Jump to content
Sign in to follow this  
JohNi

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Recommended Posts

Δυστυχως φιλε Nanad,οπως και σε καθε χωρο, δε νομιζω να εχει και πολλες γυναικες ο συλλογος...Αφου καθεστε που καθεστε μεσα,γραψτε και σε κανα forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δυστυχως φιλε Nanad,οπως και σε καθε χωρο, δε νομιζω να εχει και πολλες γυναικες ο συλλογος...Αφου καθεστε που καθεστε μεσα,γραψτε και σε κανα forum...

 

 

:P:P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δυστυχως φιλε Nanad,οπως και σε καθε χωρο, δε νομιζω να εχει και πολλες γυναικες ο συλλογος...Αφου καθεστε που καθεστε μεσα,γραψτε και σε κανα forum...

 

Και να φανταστεις οτι αριθμητικά οι γυναικες ειναι περισοτερες απο τους αντρες.

Αλλα που ειναι ?

Δεν ειναι εδώ, δεν ειναι εκει, δεν βρισκονται πουθενά

 

Αληθεια στο Soelden θα ερθει καμια, η μονο μπακούρια θα πάμε ?


powder_2009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πετρο μην ανησυχεις,13/48 περιπου θα ειναι γυναικες(....παπουτσι απο τον τοπο σου..)


"I would never have imagined that a girl from little ol’ Midland, Ont. would be where I am today.So always dream big…you can make it happen!"(Sarah Burke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μαλλον καθοντε σπιτι και πλεκουν...τι να πεις...παντου οπου πας μπακουρια...σε καφετεριες,σε clubs...γενικα!!!Το μονο μερος που αυξηθηκαν οι γυναικες ειναι το γηπεδο...Δυστυχως ομως οπου και να βγεις οι αναλογιες ειναι τραγικες...πας σε club και στα 100 ατομα ειναι 80 αντρες,20 γυναικες απο τις οποιες μονο οι 5 ειναι ωραιες...

Το Σ/Κ που βρισκομουν Πατρα σε παρτι Πανεπιστημιου(παρουσια και αλλου snowclubιτη)ηταν μεσα 1000 αντρες και 50 γυναικες...στο τελος θα νομιζουμε οτι πηγαινουμε σε gay clubs......

Το μονο μερος που βλεπεις πολλες γυναικες ειναι τα Σαββατα στα μαγαζια...και απορω,αφου ψωνιζετε ρουχα,δεν τα φορατε?ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ξέρετε κάτι. Ενώ επιστήμονες κλπ υποστηρίζουν ότι οι γυναίκες είναι περισσότερες από τους άντρες, εμείς βλέπουμε το αντίθετο...

Και όχι μόνο αυτό. Στις καφετέριες, στα κλαμπς και αλλού αυτές που περισσότερο θα δεις είναι όπως πολύ σωστά αναφέρετε, οι άσχημες Και αυτό επειδή οι ωρέες είναι ήδη καπαρωμένες ή και ξέρουν να περνάνε ωραία και μόνες τους :oops: :oops: Μάλλον αποφάσισαν να μας εκδικηθούν για τα παραπτώματά μας (αντροπαρέες, μπιρόνια, champions league :) ) φέρνουν λοιπόν κολλητές τους για να περάσουν οι ίδιες καλά 8)8)8)8)

Αλλά δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα. Όπου και αν πάμε , όπου και αν βρισκόμαστε, υπάρχουν γυνέκες. Περιμένουν να το χειριστούμε εμείς το θέμα και εδώ είναι που κάνουμε την Μ...κία μας. Έτσι και αυτές μας γράφουν στα δικά τους τέτοια :wink: και βρίσκουν από το πουθενά τον "άντρα της ζωής τους"

 

Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας...

:P:P:P:P:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:


JAPOW!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Πετρο μην ανησυχεις,13/48 περιπου θα ειναι γυναικες(....παπουτσι απο τον τοπο σου..)

 

Εγώ δεν έχω λόγο ανησυχίας, εσείς οι γυναίκες θα πρέπει να ανησυχείτε καθότι κερδίσατε κατά κύριο λόγο την πολυπόθητη «ισότητα» σας στις ευθύνες στις υποχρεώσεις στον χώρο τις εργασίας αλλά όχι η κατά πολύ λιγότερο στον χώρο τις διασκέδασης την ψυχαγωγία τις δραστηριότητες κτλ


powder_2009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στους μπάκουρους (me included) που θα ανέβουν στην Αυστρία θα πρότεινα να ξεσκονίζουν λίγο τα γερμανικούλια τους και να επικεντρώνονται στους πραγματικούς στόχους ΒΒΒ (blond blöd blaue Augen).

