Jump to content
Olga

Λίστα συμμετοχών για την εκδρομή στα 3-5 Πηγάδια στις 25-27 Φεβρουαρίου

Recommended Posts

θα συμφωνισω με την λιανα ,οτι με ενα κλικ ειναι ολα προσβάσιμα!!

 

Αγαπητε Νικο το κλικ αναφερεται στον καθενα απο εμας που ενδιαφερεται

να συμμετασχει στην εκδρομη.Για μενα η ομαδα εκδρομων θα μπορουσε

να συννενοηθει με 2 ξενοδοχεια για προσφορα τιμων και απο εκει και περα

ο καθενας μας θα επικοινωνουσε μονος του(εχει ξαναγινει αυτο αν δεν

κανω λαθος στα καλαβρυτα??).Αν για καποιο λογο δε συμπληρωνονταν

τα δωματια ,τοτε θα ηταν και ενημερος οτι δε θα ισχυε η εκπτωση .Οποτε ουτε

η ομαδα εκδρομων τρεχει πανικοβλητη τελευταια στιγμη για ακυρωσεις και γκρινιες,

ολοι ειναι ευχαριστημενοι και το σημαντικοτερο ο καθενας εχει ευθυνη των

πραξεων του.


"I would never have imagined that a girl from little ol’ Midland, Ont. would be where I am today.So always dream big…you can make it happen!"(Sarah Burke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συγγνωμη που επεμβαινω αλλα επειδη τα εχω τραβηξει κ εγω στο παρελθον, τελικα τα πραγματα ειναι απλα......

 

1. Αρκετο καιρο πριν την εκδρομη ανοιγεις τοπικ για να δεις τι ενδιαφερον υπαρχει πανω κατω. Ειδικα σε ενα συλλογο που γνωριζονται οι περισσοτεροι μεταξυ τους μπορεις να υπολογισεις και απο εμπειρια πανω κατω ποιοι θα ερθουν σιγουρα εκτος απροοπτου και ποιοι δηλωνουν ενδιαφερον μονο για να δηλωσουν....

 

2. Παιρνεις προσφορες απο ξενοδοχεια, αποφασιζεις σε ποιο και κανεις προκρατηση, αφου συνενοηθεις μαζι τους μεχρι ποτε πρεπει να δωσεις προκαταβολη και μεχρι ποσα δωματια ισχυει η τιμη.

 

3. Ανοιγεις τοπικ με Συμμετοχες, αναφεροντας ολα τα στοιχεια-κοστος κτλ και αναφερεις ΡΗΤΑ μεχρι ποτε πρεπει να κατατεθει η προκαταβολη δινωντας ενα περιθωριο 3-4 μερες πριν ερθει η μερα για να δωθει η προκαταβολη στο ξενοδοχειο για παν ενδεχομενο.

 

4. Μετα την ληξη της προθεσμιας αν καποιος αλλος θελει να ερθει τοτε επικοινωνει με τον υπευθυνο για να κανονισει ΑΝ υπαρχουν δωματια ή μιλαει ο ιδιος απευθειας με το ξενοδοχειο...

 

Το πιο σωστο ειναι να αναλαμβανει οργανωση καποιο μελος που ειναι ή ξερει την περιοχη, με supervision απο το Δ.Σ. παντα.

 

Αν δεν βαλεις ορους και ρητες προθεσμιες και διαδικασιες δεν ειναι δυνατον να βγαλει κανεις ποτε ακρη με τοσα ατομα!!!!

 

Ετσι οργανωναμε εκδρομες με 100+ ατομα και δεν υπηρχε κανενα προβλημα.........


Αν δεν σας κανει κοπο, δειτε την φωτο στο Avatar και πειτε μου τι πρεπει να κανω για να βελτιωσω το στυλ μου......

'Εχω προλάβει ανοιχτη τη Σαχάρα. Θα Σεβεστε!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Συγγνωμη που επεμβαινω αλλα επειδη τα εχω τραβηξει κ εγω στο παρελθον, τελικα τα πραγματα ειναι απλα......

