Jump to content
PRESIDENT

Χ.κ. Πισοδέρι - Βίγλα. 2015- 2016

Recommended Posts

χρησιμοποιήθηκαν εκφράσεις που μπορούν να επιφέρουν κυρώσεις στον κάτοχο της ιστοσελίδας και στον διαχειριστή αυτής γι' αυτό και σβήστηκαν. Έγινε μια προσωπική διαμάχη.

  • Like 1

1162895.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα συμφωνησω και με τον αρη και με τον κυριακο φιλε roumen.

Εγω φερω ευθυνη για τα γραφομενα μου,και σαν μελος του συλλογου ανα πασα στιγμη τα στοιχεια μου ειναι διαθεσιμα προς τον εκαστοτε που θα δημιουργηθει δικαστικη διαμαχη.

Εαν ημουν μελος φορουμ, θα ημουν απλα ο dust.τωρα ειμαι ο dust(βασιλης αλεξακης),και επετρεψε μου να σου πω πως εχει μεγαλη διαφορα αυτο.δεν μου φταιει ο συλλογος να τρεχει σε δικαστηρια εαν ενα πρωι ξυπνησω και κατηγορω ολο τον κοσμο.

Ελπιζω να με καταλαβαινεις κ να μην γινομαι παρεξηγησιμος.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα συμφωνησω και με τον αρη και με τον κυριακο φιλε roumen.

Εγω φερω ευθυνη για τα γραφομενα μου,και σαν μελος του συλλογου ανα πασα στιγμη τα στοιχεια μου ειναι διαθεσιμα προς τον εκαστοτε που θα δημιουργηθει δικαστικη διαμαχη.

Εαν ημουν μελος φορουμ, θα ημουν απλα ο dust.τωρα ειμαι ο dust(βασιλης αλεξακης),και επετρεψε μου να σου πω πως εχει μεγαλη διαφορα αυτο.δεν μου φταιει ο συλλογος να τρεχει σε δικαστηρια εαν ενα πρωι ξυπνησω και κατηγορω ολο τον κοσμο.

Ελπιζω να με καταλαβαινεις κ να μην γινομαι παρεξηγησιμος.

 

οχι βεβαια,δεν διαφωνω μαζι σας ΑΛΛΑ μην προσπαθουν μερικοι και οσοι εχουν συμφερον να βαφτιζουν το κρεας για ψαρι.

ο κοσμος θα εκτιμησει εαν του πεις την αληθεια και ειδικα στις ημερες μας.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ούτε Verbier να ήταν το Πισοδέρι, τέτοιος χαμός για χάρη του!

 

:shuriken:

  • Like 4

Landesskilehrer, Wiener Skilehrerverband, Österreich
(Ski Instructor International Level 3)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:respect::respect::animier::animier::animier::shuriken::thumbup:

 

 

υσ

μηπως εχουν ονομα η μερικοι -και η εχουν συμφέρων

Edited by PRESIDENT

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και κάτι ακόμα περιοδικά του σταθη εμφανιστεί καν στο σαλέ αλλά επίστράφηκαν αμέσως στους κομιστες

Εαν το περιοδικο διανεμεται δωρεαν στο κοινο,δεν βρισκω λογο να μην υπαρχει.οσα χρονια παραλαμβανω εκδοση στα χερια μου,διαβαζω πολυ ομορφα και χρησιμα θεματα.

Σταθη εξακολουθει να ειναι δωρεαν εκδοση?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εαν το περιοδικο διανεμεται δωρεαν στο κοινο,δεν βρισκω λογο να μην υπαρχει.οσα χρονια παραλαμβανω εκδοση στα χερια μου,διαβαζω πολυ ομορφα και χρησιμα θεματα.

Σταθη εξακολουθει να ειναι δωρεαν εκδοση?

ναι απο φετος ειναι και παλι δωρεαν

διοτι περυσι που ητανε με αγορα !! μαλών δεν περπάτησε


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και περισι δωρεαν το πηρα.προπερσι ηταν αυτο που λες.

Οποτε ενα δωρεαν περιοδικο με χιονοδρομικα νεα μεσα,να το διωχνεις απο ενα χιονοδρομικο κεντρο,το θεωρω τουλαχιστον απαραδεκτο.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ επιμένω ότι την ευθύνη για ότι γράφεται σε έναν ιστότοπο, την έχει ο ιστότοπος. Δεν μπορείς να κάνεις απλά copy paste χωρίς να φιλτράρεις πληροφορίες. Με αυτό κάνεις αναπαραγωγή και όχι ενημέρωση.

 

Πως εννοουμε το φιλτραρισμα?να στελνει ανταποκριτη σε καθε χιοκοδρομικο για να δει εαν του λενε αληθεια?

Share this post


Link to post
Share on other sites

πολύ το κοσκινίζετε

πρωτα φταιει το χιονοδρομικο

μετα η ιστοσελίδα (με την εννοια οτι αν δεν ελεγχει την πραγματικοτητα ειναι μειωμένης αξιοπιστιας)

μετα ο-οποιος- σύλλογος (που το forum δεν ειναι σωνει και καλά <,οργανο> του.

τωρα τι γραφεται στο forum? ότι θελει-αρκει να τηρεί τον κανονισμό του.

  • Like 3

<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οχι κυριακο,δεν ρωταω εσενα.ρωταω γενικα,πως μπορει ενας ανθρωπος απο την αθηνα να βεβαιωσει αυτο για το οποιο γραφει στην εκαστοτε σελιδα του για μια αλλη πολη της ελλαδας.αλλα δεν μπορω να φανταστω μια συνεργασια βασισμενη σε παραπλανητικα στοιχεια.