 

Εγώ θα κάνω μετάφραση όσο μπορώ αλλά μετά .... είστε μόνοι σας Κύριοι

 

Χρίστος


...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εγώ δεν έχω λόγο ανησυχίας, εσείς οι γυναίκες θα πρέπει να ανησυχείτε καθότι κερδίσατε κατά κύριο λόγο την πολυπόθητη «ισότητα» σας στις ευθύνες στις υποχρεώσεις στον χώρο τις εργασίας αλλά όχι η κατά πολύ λιγότερο στον χώρο τις διασκέδασης την ψυχαγωγία τις δραστηριότητες κτλ

 

 

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :lol::lol::shock::shock::shock::shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

 

ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ


ζητήται πούδρα κατάλληλη για βιασμό

πληροφορίες μόνο με pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

αγαπητε φιλε γιαννη νικολαου,

 

καταρχην, δεν ειμαι "φιλε Nanad", ειμαι "ΦΙΛΗ Νanad".

 

δεν πειραζει που δεν το ηξερες...σιγα σιγα θα γνωριστουμε ολοι

 

δευτερον, δεν γινεται να γραφουμε συνεχεια σε φορουμ γιατι εχουμε και δουλειες και δεν ειμαστε φοιτητριες (πλεον)...

 

και τριτον μου ειναι λιγο δυσκολο να σου αναλυσω γιατι πλεον δεν βλεπεις να υπαρχουν πολλες γυναικες εξω. το θεμα ειναι οτι υπαρχουν, και ωραιες και σωστες γυναικες μονες εξω, αλλα εσεις θελετε μαλλον ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ γυναικες, οι οποιες αυτες οντως εχουν αντρα δικο τους, αλλα εσεις αυτες ψαχνετε κατα βαση....

 

τα υπολοιπα θα τα αναλυσουμε απο κοντα, (εαν ακομα θελεις...)

 

καλημερα σας


...μέτριο, ούτε τον καφε δεν πίνω...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΣ΄ ΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑΝΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

 

Χρίστος


...

Share this post


Link to post
Share on other sites
μου ειναι λιγο δυσκολο να σου αναλυσω γιατι πλεον δεν

βλεπεις να υπαρχουν πολλες γυναικες εξω. το θεμα ειναι οτι υπαρχουν,

και ωραιες και σωστες γυναικες μονες εξω, αλλα εσεις θελετε μαλλον ΤΙΣ

ΑΛΛΕΣ γυναικες, οι οποιες αυτες οντως εχουν αντρα δικο τους, αλλα εσεις

αυτες ψαχνετε κατα βαση....

 

Δεν είναι ακριβώς έτσι, ότι υπάρχουν, υπάρχουν, αλλά η συζήτηση

ξεκίνησε προσεγγίζοντας το θέμα καθαρά αριθμητικά και όχι με άλλα

κριτήρια.

 

Αριθμητικά λοιπόν οι γυναίκες είναι περισσότερες από του άντρες,

αλλά σαφέστατα είναι πολύ λιγότερες σε χώρους όπως καφέ, μπαράκια

κτλ, επίσης είναι και κατά πολύ λιγότερες σε άλλες χομπιστικες

δραστηριότητες όπως το σκι το τένις τις εκδρομές κτλ

_____________________________________

ΥΓ το εκανα εντιτ το ποστ, γιατι με την φεραρη που εβαλε ο

Λαπας τα ποστ αποκτησανε πολύ φαρδος

________________________________________


powder_2009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

H αληθεια ειναι οτι με τα nicknames συμβαινει αυτο...

Το γραψτε στο Forum δεν ειναι κατι συγκεκριμενο...γενικα καντε κατι οι γυναικες...

Τα μονα μερη στα οποια πραγματικα βλεπεις καθημερινες ωραιες γυναικες ειναι ρεμπεταδικα-μπουζουκια και θεες στα ακριβα κυριλε club(Venue,Envy,Balux...)...αλλα τι να κανεις εκει οταν εξω ειναι παρκαρισμενη μια κοκκινη(Ferarri) και μεσα ειναι ο ΜΠΑΚΑΣ με τρεις θεες αγκαλια...