 

1. Αρκετο καιρο πριν την εκδρομη ανοιγεις τοπικ για να δεις τι ενδιαφερον υπαρχει πανω κατω. Ειδικα σε ενα συλλογο που γνωριζονται οι περισσοτεροι μεταξυ τους μπορεις να υπολογισεις και απο εμπειρια πανω κατω ποιοι θα ερθουν σιγουρα εκτος απροοπτου και ποιοι δηλωνουν ενδιαφερον μονο για να δηλωσουν....

 

2. Παιρνεις προσφορες απο ξενοδοχεια, αποφασιζεις σε ποιο και κανεις προκρατηση, αφου συνενοηθεις μαζι τους μεχρι ποτε πρεπει να δωσεις προκαταβολη και μεχρι ποσα δωματια ισχυει η τιμη.

 

3. Ανοιγεις τοπικ με Συμμετοχες, αναφεροντας ολα τα στοιχεια-κοστος κτλ και αναφερεις ΡΗΤΑ μεχρι ποτε πρεπει να κατατεθει η προκαταβολη δινωντας ενα περιθωριο 3-4 μερες πριν ερθει η μερα για να δωθει η προκαταβολη στο ξενοδοχειο για παν ενδεχομενο.

 

4. Μετα την ληξη της προθεσμιας αν καποιος αλλος θελει να ερθει τοτε επικοινωνει με τον υπευθυνο για να κανονισει ΑΝ υπαρχουν δωματια ή μιλαει ο ιδιος απευθειας με το ξενοδοχειο...

 

Το πιο σωστο ειναι να αναλαμβανει οργανωση καποιο μελος που ειναι ή ξερει την περιοχη, με supervision απο το Δ.Σ. παντα.

 

Αν δεν βαλεις ορους και ρητες προθεσμιες και διαδικασιες δεν ειναι δυνατον να βγαλει κανεις ποτε ακρη με τοσα ατομα!!!!

 

Ετσι οργανωναμε εκδρομες με 100+ ατομα και δεν υπηρχε κανενα προβλημα.........

 

 

 

με κάλυψες απολυτα .. :Just Kidding:


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
θα συμφωνισω με την λιανα ,οτι με ενα κλικ ειναι ολα προσβάσιμα!!

 

ο ΛΟΓΟΣ που ειμαι ισως λιγο πιεστικός στο θεμα εκδρομής ειναι διοτι .οπως λεει και η παροιμια [τον φρονίμων τα παιδια πριν πεινάσουν ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ] πχ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ απο πολλή νωρίτερα και ρωτάμε ,,θελουμε προσφορα για την χ ημερομηνία για τοσες νυχτες !! τι μας προσφέρεται σε τιμες για 50 ατομα τι για 40 και τι για 30 . και τελος ....στην εκδρομη του πισοδεριου δεν τα ειχε αναλαβη ολα ο μακης ,,η κανω λαθος ποιος ο λογος να μην το εχει αναλαβει ατομο απο το συλλογο που ειναι στην εδω περιοχη ξαναλέω ΠΧ ΣΙΡΙΟΣ που ειναι γνώστης τον εδω πραγμάτων εδω θελουμε την συμμετοχή τον ανθρώπων του συλλόγου ,και οχι μονο ΡΕΠΟΡΤΑΖ για οτι θελουμε να προβάλουμε ???? μην ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΟΥΜΑΣΤΕ και τρεχουμε μονο για οτι εχουμε συμφέρον ατομικο !!! ..

 

πιστεύω να καταλαβαίνεται τι ΕΝΝΟΩ ...

 

Αγαπητε προεδρε

 

Με την ταση που εχεις να βγαζεις ευκολα συμπερασματα γινεσαι ευκολα παρεξηγησιμος.

Ψαχνοντας σκοπιμοτητες και προσωπικα οφελη συνεχως , δημιουργουνται τριβες χωρις λογο.

Τα τεραστια προσωπικα οφελη που εχω αποκομισει και το τεραστιο ατομικο συμφερον μου απο αυτα που θελω να προβαλω, νομιζω δεν ειναι του παροντος.

