Jump to content
viva_ski

Ερωτήσεις - Απορίες - Συμβουλές

Recommended Posts

του Συλλόγου στις Γαλλικές Άλπεις (Serre Chevalier)

 

:)

 

επειδή υπάρχουν ερωτήσεις :)

(όλοι έχουμε απορίες μην ντρεπόμαστε να ρωτήσουμε)

και θα χρειαστούν διευκρινίσεις

:lol:

 

ας τις γράφουμε εδώ για να μην ρωτάμε

ξανά τα ίδια και τα ίδια

και να κάνουμε και οικονομία και στο τηλέφωνο :D

 

πολλά και πολύ ωραία είχαν γραφτεί στη

ΛΙΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΟΥ (ΟΧΙ ΓΑΜΟΥ...ακομα!)

 

όσες εκδρομές για σκι στο εξωτερικό και να πάει κανείς

όλο και κάτι θα βρει σ' αυτό το νήμα!

και είναι και διασκεδαστικό

:lol:

Edited by viva_ski

Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest afrodite

Σ' αυτό το χιονοδρομικό έχουν πάει αρκετα μέλη του συλλόγου οπότε είναι ευκαιρία να μας δωσουν τα φώτα τους σχετικα με το χιονοδρομικο πεδιο. Τα συν και τα πλυν το που να παμε που να μην πάμε κλπ κλπ. Βλέποντας τον χάρτη του ΧΚ παρατήρησα ότι έχει αρκετές μπλε και πράσινες πιστες (ομολογώ πως το πράσινο δεν το εχω δει σε κανενα ΧΚ εως τώρα με εξαιρεση τα baby lift του Παρνασσου) οποτε λογικά ειναι για όλα τα γούστα χιονοδρόμων ('οχι οτι εμενα με απασχολέι το αν είναι μπλε ή κοκκινη ή μαυρη...για άλλον ενδιαφέρομαι που του αρέσουν τα μπλεδάκια). Για πείτε μου λοιπον, είναι όντως εύκολο πεδίο; Οι μπλε ειναι μπλε πιστες ή ειναι περιφερειακοί δρομοι και ισιώματα; Για τους σανιδάδες του συλλογου (δε θελω σχόλια) εχει αρκετο κουπι να τραβηξεις οπως πχ δολομιτες;

 

Το ξενοδοχείο λεει οτι ειναι 500μ από τα λιφτ. Θα υπάρχει λεωφορείο που να μας πηγαίνει στις πίστες ή θα το κόβουμε ποδαράτο; Δε προσεξα αν στα facilities του ξενοδοχείου λέει να υπαρχει ski room.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα! Χθες έπεσε η πρώτη βροχούλα και μύρισε φθινόπωρο. Εν αναμονή λοιπόν και της πρώτης λευκής νιφάδας...

 

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ με την σειρά μου κάποια πραγματάκια για την εκδρομή:

 

1. Καταρχάς αυτό που ρώτησε και η Αφροδίτη, για την ύπαρξη ή μη του Ski Bus από πλευράς ξενοδοχείου.

2. Με το Ski Pass που εξασφαλίζουμε, έχουμε πρόσβαση σε όλες τις πίστες ή υπάρχει κάποιος περιορισμός?

3. Στην ανακοίνωση της εκδρομής, αναφέρεται ότι προτεραιότητα έχουν τα ήδη εγγεγραμένα μέλη και πως τα νέα μέλη θα έχουν την δυνατότητα να δηλώσουν συμμετοχή, εφόσον υπάρχει διαθεσιμότητα. Εμείς τα μη εγγεγραμένα μέλη, πότε θα μάθουμε αν τελικά υπάρχει διαθεσιμότητα ή όχι? Υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία λήξης προθεσμίας δήλωσης συμμετοχής από τα ήδη εγγεγραμένα μέλη, όπου μετά το πέρας αυτής ανοίγουν οι θέσεις?

 

Ευχαριστώ,

ΓΙΑΝΝΗΣ

Edited by vamvax

My Mind Is Drifting...

