Jump to content

Recommended Posts

Για να πάρουμε μια ιδέα για το συγκεκριμένο χιονοδρομικό:

 

 


το νυχτερινό στο borovets που είναι 1800-2130, είναι μακράν το καλύτερο των βαλκανίων δεδομένου ότι έχουν φωτισμένες μια μπλέ, δυό-μιση κόκκινες, μία μαύρη, μία πράσινη- περίπου 3 χιλιόμετρα, ένα snowpark, φωτίζουν ακόμα και το πέρασμα κάτω από τον εναέριο για freeride, και λειτουργούν έναν εναέριο και δύο συρόμενα. Οι πίστες είναι πάντα φρεσκοπατημένες είτε βράδυ είτε πρωί. το χιονοδρομικό δουλεύει από 830 μέχρι 1630 και 1800 με 2130 οπότε εάν αντέχεις .... την κάθε ημέρα την απολαμβάνεις σαν δυο! :yes
ένα δείγμα από πέρυσι για να προετοιμαζόμαστε ...
post-6405-0-39126700-1447443213.jpg
post-6405-0-84196500-1447443261.jpg
post-6405-0-94945000-1447443359.jpg
post-6405-0-45589700-1447443518.jpg
post-6405-0-25519100-1447443565.jpg
post-6405-0-01129800-1447443621.jpg
Edited by Χρήστος Λάππας

Share this post


Link to post
Share on other sites
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ !!!  :lol:  

 

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ,  :lol:  ΠΑΡΑΚΩΛΟΥΘΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ), ΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ.

 

ΕΙΜΑΙ 37 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΣΚΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ, ΑΛΛΑ Ο ΠΕΡΣΙΝΟΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΗΤΑΝ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ 12 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΣΚΙ (1 ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ, BADGEISTAIN!!!!) ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ !!!!! ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ 04 ΑΓΟΡΑΣΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΣΚΙ ATOMIC SL9.2 ...ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ, ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΕΤΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ (ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ !!!).

ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 23-28 ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΠΟΡΟΒΙΤΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ (RILA HOTEL) ΓΙΑ 5 ΓΕΜΑΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΚΙ !!!!!!!!!!

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΟΥ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ :lol:

 

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ...ΕΙΝΑΙ BAD GASTEIN

http://www.skiaustria.com/gastein/index.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καταρχήν καλωσήρθες στο φόρουμ του Συλλόγου. Περιμένουμε περισσότερα να μας πεις για εσένα, απο που είσαι, σε ποιο βουνό σου αρέσει να κάνεις και ότι άλλο θέλεις, έτσι για να γνωριστούμε καλύτερα.

 

Τωρα για το borovets. Είναι ένα πολύ όμορφο βουνό, καταρχήν, με μέτρια όμως εκμετα΄λευση των πλαγιών του. Θα μπορούσαν να κάνουν καλύτερες πίστες σ'αυτό το βουνό που ουσιαστικά συνδέεται και με άλλα πολύ εύκολα.

 

Η ποιότητα χιονιού είναι καλή και φαντάζομαι μέσα στα Χριστούγεννα να έχει φρέσκο χιονάκι να το χαρήτε περισσότερο. Απο Βουλγαρία μπορώ να πω πλέον πως το banshko ξεπερνάει τα υπόλοιπα απο πλευράς οργάνωσης και εκμετάλλευσης του φυσικού πλούτου.

 

Το Rila είναι ένα απο τα καλύτερα ξενοδοχεία στην Βουλγαρία, αλλά μην φανταστείς και τίποτα το ιδιαίτερο. Η φήμη του έχει μείνει απο την εποχή που ήταν μόνο του και εξυπηρετούσε σχεδόν όλους τους ξένους- τουρίστες της περιοχής.

 

Ιστορικά στην Ρίλα υπάρχει το μοναστήρι της που είναι ένα απο τα τρία που προστατευόταν απο την Μεγάλη Πύλη την εποχή της τουρκοκρατίας. Κακό του κεφαλιού τους βέβαια γιατί απο εκεί ξεκίνησαν ταραχές.