Με φιλικη διαθεση προς το προσωπο σου και χωρις καμια αντιπαλοτητα.

 

Στο θεμα της εκδρομης

Το οτι εχω θεσει τον εαυτο μου στην διαθεση του Δ/Σ για οποιοδηποτε θεμα εχει να κανει με την περιοχη νομιζω ειναι γνωστο.

Στο θεμα της εκδρομης εδω και δυο μηνες εχω μεταφερει επισης την προθεση της συμετοχης μου σε οτιδηποτε χρειαστει( μεσω μελους του δ/σ) .

Η λιστα ανοιξε πριν 10 μερες (καθυστερημενα κατα την προσωπικη μου αποψη) και οι τελευταιοι δηλωθηκαν πριν 5 ημερες.

Οπως πολυ σωστα επισημανθηκε στο 3ημερο της καθαρας δευτερας υπαρχει η μεγαλυτεργη ζητηση δωματιων στην περιοχη .

Ως εκτουτου για να γινουν οι κινησεις που πρεπει καλο θα ηταν να εχουμε συγκεκριμενα πραγματα για τα δωματια (δικλινα τρικλινα διανυκτερευσεις κλπ ).

 

Το σιγουρο ειναι οτι δεν εχει πολυ χρονο και οτι οι ξενοδοχοι θελουν να μην "χασουν" δωματια λογω ακυρωσεων .Τα περισοτερα ξενοδοχεια ειναι ειδη φουλ και ολες οι κινησεις απο εδω και περα πρεπει να γινουν ταχυστα.

 

φιλικα

 

Περικλης Ρετζιος


Να είσαι αληθινός στη δουλειά σου, στο λόγο σου και στο φίλο σου.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αγαπητε προεδρε

 

Με την ταση που εχεις να βγαζεις ευκολα συμπερασματα γινεσαι ευκολα παρεξηγησιμος.

Ψαχνοντας σκοπιμοτητες και προσωπικα οφελη συνεχως , δημιουργουνται τριβες χωρις λογο.

Τα τεραστια προσωπικα οφελη που εχω αποκομισει και το τεραστιο ατομικο συμφερον μου απο αυτα που θελω να προβαλω, νομιζω δεν ειναι του παροντος.

Με φιλικη διαθεση προς το προσωπο σου και χωρις καμια αντιπαλοτητα.

 

αγαπητε περικλη .. :)

 

σπανια ευτυχώς στην πορεία τον 51 ετων , πέφτω εξω στα συμπερασματα μου, που ενω στην αρχη ειμαι παρεξηγήσιμος ,στο τελος ειμαι σωστότατος τλπ..

 

σιγουρα δεν εχω αντιπαλότητα μαζι σου μεχρι στιγμης καμια ..στα ποστ μου πρωτινό εσενα ,μιας και γνωστης τις περιοχης μπορεις να βοηθήσεις την εκδρομη και το δσ .. αν τους το πρωτινές και δεν ενδιαφέρθηκαν τοτε ειναι λαθος τους .. μα και εσυ άργησες να δώσεις σημεία ζωης προβάλλοντας την διάθεσή σου , για την οργάνωση , ως προς τις τα διαμονής ,καρτες κλπ :)

η γραφή μου στο θεμα συμφέρον ειναι γενική και μαζι με ολους και μενα μεσα

φιλικα

 

Αγαθοπουλος Νικος ...

Edited by PRESIDENT

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Όλγα Κοτσίνα

2. Γιώτα Τσιμογιάννη

3. Χρήστος Λάππας

4. Ράνια Μπούμη

5. Χρήστος Χιουρέας

6. Nanad (μάλλον με δικό μας auto γιατί ίσως πάρουμε 2 μέρες άδεια να πάμε Πισοδέρι )

7. -//-

8. Τurms (μετα συζυγου αν γινεται για Σαββατο βραδυ)

9. Ζιώτης Μιχάλης

10. snowholicanonymous (μονο αν μπει πουλμαν)

11. snowholicanonyμη (μονο αν μπει πουλμαν)

12 Νικος Αγαθοπουλος μετα συζηγου

13 Θεωδορος Αγαθοπουλος αυθημερόν

14. Μαρία Γιαρμενίτη

15. -//-

16. Δημήτρης Παππάς (Dim)

17.Γκαβανιδης Γιαννης(gavis)

18. -//-

19. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Βαγγελης

20. -//-

21. Κοτσίρης Χρήστος (μάλλον +1) Αν βρεθουν αλλο 1-2 ατομα απο περιοχη Πατρας, βαζω τουτου για μοιρασμο εξοδων.