 

Live to Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) υπαρχει λεωφορείο (ski bus) στη Briancon (διοτι θα μεινουμε σε πολη) το οποιο είναι δωρεάν με τα valid ski pass

2) είναι για ολη την περιοχη

3) προς το παρον δεν υπαρχει περιορισμός από το ξενοδοχειο, ουτε για τα αεροπορικά εισιτήρια, αρα οσοι θελουν μπορουν να συμμετάσχουν, παλαιά η καινουργια μελη

 

 

μην ξεχνατε να κατεθεσετε την συνδρομη στο συλλογο (25 ευρω) η να κανετε εγγραφη στο συλλογο οι καινούργιοι (30 ευρω)


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα σας γράψω μερικά πράγματα για το πεδίο μιας κι επισκέφθηκα πέρσι το χιονοδρομικό. Το Σερ Σεβαλιέ με εντυπωσίασε απο την ανάγνωση του χάρτη ακόμα γιατί σε όλη την έκτασή του έχει πίστες για όλα τα γούστα. Σχεδόν από όλες τις κορυφές, με εξαίρεση μία-δύο, ξεκινούν πίστες για όλα τα επίπεδα. Οσοι δεν έχετε ανάλογη εμπειρία οφείλετε να γνωρίζετε πως οι Γάλλοι μετρούν διαφορετικά τα χιλιόμετρα στις πίστες από ό,τι οι Αυστριακοί. Τα γαλλικά 250 χιλιόμετρα είναι πολύ περισσότερα από τα αυστριακά.

Στο βουνό αυτό δεν έσπρωξα ποτέ. Πιστεύω πως οι σανιδάδες δε θα έχετε κανένα πρόβλημα. Οι πράσινες πίστες είναι κυρίως δρόμοι αλλά όλοι τσουλάνε. Οι μπλε και οι κόκκινες είναι απολαυστικές. Για μαυρες θα σας πουν οι ειδικοί :lol:

 

Πέρσι ήταν μια κακή χρονιά για τις Αλπεις και δυστυχώς πετύχαμε το σπάνιο φαινόμενο να έχει να χιονίσει 10 μέρες στο Σερ. Παρόλα αυτά απολαύσαμε αρκετά καλής ποιότητας χιόνι και 6 μέρες με καταγάλανο ουρανό και άριστη ορατότητα. Γενικά το βουνό φημίζεται για την ηλιοφάνειά του και τις άψογες χιονοδρομικες του συνθήκες.

 

Ενα άλλο πλεονέκτημα του πεδίου είναι ότι απλώνεται κατά μήκος της κοιλάδας και πρέπει να προσπαθήσει κανείς για να χαθεί. Είναι πολύ εύκολο για να προσανατολιστεί κανείς.

 

Μελετήστε καλά το χάρτη πριν φύγετε από δω. Στα δικά μου τοπ ήταν οι πίστες Aiguillette και Clot Gautier, κοκκινες αλλά με φάρδος, άριστο χιόνι και καθόλου κόσμο. Ειδικά η πρώτη.

 

Απέναντι από το ξενοδοχείο περνάει σκι μπας που σας πηγαίνει στο λιφτ. Στο ψάξιμο κάπου διάβασα ότι υπάρχουν λόκερς στα εκδοτήρια των εισιτηρίων που χωρούν 2 ζευγάρια σκι και κοστίζουν 2 ευρώ την ημέρα. Αλλά δεν το έχω τσεκάρει.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πραγματικά, φαίνεται μαγικό μέρος και μάλλον καλύτερα από πλευράς πεδίου από αλλού. Μάλλον δίκιο είχε η Ράνια που επέμενε για εκεί και ήδη ζηλεύω!!!!!!!!!


carpe diem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να μην ζηλευεις , να κανονισεις να ερθεις.


101277.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεσμεύομαι πως θα το παλέψω!!!!! Θέλω να δω τον συμμαθητή μου!!!!


carpe diem

Share this post


Link to post
Share on other sites

ρωτήθηκα

κι επειδή δεν είμαι σίγουρη για την απάντηση

μεταφέρω εδώ την ερώτηση για διευκρινίσεις:(

 

με 790 (930 - 140 = 790)

θα πάνε στην εκδρομή τα 10 πρώτα άτομα

που θα καταθέσουν (ή κατέθεσαν πιθανόν) 200 ευρώ προκαταβολή

(από 19 Σεπτ. που ανακοινώθηκε η δυνατότητα earlybooking έως 21 Σεπτ.)

