Jump to content
vaterle

Ψάχνω Πέδιλα Σκι Για Τον Πιτσιρικά.

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και καλή σεζόν σιγά - σιγα.....

Το προηγούμενο χρόνο ξεκινήσαμε τα μαθήματα σκι με τον μικρό και λέω να συνεχίσουμε και φέτος.

Ηλικία φέτος 9+ και ύψος περίπου 1.30-1.35

Πέρισυ είχαμε σκι στο 1.10 και ενδιαφέρομαι για αγορά μεταχειρισμένων φέτος στο 1.20- 1.30 μαζί με μπατον.

 

Αν κάποιος θέλει να « ξεφορτωθεί» των παιδιών του περιμένω μήνυμα.

Ευχαριστώ.

Edited by Δεν Ξενερώνω!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εχεις σκεφτει την δυνατοτητα να τον γραψεις σε καποιο Συλλογο? Συνηθως, παρεχουν σε λογικη τιμη εξοπλισμο και ρουχισμο. Σ'αυτη την ηλικια τα μγεθη αλλαζουν καθε χρονο και εισαι αγοραζε/πουλα καθε χρονο.

 

Επιπροσθετως κανουν και μαθηματα με επαγγελματιες δασκαλους, οποτε δεν εχεις την εννοια τους, κανεις κι εσυ την χιονοδρομια σου ευχαριστα.

 

Σε ποια πολη μενεις/που κανετε σκι?

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και εγώ κάνω αυτό που λέει ο Μάκης αλλά επίσης ξέρω ότι σε μαγαζιά νοικιάζεις με τον χρόνο όποτε ίσως είναι καλή λύση ώστε το παιδί να έχει εξοπλισμό κάθε χρόνο που να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις του, αλλά να έχει το ίδιο εξοπλισμό για ολόκληρο το χρόνο για να τον δουλέψει.

Και έτσι γλιτώνεις το αγόραζε πουλά κάθε χρόνο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3

ski_rossignol-experience-94-ti-2018_n11682-8878-1_l4.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Τον έχω γράψει σε σύλλογο και η τιμή για ενοικίαση εξοπλισμου είναι όσο και η αγορά καινουργιου απο εξωτερικό.

Γιαυτό ψάχνω για μεταχειρισμένα.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Τον έχω γράψει σε σύλλογο και η τιμή για ενοικίαση εξοπλισμου είναι όσο και η αγορά καινουργιου απο εξωτερικό.

Γιαυτό ψάχνω για μεταχειρισμένα.

Από εμπειρία σε δυο που ξέρω είναι μέσα στο πακέτο, και μάλιστα είμαι οικονομικά. Για να μην κάνουμε δημόσια διαφήμιση πάρε να σου πω τις εμπειρίας μου και τιμές. Έχεις pm το κινητό μου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


ski_rossignol-experience-94-ti-2018_n11682-8878-1_l4.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Τον έχω γράψει σε σύλλογο και η τιμή για ενοικίαση εξοπλισμου είναι όσο και η αγορά καινουργιου απο εξωτερικό.

Γιαυτό ψάχνω για μεταχειρισμένα.

 

Η εμπειρια μου (ειναι πολλα χρονια τωρα, ο γιος μου ειναι 27) ηταν οτι η τιμη μαζι με 10 μαθηματα της ακαδημιας, καρτα λιφτ ΚΑΙ ΡΟΥΧΙΣΜΟ ηταν η ιδια με την αγορα εξοπλισμου απο τον Σπορτη το Γερμανο. Αλλα την επομενη χρονια θα ηθελες καινουριο εξοπλισμο και ρουχισμο γιατι μεγαλωνουν τα ατιμα... Βεβαια μπορεις να ψαξεις για αγορα/πωληση μεταχειρισμενων αλλα θελει αρκετη προσπαθεια. Εξαρταται και απο το ποσο αποτιμας το χρονο σου.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...