Jump to content
ΣΤΧ

Συναντήσεις Snowclub στην Αθήνα

Recommended Posts

πότε θα ξαναγίνει συνάντηση?

  • Like 3

...μέτριο, ούτε τον καφε δεν πίνω...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μάλλον την Τετάρτη 9 Οκτ.Θα βγει ανακοίνωση.

  • Like 1

Γιατρέ τα βλέπω όλα άσπρα!Είμαι σοβαρά?

Share this post


Link to post
Share on other sites

άντε να σας δω γιατί μου λείψατε... :yes

  • Like 4

...μέτριο, ούτε τον καφε δεν πίνω...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα μέλη και οι φίλοι του Ελληνικού Συλλόγου Τουριστικής Χιονοδρομίας θα συναντηθούν στην Αθήνα, την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2013, από τις 21:00 και μετά, στο Flocafe επί της Λ. Κηφισίας στην Φιλοθέη, στο ρεύμα προς Αθήνα (στο ύψος του Υγεία), Λ. KHΦIΣIAΣ 15, ΦΙΛΟΘΕΗ.

 

Στη συνάντηση θα είναι δυνατή, για όσους επιθυμούν, η ανανέωση της συνδρομής για τη νέα σεζόν ,καθώς και η εγγραφή νέων μελών.

 

Σας περιμένουμε όλους !!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα μέλη και οι φίλοι του Ελληνικού Συλλόγου Τουριστικής Χιονοδρομίας θα συναντηθούν στην Αθήνα, την Τετάρτη 23 Οκτωβρίου 2013, από τις 21:00 και μετά, στο Flocafe επί της Λ. Κηφισίας στην Φιλοθέη, στο ρεύμα προς Αθήνα (στο ύψος του Υγεία), Λ. KHΦIΣIAΣ 15, ΦΙΛΟΘΕΗ.

 

Στη συνάντηση θα είναι δυνατή, για όσους επιθυμούν, η ανανέωση της συνδρομής για τη νέα σεζόν ,καθώς και η εγγραφή νέων μελών.

 

Σας περιμένουμε όλους !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ολίγον έως τελείως άσχετο........ αλλά μήπως θα ήταν χρήσιμο να έμπαινε ένα εργαλείο που να έδειχνε στους υπόλοιπους ποιοί θα παραστούν, ποιοί ίσως, ποιοί όχι......... λέω εγώ τώρα........!!


www.zermatt.ch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κάτι τέτοιο ίσως θα μπορούσε να φαίνεται στην σελίδα μας στο φβ.


moments

 

...Have a nice day

before a bastard

comes and fucks

it up...

 

 

www.MessenTools.com-Frutas-skate.gifΛίζα...θα'ρθείς...θα κάνουμε μπανάνα...?!www.MessenTools.com-Frutas-skate.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν ξέρω πως γίνεται εφικτό, αλλά όποιος θέλει μπορεί να ρωτάει κάτω από την ανακοίνωση, ή και να στέλνει "στοχευμένα" pm. Συνήθως, είμαστε 20-30 άτομα.

  • Like 2

53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αλέξη το οτι γίνετε γίνετε το πως θα το πουν οι κομπιουτεράδες....... και ίσως να λειτουργήσει θετικά γιατί άλλο να βλέπω οτι θα έρθει και ο κολλητός μου και άλλο να αρχίσω να στέλνω μηνήματα.... και φβ δεν έχουν όλοι......


www.zermatt.ch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το τόπικ αυτό έχει ανοιχτεί για να γίνεται κουβέντα σχετική με τις συναντήσεις

που κανονίζουμε.Αν δεν σε βολεύει αυτός ο τρόπος, θα δούμε η ΟΕ Ιστοσελίδας

τι μπορούμε να κάνουμε με το φβ.Αν πάλι δεν σε βολεύει ούτε αυτό, πάρε τηλέφωνο

τους φίλους κ ρώτα τους αν θα πάνε.


moments

 

...Have a nice day

before a bastard

comes and fucks

it up...

 

 

www.MessenTools.com-Frutas-skate.gifΛίζα...θα'ρθείς...θα κάνουμε μπανάνα...?!www.MessenTools.com-Frutas-skate.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βαγγέλη, όντως αυτό δεν γίνεται...ακόμα και στο facebook που απαντάς αν θα πας ή όχι, δεν είναι σίγουρο! Μπορεί κάποιος να πει ότι θα είναι και να μην είναι εν τέλει...