 

τα επόμενα 10 άτομα θα πάνε στην εκδρομή με 810 ευρώ (930 - 120 = 810)

 

οι υπόλοιποι θα πάνε με 930 Ευρώ εκτός αν είναι από τη Β. Ελλάδα

που θα πληρώσουν επιπλέον 60 ευρώ για τις πτήσεις Θεσσαλονίκη - Αθήνα - Θεσσαλονίκη (30 + 30 Ευρώ)

 

Σωστά;;;

 

πείτε μου αν είμαι καλή στα μαθηματικααααά ! ;) πείτε μου! :lol::lol:

 

οι λίστες των 10 πρώτων

και των επόμενων 10 θα ανακοινωθούν σύντομα (φαντάζομαι)

για να μην νομίζουν κάποιοι ότι η έκπτωση θα ισχύει για πάντα...

 

διορθώνω!

μόλις έληξε - δηλαδή γέμισε η λίστα των 20 πρώτων (γρήγορων και αποφασισμένων :P)

με έκπτωση λόγω του earlybooking

Edited by viva_ski

Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

νομιζω ότι ο καθενας μπορει να κανει τις πράξεις, δεν υπαρχει λογος να ανακατευτουμε


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ουπς! παράλειψη !

 

ξέχασα τους μεθεπόμενους 10

που έχουν κι αυτοί έκπτωση ;):D

 

"Από τον 21ο έως και τον 30ο που θα κάνουν κράτηση θα έχουν έκπτωση € 80."

 

και 80 ευρώπουλα καλά είναι...

 

Δεν σας αγνοώ κα Πρόεδρε αλλά είχα ξεχάσει κάτι :D


Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγω που βρισκομαι;

Σημερα πληρωσα...

Ελπιζω να παρω και εγω κατι...

Ολες οι εκπτωσεις ειναι αποδεκτες και καλοδεχουμενες...

υπαρχουν αλλες ομως;;;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγω που βρισκομαι;

Σημερα πληρωσα...

Ελπιζω να παρω και εγω κατι...

Ολες οι εκπτωσεις ειναι αποδεκτες και καλοδεχουμενες...

υπαρχουν αλλες ομως

φιλε χλωμο κ γω σημερα το πρωι τα βαλα κ με πηραν τηλεφ. κ μου ειπαν οτι οι εκπτωτικες θεσεις εχουν κλεισει..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
φιλε χλωμο κ γω σημερα το πρωι τα βαλα κ με πηραν τηλεφ. κ μου ειπαν οτι οι εκπτωτικες θεσεις εχουν κλεισει..... ;)

 

Και εγω μαζι σου, αλλα οι εκπτωσεις ηταν για 30 ατομα σε συνολο, μεχρι στιγμης εχουν δηλωσει 30 ατομα συμμετοχη,

πως συμπληρωθηκαν ολες οι εκπτωσεις αφου ειμαστε ολοι κι ολοι 30 .... ??? :D

και παλι...στο τοσο μικρο διαστημα που ηταν οι διαθεση τους με το ζορι τα δωσαμε on-time...και αυτα τελιωσαν πριν της ωρας τους...

χμμμμμμ.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το πρακτορείο μας ενημέρωσε πως η αεροπορική εταιρεία διέκοψε την προσφορά των εκπτωτικών εισιτηρίων.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λίγες φώτος !!! :D;)

P3102806.jpg

monetier

P3102820.jpg

La Cucumelle

P3102835.jpg

La Cucumelle

SerreShevalier10-3-201024MP4_snapshot_0113_20100404_111624.jpg

 

SerreShevalier10-3-201024MP4_snapshot_0116_20100404_111737.jpg

 

SerreShevalierB10-3-20102MP4_snapshot_0001_20100404_112103.jpg

 

SerreShevalier10-3-201022MP4_snapshot_0318_20100404_110500.jpg

 

SerreShevalier10-3-201024MP4_snapshot_0005_20100404_111203.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η μεταφορα του εξοπλισμου με την aegean που θα ταξιδεψουμε ειναι δωρεαν?


101277.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ναι, η Aegean δεν χρεώνει εξοπλισμό, κάπου υπάρχει και σχετικό topic. Το γράφει και στην ιστοσελίδα της στις ειδικές αποσκευές. Δεν είναι ξεκάθαρο, αλλά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία και emails που είχε ο Turms με την εταιρεία επιβαιβεώθηκε.

 

Όντως, παρά τις προσφορές που διαφημίζει η Aegean, 21/1- 28/1 είναι στα 228, 98 τιμή στην ιστοσελίδα της, ενώ 22/1-29/1 (Κυριακή με Κυριακή) 85 ευρώ!!!!!!

