Jump to content
Dim

Χ.κ. Πισοδέρι - Βίγλα 2014 - 2015

Recommended Posts

σημερα

το τιμ απο το κιλκις

 

11024742_10153085635753418_3721810492129

  • Like 5

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θελω φωτο απο το τροχοσπιτο του δημητρη

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θελω φωτο απο το τροχοσπιτο του δημητρη

 

ειναι σε προηγουμενη σελιδα :yes


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

νοικοκυρεύεις παιδι μου !! :yes

 

έμοιασες του μπαμπα σου !! :thumbup:

 

11038395_10203980224446096_1062954042847

Edited by PRESIDENT
  • Like 6

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ετσι ειναι, κατα μανα κατα κυρη !!!

  • Like 5

Κράτιστον κτημάτων ευβουλία.

Σοφοκλής

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ ωραία μέρα σήμερα και ωραία παρέα. Το πρωί φρέσκο χιόνι είχε σε όλες τις πίστες χαλί. Αργότερα ωραίο μπαχαλόχιονο. Ταχύτητα δεν ήθελε για να μην πάθεις καμιά ζημιά. Βαρύ το χιόνι και εδώ. Ειδικά στα χαμηλά υψόμετρα.

  • Like 2

1162895.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ακόμα άγνωστο. Θα το ξέρω Παρασκευή Θάνο.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο καιρός, δείχνει με έντονη χιονόπτωση. Λογικά, το έχουμε για επάνω, αλλά όπως είπε και ο αγαπητός ταμίας, ταμείο θα κάνουμε την Παρασκευή το πρωί.


carpe diem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λογικα και εμεις επανω και μαλλον αντροπαρεα μιας και οι γυναικες ειπαν να θυμηθουν τα σχολικα χρονια με τοσο διαβασμα που ριχνουν....

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πόλλά αρνητικά ακούω για πάνω όσον αφορά απάτητες πίστες-μη λειτουργία κάποιον lift..

για τις τιμές δεν θα αναφερθώ μιας και παραμένουν σταθερές από season 2011-2012...

 

αξίζει να ανεβούμε η τζάμπα θα δώσουμε τα λεφτά μας για ακόμα μια φορά στον Τόττη?

ανέβηκε κάποιος την εβδομάδα που μας πέρασα να πει γνώμες?

 

ΗΡΑ,ΠΙΣΟΔΕΡΙΟΥ και για τα σανίδια η πίστα παραμένουν στα ίδια χάλια που ήταν κοινώς απάττητες?

Edited by THANOSJ3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φέτος 6 φορές ανέβηκα και πάντα λειτουργούσαν και τα 2 διθέσια και το πιατάκι.

Ανέβηκα Κυριακή καλά ήταν. Πάτημα δεν μπορούσε να γίνει λόγω χιονιού. Την Ήρα δεν την είδα ποτέ πατημένη φέτος. Το νυχτερινό λειτουργεί κανονικά εφόσον το επιτρέπει ο καιρός. Η Πισοδερίου πάντα πατημένη. Για τα σανίδια ποια πίστα εννοείς Θάνο?


1162895.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κυριάκο λάθος μου που το ανέφερα έτσι..στους πυλώνες από το καρεκλάκι Πισοδέρι εννοώ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ε ναι όχι λάθος για σας πίστα είναι και αυτό :P

Έχει όμως και κάτι άλλες τέτοιες "πίστες" από πίσω μεριά Πρέσπες, την πρώτη φορά που πήγα φέτος με έκαναν ξενάγηση φίλοι Θανάσης - Χαρά να 'ναι καλά τα παιδιά :D

Έχουν καλυφθεί όλα από χιόνι πάντως. Αν είσαι πάνω Θάνο να βρεθούμε θα σε πω και γω ίσως ανέβω ή σ ή κ ή σκ :D Λογικά αύριο θα ξέρω


1162895.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και εγώ 2 φορές κανιβαλιστικα και πήγα από εκεί με σκι..τώρα με τα snowblades μια που θα μπω και μια που δεν θα βγω ποτέ..χαχαχα

 

Ψήνομαι για Κυριακή αλε ρε τουρ πάνω...αν όλα πάνε καλά θα ανέβω ήθελα και για νυχτερινό για να μείνω κιόλας αλλά γιοκ μεσο για Σάββατο.