22. Παππούς Γεώργιος

23. -//-

24.-//- (οι 22 23 και 24 από Βέροια και Έδεσσα, χωρίς διανυκτερεύσεις)

25. Tιμος Ηλιόπουλος (είμαστε οκ και για το πούλμαν)

26. Πένυ Συρίγου (αχ....που πάει η μάνα και αφήνει το παιδί της....!!! :Shocked: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

περαν της προθεσεως συμμετοχης στο 3ημερο στα πηγαδια πρεπει να βγει ενα προγραμμα εκδηλωσεων και ομαδες που θα τις υποστηριξουν.

Ειναι ευκαιρια να βρει την αιγλη του ο ΕΣΤΟΥΧ στην Β.Ελλαδα και να διαφημισθει αναλογα με απλα και ομορφα event

Να γινει μια αλλη λιστα οργανωτων(σε ανεξαρτητο θεμα) που θα αναλαβουν την δημιουργια και την ευθυνη της διοργανωσης.

Ατομα των ομαδων εργασιας,Δ.Σ αλλα και απλοι επισκεπτες ωστε να εχουμε το επιθυμητο αποτελεσμα.


o τρελος του χωριου......

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Όλγα Κοτσίνα

2. Γιώτα Τσιμογιάννη

3. Χρήστος Λάππας

4. Ράνια Μπούμη

5. Χρήστος Χιουρέας

6. Nanad (μάλλον με δικό μας auto γιατί ίσως πάρουμε 2 μέρες άδεια να πάμε Πισοδέρι )

7. -//-

8. Τurms (μετα συζυγου αν γινεται για Σαββατο βραδυ)

9. Ζιώτης Μιχάλης

10. snowholicanonymous (μονο αν μπει πουλμαν)

11. snowholicanonyμη (μονο αν μπει πουλμαν)

12 Νικος Αγαθοπουλος μετα συζηγου

13 Θεωδορος Αγαθοπουλος αυθημερόν

14. Μαρία Γιαρμενίτη

15. -//-

16. Δημήτρης Παππάς (Dim)

17.Γκαβανιδης Γιαννης(gavis)

18. -//-

19. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Βαγγελης

20. -//-

21. Κοτσίρης Χρήστος (μάλλον +1) Αν βρεθουν αλλο 1-2 ατομα απο περιοχη Πατρας, βαζω τουτου για μοιρασμο εξοδων.

22. Παππούς Γεώργιος

23. -//-

24.-//- (οι 22 23 και 24 από Βέροια και Έδεσσα, χωρίς διανυκτερεύσεις)

25. Tιμος Ηλιόπουλος (είμαστε οκ και για το πούλμαν)

26. Πένυ Συρίγου (αχ....που πάει η μάνα και αφήνει το παιδί της....!!! -_- )

27.Λιανα Κουβαρντα

28.Μιχαλης Μοτσενιγος


"I would never have imagined that a girl from little ol’ Midland, Ont. would be where I am today.So always dream big…you can make it happen!"(Sarah Burke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια και καλως σας βρήκα!

 

θα ηθελα και εγω να συμμετάσχω στην εκδομή αν δεν υπάρχει καποιο πρόβλημα

ειμαι απο Θεσσαλονίκη και μπορω να ερθω μονο το Σαββατο (αυθημερόν), μπόρω να πάρω αλλα 3 ατομα (με λιγα μπαγκάζια :) )


Snowboarders

proudly annoying skiers since 1984

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλησπέρα παιδια και καλως σας βρήκα!