 

:D;):D


carpe diem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ειναι λες και η Aegean το εκανε επιτηδες, ολες οι μερες γυρο απο την ημερομηνια που παμε εμεις ειναι χαμηλες. Αυτο ειναι ρεζιλι απο πλευρας Aegean.

Τι να πουμε και τι να κανουμε, πρεπει να το δεχτουμε.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η μεταφορά αθλητικού/χιονοδρομικού εξοπλισμού, είναι εντελώς δωρεάν με την AEGEAN και επιβεβαιωμένο. Η μοναδική προϋπόθεση είναι η μεταφορά να δηλωθεί κατά την αγορά του εισιτηρίου, πράγμα που λογικά θα το έχει ήδη κάνει το ταξιδιωτικό γραφείο, μιας που αναφερόμαστε για οργανωμένη εκδρομή, πόσο δε από ένα γραφείο εξειδικευμένο στις εκδρομές για SKI.


My Mind Is Drifting...

 

Live to Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites
Θα σας γράψω μερικά πράγματα για το πεδίο μιας κι επισκέφθηκα πέρσι το χιονοδρομικό. Το Σερ Σεβαλιέ με εντυπωσίασε απο την ανάγνωση του χάρτη ακόμα γιατί σε όλη την έκτασή του έχει πίστες για όλα τα γούστα. Σχεδόν από όλες τις κορυφές, με εξαίρεση μία-δύο, ξεκινούν πίστες για όλα τα επίπεδα. Οσοι δεν έχετε ανάλογη εμπειρία οφείλετε να γνωρίζετε πως οι Γάλλοι μετρούν διαφορετικά τα χιλιόμετρα στις πίστες από ό,τι οι Αυστριακοί. Τα γαλλικά 250 χιλιόμετρα είναι πολύ περισσότερα από τα αυστριακά.

Στο βουνό αυτό δεν έσπρωξα ποτέ. Πιστεύω πως οι σανιδάδες δε θα έχετε κανένα πρόβλημα. Οι πράσινες πίστες είναι κυρίως δρόμοι αλλά όλοι τσουλάνε. Οι μπλε και οι κόκκινες είναι απολαυστικές. Για μαυρες θα σας πουν οι ειδικοί ;)

 

Πέρσι ήταν μια κακή χρονιά για τις Αλπεις και δυστυχώς πετύχαμε το σπάνιο φαινόμενο να έχει να χιονίσει 10 μέρες στο Σερ. Παρόλα αυτά απολαύσαμε αρκετά καλής ποιότητας χιόνι και 6 μέρες με καταγάλανο ουρανό και άριστη ορατότητα. Γενικά το βουνό φημίζεται για την ηλιοφάνειά του και τις άψογες χιονοδρομικες του συνθήκες.

 

Ενα άλλο πλεονέκτημα του πεδίου είναι ότι απλώνεται κατά μήκος της κοιλάδας και πρέπει να προσπαθήσει κανείς για να χαθεί. Είναι πολύ εύκολο για να προσανατολιστεί κανείς.

 

Μελετήστε καλά το χάρτη πριν φύγετε από δω. Στα δικά μου τοπ ήταν οι πίστες Aiguillette και Clot Gautier, κοκκινες αλλά με φάρδος, άριστο χιόνι και καθόλου κόσμο. Ειδικά η πρώτη.

 

Απέναντι από το ξενοδοχείο περνάει σκι μπας που σας πηγαίνει στο λιφτ. Στο ψάξιμο κάπου διάβασα ότι υπάρχουν λόκερς στα εκδοτήρια των εισιτηρίων που χωρούν 2 ζευγάρια σκι και κοστίζουν 2 ευρώ την ημέρα. Αλλά δεν το έχω τσεκάρει.

 

Να δωσω και εγω μερικες πληροφοριες παραπανω για το απιστευτο αυτο μερος

 

Η μπριανσον σαν πολη ειναι πανεμορφη και διαθετει τα παντα απο μαγαζια

must η επισκεψη στην παλια πολη για να αγοραστουν σουβενιρ και σχετικα.χιονοδρομικα μαγαζια παρα πολλα και πολυ μεγαλα με τιμες για ολες τις τσεπες.

επειδη η διαμονη ειναι στην μπριανσον δλδ στην αρχη της κοιλαδας του serre chevalier αξιζει να κατεβειτε τις πιστες που οδηγουν στο chantemerle και στο villeneuve και να κανετε μια βολτα σε αυτα τα χωρια.