 

Το δεύτερο μοναστήρι που προστατευόταν απο τόν Σουλτάνο είναι το μοναστήρι της Παναγίας του Σπηλαίου στα Γρεβενά (οι ορειβάτες το ξέρουν καλά) που ουσιαστικά ξεκίνησε όλο το αρματολίκι της δυτικής Μακεδονίας με τον Θεόδωρο Ζιάκα και άλλους οπλαρχηγούς. Αυτά τα λίγα ιστορικά για να μην ξεχνιόμαστε...

Όσοι τύχει να πάτε βασιλίτσα μια στάση στο Σπήλαιο αξίζει.

 

Να περάσετε καλά και μην ξεχνας ότι μπορείς να γραφτείς στον σύλλογο στέλνοντας ένα mail στην διεύθυνση info@snowclub.gr

 

Στάθης

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στάθη σε ευχαριστώ.

:):P

Λίγα λόγια γιά μένα ......

Ειμαι από τη Λαμία αλλά μετά απο 17 χρόνια στην Αθήνα αποφάσισα να αλλάξω τρόπο ζωής και ήρθα να μείνω στη Λάρισα (λόγο γυναίκας βλέπεις!!!) και να είμαι απο τους προνομοιούχους όπου έχουν αρκετά ΧΚ σε απόσταση < 2 ωρών. Πηγαίνω συνήθως Βασιλίτσα ή 3-5 Πηγάδια και πιο λίγο στο Σέλι & το Πήλιο. Πάντα όμως θα πηγαίνω στο αγαπημένο μου ΧΚ το Καιμάκτσαλάν, τουλάχιστο 2 φορές το χρόνο. Βλέπεις είναι στη μέση και ο Παραδοσιακός Οικισμός Αγ. Αθανάσιος που θέλω να πηγαίνω για να ριλαξάρω τουλάχιστο 2 ΠΣΚ κάθε χειμώνα. Στον Παρνασσό (Κελάρια & Φτερόλακκα) πηγαίνω κάθε φορά που κατέβαίνω Αθήνα για να δώ τους γονεις και τα αδέλφια μου και στο γυρισμό κάνουμε μιά στάση γύρω στις 8:00 το πρωί (συνήθως Φτερόλακκα και με το συνδετικό Κελάρια. Συμφέρει).

 

Όσο για το σκι, είμαι ακόμη αρχάριος αλλά τα πάω πολύ καλά, αφού κατέβηκα την μαύρη στην Αυστρία με ομίχλη, δε φοβάμαι (σχεδόν) τίποτα.

Είχα ξεκινήσει με δάσκαλο και φέτος θα πάω για πιό advance και ίσως αυτό με βοήθησε να τα πάω τόσο καλά. Πρέπει να βελτιώσω την τεχνική και να μάθω αρκετά για συντήρηση των πεδίλων και των δεστρών.

 

Νομίζω αρκετά είπα. Θα τα λέμε συχνά στα Forums. Όσο για το ΣΤΧ θα γραφτώ σίγουρα.

 

Ευχαριστώ

Δημήτρης :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πραγματικα η προοδος σου είναι εντυπωσιακοτατη Δημήτρη. :)

Καλως ηρθες κ από ‘μενα.

 

Κωστής :)


Καλώς..συνεχίστε αυτήν την τακτική!

 

Κανέναν όμως δε θυμούνται για τις κρυφές του σκέψεις-απόψεις..ΜΙΛΑΤΕ και ΠΡΑΤΤΕΤΕ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απλά φίλε να καρφ'ωσω ότι ο spiderman ζει ανάμεσά μας και είναι από τη Λάρισσα

 

Εχουμε δυο μέλη από τη Λάρισσα. Γεμίζεις παπάκι Γρηγόρη

 

Τώρα να πάει στα νέα μέλη η συζήτηση....να μη πάει.....ας κάτσει και βλέπουμε

 

Merry Christmass στο borovets και καλώς ήρθες φίλε και από μένα


Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γεια σου Δημήτρη και απο μένα....

