχτά τα σούπερμάρκετ;

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ακόμα δεν έχουμε ενημερώσει για το πρόγραμμα από τον εμπορικό σύλλογο, μόλις μας το στείλουν θα σας ενημερώσω.

 

Στάλθηκε από το GT-I9506 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

απαντες την κυριακη στο γουι με σακουλα με τροφιμα για τα παιδια που πεινανε

 

και μην ακουσω κανενα να μου πει οτι εχει χιονι και θα παω μπανσκο -βασιλιτσα κλπ γιατι θα ειναι ρομπα

 

ειναι προτιμοτερο να χασουμε μια μερα σκι και τα χρηματα να πανε σε τροφιμα παρα σε καυσιμα -καρτες κλπ για να ανεβασουμε μετα φωτο με το ποσα χιλιομετρα σκι καναμε ...Τζονς ακουει

σας περιμενουμε μαζι με τα στερημενα παιδια του παιδικου χωριου σοσ

  • Like 2

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οι φιλανθρωπικές πράξεις επιλέγονται, δεν επιβάλλονται Νίκο. Όσοι φίλοι θέλουν και μπορουν να βοηθήσουν, έχουν ήδη ενημερωθεί από το σχετικό νήμα. Δεν χρειάζεται να το γράφουμε σε κάθε θέμα, και πολύ περισσότερο να προσπαθούμε να στοχοποιήσουμε όσους δεν ενδιαφέρονται να βοηθήσουν. :)

  • Like 5

Νίφει!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...