Jump to content
PaniosBanios

Λίγο Γέλιο!

Recommended Posts

Ειναι μια μυγα που εδω και ωρα, παιρνει φορα και χτυπαει το κεφαλι της στο τζαμι.....

 

Ποιος ξερει τι μαλακια θα εκανε......

 

Πριν χτυπήσει το κεφάλι της στο τζάμι,

τρίβει σατανικά τα χέρια της σχεδιάζοντας την μλκ που θα κάνει.... :-)

  • Like 1

moments

 

...Have a nice day

before a bastard

comes and fucks

it up...

 

 

www.MessenTools.com-Frutas-skate.gifΛίζα...θα'ρθείς...θα κάνουμε μπανάνα...?!www.MessenTools.com-Frutas-skate.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ιδιαίτερα μπερδεμένος από τη στάση του Αλέξη Τσίπρα, δηλώνει ο Θεός

 

 

Την έντονη ενόχληση του αλλά και τον προβληματισμό του γύρω από τη στάση του Αλέξη Τσίπρα απέναντι στο θέμα του αγιασμού, εξέφρασε ο Θεός, με δηλώσεις του στο «Κουλούρι».

 

Όπως είναι γνωστό, ο επικεφαλής του ΣΥΡΙΖΑ έδωσε το «παρών» στον καθιερωμένο αγιασμό που σηματοδοτεί την έναρξη του νέου σχολικού έτους, στο 1ο ΕΠΑΛ Νέας Ιωνίας. Όταν ο ιερέας τον προσέγγισε για να τον ράνει με αγιασμό, ο πρόεδρος της αξιωματικής αντιπολίτευσης έσκυψε το κεφάλι αποδεχόμενος την πράξη του παπά, γεγονός το οποίο για ακόμη μια φορά «μπέρδεψε» τον Δημιουργό των πάντων.

 

«Δεν τον καταλαβαίνω. Μια ζέστη, μια κρύο, τέτοιο σκωτσέζικο ντους ούτε ο Ιούδας δεν μου είχε χαρίσει. Τη μια δηλώνει ότι δεν πιστεύει σε μένα και μετά βρίσκεται στην πρώτη γραμμή του αγιασμού για να τον ραντίσει ο πάτερ. Δεν πάει έτσι όμως, δεν μπορούν όλοι να με θυμούνται όποτε τους συμφέρει. Δεν βαφτίζει τα παιδιά του, δεν παντρεύεται με θρησκευτικό γάμο και πάει στο σχολικό αγιασμό; Εγώ τί συμπέρασμα να βγάλω από όλα αυτά; Με αγαπάει ή όχι;» αναρωτιέται φανερά προβληματισμένος, μιλώντας στο «Κουλούρι» ο ψαρομάλλης Παντοκράτορας.

Ερωτηθείς για την πολιτική κατάσταση στη χώρα μας, ο πατέρας του Ιησού τόνισε: «έχω επικοινωνήσει πολλάκις με τον κύριο Σαμαρά, τον οποίο και εκτιμώ βαθύτατα και του έχω εγγυηθεί τόσο τη δική μου βοήθεια, όσο και της Παναγίας. Αλλά και εμείς δεν είμαστε μάγοι, πρέπει να δουλέψετε όλοι σκληρά για να βγείτε από την κρίση. Εμείς από την πλευρά μας μόνο συμβουλές μπορούμε να δώσουμε, τα θαύματα τα έχουμε κόψει εδώ και αρκετούς αιώνες. Πάντως η αλήθεια είναι ότι αν ψήφιζα τώρα στην Ελλάδα θα επέλεγα τους Ανεξάρτητους Έλληνες οι οποίοι με την πρόταση τους να τοποθετηθεί ένα καντήλι στη Βουλή με συγκίνησαν βαθύτατα».

 

Τέλος, ο εκπρόσωπος τύπου του ΣΥΡΙΖΑ Π. Σκουρλέτης, αρνήθηκε να σχολιάσει το γεγονός πως το σώμα του Αλέξη Τσίπρα έχει γεμίσει «στίγματα» στα σημεία που τον ράντισε ο αγιασμός, αποδίδοντας ανεπίσημα τα σημάδια αυτά σε τσιμπήματα από κουνούπια.