 

να χαιρεσαι τη γυναίκα σου που σ' έφερε στη Λάρισα :!: :!: :!:

 

αν και οι συστάσεις γίνονται στο "Νέα μέλη" του φορουμ, καλωσήρθες κι απο μένα.

 

(αντε να πληθαίνουμε οι Λαρισαίοι..... :) )

 

Φιλικά

Γρηγόρης


With great mountains, comes great skiing!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗ-ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ BOROVETS ΗΤΑΝ ΤΟ 1992 ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ

 

RILA. ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΦΡΕΣΚΟ ΧΙΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ.

 

ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ 2 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΦΤ ΚΑΙ ΣΑΝ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ

 

ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ.

 

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΙ


 

www.LINESKIS.com

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εεε ρε ΜΙΚ....και είχα την ψευδαίσθηση οτι θα σε προλάβαινα ο αφελής....για 2 λεπτάκια ρε γμτ!! :)


With great mountains, comes great skiing!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

http://2ski.ifyouski.com/Resorts/View/?objectid=274004

 

Kαι site για το borovets δώρο επειδή γεμίσατε SMART


Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta :) leva gia 6 meres ski posa euro einai?

nomizw omos oti to pio kontino x.k einai ena allo konta sta synora mas sta vouna ths rodophs.

mporeis kai me taxi na pas apo sunora me liga lefta

 

magalo psema oti einai to notiotero ths europhs..

to mainalo exei thn proth thesh

Share this post


Link to post
Share on other sites
ta :shock: leva gia 6 meres ski posa euro einai?

 

Τσάμπα είναι. :D leva είναι περίπου 45 ευρώ.

 

Καλώς ήρθες και από μένα Δημήτρη.

 

Φιλικά

Το "Μαύρο Πρόβατο" του Φόρουμ

Παναγιώτης


Χαιρετισμούς από τη χώρα της γραφειοκρατίας

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γεια σου Δημητρη... τα τελευταια 2 χρονια εχω παει 4 φορες στο Borovits... Φετος ειχα κλεισει στο Ριλα με ταξιδιωτικο τις ιδιες μερες με εσενα... Το ακυρωσα ομως διοτι προτιμησα την εκδρομη στην Austria... (Α ρε snowclub...) Δυστυχως δεν θα συναντηθουμε δηλαδη... Θα παω ομως σιγουρα μετα την πρωτοχρονια. Τωρα, λιγα πραγματα οσον αφορα το Borovits: το χιονοδρομικο ειναι ομορφο σχετικα, αν το συγκρινεις με τα αντοιστιχα ελληνικα, σιγουρα ειναι μια κλαση παραπανω. Βεβαια δεν συγκρινεται με κανενα απο αυτα του εξωτερικου. Το Ριλα ειναι τεραστιο και στην καλυτερη περιοχη, μπορεις κυριολεκτικα να μπεις στο ξενοδοχειο με τα πεδιλα. Το φαγητο ειναι φτηνο, μπορεις να την βγαλεις με 10-15 ευρω τη μερα το ατομο. Το νομισμα ειναι το λεβα, 1 λεβα= 1 μαρκο γερμανικο, δηλαδη αν βαλεις και την προμηθεια τους στο αλλαζουν 1 ευρω=1,9 λεβα. Ειμαι σιγουρος οτι θα περασεις πολυ καλα, εγω παντα περνουσα καλα εκει, αν θελεις κοιτα τις φωτογραφιες που εχω ανεβασει στo photo gallery στην ενοτητα χιονοδρομικα εξωτερικου, το ξενοδοχειο που εμενα ειναι το Ριλα....

