Jump to content
ΣΤΧ

Διαδικασία Εγγραφής Μέλους

Recommended Posts

ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ!

Θέλεις να προσφέρεις κάτι παραπάνω;

Γίνε μέλος του Συλλόγου.

ΣΤΗΡΙΞΕ τα ΕΛΛΗΝΙΚΑ Χιονοδρομικά Κέντρα!

Διαδικασία:

Καταθέτεις 5 Ευρώ για έξοδα εγγραφής ( μόνο αν εγγράφεσαι για πρώτη φορά ) και:
Α) 25 Ευρώ για την συνδρομή ενός έτους για το ενδιαφερόμενο άτομο
Β) +10 Ευρώ για προσθήκη μέλους και της/του συζύγου.
Γ) +5 Ευρώ για προσθήκη μέλους και του προστατευόμενου τέκνου ( άνω των 18 )

Η κατάθεση γίνεται στον εξής λογαριασμό:
ALPHA BANK
Αρ. Λογ/σμού : 164.00.2002.000705
IBAN: GR27 0140 1640 1640 0200 2000 705
Όνομα : ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑΣ
(παρακαλείστε να καλύπτετε τα έξοδα της τράπεζας όπως και να ζητάτε να εγγραφεί το όνομα του καταθέτη).

Από τον σύνδεσμο ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ, ή από τις παρακάτω επαφές, ενημερώνεις ότι έγινε η κατάθεση και δίνεις επιπλέον
στοιχεία όπως Ονοματεπώνυμο, Διεύθυνση, Τηλέφωνο.

Εναλλακτικά, εγγραφές γίνονται στις συναντήσεις και στις εκδηλώσεις του συλλόγου.

Θα ανοίξει άμεσα η πρόσβαση στα κρυφά Forum των Μελών του Συλλόγου,
Τις επόμενες εβδομάδες θα λάβεις ταχυδρομικώς την ταυτότητα μέλους Συλλόγου.

Ημερολογιακά, η συνδρομή των μελών ξεκινάει 1 Σεπτεμβρίου και λήγει 31 Αυγούστου.

Για απορίες, μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας:

email: info@snowclub.gr

post-3226-0-18701900-1473008543_thumb.png

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Δεν αναφέρομαι στο ότι προτιμητέα είναι η πολυτελή διαμονή , αυτό που ενοχλεί είναι ότι η αναφορά σε αυτό το γεγονός που απομακρύνει νεαρούς χιονοδρόμος ,πιστεύοντας ότι ο σύλλογος εστιάζει σε αυτό. Ο σύλλογος δεν είναι Αθηναϊκή λέσχη .είναι ;  
    • Δεν επιθυμώ να μετατρέψω το forum σε προσωπική αντιπαράθεση ,ο κάθε ένας από εμάς έχει την άποψη του για τον άλλον και δεν θα πρέπει αυτό να εκφράζεται  δημόσια. δεν έχω την ανάγκη προσωπικής προβολής και βρίσκομε εδώ για τον σκοπό του συλλόγου που θέλω να πιστεύω δεν είναι η οργάνωση εκδρομών.  Θα έχω υπόψη μου την κριτική σας για το πρόσωπο μου για συμμόρφωση .
    • Η προτίμηση μου έχει να κάνει με την φιλοσοφία της εκδρομης που θέλω να οργανωσω Τα άτομα που ξεκινάμε την προσπάθεια κάθε χρόνο θελουμε να πάμε μια εβδομάδα διακοπών που θα κάνουμε και σκι άρα για τις διακοπές του ο καθένας προτιμάει το καλύτερο που αντέχει οικονομικά .  αλλά επειδή δεν σκέφτονται όλοι έτσι και πολλοί πάνε αποκλειστικά για σκι και δεν ενδιαφέρονται για ανέσεις προτείνω πάντα δυο ξενοδοχεία με διαφορετικές τιμές και φυσικά υπηρεσίες και σε σχετικά κοντινή απόσταση  τωρα το ότι πάντα γεμίζει το ακριβό είναι μια άλλη συζήτηση !!!  Το ότι φυσικά κανείς δεν θέλει να ασχοληθεί να οργανώσει κάτι και απλά κάνουν κριτική στα έτοιμα των άλλων με ξεπερνά και φυσικά δεν με ενδιαφέρουν οι κριτικές περί ελίτ vip diamonds και όλα τα σχετικά   
    • Το ύφος που αποπνέει από τα σχόλια σου, βγάζει μια διάχυτη μορφή γκρίνιας. Ίσως να την εκλαμβάνω λανθασμένα. Όμως αυτό εισπράττω. Πάντα σε κάθε εκδρομή, είτε έχω ασχοληθεί ενεργά είτε όχι, είτε πολύ, είτε λίγο, αναζητείται φόρμουλα για να ταιριάξουν οι συνθήκες για να διευκολύνουν όσο το δυνατόν περισσότερες συμμετοχές. Οχι γιατί έχουμε κάποια υποχρέωση με την στενή ερμηνεία της λέξης, αλλά διότι αυτή αυτός είναι ο πραγματικός λόγος των εκδρομών, να έρχονται και να προσεγγίζονται και νέα άτομα πέραν όσων γνωρίζουμε και να διευρύνουμε τις συμμετοχές. Ακομα και πριν λίγα ποστ, έγραψες ότι δεν έχεις σκοπό να ακολουθήσεις σε οποιονδήποτε προορισμό.  Οι εκδρομές που κανουμε είναι σε top προορισμούς που κάθε χιονοδρόμος θα έπρεπε να ονειρευόταν να επισκεφθεί. Η ποικιλία τιμών επίσης μεγάλη με σημαντική δυνατότητα συμμετοχής σε κόστος φτηνό. Άρα αδυνατώ να κατανοήσω το πως μεταφράζεται το «να είναι ενδιαφέρουσα η προσφερόμενη δυνατότητα». Διότι αυτό ισχύει εξ’ορισμου.
    • Φίλτατε ,δεν θα μπορέσω να οργανώσω  απο μέρους μου τη μόνη κριτική που έχω κάνει είναι ότι με ενόχλησε ότι λέγετε και υπέρ τονίζετε η προτίμηση μας σε 4στερα  .... και ενόχλησε το ότι αναφερθήκατε #στα γύρω χωριά # δεν κατάλαβα ότι  αστειευόσουν  όποτε σου οφείλω συγνώμη ...😇🙊🙈
  • Upcoming Events

No upcoming events found
  • Today's Birthdays

1. acom
      acom
      (48 years old)
    2. adonis_alifragis
      adonis_alifragis
      (32 years old)
    3. Barbara
      Barbara
      (27 years old)