 

πηγη: http://www.tokoulouri.com/politics/mixed_signals/

  • Like 1

Αν δεν σας κανει κοπο, δειτε την φωτο στο Avatar και πειτε μου τι πρεπει να κανω για να βελτιωσω το στυλ μου......

'Εχω προλάβει ανοιχτη τη Σαχάρα. Θα Σεβεστε!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

«Όποια ομάδα παίρνει ριμπάουντ μετά έχει και επίθεση», επιβεβαιώνουν οι γκουρού του μπάσκετ

 

220px-InakiDeMiguel-214x300.jpg?7ec3d9

 

Σε μια εντυπωσιακή ανακάλυψη, η οποία αλλάζει το άθλημα της καλαθοσφαίρισης όπως το γνωρίζαμε μέχρι σήμερα, προχώρησαν οι γκουρού του μπάσκετ οι οποίοι είχαν έκτακτη σύσκεψη χθες το πρωί στην πρωτεύουσα του αθλήματος, την περιοχή των Ελληνορώσων.

Η μικρή αυτή κάστα ειδικών του αθλήματος, στην οποία μεταξύ άλλων ανήκουν και οι δικοί μας Ευθύμης Μπακατσιάς, Γιώργος Γάσπαρης και Βαγγέλης Ιωάννου, παρατήρησε κάτι ιδιαίτερα ασυνήθιστο, την ώρα που παρακολουθούσε ένα «μονάκι» σε κάποιο από τα ανοιχτά γήπεδα της περιοχής. Συγκεκριμένα, κάθε ομάδα που κέρδιζε τη μάχη του ριμπάουντ αυτόματα βρισκόταν σε θέση να εκτελέσει επίθεση, ανακάλυψη η οποία βάζει βόμβα στα θεμέλια των κανονισμών του μπάσκετ, όπως αυτοί ισχύουν μέχρι και σήμερα.

Οι γκουρού του αθλήματος, γνωστοί και ως «σπυριάρηδες», συγκάλεσαν αμέσως έκτακτο συμβούλιο, όπου με τη βοήθεια πολύπλοκων εξισώσεων τις οποίες επέλυσαν μερικοί από τους καλύτερους μαθηματικούς του πλανήτη, επιβεβαίωσαν την υποψία τους. Το πόρισμα ήταν σαφές: «Κάθε ομάδα που κερδίζει το ριμπάουντ αυτόματα εκτελεί επίθεση». Η επίλεκτη αυτή ομάδα επέλεξε να κρατήσει αυτή την ανακάλυψη σαν επτασφράγιστο μυστικό, προκειμένου να προστατεύσει το αγαπημένο της άθλημα και θα τα κατάφερνε, αν ο Ιάκωβος Φιλιππούσης, επίσης μέλος των γκουρού, δεν αποκάλυπτε πάνω στον ενθουσιασμό του τα μεγάλα νέα, κατά τη διάρκεια της μετάδοσης του αγώνα Ελλάδα-Ισπανία.

Αμέσως στις τάξεις όλων των απανταχού μπασκετικών σήμανε «συναγερμός». Ωστόσο ήταν ήδη αργά, τα νέα είχαν ταξιδέψει παντού και η τύχη του αθλήματος πλέον κρέμεται από μια κλωστή. Μάλιστα, οι ιθύνοντες της FIBA σκέφτονται να ματαιώσουν τη συνέχεια του Ευρωμπάσκετ, μέχρι να παρθεί μια οριστική απόφαση για το μέλλον του μπάσκετ.

Τέλος, μια άλλη δήλωση του Ιάκωβου Φιλιππούση, πως οι παίκτες του Ολυμπιακού «σκότωσαν στην κυριολεξία τους Ισπανούς παίκτες κατά τη διάρκεια του Final 4», προκάλεσε την παρέμβαση της Interpol, της CIA και του FBI, οι οποίοι ερεύνουν την υπόθεση και ήδη συνέλαβαν και κρατούν ως βασικό ύποπτο τον Βασίλη Σπανούλη.