 

 

Υ/Γ:ΜΠΑΚΑΣ=Ο Κοντος που ειναι χοντρος με κοιλια,καραφλιτσα και φοραει και γυαλια...

Share this post


Link to post
Share on other sites
[

Αριθμητικά λοιπόν οι γυναίκες είναι περισσότερες από του άντρες, αλλά σαφέστατα είναι πολύ λιγότερες σε χώρους όπως καφέ, μπαράκια κτλ, επίσης είναι και κατά πολύ λιγότερες σε άλλες χομπιστικες δραστηριότητες όπως το σκι το τένις τις εκδρομές κτλ

 

Είναι πολλές μπροστά στις τηλεοράσεις να παρακολουθούν τις κουτσομπολίστικες εκπομπές.Γυμανστήριο πάνε απο τον Απρίλιο έως την έναρξη των διακοπών.Σκι,τένις,και λοιπά αθλήματα τους τα απαγορεύει ο...γιατρός.

Πάντως βλέπω παρα πολλές στο Μετρό και στα Λεωφορεία.Ντυμένες άψογα (ολοένα και περισότερες τελευταία) προκειμένου να πάνε στα καλυντικάδικα...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4,5 δεν χωράνε σε ένα ferrari για αυτό προτιμήστε την cayenne.

 

Μάλλον περιγράφουμε όμως τις λάθος κοπέλες. Ειλικρινά σε ποιόν από εμάς θα ευχαριστούσε να έχουμε μία μπάκα τεραστίων διαστάσεων και 2-3 μοντελάκια που θα είναι δίπλα μας για χρηματοδότηση.

 

Προσωπικά δουλεύω σαν το ... να μην πώ μέσα στην εβδομάδα και δεν γουστάρω να μου τα τρώνε μερικές μερικές που έχουν σαν σύνθημα το μ..νί πληρώνεται.

 

Και για όσους νομίζουν ότι τα μοντελάκια του venue είναι και μοντελάκια όταν ξυπνάνε το πρωί με την τσίμπλα στο μάτι, γελιούνται. Κάτι το la perla που κάνει το πεσμένο μεμέ να αψηφά το νόμο της βαρύτητας κάτι ο σοβάς ... νά τη η κουκλάρα.

 

Μην μασάτε μάγκες. Αυτές είναι γυναίκες για να κλείσεις σπίτι και όχι να ανοίξεις.

 

Χωρίς να λέω βέβαια ότι άμα μας τύχει στο διάβα δεν θα φάμε :twisted: :twisted: :twisted: .

 

Άμα θέλετε κοπέλες στο club η συνταγή είναι απλή. Στην επόμενη συγκέντρωση φέρνουμε από 2 ο καθένας στις οποίες δεν έχουμε δικαίωμα.

 

Τι διάολο έτσι θα κάνουμε το ratio woman/men μεγαλύτερο της μονάδας.

 

Χρίστος


...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ

ΑΠΛΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΥΡΩ ΤΟΥΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ (πχ CLUB) ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΤΙΣ "ΩΡΑΙΕΣ" ΓΥΝΑΙΚΕΣ (ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΠΑΚΑ) ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΜΕΛΗΤΕΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ, ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ "ΡΕ ΦΙΛΕ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ! ΜΠΑΚΟΥΡΟΜΑΓΑΖΟ ΕΙΝΑΙ"

 

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ ΠΕΡΙ ΤΙΣ 6 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΑ 1 ΑΝΤΡΑ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ? ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΞΩ?

ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ, ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΦΟΡΤΙΣΤΕΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΜΗΤΕΡΕΣ (FULL TIME JOB), ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ (ΟΧΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΜΑΓΙΚΑ), ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ (ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΨΟΓΑ ΝΤΥΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΕΟΦΩΡΕΙΑ).

ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ή ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑHOBBY, ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΚΙ, ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ? ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ "ΨΩΝΙΟ" ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΟ.


ζητήται πούδρα κατάλληλη για βιασμό

πληροφορίες μόνο με pm

Share this post


Link to post
Share on other sites
ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ (ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΨΟΓΑ ΝΤΥΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΕΟΦΩΡΕΙΑ).

 

Πόσες εργασίες ξέρεις να έχουν ωράριο απο τις 10:00 ή 11:00;Και αν όλες αυτές είναι εργαζόμενες γιατί μιλάνε για ανεργία στις γυναίκες;

Ψωνάρες είναι

 

(Το θέμα έχει ξεφύγει τελικά.Γι'αλλο λόγο άνοιξε και σε άλλο πάει)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Χρυσα με συγχωρεις αλλα δε μιλαμε για το ποσο ωραιες ειναι καποιες και το ποιες επιλεγουν να βλεπουν οι αντρες.

 

Οταν ομως πας σε ενα μπαρακι και βλεπεις 30 αντρες και 5 γυναικες καταλαβαινεις προς τι γινεται η παρουσα συζητηση.

Δεν εξεταζουμε δηλαδη αν αυτες οι 5 ειναι ωραιες ή οχι απλα συζηταμε για τους αριθμους.

Ουτε στις καφετεριες ουτε στα Clubs βγαινουν γυναικες,παρα μονο στα σκυλαδικα και στα κυριλε και τα ΔΗΘΕΝ μαγαζια..

Δεν μπορω να δεχθω οτι οι γυναικες ειναι πιο πολυασχολες απο τους αντρες..Κι εγω κανω 2 δουλειες ,ασχολουμαι αρκετες ωρες και με τον συλλογο,αλλα και εξω θα βγω και με αλλα χομπυ θα ασχοληθω.

Ειναι καθαρα θεμα "Στάσης ζωής" .

Η επεκταση αυτων λοιπον των αναλογιων στα μαγαζια,ειναι οτι οι λιγες ειναι και πιο περιζητητες.Λειτουργει λοιπον ο νομος της αγορας και της ζητησης.Ετσι οι λιγες, που οπως ειναι φυσικο εχουν περαση μεσα στον οχλο ανδρων σ ενα κλαμπ, το παιρνουν πανω τους καθως βλεπουν δεκαδες πεινασμενα ματια πανω τους ..Κι αντε μετα καποιες να ξακαβαλησουν το καλαμι

Το θεμα ειναι τεραστιο και δεν βγαζει ευκολα ακρη κανεις

 

παντως στο εξωτερικο η κατασταση ειναι ακριβως αντιστροφη..Πολλες γυναικες(αλλα κακασχημες και ξενερωτες :wink: ) και λιγοτεροι αναρπαστοι αντρες(και με μπακα παρακαλω) :lol: ...

Ακομα και στην επαρχια τα πραγματα ειναι πιο νορμαλ

Share this post


Link to post
Share on other sites
σε ποιόν από εμάς θα ευχαριστούσε να έχουμε μία μπάκα τεραστίων διαστάσεων και 2-3 μοντελάκια που θα είναι δίπλα μας για χρηματοδότηση...Χρίστος

:lol: Αν μειώσεις την μπάκα και αυξήσεις τον αριθμό των "μοντελακίων" Χρίστο μήπως γίνεται τίποτα? :lol::shock:

 

Όντως Χρύσα όπως είπες:

ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ, ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΦΟΡΤΙΣΤΕΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΜΗΤΕΡΕΣ (FULL TIME JOB), ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ (ΟΧΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΜΑΓΙΚΑ), ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ (ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΨΟΓΑ ΝΤΥΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΕΟΦΩΡΕΙΑ).

ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ή ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑHOBBY, ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΚΙ, ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ? ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ "ΨΩΝΙΟ" ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΟ.

 

έχουν όμως μειωθεί οι απαιτήσεις και έχουν αυξηθεί πολύ οι βοήθειες. ΚΑτά βάθος αν ΘΕΛΕΙΣ να κάνεις κάτι, θα βρείς χρόνο, τρόπο κτλ. να το κάνεις...


I'd rather be skiing my... IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites
Πόσες εργασίες ξέρεις να έχουν ωράριο απο τις 10:00 ή 11:00;Και αν όλες αυτές είναι εργαζόμενες γιατί μιλάνε για ανεργία στις γυναίκες;

Ψωνάρες είναι

 

(Το θέμα έχει ξεφύγει τελικά.Γι'αλλο λόγο άνοιξε και σε άλλο πάει)

 

ΝΑΙ ΣΤΑΘΗ ΞΕΡΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ ή ΚΑΙ ΒΡΑΔΥΝΗ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ ΒΟΛΕΥΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΨΩΝΑΡΕΣ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.