 

P.S : Αν ανέβει κάποιος από Σάββατο για νυχτερινό και διανυκτέρευση και περνάει από Κοζάνη η Βέροια ας ρίξει ένα σύρμα να βγω :D

Edited by THANOSJ3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγω θα ανεβω σημερα το βραδακι και θα εχω μια κενη θεση αν ενδιαφερεσε... παρε αν θες να δεις αν υπαρχει κατι στο σαλε για διαμονη... εκει θα ημαστε οποτε στειλε ενα μηνυματακι να βρεθουμε για πουδρες

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

πολλη παγο σημερα στο πισοδερι

 

1796700_1566008050304997_453808516058576

  • Like 3

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

παγωσαν τα ραουλα

 

και ο γιωργης τα ειδε ολα!!

 

11009849_1566008130304989_44942051908359

  • Like 1

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο υπάρχει διαθεσιμότητα ενός δωματίου 3 άτομα Max για αύριο Σάββατο διανυκτέρευση.

 

Αν ενδιαφέρεται κάποιος να ανεβούμε μαζί ας στείλει ένα μήνυμα. @Kyriakoschar @Dim

 

@dimis_viper

δυστυχώς σήμερα δεν γίνετε να φύγω έχω κάποιες δουλείες στην μέση που πρέπει να τελειώσουν..αύριο αν βρεθεί άτομο να ανεβούμε για νυχτερινό-διανυκτέρευση το Σάββατο και Κυριακή σκι επιστροφή - ευχαρίστως να τα πούμε από κοντά :)

Edited by THANOSJ3

Share this post


Link to post
Share on other sites

καλα!!

να!! αλλη μια πισοδεριτικη παλιοφατσα !!! :evil::thumbup:

 

 

 

11016827_10204008164184572_7421402906299

  • Like 3

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Εε συγγνωμη.. χιονιζει..
    • Rafting στο Λούσιο - Κυριακή 26 Μαϊου 2024 Ο Ελληνικός Σύλλογος Τουριστικής Χιονοδρομίας καλεί τα μέλη και τους φίλους του την Κυριακή 26 Μαϊου και ώρα 11:00 στην Ανοιξιάτική μας εξόρμηση στην Αρκαδία. Σε συνεργασία με την Trekking Hellas Arcadia θα κάνουμε Rafting στα πανέμορφα νερά του Λούσιου. Κόστος συμμετοχής 50€, προκαταβολή 20€ έως και 4 Μαϊου.  Σημείο συνάντησης, βάση trekking hellas Αρκαδίας, Βλαχορράπτης  https://maps.app.goo.gl/XkX9kXCkbEYDfmRX8 Διάρκεια  4 ώρες. Εξοπλισμό που θα χρειαστείτε:  Αθλητικά παπουτσια που θα βραχούν Μαγιό. Πετσέτα. Λεπτομέρειες θα βρείτε στο site:  https://trekking.gr/el/activity/rafting-lousios-alfeios Απαραίτητη Δήλωση συμμετοχής,  τηλεφωνικά/viber: 6976101568 Ισιδώρα Σουμάνη & Δημήτρης Καρυστηναίος 6937009885, ή  email στο snowclub@snowclub.gr Τελευταία ημέρα δήλωσης συμμετοχής το Μ.Σάββατο 4 Μαϊου. Σας περιμένουμε όλους!!!!! Η γραμματέας Ισιδώρα Σουμάνη - 6976101568
    • Tα μέλη και οι φίλοι του Ελληνικού Συλλόγου Τουριστικής Χιονοδρομίας, θα πραγματοποιήσουν συνάντηση την Τετάρτη 24 Απριλίου 2024 από τις 21:00 και μετά στο Piu-Verde.  Η γραμματέας Ισιδώρα Σουμάνη Tηλέφωνο επικοινωνίας 6976101568   
    • την Ακρόπολη των ΧΚ της Ελλάδας 🤪
    • Αν δεν υφίσταται ΧΚ, τι θα επισκέπτονται οι επισκέπτες; 
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. Alexis c
      Alexis c
      (63 years old)
    2. petroskavala
      petroskavala
      (43 years old)
  • Who is online

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,314
    • Total Posts
      460,819
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,630
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    bongdainfottbd
    Joined
×
×
  • Create New...