 

Γι' αυτό, έλα εσύ και άσχημα δεν θα περάσεις! :P

  • Like 1

sinox-0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απλά ο Βαγγέλης είναι από την Χαλκίδα και δεν είναι τόσο εύκολο. Εμείς θα προσπαθήσουμε να έρθουμε και αυτή την Τετάρτη, αλλά επειδή τελειώνω 10, θα φτάσουμε σχεδόν 11. :hope:


Νίφει!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το ξέρω ότι είναι από Χαλκίδα! :D

 

Κι εσείς ελάτε... :P Εκεί θα είμαστε!!!

  • Like 1

sinox-0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολλοί έχουν γράψει ότι θα παρεβρεθούν και τελικά δεν έρχονται. Αυτό είναι ένα γεγονός. Δεν λέω ότι φταίνε, γιατί στην καθημερινότητα σου σου συμβαίνουν διάφορα.

Αυτό που γενικά όμως θέλω να τονίσω, είναι η "ασυνέπεια", ή η μη δυνατότητα τήρησης. Για αυτό και είπα ότι αν υπάρχουν 2-3 άτομα που θα ήθελε να δει, καλύτερα να τα ρωτήσει μέσω pm.

Πάντως, σε γενικές γραμμές, στις συναντήσεις μαζεύονται αρκετοί. Σίγουρα περισσότεροι από παλαιότερες συναντήσεις που θυμάμαι!

Edited by mil
  • Like 1

53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βρε δεν ερχεστε καμμια Αραχωβα να πιουμε και κανα ρακομελακι (οχι αυτο το σουκου)... Η αληθεια ειναι οτι θελω να ερθω σε συναντηση αλλα 4ωρο ταξιδι και Τεταρτη... ειναι καπως...

Edited by Δεν Ξενερωνω
  • Like 3

tumblr_inline_mjj4qpOaJK1qz4rgp.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βρε δεν ερχεστε καμμια Αραχωβα να πιουμε και κανα ρακομελακι (οχι αυτο το σουκου)... Η αληθεια ειναι οτι θελω να ερθω σε συναντηση αλλα 4ωρο ταξιδι και Τεταρτη... ειναι καπως...

 

Δεν έρχεσε μέχρι Χαλκίδα να μοιράσεις την απόσταση :rolleyes::D

  • Like 1

www.zermatt.ch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βρε δεν ερχεστε καμμια Αραχωβα να πιουμε και κανα ρακομελακι (οχι αυτο το σουκου)... Η αληθεια ειναι οτι θελω να ερθω σε συναντηση αλλα 4ωρο ταξιδι και Τεταρτη... ειναι καπως...

 

Που θα είσαι πουλάκι'μ τώρα που θα ανέβουμε εμείς; :D

  • Like 1

sinox-0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κι εσύ μας έλλειψες ρε συ!!!

 

Άντε χαλάλι σου...αφού το πρόγραμμα έχει Ναύπλιο και ρομαντζάδα!!! :heart:

 

Καλά να περάσετε!


sinox-0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα μέλη και οι φίλοι του Ελληνικού Συλλόγου Τουριστικής Χιονοδρομίας θα συναντηθούν στην Αθήνα, την Τετάρτη 6 Νοεμβρίου 2013, από τις 21:00 και μετά, στο Flocafe επί της Λ. Κηφισίας στην Φιλοθέη, στο ρεύμα προς Αθήνα (στο ύψος του Υγεία), Λ. KHΦIΣIAΣ 15, ΦΙΛΟΘΕΗ.

 

Στη συνάντηση θα είναι δυνατή, για όσους επιθυμούν, η ανανέωση της συνδρομής για τη νέα σεζόν ,καθώς και η εγγραφή νέων μελών.

 

Ο χειμώνας πλησιάζει!

Σας περιμένουμε όλους !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Από όσους έρθουν στη συνάντηση, γίνεται να φέρει κανείς το PMR του για να δοκιμάσω το δικό μου ότι λειτουργεί ΟΚ;


sinox-0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ναι, αμέ, αρκεί να το θυμηθούμε και να το χουμε φορτίσει!


Γιατρέ τα βλέπω όλα άσπρα!Είμαι σοβαρά?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...