 

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΑΝΕΡΓΙΑ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΑΝ ΟΜΩΣ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ, ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΦΟΡΤΙΣΤΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ, ΚΑΙ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ, ΚΑΙ ΕΡΩΜΕΝΗ, ΚΑΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ. ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ, ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ. ΤΟΥΣ ΕΚΠΛΗΡΩΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΛΟΥΣ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.

ΚΑΤ'ΕΜΕ, ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ, ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΑΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ HOBBY THΣ, Η ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΤΑΙΣΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΩΤΗ, ΟΠΟΤΕ.....

ΔΕΝ ΛΕΩ, ΜΕΡΙΚΕΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ. Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.


ζητήται πούδρα κατάλληλη για βιασμό

πληροφορίες μόνο με pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

παιδια, ολοι εχουμε δικιο και παντα ο καθενας λεει την γνωμη του συμφωνα με τις εμπειριες του.

γενικα ειναι ωραιο να ακους και αλλες γνωμες, και να βλεπεις πως αισθανεται ο αλλος για καποια σοβαρα θεματα ή για τα δυο φυλα.

 

φυσικα συμφωνω με την χρυσα για τους πολλους ρολους που εχουν αναλαβει τωρα τελευταια οι γυναικες, αλλα συμφωνω και με αυτους που εγραψαν οτι οποιος θελει μπορει να τα προλαβει ολα...και με το παραπανω (ξανακουστε το "...ειμαι η μαιρη παναγιωταρα...")

 

ρολοι υπαρχουν πολλοι σε αυτην την κοινωνια αλλα το θεμα ειναι ποιους ρολους θα προτιμησουμε και γιατι.

 

θα ειμαστε οι ανεξαρτητες, οικονομικα και συναισθηματικα, πολλες φορες μονες λογω της δυναμικοτητας μας ή θα το "παιξουμε" barbies με ό,τι συνεπαγεται αυτο? (βλ. χρηματοδοτηση)

 

η συζητηση οντως ειναι ατελειωτη, αλλα καιρος ειναι καποια στιγμη να κατεβασουμε τα "αυτοματα" και συνυπαρξουμε με ειρηνη (!!!!)...

 

παντως χαιρομαι που, ενω η πλειονοτητα του φορουμ ειναι αντρες late '20s and early '30, μπενετε σε μια συζητηση καθαρα γυναικεια, που εμεις την "τρωμε" καθημερινα για breakfast...

 

o επομενος....


...μέτριο, ούτε τον καφε δεν πίνω...

Share this post


Link to post
Share on other sites
madskier έγραψε:

Πετρο μην ανησυχεις,13/48 περιπου θα ειναι γυναικες(....παπουτσι απο τον τοπο σου..)

 

Aeras έγραψε:

Εγώ δεν έχω λόγο ανησυχίας, εσείς οι γυναίκες θα πρέπει να ανησυχείτε καθότι κερδίσατε κατά κύριο λόγο την πολυπόθητη «ισότητα» σας στις ευθύνες στις υποχρεώσεις στον χώρο τις εργασίας αλλά όχι η κατά πολύ λιγότερο στον χώρο τις διασκέδασης την ψυχαγωγία τις δραστηριότητες κτλ

 

nanad έγραψε:

μου ειναι λιγο δυσκολο να σου αναλυσω γιατι πλεον δεν

βλεπεις να υπαρχουν πολλες γυναικες εξω. το θεμα ειναι οτι υπαρχουν,

και ωραιες και σωστες γυναικες μονες εξω, αλλα εσεις θελετε μαλλον ΤΙΣ

ΑΛΛΕΣ γυναικες, οι οποιες αυτες οντως εχουν αντρα δικο τους, αλλα εσεις

αυτες ψαχνετε κατα βαση....

 

 

Aeras έγραψε:

Δεν είναι ακριβώς έτσι, ότι υπάρχουν, υπάρχουν, αλλά η συζήτηση

ξεκίνησε προσεγγίζοντας το θέμα καθαρά αριθμητικά και όχι με άλλα

κριτήρια.

 

Αριθμητικά λοιπόν οι γυναίκες είναι περισσότερες από του άντρες,

αλλά σαφέστατα είναι πολύ λιγότερες σε χώρους όπως καφέ, μπαράκια

κτλ, επίσης είναι και κατά πολύ λιγότερες σε άλλες χομπιστικες

δραστηριότητες όπως το σκι το τένις τις εκδρομές κτλ

 

Χρυσα, τελικά ηρθες στα λόγια μου ?