 

θα ηθελα και εγω να συμμετάσχω στην εκδομή αν δεν υπάρχει καποιο πρόβλημα

ειμαι απο Θεσσαλονίκη και μπορω να ερθω μονο το Σαββατο (αυθημερόν), μπόρω να πάρω αλλα 3 ατομα (με λιγα μπαγκάζια :) )

 

 

 

ακου τι λεει !!! και φυσικα μπορεις να ερθεις φιλε μου, .σας περιμένουμε


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλησπέρα παιδια και καλως σας βρήκα!

 

θα ηθελα και εγω να συμμετάσχω στην εκδομή αν δεν υπάρχει καποιο πρόβλημα

ειμαι απο Θεσσαλονίκη και μπορω να ερθω μονο το Σαββατο (αυθημερόν), μπόρω να πάρω αλλα 3 ατομα (με λιγα μπαγκάζια :Tounge: )

 

 

Καλώς να έρθεις. Με χαρά να σας γνωρίσουμε. Αν μπορέσεις ελάτε και την Κυριακή, που θα κόψουμε την πίτα.

Αλλά και το Σάββατο μια χαρά θα περάσουμε!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ευχαριστω πολύ για το θερμό καλοσωρισμα!

 

μονος μου μεχρι στιγμης είναι να έρθω :Tounge: απλα ανεφερα οτι μπορω να πάρω ως και 3 ατομα απο το φορουμ αν δεν βρισκουν μεταφορικο μέσο :hehe:


Snowboarders

proudly annoying skiers since 1984

Share this post


Link to post
Share on other sites

παιδιά τελικά ισχύει η εκδρομή? γιατί θέλω να κανονίσω για τον φίλο μου που έρχεται εκτος Ελλάδος

Edited by Χρήστος Λάππας
Μετατροπή στα Ελληνικά

Share this post


Link to post
Share on other sites

μηπως να βλεπαμε ποσοι ειναι για ξενοδ? προσπαθουμε να βρουμε δωματια..δεν ειναι και πολυ ευκολο


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites

καλο θα ηταν


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Όλγα Κοτσίνα -ξεν

2. Γιώτα Τσιμογιάννη - ξεν

3. Χρήστος Λάππας - ξεν

4. Ράνια Μπούμη - ξεν

5. Χρήστος Χιουρέας -ξεν

6. Nanad -ξεν

7. -//- -ξεν

8. Τurms -ξεν

9. Ζιώτης Μιχάλης -ξεν

10. snowholicanonymous (μονο αν μπει πουλμαν) -ξεν

11. snowholicanonyμη (μονο αν μπει πουλμαν)-ξεν

12 Νικος Αγαθοπουλος

13 Θεωδορος Αγαθοπουλος

14. Μαρία Γιαρμενίτη

15. -//-

16. Δημήτρης Παππάς (Dim)

17.Γκαβανιδης Γιαννης(gavis)

18. -//-

19. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Βαγγελης-ξεν

20. -//- -ξεν

21. Κοτσίρης Χρήστος -ξεν

22. Παππούς Γεώργιος

23. -//-

24.-//-

25. Tιμος Ηλιόπουλος -ξεν

26. Πένυ Συρίγου -ξεν

 

αρα μεχρι τωρα 16 ατομα για ξενοδοχειο


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 αν προσθεσω την συζυγο μου...(σωστα δεν λεω;; το -//- σημαινει + 1 ατομο ετσι; )

 

1. Όλγα Κοτσίνα -ξεν

2. Γιώτα Τσιμογιάννη - ξεν

3. Χρήστος Λάππας - ξεν

4. Ράνια Μπούμη - ξεν

5. Χρήστος Χιουρέας -ξεν

6. Nanad -ξεν

7. -//- -ξεν

8. Τurms -ξεν

9. -//- ξεν

10. Ζιώτης Μιχάλης -ξεν

11. snowholicanonymous (μονο αν μπει πουλμαν) -ξεν

12. snowholicanonyμη (μονο αν μπει πουλμαν)-ξεν

13 Νικος Αγαθοπουλος

14 Θεωδορος Αγαθοπουλος

15. Μαρία Γιαρμενίτη

16. -//-

17. Δημήτρης Παππάς (Dim)

