Jump to content
panchristo

Carpooling / Διαμοιρασμός Αυτοκινήτων Και Εξόδων

Recommended Posts

Αντωνάκης: Snowclub ακούει?

8/20: Ναι ακούει

Αντωνάκης: Snowclub ακούει?

8/20: Ναι ακούει

Αντωνάκης: Snowclub ακούει?

8/20: Ναι ακούει

Αντωνάκης: Snowclub ακούει?

8/20: ΝΑΙ ΑΚΟΥΕΙ!!!!!!!!!

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ......

8/20: .....

Αντωνάκης: ΆΚΥΡΟ

 

 

χαχα με κανατε και γελασα

 

δεν θα ειναι κανεις πανω?

 

Ν.

Edited by nanad
  • Like 1

...μέτριο, ούτε τον καφε δεν πίνω...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αύριο Κυριακή πρωί θα ανέβω κι εγω προς τα πάνω αν καποιος θελει να ανέβουμε παρέα, ας στείλει ενα μηνυμα.
Είμαι αρχάριος οπότε μάλλον μονο στην διαδρομή θα είναι η παρέα, καθώς εγω μετά θα μείνω να το παλέψω μόνος μου κάτω αφού κάνω καμια ώρα μάθημα.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σάββατο μάλλον θα είμαστε πολύ πάνω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


ski_rossignol-experience-94-ti-2018_n11682-8878-1_l4.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και αμα βλεπουμε τιποτις να....


<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αν υπαρχει καμμια κενη θεση για αυριο Παρνασσό, ειμαι free, απο Νεα Σμύρνη ή αλλού, μηπως γλυτωσουμε το ski bus (αν παει??) :-)


ski is talking to god!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βγάζω το ερωτηματικό από την παρένθεση!!

δεν θα ανεβει ο Κλαουδάτος λόγω μικρής συμμετοχής.

 

πάει η άδεια τζάμπα..(κ εγώ που νόμιζα ότι ο τζάμπας πέθανε)

 

είπαμε είμαστε σε περίοδο νήστείας αλλά όχι κ έτσι....

  • Like 2

ski is talking to god!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλημέρα ,μιπος ξέρετε αν θα ανεβεί ο Κλαουδάτος την Κυριακή ;

Αν όχι μαλον θα ανέβω με το αμάξι από την Αθήνα και θα είμαι μόνος !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυριο ανεβαινω Παρνασσο απο Αθηνα, χωρος για ενα ατομο.

Edited by timer
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αύριο Δευτέρα, αναχώρηση κατά τις 06.30 για Παρνασσό.

Δυό θέσεις κενές.

Ώρα αναχώρησης από πάνω χαλαρά,αναλόγως κεφιού και ποιότητας χιονιού.

 

Καλό μας μήνα!

Edited by Krits
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλημέρα Χριστός Ανέστη κιόλας.... Αύριο έχω 2 κενές θέσεις στο τουτού μου για Παρνασσό ... Όσοι πιστοί προσέλθετε να μοιραστούμε βενζίνες για να κλείσουμε το βουνό για φέτος!!! Ευλόγησον !!!!

 

 

 

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΞΑΝΑ !!! ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ !!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΤΑ ΛΕΜΕ ΒΟΥΝΟ ?

Edited by Melo
  • Like 1

meleski.gifΌτι δεν μας σκοτώνει… μας κάνει πιο δυνατούς !!!

m9xe5oa0.jpg vs atomicsl9nk1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και ναι... μετά από 20-25 μέρες σκι πέρυσι με χιλιάδες χιλιόμετρα στο κοντέρ του αυτοκινήτου (diesel corsa) να πηγαινοέρχομαι από την "ορεινή και μαγευτική" Λάρισα στα Πισοδέρια (2,5 ώρες), στα Ελατοχώρια (1,5 ώρα) και στις Βασιλίτσες (2,5 ώρες) του τόπου μας, μόνος ή (μετά από παρακάλια...) με την κοπέλα μου, διαπιστώνω στο τέλος της σεζόν την ύπαρξη αυτού του thread...

 

:animier::yes:on2long:

 

Όποιος/α από του χρόνου [αν είμαι ακόμα εδώ] μένει περιοχή Λάρισας or whereabouts και είναι αρκετά τρελός για να φεύγει 6 η ώρα το πρωί Σαββάτου ή και από το βράδυ της Παρασκευής για μαγικά διήμερα/τριήμερα με επιστροφή Κυριακή απόγευμα/βράδυ, κυρίως στους ανωτέρω προορισμούς αλλά και ανάλογα τα κέφια του καιρού σε Καϊμάκ (3 ώρες), 3-5 Πηγάδια (2 ώρες), μπορεί να επικοινωνήσει με τον γράφοντα. Για Πισοδέρι και Βασίλω ξέρω να μας βολέψω και σε φθηνά δωμάτια. Κατανάλωση: 70€/1.000 χλμ. Υπόσχομαι του χρόνου να είμαι καλός χιονοδρόμος και να βάλω μέχρι και χιονολάστιχα!