 

Aeras έγραψε:

εσείς οι γυναίκες θα πρέπει να ανησυχείτε καθότι κερδίσατε κατά κύριο λόγο την πολυπόθητη «ισότητα» σας στις ευθύνες, στις υποχρεώσεις , στον χώρο τις εργασίας, αλλά όχι η κατά πολύ λιγότερο στον χώρο τις διασκέδασης την ψυχαγωγία τις δραστηριότητες κτλ

 

___________________


powder_2009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
παντως χαιρομαι που, ενω η πλειονοτητα του φορουμ ειναι αντρες late '20s and early '30, μπαίνετε σε μια συζητηση καθαρα γυναικεια, που εμεις την "τρωμε" καθημερινα για breakfast...

 

o επομενος....

 

Κάτσε κυρά μου υπάρχουν και οι early 20's εδώ πέρα.

Μην κοιτάς που δεν μιλάμε :wink:

Τέσπα οι καλές γυναίκες (και αντίστοιχα οι καλοί άντρες) είναι ουρανοκατέβατοι (random encounters). Οι γνωριμίες σε clubakia, barakia, @@kia συνήθως είναι του κ..ου και κρατάνε όσο και οι σεξουαλικές ορέξεις των 2 (συνήθως) :?

 

Φιλικά

Το "Μαύρο Πρόβατο" του Φόρουμ

Παναγιώτης


Χαιρετισμούς από τη χώρα της γραφειοκρατίας

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τι ωραίο θέμα.

 

-Αρχίζω....περί αναλογίας.Κοιτάχτε σε αυτό το thread (μόνο)πόσοι είναι οι άντρες και πόσες οι γυναίκες.Πάρτε το χαμπάρι οι γυναίκες δεν ξεχύνονται στα μπαρ ή τα club.Τραβάτε τσάρκα στην Ερμού το πρωί Σαββάτου.

 

-Φίλοι μου το όχημα δεν είναι ούτε η Scaglietti- χωράνε ο μπάκας και ακόμα 3.Ουτε η Cayenne -χωράνε ο μπάκας και ακόμα 4. Πάρτε ένα Datsun να χωράνε ο μπάκας και ακόμα 20.Αλλά με Datsun σιγά ο μπάκας να βάλει πάνω γυναίκες....μάλλον καρπούζια θα βάλει.Οπότε δεν είναι ο μπάκας,είναι η πορτοφόλα του μπάκα!!!!!

 

-Φίλοι μου ο κύριος ανταγωνιστής μας είναι η Merenda,το DVD το ....fame story...

 

-Μπακουροπαρέες αρσενικές θα βρείτε πολλές,θηλυκές....μπαααα.

 

-Είμαι ευτυχισμένος γιατί στη σχολή μου η αναλογία είναι 80/20...80 γυναίκες ,20 άντρες :D:D:D:D .

-Είμαι δυστυχισμένος γιατί οι περισσότερες κάθονται μέσα και πλέκουν την κάλτσα του φαντάρου.

 

-Μια φορά είδα μαζική γυναικοπαρέα σε μαγαζί κι αυτό έτυχε γιατί μία από αυτή παντρευόταν την επομένη και είχαν βγει όλες για lady's night.

 

-Όταν όλοι εσείς κάθεστε Τρίτη και Τετάρτη και βλέπετε Champions Leage και χλαπακιάζετε πίτσες και σουβλάκια,οι γυναικοκυνηγοί βγαίνουν έξω και αλωνίζουν........ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

-Δυστυχώς όταν λέμε ότι δεν υπάρχουν γυναίκες έξω,δεν λέμε μόνο για τις μοντέλες,αλλά για όλες.Κορίτσια βγείτε,μη φοβάστε,δεν δαγκώνουμε(μόνο αν μας το ζητήσετε.....).

 

-Το παράδοξο είναι αυτό(σύμφωνα με gallop,μη λέμε κι ότι θέλουμε):

 

Οι γυναίκες είναι πληθυσμιακά λίγο παραπάνω από τους άντρες,τουλάχιστον σύμφωνα με την τελευταία απογραφή.Οι περισσότερες γνωστές μου έχουν "γκόμενο",οι περισσότεροι γνωστοί μου είναι μπάκουροι(εκτός από κάποιες εκλάμψεις,αλλά όχι κάτι μόνιμο).