18.Γκαβανιδης Γιαννης(gavis)

19. -//-

20. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Βαγγελης-ξεν

21. -//- -ξεν

22. Κοτσίρης Χρήστος -ξεν

23. Παππούς Γεώργιος

24. -//-

25.-//-

26. Tιμος Ηλιόπουλος -ξεν

27. Πένυ Συρίγου -ξεν

Edited by Turms

Snow is on my D.N.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Όλγα Κοτσίνα -ξεν

2. Γιώτα Τσιμογιάννη - ξεν

3. Χρήστος Λάππας - ξεν

4. Ράνια Μπούμη - ξεν

5. Χρήστος Χιουρέας -ξεν

6. Nanad (Θα μείνουμε στην Μεταμόρφωση, κάτω από το χκ)

7. -//-

8. Τurms -ξεν

9. -//- ξεν

10. Ζιώτης Μιχάλης -ξεν

11. snowholicanonymous (μονο αν μπει πουλμαν) -ξεν

12. snowholicanonyμη (μονο αν μπει πουλμαν)-ξεν

13 Νικος Αγαθοπουλος

14 Θεωδορος Αγαθοπουλος

15. Μαρία Γιαρμενίτη

16. -//-

17. Δημήτρης Παππάς (Dim)

18.Γκαβανιδης Γιαννης(gavis)

19. -//-

20. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Βαγγελης-ξεν

21. -//- -ξεν

22. Κοτσίρης Χρήστος -ξεν

23. Παππούς Γεώργιος

24. -//-

25.-//-

26. Tιμος Ηλιόπουλος -ξεν

27. Πένυ Συρίγου -ξεν


...μέτριο, ούτε τον καφε δεν πίνω...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για τη διευκόλυνση των μελών έχουν δεσμευτεί 10 δωμάτια στα ξενοδοχεια Natura και Πλειάδες resort. Τα ξενοδοχεία απέχουν 2 και 4 χιλιόμετρα αντίστοιχα από το Χιονοδρομικό Κέντρο.

 

Στο ξενοδοχείο Natura διατίθενται απλά και standard δωμάτια στις εξής τιμές:

Απλά δωμάτια: 55 ευρώ ανά διανυκτέρευση

Standard δωμάτια: 70 ευρώ ανά διανυκτέρευση

 

Στο ξενοδοχείο Πλειάδες resort τα δωμάτια κοστίζουν 60 ευρώ.

 

Όλες οι τιμές περιλαμβάνουν πρωινό. Υπάρχει η δυνατότητα τρίκλινου με επιπλέον χρέωση 15 ευρώ ανά διανυκτέρευση. Το τρίτο κρεβάτι στα δωμάτια αυτά είναι κανονικό.

 

Τα δωμάτια έχουν δεσμευτεί έως την ερχόμενη Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου. Εξαιτίας της περιορισμένης διαθεσιμότητας παρακαλείσθε να επικοινωνήσετε άμεσα με το πρακτορείο Explosivo στο τηλέφωνο 2310 488 600 αναφέροντας ότι είστε μέλη του Συλλόγου και να φροντίσετε για την κράτησή σας. Μέσω του πρακτορείου πραγματοποιείται η κράτηση και για τα δύο ξενοδοχεία.

 

Στην εκδρομή αυτή ΔΕ θα μπει πούλμαν.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Που θα γινει η κοπη της πιτας?μαλλον θα ειμαι επανω αυθημερον,απ οτι καταλαβα επισκεπτες δεχεστε! :yes

Edited by leonidastria

Κράτιστον κτημάτων ευβουλία.

Σοφοκλής

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η κοπή της πίτας θα γίνει στο χιονοδρομικό. Δε γνωρίζουμε ακόμα το ακριβές σημείο. Φυσικά και δεχόμαστε επισκέπτες (οι οποίοι μάλιστα εάν εγγραφούν θα μπουν και στην κλήρωση για τα δώρα της πίτας!) ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...