Jump to content

Recommended Posts

Χαιρετώ σας μετά από καιρό

 

Λοιπόν, είδα τη συγκεκριμένη κάμερα στα Publics αλλά δε ξέρω αν μπαίνει και σε σνόουμπορντ. Σε σερφ μπαίνει σίγουρα.

Ο υπεύθυνος με διαβεβαίωσε ότι μπαίνει αλλά δε ξέρω

Ξέρει κανείς σας?

Να την πάρω?

Είναι με βεντούζα ή θέλει βίδωμα? :lol:


JAPOW!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πάνο, κάνε ένα κόπο να ξαναγράψεις το μοντέλο της μηχανής γιατί το μετέφερα στο θέμα με τις βιντεοκάμερες και χάθηκε ο τίτλος που είχες βάλει. :lol:


Νίφει!

Share this post


Link to post
Share on other sites

πανο

 

th go pro hero hd να παρεις οχι την απλη

 

και μπαινει παντου σε κρανος στο στηθος στο ποδι στο σανιδι οπου θελεις

Share this post


Link to post
Share on other sites

αν τη παρεις απο αμερικη ρωτησε αν στη στελνουν με χαμηλοτερο τιμολογιο μη πληρωσεις τελωνειο

 

αλλοι το κανουν αλλοι οχι

Edited by kostasbmw

Share this post


Link to post
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση...βλεπω διαφορες τιμες στη gopro....ποια η διαφορα της surf gopro με την motorsport η με την helmet???εγω θελω να την χρισιμοποιησω στο σκι και με τη μηχανη μου κατα βαση...ποια με συμφερει να παρω???


οι πουδρες και τα ψαρια, τρωγονται φρεσκα!

Share this post


Link to post
Share on other sites

αν μιλαμε για την HD τοτε αυτο που αλλαζει ειναι το σετ των mounts που δινουν μαζι βασει του για ποια χρηση προοριζεται. η καμερα και η αδιαβροχη θηκη ειναι το ιδιο πραγμα. βεβαια καποια mounts πουλιονται και ξεχωριστα, οπως πχ το chest mount που δεν περιλαμβανεται σε καποιο πακετο.

 

βασικα δες στο www.actioncameras.co.uk ακριβως τι παιζει. ειναι πολυ κατατοπιστικο

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ειναι η Go Pro Surf Hero

 

μπαινει σε σανιδι...αλλα να ξερεις οτι η βαση που εχει δυσκολα ξεκολαει μετα απο το σανιδι...

καλυτερα πανε παρε το σετακι που το βαζεις στο κρανος κλπ

παρτο απο ΕΕ για να γλυτωσεις τελωνεια κλπ


Snow is on my D.N.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προσωπικά δεν τρελάθηκα κιόλας. Είναι το ίδιο μοντέλο (ίδιο chip - ίδιες δυνατότητες) απλά σε μικρότερο κουτί (δεν ξέρω αν είναι και ελαφρύτερη). Αυτά τα 33%, 4x, 20% καλύτερη, όπως και η πρακτική του ενός μοντέλου ανά χρόνο, θυμίζουν πολύ από Apple. Κοινώς θα μπορούσε να τη βαφτίσει και 3s! :-P

Edited by wraith
  • Like 1

sinox-0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν είναι κακή!!Στην δίνουν στην ίδια τιμή μόνο που είναι καλύτερη!!

Και μην ξεχνάμε με 30% περισσότερη διάρκεια μπαταρίας(Όπως αυτοί αναφέρουν!)

Θετική κίνηση για όσους είναι υποστηρικτές της συγκεκριμένης κάμερας!!!

Edited by coronerpanos

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εγώ έκανα παραγγελία την νέα GoPro 3+ Silver Edition!!

Την περιμένω τα Χριστούγεννα!!

Την απλή Silver Edition που μου την έφεραν τον Ιούνιο μάλλον θα την δώσω!!

Όταν το αποφασίσω θα σας ενημερώσω μήπως και ενδιαφέρεται κανένας από εσάς!!(Αγορασμένη από Αμερική οπότε και η τιμή θα είναι ανάλογη!)

Καλή εβδομάδα σε όλους!!

Μπορείς να μου πεις γιατί προτίμησες την gopro αντί της Sony;

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Έχω τα παρελκόμενα έτοιμα που σημαίνει ότι δεν τα ξανααγοράζω!!(επιπλέον μπαταρίες,mount για τον καρπό,οθόνη,Battery Bacpac,βάση για αυτοκίνητο,ποδήλατο κτλ)

2)Κάνω καταδύσεις και θεωρώ ότι το κάλυμμα της Sony τα δείχνει πιο παραμορφωμένα σε σχέση με την GoPro!

3)To menu της Sony είναι χειρότερο σε σχέση με την GoPro! Απο ότι έχω δει σε βίντεο!

4)Η διαφορά χρημάτων είναι μόνο 20 ευρώ!