 

 

 

 

πηγή: http://www.tokoulouri.com/sports/phillip_pussy/

 

 

:P :P :P


Share this post


Link to post
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στο λεωφορείο, μπαίνει μια παρεά 4-5 λυκειόπαιδες:

 

Αφού μας πήραν τα αυτιά με ανούσιες συζητήσεις στις οποίες ο καθένας έλεγε κάτι διαφορετικό, ξεκινώντας από αθλητικό σχολιασμό μέχρι τί έργο είδαν χτες (ο καθείς λέγοντας τα δικά του χωρίς κανένα συνειρμό με τα των υπολοίπων) κάποια στιγμή πετάγεται ένας και λέει:

 

"Εγώ ρε φίλε, χτες το βράδυ είδα Θωδωράκη ρε φίλε."

 

"Αυτή την εκπομπή ρε φίλε, που τη λένε Πρωταγωνιστές ρε - φιλε."

 

"Είχε κάτι για ποιητές φίλε."

 

"Έδειχνε και έναν διάσημο ποιητή - φίλε, νομίζω Καβάφη τον λένε, που είναι λέει ομοφυλόφυλος (δεν είπε gay μου έκανε εντύπωση) - φίλε."

 

"Εμένα πάντως μια χαρά ανθρωπάκι μου φάνηκε - φίλε."

 

ΖΝΤΟΪΝΓΚ!


"Ω ξειν', αγγέλειν ότι τήδε κείμεθα της χιονοδρομίας πειθόμενοι"

gifmaker_me2.gif.fbe136ebed00091d62648fa0ffc991ff.gif

Austrian Level 2 Ski Instructor

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οταν κραταω ενα βαζακι με μερέντα ακουω 2 φωνες........

 

 

Η μια μου λεει "καντο" και η αλλη μου λεει............. "την ακουσες τι ειπε,καντο!"

  • Like 5

Αν δεν σας κανει κοπο, δειτε την φωτο στο Avatar και πειτε μου τι πρεπει να κανω για να βελτιωσω το στυλ μου......

'Εχω προλάβει ανοιχτη τη Σαχάρα. Θα Σεβεστε!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ρε μωρό τι μποτιλιάρισμα είναι αυτό;

 

-Σ'αρέσει, αγάπη μου; Είναι το δώρο σου για την επέτειο μας.Η κίνηση μετράει.

 

 

 

 

 

-Τι ηταν ο Σωκρατης στην αρχαιοτητα?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

-Φιλοσοφος

.

.

.

-Τι ειναι σημερα?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

-Πεμπτη

  • Like 4

οι πουδρες και τα ψαρια, τρωγονται φρεσκα!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στην δήλωση στο taxis είχα αυτό:

 

 

"Έχετε τα παρακάτω μηνύματα:

 

Δεν υπάρχουν μηνύματα."

 

Μόνο που είναι πραγματικό

Edited by mil
  • Like 1

53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σημερα πηγα στο γιατρο

και μου "εδωσε" τρεις μηνες ζωη.

Οταν του ειπα οτι δεν εχω να τον πληρωσω

μου εδωσε παραταση εξι μηνες.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σημερα πηγα στο γιατρο

και μου "εδωσε" τρεις μηνες ζωη.

Οταν του ειπα οτι δεν εχω να τον πληρωσω

μου εδωσε παραταση εξι μηνες.

 

Πήγα στον γιατρό και μου έδωσε μία εβδομάδα ζωή. Εκτός και αν κόψω το ποτό, το κάπνισμα, γλυκά, γυναίκες, ξενύχτια......... Και γιατρέ μου αν τα κάνω όλα αυτά θα ζήσω παραπάνω;;;;;

Γιατρός: - "Όχι, αλλά θα σου φανεί σαν αιώνας."