 

Α, και μια τελευταια γνωμη, συμβουλη: Μην μπαινεις στο bulgariaski.com, το site αυτο ειναι φτηνη βουλγαρικη προπαγανδα, θα σου κρυψουν τα παντα για να σε κοροιδεψουν. Περσι πηγα 24 Δεκ, 15 Δεκ ειχε χιονι με πετρες, το bulgariaski ελεγε οτι ειχε πολυ χιονι και καποια παιδια πηγαν στις 15 και χαλασαν τα πεδιλα τους. Και οχι μονο αυτο, μολις το εγραψαν και στο discussion board, βγηκε ο administrator και αρχισε να κραζει τους Ελληνες και να λεει παντε να κανετε σκι στην Ελλαδα (δεν ειχε χιονισει ακομη) και αλλα. Το μονο που αξιζει απο αυτο το site ειναι η snow cam στο Ριλα http://www.bulgariaski.com/webcam.php?resort=Borovets (απο δωματιο του Ριλα)

Αλλη μια snowcam και weather forecast: http://weather.digsys.bg/c/index.pl%3Fplac...&lang=_eng.html

 

Ελπιζω να σε βοηθησα αρκετα....


Every soldier has two families: Those you raise, and those you raise hell with...

Share this post


Link to post
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα!Ξερει κανεις ποσο στοιχιζει ανα ατομο να μεινεις σε ενα ξενοδοχειο στο Borovets?

Δημητρη εσυ πως θα πας Borovets?Αξιζει να παει καποιος οδικος η θα γυρισει χωρις αμαξι?και κατι αλλο πως μπορει καποιος να παει απο θεσνικη στο borovets με πουλμαν?

Τιμες λιφτ?


ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ "ΣΤΟΥΧ"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ.

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ TΟΥΡ. ΓΡ. ΖΟΡΠΙΔΗ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΔΙΚΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ 360€/ΑΤΟΜΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ 6 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΗΜΙΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΙΠΝΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΡΕΣΚΟ ΧΙΟΝΑΚΙ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟΥ ΕΤΣΙ???

 

ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΦΩΤΟ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ ΑΠΟ BOROVETZ !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ SITE ΜΑΣ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ INTERNET ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ (ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ).

ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ??


ΣΚΙ...ΣΚΙ...ΣΚΙ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φιλε, υπαρχουν δωματια αλλα ξερεις τι γινεται; τα ξενοδοχεια αυτα δινουν τα δωματια τους απο νωρις σε τουριστικα γραφεια του εξωτερικου (και στην Ελλαδα φυσικα). Οπότε, αν θελεις να κλεισεις πρεπει να απευθυνθεις σε ταξιδιωτικο γραφειο. Αν θελεις να σου δωσω τηλεφωνα στειλε μου pm (μην κανουμε και γκριζα διαφημηση...). Σιγουρα θα σου βγει πιο φθηνα. Αν παλι θελεις να κλεισεις κατευθειαν τοτε πρεπει να περιμενεις μεχρι τις 15 Δεκ οταν και τα ταξιδιωτικα στελνουν τις λιστες και κανουν και τις ακυρωσεις.....


Every soldier has two families: Those you raise, and those you raise hell with...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συγνωμη Ειρήνη, εννοουσα φιλη, οχι φιλε..... Τελευταια στιγμη ειδα το nick σου...


Every soldier has two families: Those you raise, and those you raise hell with...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΕ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΡΤΙΟ ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ


ΣΚΙ...ΣΚΙ...ΣΚΙ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ.

ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ TΟΥΡ. ΓΡ. ΖΟΡΠΙΔΗ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΔΙΚΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ 360€/ΑΤΟΜΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ 6 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΗΜΙΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΙΠΝΟ.

 

Καλησπέρα ,

Η τιμη αυτη ειναι αρκετα καλη.

Τι ακριβως περιλαμβανει ??Σου ειναι ευκολο να μου στειλεις μεσω pm το τηλεφωνο αυτου του ταξιδιωτικου??

Μημπως εχει και κανενα υποκαταστημα στην Αθηνα??

Ελπιζω οταν θα γυρισεις να μας φερεις καλες εντυπωσεις γιατι εγω το κανονιζω για μετα τις γιορτες περιπου μεσα Ιανουαρίου να παω!!!!


ΑΚΑ as JEEP!!!

Ο Εξορκισμος ΠΕΤΥΧΕ , το avatar αλλαξε, παμε για αλλα ΤΩΡΑ!!!!!!!!!