Αυτα βρισκονται κατα μηκος της κοιλαδας.το χιονοδρομικο πεδιο τελειωνει στο χωριο le monetier les bains

το οποιο ειναι γραφικοτατο και εχει ενα τεραστιο κτιριο 2.500 τετραγωνικων αν θυμαμαι καλα, το οποιο ειναι spa.πισινες παντου, τζακουζι εξωτερικες θερμενομενες πισινες κτλ.με 18 ευρω περνας δυο ευχαριστες ωρες λιωσιματος και γινεσαι καινουργιος :lol:

δειτε ΕΔΩ

Σαν χιονοδρομικο πεδιο ειναι το καλυτερο που εχω παει και το εχω βαλει στην κορυφη της λιστας μαζι με το Les Trois Vallees.

Ξεκιναει οπως ειπα απο την μπριανσον και καταληγει στο μονετιερ κατα μηκος της κοιλαδας.εχει πιστες για ολα τα επιπεδα και αμετρητες πλαγιες στα προφανη για off pist.οι πλαγιες αυτες εχουν προσβαση απο ολα τα λιφτ και αξιζει να τις επισκευτειτε οσοι βγαινετε εκτος..

Με λιγο ψαξιμο θα βρειτε πλαγιες οι οποιες κρατανε παρα πολυ καλη ποιοτητα χιονιου για τον λογο οτι δεν τις βλεπει ο ηλιος καθολου.αυτο στην περιπτωση που εχει καιρο να χιονισει.φτου φτου φτου....

Απο πρασινες πιστες μην περιμενετε και πολλα γιατι συνηθως ειναι κλειστες.πρασινες εχει κατεβαινοντας για τα χωρια της κοιλαδας.αυτες συνηθως κοβονται απο τις δυνατες μαυρες που υπαρχουν εκει με αποκορυφωμα την luc alphand(γινονται και αγωνες dwon hill στην συγκεκριμενη)οποιος (το χει)με τις μαυρες θα παθει ζημεια.Προσοχη ομως οι αρχαριοι γιατι δυσκολα θα την βγαλουν καθαρη.θα αποζημιωθουν ομως ανεβαινοντας και κανοντας σκι στο πεδιο grand alpe πανω απο το πλατο του serre ratier. εχει μπλε πιστες με τεραστιο φαρδος.

must του πεδιου η περιφημη la cocumelle με το νεο 6πλο αποσυμπλεκομενο λιφτ της και το απεραντο πεδιο off pist.(βαλε τρεις φορες τα κελλαρια μαζι και λιγο λεω μονο η πλαγια της)...

Για τους τολμηρους σημειωστε το λιφτ YRET στην περιοχη σκι του monetier.ανεβαινοντας απο το καρεκλακι θα καταλαβετε τι εννοω κοιταζοντας απο κατω :P ......

οσον αφορα το στρωσιμο των πιστων εκει ειμαι σιγουρος οτι καλυτερο δεν θα εχετε δει πουθενα.ο Γιωργος Στερκος(ελληνας δασκαλος του σκι μονιμος εκει τα τελευταια 20 χρονια)μας ειπε οτι το κεντρο φημιζετε στην γαλλια για το υποδειγματικο στρωσιμο των πιστων.εχει και εκπαιδευση για το πατημα των πιστων για οποιον θελει να ζησει την εμπειρια(60 ευρω οι δυο ωρες νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρος).

Προσπαθηστε να γυρισετε ολο το χιονοδρομικο πεδιο γιατι καθε λιφτ που θα παιρνετε θα ενθουσιαζεστε περισσοτερο και αυτο γιατι η βαση ειναι η μπριανσον.

προσοχη..σε καμια περιπτωση μην μεινετε για σκι πανω απο την μπριανσον στην κορυφη της δλδ.δεν υπαρχει κατι συνταρακτικο εκτος αν βρειτε πουδρα.το πεδιο χωριζεται σε τρεις περιοχες σκι η οποια ειναι η μια καλυτερη απο την αλλη.γυριστε παντου το πεδιο ειναι προσβασιμο για ολα τα επιπεδα.(μονο να αποφευγετε τις μαυρες ταμπελιτσες οσοι δεενν.. 80 :D )

Γενικα προσπαθηστε να πατε σε ολες τις κορυφες του βουνου που εχουν λιφτ.οι καταβασεις σας θα σας μεινουν αξεχαστες!!

