Jump to content
Neversummer

NeverSummer Snowboards

Recommended Posts

Γεια σας παιδια.

Διαβαζω πολυ καιρο το φορουμ,σαν επισκεπτης,αλλα σημερα αποφασισα να γινω και μελος.

Ειμαι σε ψαξιμο για αγορα σανιδας.Θελω να μου πειτε τι γνωμη εχετε για τα neversummer?

Ηρθαν κατι ξαδερφια μου απο καναδα,και μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλες σανιδες, και παρα πολυ γνωστες,στην αμερικη και στον καναδα.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Γεια σας παιδια.

Διαβαζω πολυ καιρο το φορουμ,σαν επισκεπτης,αλλα σημερα αποφασισα να γινω και μελος.

Ειμαι σε ψαξιμο για αγορα σανιδας.Θελω να μου πειτε τι γνωμη εχετε για τα neversummer?

Ηρθαν κατι ξαδερφια μου απο καναδα,και μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλες σανιδες, και παρα πολυ γνωστες,στην αμερικη και στον καναδα.

 

οντως εχουν πολυ καλη φημη αλλα στην ελλαδα δεν θα τα βρεις (μονο απο αμερικη)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στην Ελλαδα ο αντιπροσωπος ηταν το Boardhouse που βρισκοταν στη Βικτωρια στο κεντρο της Αθηνας...δε γνωριζω αν το συγκεκριμενο μαγαζι υπαρχει ακομα η αν φερνει σανιδες...ψαξ' το...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Γεια σας παιδια.

Διαβαζω πολυ καιρο το φορουμ,σαν επισκεπτης,αλλα σημερα αποφασισα να γινω και μελος.

Καλως ηρθες στην παρεα μας!!

 

Ελα και απο την ενοτητα "Νεα Μελη",να μας πεις 2 λογια για σενα(για τους περιεργους του forum)...και να συμμετασχεις σε κανα 2 δημοσκοπησεις που εχουμε εκει..

 

Αντε με το καλο και μελος του συλλογου,μπας και οι snowboardαδες γινετε περισσοτεροι απο τα δαχτυλα του χεριου.. :D:wub:B)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οι πληροφορίες μου λένε (ξαδέρφια εξ΄αμερικής) οτι πρόκειται για πολυ γνωστά και εξαιρετικά σανίδια.

 

Μπορείς να βρεις αρκετά reviews στο http://www.outdoorreview.com/

 

Επίσης κάτι που θεωρώ σημαντικό είναι οτι έχουν 3 χρόνια εγγύηση :D

 

με γειά και καλως όρισες

Share this post


Link to post
Share on other sites

tetza

θελω κατι χωρις εγγυηση λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ

 

ανεμαρ

λιγοι και καλοι λενε στο χωριο μου

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις.Τελικα θα τα τιμησω τα neversummer.Ηδη εγινε η παραγγελια για το Titan Freeride.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να μας πεις από πού το παρήγγειλες και πόσο σου ήρθε τελικά με τους φόρους γιατί έχω κι εγώ στο μικροσκόπιο τα συγκεκριμένα σανίδια!

Α, και σε πόσες μέρες...


JAPOW!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Να μας πεις από πού το παρήγγειλες και πόσο σου ήρθε τελικά με τους φόρους γιατί έχω κι εγώ στο μικροσκόπιο τα συγκεκριμένα σανίδια!

Α, και σε πόσες μέρες...

 

 

Παναγιωτη θα μου το φερουν τα ξαδερφια μου απο αμερικη,που θα ερθουν για χριστουγεννα ελλαδα.

500 δολαρια θα μου κοστισει,περιπου 420 ευρο.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tetza

θελω κατι χωρις εγγυηση λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ

 

Για σένα αγόρι μου μολις αφαίρεσα μία φοβερή τάβλα απο το κρεβάτι της γιαγιας μου (ξερεις απο αυτές που πατάει το στρώμα) και την πάω κατ' ευθίαν στην πλάνη.

Την έπόμενη εβδομάδα θα έχεις στα χέρια σου το νέο "kostasbmw LTD" 161 special edition team freeride board με ανοξείδωτα καρφιά, δερμάτινα straps στις "δέστρες" και γραφικά περλέ.

 

Κι όσο για εγγύηση τι να λέμε... you asked for it!

 

Stay tuned!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Παναγιωτη θα μου το φερουν τα ξαδερφια μου απο αμερικη,που θα ερθουν για χριστουγεννα ελλαδα.

500 δολαρια θα μου κοστισει,περιπου 420 ευρο.

 

Είναι πολύ δύσκολο για τα ξαδέρφια σου να φέρουν 2 σανίδια??? :D

 

Πάντως πλάκα στην πλάκα όσα neversummer και να φέρουν θα γίνουν ανάρπαστα και τα ξαδέρφια σου πλούσια!!! :wacko:


IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites
Παιδια σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις.Τελικα θα τα τιμησω τα neversummer.Ηδη εγινε η παραγγελια για το Titan Freeride.

 

 

Καλη χρονια σε ολους με υγεια.

 

Παιδες το σανιδι ηρθε και ειναι φανταστικο :D .Τωρα περιμενω το χιονακι στον παρνασσο για δοκιμες.

 

Επειδη επαθα πλακα με τα σανιδια αυτα,επικοινωνησα με την Neversummer και ετοιμαζω κατι καλο.

 

Για αρχη απο το τελος του μηνα θα υπαρχουν διαθεσιμα sample boards για οποιον θελει να τα δοκιμασει.

 

Για περισσοτερα μεινετε συντονισμενοι :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπορείς να ρωτήσεις αν του χρόνου θα βγάλουν το Legacy σε νορμαλ waist? 80 80 :P:D:D

Αυτό το σανίδι θέλω αλλά με 26.0 στα 156; Αυτό είναι αποκλειστικά για πούδρες ;) 80


JAPOW!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ασχετο

 

Η allian εξαφανίστηκε ή έτσι μου φαίνεται?

 

Αθηνα βρισκεις ακομα, στο Micro και στο Silent Progression υπαρχουν αρκετα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...