Share this post


Link to post
Share on other sites

καλα !! αν ειχαμε κερδος απο τα κλικ

 

το πισοδερι θα ειχε πλουτίσει :evil:


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν ειναι το θεμα μονο το περιοδικο παιδια, ο καθενας κανει οτι θελει και δεν δεσμευετε απο κανεναν, τουλαχιστον φιλε Νικο εαν "οι φιλοι σου" δεν ειχαν κανει πατατα τοτε εσυ (κακως εσυ) δεν θα αισθανοσουνα την αναγκη να πας και να εξηγησεις στην Καρλυ τους λογους σουυ και οπως ηταν φυσικο η κοπελλα σου ειπε οτι δεν ηθελε να το συνεχισει. Δεν μπορει να εχει παει η ωρα 14.00 και να ζητας 10 ευρω για το μοναδικο σου λιφτ το baby και επισης να ζητας αλλα τοσα για ενοικιαση παιδικου εξοπλισμου εχοντας μονο 2 ωρες μπροστα σου μεχρι να κλεισει το κεντρο. Εχουν αακουστει πολυ αρνητικα σχολια για τα αδελφια εκει πανω απο ντοπιους, μην κοιτας συνεχεια να δικαιολογεις τα αδικαιολογητα, τουλαχιστον οχι εσυ, ασε αυτους που εχουν συμφερων.

Οσο για το περιοδικο ας μην το συνεχισω γιατι θα γυρισω παλι καποια χρονια πισω κρινοντας των αλλωνων τα αλοτρια και οχι τα δικα μου φιλε γιατι πολυ απλα "το δυς εξ αμαρτην ουκ ανδρως σοφου", ειπαμε ο λυκος και να αλλαξει την προβια του δεν την αλλαζει....ολα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιωμαστε!!! ;)

 

ΥΓ. Το περιοδικο ηταν ειναι και θα ειναι Free Press εκτος απο προπερσυ που ηταν προς αγορα.

Edited by spider
  • Like 6

Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πως εννοουμε το φιλτραρισμα?να στελνει ανταποκριτη σε καθε χιοκοδρομικο για να δει εαν του λενε αληθεια?

Όχι απλά για ένα χιονοδρομικό που το κανεί συνέχεια βγάζεις ένα δεν εμπιστεύομαι-δεν ξέρω!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by KonKan
  • Like 1

ski_rossignol-experience-94-ti-2018_n11682-8878-1_l4.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εχω δυο ερωτησεις,

 

1)το πισοδερι θεωρουσα οτι συντηρειται κατα μεγαλο ποσοστο απο την τοπικη κοινωνια και τους τροχοσπιταδες.δυσκολα θα φυγει κανεις απο τον βολο και κατω να παει εκει.κανω λαθος?

 

2)ποια ειναι η καρλυ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εχω δυο ερωτησεις,

 

1)το πισοδερι θεωρουσα οτι συντηρειται κατα μεγαλο ποσοστο απο την τοπικη κοινωνια και τους τροχοσπιταδες.δυσκολα θα φυγει κανεις απο τον βολο και κατω να παει εκει.κανω λαθος?

 

2)ποια ειναι η καρλυ?

 

Βασιλη δεν εχει καμμια σημασια ποια ειναι η Καρλυ, πες οτι ειναι μια πελατισα στο Χ.Κ. απο διπλανο ξενοδοχειο η οποια φθανει στο χιονοδρομικο στις 13.30 και λεει το παιδι της οτι θελει να γλυστρησει λιγακι, εκει τι κανεις μου λες, οταν το κεντρο κλεινει σε δυο ωρες?


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εμενα η βασικη μου ερωτηση ειναι η πρωτη.η δευτερη μπηκε για να σπασει ο παγος.

Γιατι εαν ισχυει αυτονπου γραφω στο 1 και ταυτοχρονα ισχυει και αυτο που λες εσυ για παραπονα απο λοκαλια τοτε απο ποιους συντηρειται το χκ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι κατι που αποσχολει εμενα και δεν με ενδιαφερει αν το θες κιολας ουτως ή αλλως ειναι αλλουνου χωραφια και δεν μου πεφτει λογος.... -_-


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

βαι!! βαι!! βαι!! .

 

Εαν μπω τωρα στην διαδικασία τον εξηγήσεων -στο γιατι μίλησα με την καρλυ - και ποιος συντηρεί το χκ

τοτε θα φαμε αρκετα ποστ

 

Σιγουρα ο σταθης γνωριζει την απάντησή και για τα δυο

 

Προχωρούμε ..βροχη επανω ελιωσε αρκετο χιονι απο λιγο που ειχε

Η φωτο ειναι μπροστα απο το τροχοσπιτο μου και ειναι χτεσινη την εστειλε ο γουλης-

Οταν εφυγα φτυαρισα τις μπαλετες και τωρα !!

12476015_528218744013397_362302709_n.jpg

Edited by PRESIDENT

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτο που περιγραφεις ειναι λυπηρο.αν λιωνει το χιονι ακομα και εκει τοτε πρεπει να βγαλω παλι καλοκαιρινα.

Και την ιδια ωρα σε μπανσκο και παμποροβο ριχνει πουδρες.

Share this post


Link to post
Share on other sites

και στο μπανσκο εβρεξε dust δες στο θρεντ...πως να μη λιωσουν τα χιονια???με τους κωλονοτιαδες....ενα μηνα με βορια και αχιονια μια χαρα σκι καναμε...επιασε ενας νοτιας και βιαστηκε το συμπαν...ειμαστε να μας κλαιν οι ρεγγες


οι πουδρες και τα ψαρια, τρωγονται φρεσκα!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το δα αλλα εκει θα σωθει η παρτιδα,εχουν και το τεχνητο.εμεις τι κανουμε?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...