Jump to content
gatz

Εκδρομή Μάρτιο St Anton

Recommended Posts

Εφόσον θέλετε την εκδρομή να καταθέσετε την προκαταβολή .... καi ότι άλλο είναι απαραίτητο ......

ο gatz γνωρίζει να μας ενημερώσει ;

. !!!!!!!!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και εγώ αλλά ψάχνουμε για άλλους 11

. Η εξήγηση των θαυμαστικων

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προβλέπω οτι στα μέσα Φεβρουαρίου θα υπάρξει μεγάλο ενδιαφέρον για την εκδρομή. Έστω κι αν αυτή κοστίσει αρκετά παραπάνω.


Στην τέχνη, αλλά κυρίως στη ζωή χρειάζεται έμπνευση!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προβλέπω οτι στα μέσα Φεβρουαρίου θα υπάρξει μεγάλο ενδιαφέρον για την εκδρομή. Έστω κι αν αυτή κοστίσει αρκετά παραπάνω.

 

το θέμα εινα αν θα υπάρχουν δωμάτια τότε , περαν απο το κόστος.

Καθότι το πρακτορείο δεν πρόκειται να δεσμευσει δωμάτια περαν των προκαταβολων.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προβλέπω οτι στα μέσα Φεβρουαρίου θα υπάρξει μεγάλο ενδιαφέρον για την εκδρομή. Έστω κι αν αυτή κοστίσει αρκετά παραπάνω.

Ίσος αλλά η εκδρομή με μόνο δυο άτομα δύστυχος ........ δεν θα αντέξει μέχρι σήμερα όχι Φεβρουάριο

Προσωπικά δεν είναι το να πάω να κάνω σκι στο st Anton η στο st Moritz αλλά ο σύλλογος ...... Πράγματι για μας τους Έλληνες να προγραμματίζεις για τον Μάρτιο είναι δύσκολο

Βλέπουμε και κάνουμε από εκδρομή του συλλόγου θα γίνει πάμε παρεα

Αλλά περίμενα τουλάχιστον 4 άτομα αλλά όχι και δυο (2)

Αυτά προς το παρόν ... και βλέπουμε η ΟΕ εκδρομών κλπ κλπ που βρίσκεται φίλε gatz ... και οι λάτρεις των Άλπεων;

(χιούμορ είναι ..οκ ; ) έτσι είναι ... όπως τα περιγράφονται από το gatz και να έχουν πληρώσει και την συνδρομή στον σύλλογο ... μη ξεχνιόμαστε

Edited by vaggelis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ενας απο τους στόχους τηε ΟΕ εκδρομών ειναι να βρίσκει καλές προσφορές για εκδρομές στην Ελλαδα και το εξωτερικό.

Και αυτό προσπαθεί να κάνει.Απο κει και πέρα ο καθένας πργραμματίζει και αποφασίζει.

Υπαρχουν ατομα που θέλουν να αποφασίσουν 20 μέρες πρίν και δεν τους ενδιαφέρει το κόστος,και αλλοι που αποφασίζουν πολύ νωρίτερα για να κερδίσουν 200-250 ευρω τελικα.

η επιλογή ειναι προσωπικη.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

μόνο το δωμάτιο αν το κλεισει καποιος σημερα μόνος του ειναι 1320 το ατομο

και η προσφορά που εχουμε παρει ειναι 1080 με μεταφορικά και αεροπορικα.

 

post-3005-0-41982300-1539328626_thumb.jpeg

Edited by gatz
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ενας απο τους στόχους τηε ΟΕ εκδρομών ειναι να βρίσκει καλές προσφορές για εκδρομές στην Ελλαδα και το εξωτερικό.

Και αυτό προσπαθεί να κάνει.Απο κει και πέρα ο καθένας πργραμματίζει και αποφασίζει.

Υπαρχουν ατομα που θέλουν να αποφασίσουν 20 μέρες πρίν και δεν τους ενδιαφέρει το κόστος,και αλλοι που αποφασίζουν πολύ νωρίτερα για να κερδίσουν 200-250 ευρω τελικα.

η επιλογή ειναι προσωπικη.

Δεν θα συμφωνήσω, o σύλλογος πίστευα ότι #οργανώνει# εξόρμησεις .....αλλά οκ ..και καλά στο εξωτερικό μια εξόρμηση τα καταφέρνει αλλά στην Ελλάδα

Ποτέ .... και μη μου πεις για το κόψιμο της πίτας ......(στο Πηλιο ) αλλα πάλι είναι οκ ας περιοριστούμε σε συναντήσεις κάπου για κανα ποτακι και δεν σας κρύβω ότι εδώ στα βόρεια και αυτό χλωμό ... ( είμαι εκτός θέματος sorry ? )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οι φυλοι Κορδαλης και Ψαρρος εάν μπορούν ας μου στείλουν μυνυμα

ευχαριστώ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα έλεγα οποίος ενδιαφέρεται και θέλει να πάει, να το δηλώσει και να μην το αναβάλλει επειδή χρονικά απέχουμε.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το mob είναι 6937247153 όποτε θελεις μιλάμε ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το mob είναι 6937247153 όποτε θελεις μιλάμε ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

. Κορδαλης 6945591551

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τελικά το προγραμμα άλλαξε λιγγγγγγγγγοοοοοοοοο