 

Δεκτές και παραγγελίες για Σέλι, Βίτσι, Καρπενήσι, άντε και Παρνασσό. Μέχρι εκεί. Πιο κάτω δεν πάμε. Πιο πάνω, ναι φυσικά. Μιλάμε και αυστριακά, αν ενδιαφέρεστε. :pirate:

  • Like 10

<p style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:14px;"><em><span style="text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">'''</span></em></span>Riding in the air nocturnal</span></p>

<p style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;">Living free</span></p>

<p style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;">Rip ride<span style="font-size:14px;"><em><span style="text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">''</span></em></span></span>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Την Κυριακή , μετά τον γύρο της λίμνης στα Γιάννενα (να είμαστε καλά να τερματίσουμε) θα φύγω για Θεσσαλονίκη λόγω γάμου (όχι του δικού μου!!!).

Μόνος θα είμαι, αν θέλει κανείς να έρθει για παρέα, για να μην οδηγώ μόνος στην Εγνατία αλλά και να μοιραστούμε την βενζίνη, ας ενημερώσει.

 

(Έδεσσα-Γιάννενα-Θεσσαλονίκη-Έδεσσα θα κάνω το σουκου εκείνο :dizzy: . Ούτε κτελ να ήμουν!!! )

Edited by Koumparos
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έλα να το ξαναθυμηθούμε αυτό το topic..... Υπάρχει κανένας που θα ανέβει το Σάββατο, αυθημερόν Παρνασσό.... Μοιράζομαι τα έξοδα και κερνάω καφέ... (ξοδεύτηκα πάλι.... :P ) Lappas ακούει???

  • Like 2

meleski.gifΌτι δεν μας σκοτώνει… μας κάνει πιο δυνατούς !!!

m9xe5oa0.jpg vs atomicsl9nk1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αλλαγή σχεδίου.... Ψάχνουμε, 1 ή 2 άτομα να μοιραστούμε τα έξοδα, με το αμάξι μου το Σάββατο για Παρνασσό αυθημερόν :skiing-4073: .... (να κερνάνε και τους καφέδες το πρωί :P ) Lappas ακούει ???

  • Like 1

meleski.gifΌτι δεν μας σκοτώνει… μας κάνει πιο δυνατούς !!!

m9xe5oa0.jpg vs atomicsl9nk1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αλλαγή σχεδίου.... Ψάχνουμε, 1 ή 2 άτομα να μοιραστούμε τα έξοδα, με το αμάξι μου το Σάββατο για Παρνασσό αυθημερόν :skiing-4073: .... (να κερνάνε και τους καφέδες το πρωί :P ) Lappas ακούει ???

Καλησπέρα,

ψάχνετε ακόμα για άτομα για Σάββατο; :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα,

ψάχνετε ακόμα για άτομα για Σάββατο; :)

Έχεις Pm


meleski.gifΌτι δεν μας σκοτώνει… μας κάνει πιο δυνατούς !!!

m9xe5oa0.jpg vs atomicsl9nk1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι καινούργια στο φόρουμ και σκέφτομαι ότι θα ήθελα κάποια μέρα εντός των επόμενων δύο εβδομάδων να ανέβω αυθημερόν Παρνασσό. Έκανα σκι για κάποιο καιρό αρκετά παλιά (2012), και είπα φέτος να το ξανατολμήσω. Έχω δικό μου εξοπλισμό, αλλά το αμάξι μου παίζει να μη τον χωράει καν (μικρό γαρ - πρέπει να κάνω μια δοκιμαστική φόρτωση).

 

Ψάχνω, λοιπόν, παρέα για μια τέτοια απόδραση (μιας και οι φίλοι μου δεν το τολμούν :P ), για να "ξαναθυμηθώ" και να έχω και μια αίσθηση ασφάλειας. Και φυσικά για μοίρασμα των εξόδων. Υπάρχει κάποιος που σκέφτεται να κάνει κάποια τέτοια εκδρομή;

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ηλέκτρα καλωσόρισες.

 

Τις μέρες των γιορτών, και όχι μόνο, θα υπάρχουν τακτικές αποδράσεις για Παρνασσό από μέλη.

 

Stay tuned στο καρπούλι και θα βρεις παρέα.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...