 

Φιλικά όπως πάντα

Βασίλης....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • При сильном затоплении водой следует немедленно разобрать пол из ламината, дабы предотвратить впитывание панелями влаги. Ламинат имеет защитный слой с двух сторон панели, однако же, его торцы не всегда бывают надежно защищены от влаги. Именно поэтому рекомендуется использовать герметик для пола при укладке покрытия. Он не склеивает соседние панели, но предохраняет торцы от воздействия сырости Blog
    • Νέα τιμή 180€
    • To σκι στην Ελλάδα είναι πια βέβαιο ότι βασίζεται σε παραπληροφόρηση και σε "θρύλους" που κυκλοφορούν. Πολύ σωστά γράφτηκε ότι είμαστε σε επίπεδο Δημοτικού σταθμού σαν χιονοδρομικά. Με την παραπληροφόρηση που υπάρχει τι να κάνουν και οι καημένοι οι χιονοδρόμοι? Άλλωστε έκατσε κανείς να τους μάθει χιονοδρομική παιδεία? Έκατσαν μόνοι τους? Γενικά σε αυτή τη χώρα υπάρχει ορθολογική φωνή και συνολικός σχεδιασμός πάνω σε κάτι? Για όποιον θέλει να διαβάσει ιδού επισήμως τα νέα του χιονοδρομικού και επισήμως και μέσα από τη βουλή. Σχεδόν 100% ψέματα. https://iparnassos.gr/2024/03/i-etad-ypevale-aitima-eksygchronismou-tou-irakli-sto-tameio-anakampsis/?fbclid=IwAR2-iVfLWVwYvszEg5Hu788np7iC_-lvJVu_wzyDu5NxfyONesxnbaOTwH4_aem_AdtwiajTFasz6xd93s-XwD_Q_2mIZRrxSKgvvwySHq_5wXD-6hEf6CWVDEvhCfvV-_-rqE7oNBLxK00e859k7Iye https://parnassos-ski.gr/me-ameioto-rythmo-synechizetai-i-proetoimasia-gia-ti-leitoyrgia-kai-tin-anavathmisi-toy-chionodromikoy-kentroy-parnassoy/ Η Βουλή των Ελλήνων, τα ΕΤΑΔ και ο κάθε διακινητής "θρύλων" λένε ψέματα στη μούρη μας. Όταν ιδρύθηκε ο Σύλλογος είχε σαν στόχο την παραπληροφόρηση να την μετατρέψει σε πληροφορία στο forum. 20 χρόνια μετά μας έφαγαν τα social media, οι "δημοσιογράφοι" και η παραπληροφόρηση όσο και να γράφεις επιχειρήματα κερδίζει. Το "μικρό" τεχνητό του Παρνασσού, εφικτότατο. Δεν απέδειξε ότι είναι απαραίτητο? Μα είναι τόσο χαζά όλα μα όλα τα χιονοδρομικά του κόσμου? Κανένας δεν διαφωνεί να γίνει το σέρβις στον Ηρακλή. Τα ΕΤΑΔ θα το κάνουν? Κανένας δεν διαφωνεί ότι καλό θα ήταν να μπει λιφτ στα Άνω Κελλάρια. Χρονοδιάγραμμα? Για να σε προλάβω, πολύ αισιόδοξα το 2030. Ξεκίνησαν την αδειοδότηση? Από την άλλη τι να πει κανείς για την μπανανία που ζούμε
    • Η τεχνίτη χιονωση στον Παρνασσό ειναι ποιο δύσκολο  να γίνει απ ότι να μπει νέο λιφτ στα άνω κελάρια η ακόμα καλύτερα να βρουν τα χρήματα για να γίνει το service στον Ηρακλή  ανάποδα έχετε ξεκινήσει  από την άλλη τι να πεις για την  μπανανία που ζούμε 
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. elgeo
      elgeo
      (45 years old)
    2. popitsi
      popitsi
      (45 years old)
  • Who is online

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,307
    • Total Posts
      460,687
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,477
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    Charefaf
    Joined
×
×
  • Create New...