Για μαθηματα συνεννοηθειτε με τον Στερκο πως και τι θα κανετε (οσοι εχετε διαβασει το thread του Μακη θα καταλαβετε για τι δασκαλο-ανθρωπο μιλαμε)

διαβαστε οπωσδηποτε ΕΔΩ!!ρισπεκτ makisM :P

Δειτε -αποθηκευστε τον χαρτη αυτον ΕΔΩΖουμαρει πολυ με πολυ καλη ποιοτητα και μπορειτε να δειτε αναλυτικα τα παντα!

Ακομα καλυτερα ανοιξτε το virtual tour 360 του σαιτ για να δειτε ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!

και web cams απ'οπου βλεπετε Live τα παντα ΕΔΩ(εχει παρα πολες καμερες ψαξτε λιγο καλα..)

Να σημειωσω οτι το 6ημερο πασο του serre chevalier δινει και μια μερα μερα δωρεαν οποια θελετε μεσα στην εβδομαδα για πεντε διαφορετικους προορισμους.αυτοι ειναι για : ALP D HUEZ - LES DUEX ALPES - PUY SAINT VINCENT - MONTGENEVRE-SESTRIERE.τα δυο τελευταια ειναι η via lattea η milky way οπως λεγεται 415 χιλ πιστες.Αξιζει αν βρειτε αυτοκινητο μια μερα στην Montgenevre ειναι πολυ κοντα(14 χιλιομετρα περιπου)πανεμορφο χιονοδρομικο με πολλες διαδρομες μεσα στα δεντρα!

Το σαιτ του χιονοδρομικου ειναι ΕΔΩ

Ελπιζω να εδωσα καποιες χρησιμες πληροφοριες

Και ενα μικρο βιντεακι δωρο :P (εχει απειρα στο you tube)

 

YouTube Video ->

DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μου δημιουργήθηκε απορία, μιας και δεν έχω συμμετάσχει ξανά σε εκδρομή του Συλλόγου:

 

-Κάποιος ο οποίος δηλώνει συμμετοχή μόνος του, με ποιον θα μείνει στο δωμάτιο?????


My Mind Is Drifting...

 

Live to Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Εε συγγνωμη.. χιονιζει..
    • Rafting στο Λούσιο - Κυριακή 26 Μαϊου 2024 Ο Ελληνικός Σύλλογος Τουριστικής Χιονοδρομίας καλεί τα μέλη και τους φίλους του την Κυριακή 26 Μαϊου και ώρα 11:00 στην Ανοιξιάτική μας εξόρμηση στην Αρκαδία. Σε συνεργασία με την Trekking Hellas Arcadia θα κάνουμε Rafting στα πανέμορφα νερά του Λούσιου. Κόστος συμμετοχής 50€, προκαταβολή 20€ έως και 4 Μαϊου.  Σημείο συνάντησης, βάση trekking hellas Αρκαδίας, Βλαχορράπτης  https://maps.app.goo.gl/XkX9kXCkbEYDfmRX8 Διάρκεια  4 ώρες. Εξοπλισμό που θα χρειαστείτε:  Αθλητικά παπουτσια που θα βραχούν Μαγιό. Πετσέτα. Λεπτομέρειες θα βρείτε στο site:  https://trekking.gr/el/activity/rafting-lousios-alfeios Απαραίτητη Δήλωση συμμετοχής,  τηλεφωνικά/viber: 6976101568 Ισιδώρα Σουμάνη & Δημήτρης Καρυστηναίος 6937009885, ή  email στο snowclub@snowclub.gr Τελευταία ημέρα δήλωσης συμμετοχής το Μ.Σάββατο 4 Μαϊου. Σας περιμένουμε όλους!!!!! Η γραμματέας Ισιδώρα Σουμάνη - 6976101568
    • Tα μέλη και οι φίλοι του Ελληνικού Συλλόγου Τουριστικής Χιονοδρομίας, θα πραγματοποιήσουν συνάντηση την Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 από τις 21:00 και μετά στο Piu-Verde.  Η γραμματέας Ισιδώρα Σουμάνη Tηλέφωνο επικοινωνίας 6976101568   
    • την Ακρόπολη των ΧΚ της Ελλάδας 🤪
    • Αν δεν υφίσταται ΧΚ, τι θα επισκέπτονται οι επισκέπτες; 
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. Alexis c
      Alexis c
      (63 years old)
    2. petroskavala
      petroskavala
      (43 years old)
  • Who is online

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,314
    • Total Posts
      460,819
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,630
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    bongdainfottbd
    Joined
×
×
  • Create New...