Μετάβαση ... ο κούκος και οι 3 πετάμε luft.....?? +100 + Μόναχο ..... st Anton ,ο θεός μας αγαπά και βλέπουμε αλλά αλά ...ΑΛΛΑ ... τίποτα με δυο άτομα ακόμα θα έχουμε δικό μας mini bush ... και θα μεσολαβήσω να τους δοθούν από ένα μπρελόκ του συλογου( ελπίζω να υπαρχουν ,φίλε gatz τα δυνατά σου ) ??ΟΛΕ άσχετο

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σύμφωνα με ενημέρωση του πρακτορείου η καλύτερη προσφορά χάθηκε, γιατί έπρεπε να συμπληρωθεί η εκδρομή με 13 άτομα το λιγότερο και με χρονικό όριο την Δευτέρα. Τώρα «παίζει» το plan B με επιβάρυνση 100 ευρώ και λίγο παραπάνω ταλαιπωρία. Όσοι σκέφτονται λοιπόν να πάνε ας δηλώσουν γιατί τελικά θα επιβαρυνθούν πιθανότατα οικονομικά ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Επειδη παρακολουθω απο την αρχη την προσπαθεια για να γινει η εκδρομη αυτη...και επειδη μεχρι στιγμης δεν μπορειτε να συμπληρωσετε τα απαιτουμενα ατομα...σας κανω την παρακατω προταση

Αν εισαστε 4 ατομα απο 23/3 εως 30/3 και με κοστος 320ε/η εβδομαδα το ατομο.

Μεταφορα απο και προς αεροδρομιο

7 διανυκτ σε δικλινο με ατομικο wc με πρωινο(τα υλικα του πρωινου μεσα στην τιμη η παρασκευη του εκ των ενοντων)

καθημερινη μετακινηση προς και απο το sankt anton

Aν υπαρξουν 5-6 ατομα η τιμη πεφτει στα 300ε

 

το καταλυμα απεχει 25 χιλ απο το χ.κ

διαθετει πλρως εξοπλισμενη κουζινα

διαθετει δωρεαν ιντερνετ

περισσοτερες λεπτομερειες με πμ στο fb ...skiers-boarders

  • Like 8

μην κανεις παρεα με γαλοπουλες αν θελεις να πεταξεις με αετους

Share this post


Link to post
Share on other sites

το βασικοτερο δεν ειπες βρε Γιαννη

 

οτι πατε οπου αποφασιζει η παρεα...γιατι αν το Αντον ειναι κλειστο πχ λογω ομιχλης πας σε αλλο παρα διπλα πχ Nauders fiss ladis zee kappl iscghl κοκ

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ θα πω ότι ευχαριστω το Γιάννη ... πράγματι είναι πολυ μα παρά πολύ καλή η πρόταση αλά ειναι παράεκδρομη ....ας αποφύγουμε προς το παρόν και βλέπουμε

Αγαπητέ konstasbmw στενοχωριέμαι που δεν είσαι ακόμα μέλος στον σύλλογο

Edited by vaggelis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βαγγελη αναρτησα την προταση μου οταν καταλαβα (και μονο τοτε) οτι δεν συμπληρωθηκαν τα απαραιτητα ατομα....

προκειμενου να σας δωσω μια λυση δεδομενου οτι χανατε τις προθεσμιες της προσφορας του πρακτορειου.

Δεν ειναι στις προθεσεις μου να κανω "παραεκδρομες" εναντια στις εκδρομες του συλλογου για 2 κυριως λογους...

1. γιατι δεν μου ειναι απαραιτητες(οι παραεκδρομες) και μαλιστα σε ενα χιονοδρομικο που εγω δεν κανω σκι και θα επρεπε να κανω διπλα δρομολογια πρωι -βραδυ με οτι αυτο συνεπαγεται για μενα(δλδ 9 ωρες οδηγηση και 600 χιλ επιπλεον την εβδομαδα

2.Επειδη ειναι αντικαταστατικο εναντι της λειτουργιας του φορουμ η αναρτηση εκδρομων...ποσο μαλλον των παραεκδρομων.

 

Προσωπικα θεωρω οτι εκανα μια αναρτηση που (ενδεχομενως)θα βοηθουσε καποιους απο τους επισκεπτες του φορουμ και δεν εχω σχεση με παραεκδρομες κτλ....φιλικα Γιαννης

  • Like 6

μην κανεις παρεα με γαλοπουλες αν θελεις να πεταξεις με αετους

Share this post


Link to post
Share on other sites

μηπως να - :Thinking: και για τον μαρτιο..

 

 

Προεδρε βαστα δυναμεις ...μην καψεις τα λαδια σε θελει και το πισοδερι....στα σοβαρα τωρα η εβδομαδα εκλεισε πριν απο λιγο


μην κανεις παρεα με γαλοπουλες αν θελεις να πεταξεις με αετους

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το λάθος μου είνα ότι έγραψα κάτι που δεν θα έπρεπε και οφείλω μια συγνώμη στον gianis50

Όφειλα να είμαι προσεκτικός

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το λάθος μου είνα ότι έγραψα κάτι που δεν θα έπρεπε και οφείλω μια συγνώμη στον gianis50

Όφειλα να είμαι προσεκτικός

 

 

Βαγγελη σε ολους μπορει να συμβει αυτο...αρκει να μην ειναι κακοπροαιρετο....δεν υπαρχει κανενα θεμα για να ζητησεις συγνωμη....ειμαστε και μεγαλοι ανθρωποι και δεν εχουμε χρονο για στενοχωριες :animier:

  • Like 5

μην κανεις παρεα με γαλοπουλες αν θελεις να πεταξεις με αετους

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...