  • Like 3

53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όχι ότι κάνει θόρυβο το πλυντήριο μου..Απλά όταν αρχίζει το στύψιμο, βγαίνω στο μπαλκόνι & φωνάζω "από τη Βαγδάτη για το Mega, Πάνος Σόμπολος"..

  • Like 4

Το νέο Hot Spot του χειμώνα.............

www.SnowResorts.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φήμες λένε πως υπάρχει Έλληνας που συνάντησε παπαγάλο που μιλάει και δεν του έμαθε να λέει ''μ@λάκα''...


Αν δεν σας κανει κοπο, δειτε την φωτο στο Avatar και πειτε μου τι πρεπει να κανω για να βελτιωσω το στυλ μου......

'Εχω προλάβει ανοιχτη τη Σαχάρα. Θα Σεβεστε!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Φήμες λένε πως υπάρχει Έλληνας που συνάντησε παπαγάλο που μιλάει και δεν του έμαθε να λέει ''μ@λάκα''...

 

Για την ακριβεια, ειναι φιφτυ-φιφτυ οτι οι Ελληνες απο παπαγαλο τη μαθαν...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η μάνα μου λέει ότι εύχεται να κάνω παιδί χειρότερο από μένα, για να δω τι τραβάει. Δεν έχει πάρει χαμπάρι ότι αυτή θα κάνει το μπέιμπισίτινγκ...!!!

 

Πήγα να βγάλω φωτογραφίες στο φωτογράφο και μου λέει "θα σε βγάλω ανφάς". Έφυγα. Πήγα για σουβλάκια...!!!

 

Φήμες λένε ότι το ΙΚΑ θα μετονομαστεί σε ΙΚΕΑ, με σλόγκαν "θεραπεύσου μόνος σου"...!!!

 

Χαμήλωσα φώτα, έβαλα ουίσκι, τσιγάρο και κάθισα σκεφτικός , τύπου Κλούνεϊ στις ταινίες. Σηκώθηκα στο σκοτάδι, έπεσα πάνω στην πόρτα, Τσάκωνας.

 

Η γυναίκα είναι σαν το google! Αν της πεις "Πάμε για ψώνια", θα της έρθουν 36.550.000 πράγματα που θέλει να αγοράσει σε 0,0028 δευτερόλεπτα...!!!

 

Ακούς ένα τραγούδι. Τραγουδάς. Αναρωτιέσαι "εγώ γιατί ακόμα δεν έχω βγάλει δίσκο;". Σταματάει το τραγούδι, συνεχίζεις να τραγουδάς. Καταλαβαίνεις το γιατί...!!!

 

Κάνω μια νέα δίαιτα, που τρως ό,τι θες και κάθεσαι πάντα δίπλα σε έναν πιο χοντρό...!!!

 

Αν δε σου έχει διπλώσει η σαγιονάρα κατεβαίνοντας σκάλες, δεν ξέρεις τι πάει να πει κίνδυνος...!!!

 

Έκανα ποδήλατο με κλειστά ματια. Τα ανοίγω και τι να δω;;; Παντού γιατροί...!!!

 

3 και 10 το πρωι. Παίρνω τη μάνα μου να την ρωτησω τι θα μαγειρέψει. Έτσι για να δει πως είναι όταν με παίρνει στις 11 κάθε Κυριακή για το τι ώρα θα φάω...!!!

 

Δε μπορώ να καταλάβω τις γυναίκες... Αγόρασε πρόστυχα εσώρουχα και μου λέει "Για σένα τα πήρα" και όταν τα φόρεσα τσαντίστηκε...!!!

 

Μια φορά ρε π@#τάνα φρυγανιά να μου πέσεις με την μερέντα προς τα πάνω.... Μια μόνο...!!!

 

Έκανα και σήμερα τη καλή μου πράξη! Βγήκα το πρωί να πάω βόλτα τον σκύλο μου και βλέπω έναν άντρα να τρέχει να προλάβει το λεωφορείο. Αμολάω και εγώ το pitbul και εντάξει το πρόλαβε...!!!

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...