Jump to content
kaps

Ιανουάριος 2020

Recommended Posts

ΤΟΛΜΩ!!!!........ στο ναρκοπεδιο αυτο να περπατωωωωωωω.......... ΤΟΛΜΩ!!!!!!!....... :animier: :animier: :animier: :animier:

 

  • Like 1

Αν δεν σας κανει κοπο, δειτε την φωτο στο Avatar και πειτε μου τι πρεπει να κανω για να βελτιωσω το στυλ μου......

'Εχω προλάβει ανοιχτη τη Σαχάρα. Θα Σεβεστε!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πίσσα και πούπουλα

Ο Μιχαλης φταιει!!!!!!!!!!!!!


Αν δεν σας κανει κοπο, δειτε την φωτο στο Avatar και πειτε μου τι πρεπει να κανω για να βελτιωσω το στυλ μου......

'Εχω προλάβει ανοιχτη τη Σαχάρα. Θα Σεβεστε!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eγώ τι φταίω βρε? Κατά τις 10 Γενάρη θα ανοίξω τον Φλεβάρη να μάθεις μη σου πω και τον Μάρτη πακέτο.

 

Ανεβαίνει το κρίσιμο run που είτε θα εξασφαλίσει ότι θα κάνουμε σουπερ σκι πριν τη πρωτοχρονιά είτε θα κάνουμε μέτριο σκι .

 

Όπως πάντα μετά από τέτοιο χαβαλέ με τάση για χιόνι στην Αθήνα δεν έχουμε την παραμικρή ιδέα τι καιρό θα κάνει μετά, οπότε το 2020 κανένας δεν έχει την παραμικρή ιδέα τι θα κάνει και πραγματικά απορώ με την ανευθυνότητα γνωστών γκαντέμηδων να ανοίγουν thread σε άκυρη στιγμή.

Edited by ΜΙΚ

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eγώ τι φταίω βρε? Κατά τις 10 Γενάρη θα ανοίξω τον Φλεβάρη να μάθεις μη σου πω και τον Μάρτη πακέτο.

 

Επειδή το σκέφτηκαν και άλλοι αλλά προέχει το forum και πρέπει να υπάρχουν κανόνες (γραμμένοι και άγραφοι) και επειδή δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η δεύτερη κλπ φορά που ο Μανώλης (Kaps) ανοίγει μήνες πολύ πριν το ξεκίνημα του μήνα, το παρόν με δικιά μου απόφαση κλειδώνει και οι μήνες θα ανοίγονται την τελευταία μέρα του προηγούμενου μήνα. Καλή η πλάκα αλλά σεβασμός και στους υπόλοιπους. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων για την κατανόηση.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4

ski_rossignol-experience-94-ti-2018_n11682-8878-1_l4.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...