Jump to content
Sign in to follow this  
Turms

Mποτες

Recommended Posts

Τελικα μετα απο περιπου 8 χρονια ηρθε η ωρα να αποχωριστω τις αγαπημενες μου vans aura....δυστυχως δεν αντεχουν αλλο οσες εγχειρησεις κ αν τις εκανα

το ερωτημα μου ειναι...

το mondo ειναι 28 και κατι ψιλα

βαση της εταιρειας (ride) πρεπει να παρω 43 σε νουμερο EU...πηρα το 43 τις δοκιμασα σπιτι...οκ, οταν περπαταω τα δαχτυλα βρισκουν μπροστα λιγο, αλλα οταν εισαι στην σωστη σταση δεν βρισκει τιποτα...η μποτα αγκαλιαζει το ποδι τελεια δεν μπορω να πω αλλα την αισθανομαι καπως στενη...οχι σε βαθμο που να πεις οτι ειναι μικρο το νουμερο αλλα στενη εως καπως λιγο ενοχλητικα στενη

στο μαγαζι ειπανε οτι το εσωτερικο σιγα σιγα θα παρει το σχημα του ποδιου κ θα ειναι ενα κλικ πιο ανετη

το ερωημα...να παρω το 43,5? με το ρισκο μετα απο 10/15 φορες να μου ειναι ενα κλικ φαρδια κ να σφιγγω κ να ξανασφιγγω? (να σημειωθει οτι 10/15 φορες κανω μια σαιζον, οποτε δεν θελω μετα απο ενα χρονο να ξαναψαχνω)

να κατσω στο 43? υπαρχει το ενδεχομενο να ανοιξει ενα κλικ κ να εινια σχεδον τελεια...αλλα φοβαμια μηπως δεν ανοιξει οσο πρεπει κ τελικα μου ειναι καπως "μικρες"

Snow is on my D.N.A.

Νομίζω και η μπότα θα ανοίξει στην πορεία αλλα και το ποδι μας πρίζεται στην διάρκεια της ημέρας .Η εμπειρία μου που ήταν με αντίστοιχο οριακό νούμερο είναι οτι βασανιζόμουν στο τέλος της μέρας μεχρι να ανοίξουν.Μετα απο καμμία 10αρια φορες ηταν ακριβώς οπως πρέπει.

ευχαριστώ για την απαντηση

βασικα τις κρατησα...κ οτι γινει

Snow is on my D.N.A.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Αν θυμάμαι καλά, είχα ανοίξει τον Ιούνιο του ΄19 και μας σάπισε στη βροχή. Θα κάνω φέτος μια επαλήθευση κι αν έχουμε τα ίδια,  να ανοίξω Δεκέμβριο, Ιανουάριο, Φεβρουάριο, και Μάρτιο ώστε να κάνουμε σκι μέχρι τον Ιούνιο του '21. 😋 Αρκεί να φροντίσει κάποιος για τις δέουσες θερμοκρασίες.
    • Παρακαλώ να κλείσει πουλήθηκε! Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • https://eleytheriadhs.blogspot.com/2020/06/107-3-5.html?m=1&fbclid=IwAR1YawjOHewgu1EzOK_viuyhu3GaAMDddoesc983fUj-m8j8xSxcSTbrxmc   Νικόλας Καρανικόλας: Τα 10,7 εκ. ευρώ για την αναβάθμιση των 3-5 Πηγαδιών αφορούν συγκεκριμένο πλάνο δράσης, το οποίο καταθέσαμε στο γραφείο του πρωθυπουργού     Ήταν προφανές ότι η ανακοίνωση του Άδωνι Γεωργιάδη για την χρηματοδότηση με 10,7 εκ. ευρώ του δήμου Νάουσας για τα 3-5 Πηγάδια, δεν αφορούσε τις "μαντικές" ικανότητες του υπουργού, αλλά είχαν προϋπάρξει σχετικές επαφές του δημάρχου Νάουσας, Νικόλα Καρανικόλα και των συνεργατών του, όπως η Βίκυ Εξαδακτύλου που παράγει σημαντικό (αν και αφανές) έργο για τον δήμο Νάουσας, με το γραφείο του πρωθυπουργού. Δεν ξέρω αν είναι υποτιμητικό να έχεις καλές σχέσεις με την κυβέρνηση, την όποια κυβέρνηση και εν προκειμένω την κυβέρνηση του Κυριάκου Μητσοτάκη (σ.σ πλείστα άλλωστε στελέχη της δημοτικής πλειοψηφίας και της μείζονος μειοψηφίας στήριξαν βουλευτές του "γαλάζιου" ψηφοδελτίου στην Ημαθία και όχι την...ΑΝΤΑΡΣΥΑ!), το σίγουρο όμως είναι ότι η ανακοίνωση του συγκεκριμένου ποσού, αφορά ένα πλάνο δράσης που προτάθηκε από τον δήμαρχο Νάουσας και δεν είναι μια επιτυχία στο...ΤΖΟΚΕΡ π.χ, (που, παρεμπιπτόντως έχει και πάλι τζακ ποτ και οι τυχεροί αύριο Τρίτη θα λάβουν και αυτοί πάνω από 10 εκ. ευρώ!). Σε επικοινωνία μας με τον δήμαρχο Νάουσας, Νικόλα Καρανικόλα μας τονίστηκε ότι το ποσό των 10,7 εκ. ευρώ, για την αναβάθμιση του χιονοδρομικού των 3-5 Πηγαδιών αφορά το εξής πρόγραμμα, το οποίο παρουσιάζουμε σε πρώτη μετάδοση: Τοποθέτηση νέου αναβατήρα 6 κ. ευρώ, συρόμενος αναβατήρας, 1,2 εκ. ευρώ, λατράκ 600 χιλιάδες ευρώ,  τεχνητή χιόνωση 250 χιλιάδες ευρώ, βιολογικός καθαρισμός 150 χιλιάδες ευρώ. Και το τελευταίο; Νέες ασφαλτοστρώσεις από Νάουσα προς 3-5 Πηγάδια, αντιμετώπιση κατολισθήσεων κ.α, 2,5 εκ. ευρώ. Μια ολική αναβάθμιση του χιονοδρομικού κέντρου, η οποία του προσδίδει τεράστια υπεραξία, αλλάζοντας προφανώς το τίμημα της όποιας μακροχρόνιας μίσθωσης, γιατί δεν είναι δυνατόν πλέον, σε μια φιλελεύθερη αγορά, ο δήμος να δημιουργήσει νέες "ΤΑΒ", με τα γνωστά τους συμπαρομαρτούντα.     Αναρτήθηκε από ΕΠΕΑ ΠΤΕΡΟΕΝΤΑ στις 6/01/2020 10:02:00 π.μ.
    • Η Porsche ειχε φτιαξει την Porsche 917 Langheck (μακρια ουρα) στο τελος της δεκαετιας του 60. Αμφιβαλλω αν θα φτιαξει ποτε η McLaren τοσες... New technology...   [/IMG] Σπεσιαλ για την ευθεια Hynaudieres/στροφη Mulsanne. Τελικα συνεχισαν με την 917 Kurzheck (κοντη ουρα) γιατι ηταν πιο ευελικτη και με μικροτερο συντελεση οπισθελκουσας.  
    • 6 φορές στο St. Anton και 7 φορές Παρνασσό. Καλά πιστεύω ότι πηγε
  • Upcoming Events

No upcoming events found
  • Today's Birthdays

1. Jdrim
      Jdrim
      (44 years old)