 

Μερικοί θα έλεγαν ότι σε ποιότητα εικόνας είναι καλύτερη η GoPro!Εγώ λέω ότι είναι πάνω κάτω είναι οι ίδιες!!Εννοώ ότι είναι προσωπική άποψη για το ποια έχει καλύτερη ποιότητα εικόνας!!

 

Για αυτό διάλεξα την GoPro!!Ελπίζω να σε κάλυψα!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1)Έχω τα παρελκόμενα έτοιμα που σημαίνει ότι δεν τα ξανααγοράζω!!(επιπλέον μπαταρίες,mount για τον καρπό,οθόνη,Battery Bacpac,βάση για αυτοκίνητο,ποδήλατο κτλ)

2)Κάνω καταδύσεις και θεωρώ ότι το κάλυμμα της Sony τα δείχνει πιο παραμορφωμένα σε σχέση με την GoPro!

3)To menu της Sony είναι χειρότερο σε σχέση με την GoPro! Απο ότι έχω δει σε βίντεο!

4)Η διαφορά χρημάτων είναι μόνο 20 ευρώ!

 

Μερικοί θα έλεγαν ότι σε ποιότητα εικόνας είναι καλύτερη η GoPro!Εγώ λέω ότι είναι πάνω κάτω είναι οι ίδιες!!Εννοώ ότι είναι προσωπική άποψη για το ποια έχει καλύτερη ποιότητα εικόνας!!

 

Για αυτό διάλεξα την GoPro!!Ελπίζω να σε κάλυψα!

 

Εντάξει μόνο και μόνο για τους ιμάντες δεκτό. Για μένα η sony έχει καλύτερη εικόνα και γι'αυτό ρώτησα. Έσκασες πολλά λεφτά για επιπλέον εξοπλισμό.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Πωωω ωραίο site. Μακάρι να υπήρχε και αντίστοιχο για την sony.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προλαβαίνεις να πάρεις μια GoPro!!!Χεχεχε!!!

Θα δώσω την δικιά μου μάλλον!!!

Σε πολύ καλή τιμή!!!

Χαχαχα!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Προλαβαίνεις να πάρεις μια GoPro!!!Χεχεχε!!!

Θα δώσω την δικιά μου μάλλον!!!

Σε πολύ καλή τιμή!!!

Χαχαχα!!!

 

Άσε, θ'αφήσω άλλον να την χαρεί :)

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προλαβαίνεις να πάρεις μια GoPro!!!Χεχεχε!!!

Θα δώσω την δικιά μου μάλλον!!!

Σε πολύ καλή τιμή!!!

Χαχαχα!!!

 

Για keep me posted! ;)


sinox-0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 Δεκεμβρίου έρχεται η νέα μου GoPro Hero 3+!!

Η προηγούμενη πάει προς πώληση!!

Αν ενδιαφέρεται κάποιος με ενημερώνει με ΠΜ!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για την GoPro Hero3+ Black; Σε αυτά τα χρήματα υπάρχει κάποια αντίστοιχη εναλλακτική πρόταση που να έχετε δοκιμάσει;

 

Με ενδιαφέρει να επενδύσω σε λήψεις 4Κ λόγω της παιδιών μου γιατί θα ήθελα να έχω ένα όμορφο αρχείο που θα κρατήσει στο χρόνο και θα μπορούν να το έχουν και αυτά όταν μεγαλώσουν.

 

Γενικά διαβάζω πάρα πολύ καλές κριτικές και reviews και ψήνομαι, ειδικά όταν βλέπω κάτι τέτοια video :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ποιο ωραια ειναι η μουσικη στο παραπανω βιντεο....


ΤΕΛΟΣ δεν περιγραφω αλλο...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για την GoPro Hero3+ Black; Σε αυτά τα χρήματα υπάρχει κάποια αντίστοιχη εναλλακτική πρόταση που να έχετε δοκιμάσει;

 

Με ενδιαφέρει να επενδύσω σε λήψεις 4Κ λόγω της παιδιών μου γιατί θα ήθελα να έχω ένα όμορφο αρχείο που θα κρατήσει στο χρόνο και θα μπορούν να το έχουν και αυτά όταν μεγαλώσουν.

 

Γενικά διαβάζω πάρα πολύ καλές κριτικές και reviews και ψήνομαι, ειδικά όταν βλέπω κάτι τέτοια video :-)

 

Στα 4Κ το frame rate είναι στα 15 fps, άρα εντελώς άχρηστο. Στα 2.7 που είναι στα 24 κάτι γίνεται. Δες τα χαρακτηριστικά της κάμερας εδώ.

 

Δεν σου λέω όχι, άλλα όπως και να έχει προσπάθησε να την φέρεις από Αμερική. Μόνο τότε πιστεύω αξίζει τα λεφτά της, εκτός φυσικά και αν σου περισσεύουν.

Edited by wraith
  • Like 2

sinox-0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...