Jump to content
Minas3005

Γεια Σας

Recommended Posts

Καλησπέρα λοιπόν και από εμένα. Είμαι ο Μηνάς από Θεσσαλονίκη, και βρήκα το φόρουμ τυχαία ψάχνοντας ό,τι μπορούσα να βρω σχετικά με το σκι. Η επαφή που έχω είναι οι τρεις φορές που έκανα σκι, η μία με δάσκαλο. Οπότε αντιλαμβάνεστε ότι ξέρω τα πολύ βασικά. Είδα ότι υπάρχει αρκετό υλικό στο φόρουμ, άρα καλό μου διάβασμα και εσείς καλό κουράγιο με τις ερωτήσεις μου.

 

Θα βάλω εδώ την πρώτη μου ερώτηση: η Βασιλίτσα ενδείκνυται για αρχάριο; έχω πάει μόνο ελατοχώρι

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλως ηρθες, καλο κολλημα. Θεσσαλονικη υπάρχουν πολλα μελη του Συλλογου που μπορεις να συναντήσεις, να κανεις παρεα και να σε βοηθήσουν σε ο,τι χρειαστείς!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γειά σου Μήνα κ καλώς ήρθες, η βασιλιτσα είναι θεϊκά. Έχει κ για αρχάριους ,αλλά νομίζω πιο καλα είναι Σελη . Και εγώ το πρώτο μου σκι στο Ελατοχωρι έμαθα. Όσο έχει χιόνι κ μπορείς να πας στο βουνό να πας. Αλλά όταν δεν μπορείς, μπορείς να πας κ στο We, τα μέλη του συλλόγου κ όχι του φόρουμ έχουν κ έκπτωση.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς ήεθες Μηνά.

Όπως είπε και η Όλια, στην Βασιλίτσα έχει και για αρχάριους και για έμπειρους.

Πολύ όμορφο βουνό. Όπως όλα τα βουνά μας δηλαδή.

Να σε γνωρίσουμε και από κοντά σε κάποια συγκέντρωση της Θεσσαλονίκης.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γειά σου Μηνα.

Καλως ηρθες στην παρεα.

Εχω ακούσει απο πολλούς οτι η βασιλιτσα ειναι το καλυτερο βουνό. Χωρις να εχω παει.

Ειμαι και εγω αρχαριος και περιμενω νεα σου

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σε όποιο χιονοδρομικό και αν έχεις την δυνατότητα να βρεθείς , θα μπορέσεις να κανεις σκι ως αρχάριος. Είτε βασιλίτσα , είτε Πηγάδια, είτε Καιμακ, είτε, Σέλι, είτε βουλγαρία , είτε φαλακρό, είτε πισοδέρι ....παντου! :)

 

(Ολα αυτα τα βουνά είναι στα πόδια μας εδώ πάνω, σκέψου μόνο οτι οι Αθηναίοι έχουν προσβαση μόνο σε ένα βουνό χοχοχο... :P )

Edited by Χρήστος Μ.
  • Like 1

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...