Jump to content

Recommended Posts

Ο Οτε έκοψε από την τηλεόραση το Eurosport. Πως θα δούμε τώρα το Solden:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να ναι καλά το streaming...


"Ω ξειν', αγγέλειν ότι τήδε κείμεθα της χιονοδρομίας πειθόμενοι"

gifmaker_me2.gif.fbe136ebed00091d62648fa0ffc991ff.gif

Austrian Level 2 Ski Instructor

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δυστυχώς ναι το έκοψε ο ΟΤΕ.Μονο NOVA η streaming.Κεγω ΟΤΕ εχω και είμαι τρελαμένος τώρα.Το Σάββατο 28 ξεκινάει το κύπελλο στο soelden με GS γυναικων και 29 οι ανδρες.Καλη σεζον!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να βλέπεις και εσύ ποδόσφαιρο που μου θες και σκι Κυριακάτικα.

Βάλανε το Fox Sports αλλά δεν βρίσκω κάτι στο πρόγραμμά του ελπίζω να το δείξει.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το Fox Sports,οντας αμερικανικο καναλι,στηριζει το προγραμμα του σε αθληματα αμερικανικου ενδιαφεροντος(baseball,american football κτλ).Σκι δυσκολα θα δειξει,εκτος αν δειξει τους αγωνες που διοργανωνονται εντος της επικρατειας των Πολιτειων.Μια επιλογη ειναι ενα mail στον cosmote οτι αυτη η αλλαγη καναλιων ειναι καταχρηστικη,αφου οι πιο πολλοι σιγουρα εχουμε υπογραψει συμβαση οταν διαφημιζαν το Eurosport και οχι το Fox Sports.Aν και φοβαμαι πως με τα ψιλα γραμματα δεν θα βγει ακρη,αλλα ειναι το μονο μεσο πιεσης.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για αυτό το έβαλε ο ΟΤΕ, όποιος δεν θέλει ποδόσφαιρο μπορεί να δει baseball. Διαμαρτυρία έστειλα ελπίζω τουλάχιστον να δούμε την ολυμπιάδα.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ έχω nova, αλλά έχει πάρει το αυτί μου ότι η πλατφόρμα έχει πολύ μεγάλα προβλήματα και κινδυνεύει ακόμα και με κλείσιμο.

Κατι τετοιο θα εχει "παρει το αυτι " του Cosmote και κανει "ταρζανιες" αλλαζοντας προγραμμα,αφου σε λιγο καιρο μπορει να μην εχει ανταγωνισμο.

Share this post


Link to post
Share on other sites

εγω παντως με αφορμη το κοψιμο 7-8 καναλιων σκεφτομαι να παω στην Nova ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To περίεργο είναι πως ούτε η Vodafone Tv δεν έχει Eurosport,παρόλο που δανείζεται την αθλητική πλατφόρμα της Nova.Θα ήταν μια καλή και οικονομική εναλλακτική.Μάλλον δανείζεται μόνο το ζωντανό προγραμμα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δυστυχώς ναι το έκοψε ο ΟΤΕ.Μονο NOVA η streaming.Κεγω ΟΤΕ εχω και είμαι τρελαμένος τώρα.Το Σάββατο 28 ξεκινάει το κύπελλο στο soelden με GS γυναικων και 29 οι ανδρες.Καλη σεζον!

 

Μόνο που σε είδα να γράφεις εδώ μέσα, μου έφτιαξες το σουκου ρε Στάθη!!!

Καλούς αγώνες να δούμε!!!!!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αφού ο ΟΤΕ μας το έκοψε το Soelden έστειλα τις κόρες μου για ανταπόκριση,

εδώ με τον Felix Neureuther

post-6036-0-83540900-1508690088_thumb.jpg

  • Like 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τελικα για να δει καποιος τους αγωνες της σαιζον ,που μπορει ?


Κράτιστον κτημάτων ευβουλία.

Σοφοκλής

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ έχω nova, αλλά έχει πάρει το αυτί μου ότι η πλατφόρμα έχει πολύ μεγάλα προβλήματα και κινδυνεύει ακόμα και με κλείσιμο.

...εγω ξερω οτι η Νοβα μαζι με χρηματα της vofafone θα χτυπησει γερη προσφορα για τα δικαωματα του Champions League που κρινονται στο τελος του χρονου..για αυτο ο Οτε εκοψε Eurosport και Νational Geographic...για να κανει οικονομια για καλη προσφορα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα δωρεάν γερμανικά δορυφορικά κανάλια, δείχνουν μια χαρά τους αγώνες σκι όλα τα χρόνια μέχρι σήμερα.

 

Αυτοί που έχετε ήδη πιάτο, αν προμηθευτείτε έναν "φτηνό" δορυφορικό δέκτη (όχι αυτόν της nova που δεν εμφανίζει άλλα κανάλια από το μπουκέτο της) και αν βάλετε και ένα 2ο lnb στο πιάτο, θα βλέπετε επίσης όλα τα γερμανικά κανάλια. Ρωτήστε έναν τεχνικό, δεν μιλάμε για μεγάλο κόστος, αντίθετα οι HD αγώνες σκι είναι απόλαυση.

  • Like 2

53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να υποθέσω ότι παίζει σε μία μόνο συσκευή (κινητό ή tablet), σωστά?

 


Όλα τα βουνά είναι καλά. Όλοι οι skier είναι καλοί. Μόνο μερικοί άτυχοι στη ζωή άνθρωποι υπάρχουν.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να υποθέσω ότι παίζει σε μία μόνο συσκευή (κινητό ή tablet), σωστά?

 

Νομίζω όπου έχεις εγκαταστήσει το player .. και στον υπολογιστή

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

mil, σε ποια γερμανικά κανάλια το δείχνει? Γιατί τσέκαρα το πρόγραμμα για το Σ/Κ και δεν βλέπω κάτι ή το πηγαίνουν εναλλάξ με το eurosport?


Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα δείχνουν εναλλάξ Das Erste (δηλαδή το "1") και το ZDF. Αυτά τα δείχνουν σε HD. Συνήθως όμως δεν δείχνουν τους αγώνες της Αμερικής. Επίσης δείχνει και το γερμανικό Eurosport, το οποίο όμως έχει απλή ανάλυση.

 

Αυτά που θα ήθελα να δω είναι τα Αυστριακά κανάλια, τα οποία είναι σε HD, πρέπει να έχουν και καλές αναλύσεις, όμως απ'ότι ξέρω είναι μόνο συνδρομητικά.

  • Like 2

53439599_2068663559920176_2642105202932449280_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=949ee377df86ea39cb0241879a9b002b&oe=5D132E68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν τα δείχνει το ORF???

Edited by Χρήστος Λάππας
greeklish

Snow is on my D.N.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...