 

Αυτό σημαίνει ότι είτε κάποιες λένε ψέμματα ή ότι κάποιοι λίγοι καλοπερνάνε.... :D:evil::evil::evil:

 

-Πάντα υπάρχουν και χειρότερα(βλέπε Ζαχάρω...).Ο Δήμαρχος βγήκε,επειδή υποσχέθηκε γυναίκες.Άηντε κι εσύ Πρόεδρε κάνε κάτι....μάλλον για αυτό μας πας στο Soelden.......πουλάκι μου..


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

  • Posts

    • To σκι στην Ελλάδα είναι πια βέβαιο ότι βασίζεται σε παραπληροφόρηση και σε "θρύλους" που κυκλοφορούν. Πολύ σωστά γράφτηκε ότι είμαστε σε επίπεδο Δημοτικού σταθμού σαν χιονοδρομικά. Με την παραπληροφόρηση που υπάρχει τι να κάνουν και οι καημένοι οι χιονοδρόμοι? Άλλωστε έκατσε κανείς να τους μάθει χιονοδρομική παιδεία? Έκατσαν μόνοι τους? Γενικά σε αυτή τη χώρα υπάρχει ορθολογική φωνή και συνολικός σχεδιασμός πάνω σε κάτι? Για όποιον θέλει να διαβάσει ιδού επισήμως τα νέα του χιονοδρομικού και επισήμως και μέσα από τη βουλή. Σχεδόν 100% ψέματα. https://iparnassos.gr/2024/03/i-etad-ypevale-aitima-eksygchronismou-tou-irakli-sto-tameio-anakampsis/?fbclid=IwAR2-iVfLWVwYvszEg5Hu788np7iC_-lvJVu_wzyDu5NxfyONesxnbaOTwH4_aem_AdtwiajTFasz6xd93s-XwD_Q_2mIZRrxSKgvvwySHq_5wXD-6hEf6CWVDEvhCfvV-_-rqE7oNBLxK00e859k7Iye https://parnassos-ski.gr/me-ameioto-rythmo-synechizetai-i-proetoimasia-gia-ti-leitoyrgia-kai-tin-anavathmisi-toy-chionodromikoy-kentroy-parnassoy/ Η Βουλή των Ελλήνων, τα ΕΤΑΔ και ο κάθε διακινητής "θρύλων" λένε ψέματα στη μούρη μας. Όταν ιδρύθηκε ο Σύλλογος είχε σαν στόχο την παραπληροφόρηση να την μετατρέψει σε πληροφορία στο forum. 20 χρόνια μετά μας έφαγαν τα social media, οι "δημοσιογράφοι" και η παραπληροφόρηση όσο και να γράφεις επιχειρήματα κερδίζει. Το "μικρό" τεχνητό του Παρνασσού, εφικτότατο. Δεν απέδειξε ότι είναι απαραίτητο? Μα είναι τόσο χαζά όλα μα όλα τα χιονοδρομικά του κόσμου? Κανένας δεν διαφωνεί να γίνει το σέρβις στον Ηρακλή. Τα ΕΤΑΔ θα το κάνουν? Κανένας δεν διαφωνεί ότι καλό θα ήταν να μπει λιφτ στα Άνω Κελλάρια. Χρονοδιάγραμμα? Για να σε προλάβω, πολύ αισιόδοξα το 2030. Ξεκίνησαν την αδειοδότηση? Από την άλλη τι να πει κανείς για την μπανανία που ζούμε
    • Η τεχνίτη χιονωση στον Παρνασσό ειναι ποιο δύσκολο  να γίνει απ ότι να μπει νέο λιφτ στα άνω κελάρια η ακόμα καλύτερα να βρουν τα χρήματα για να γίνει το service στον Ηρακλή  ανάποδα έχετε ξεκινήσει  από την άλλη τι να πεις για την  μπανανία που ζούμε 
    • Το έχουν για να κόβουν βεντούζες;
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. elgeo
      elgeo
      (45 years old)
    2. popitsi
      popitsi
      (45 years old)
  • Who is online

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,306
    • Total Posts
      460,685
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,476
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    BhoblhZog
    Joined
×
×
  • Create New...