Jump to content
Sign in to follow this  
ChristosZ

ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΥΧ

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ & ΑΥΡΙΟ

δυο μερες απεμειναν μονο !!!

 

ααααα !! και Χρονια Πολλα σε ολο τον κοσμο !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λοιπόν μετά από 51 μηνύματα στο forum και πολλές παροτρύνσεις για Φιλανθρωπική δράση του συλλόγου και της ιστοσελίδας έχουμε μαζέψει μετά από 6 καταθέσεις το τεράστιο ποσό των 320,05€.

 

Επειδή δεν ξέρω πού να τα πρωτοδιαθέσουμε, δέ ρίχνετε καμιά ιδέα τουλάχιστον να τα μοιράσουμε σωστά...μήν πάνε όλα στα Παιδικά χωριά SOS...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προεδρε ,μηπως να εδινες μια μικρη παραταση προθεσμιας ???

 

(ειμαι σιγουρος οτι πολλα παιδια δεν προλαβαν μεσα στις γιορτες..........)

Share this post


Link to post
Share on other sites

μετα απο 1416 views προεδρε καλα ειναι

 

εγω παντως δεν μπορω να δωσω γιατι κανω αιματηρες οικονομιες για την εκδρομη που εχω σχεδιασει

υποσχομαι να δωσω την επομενη

Share this post


Link to post
Share on other sites
Προεδρε ,μηπως να εδινες μια μικρη παραταση προθεσμιας ???

 

(ειμαι σιγουρος οτι πολλα παιδια δεν προλαβαν μεσα στις γιορτες..........)

Όποιος ήθελε προλάβαινε. Να δεχθώ οτι πολλοί το ξέχασαν, ναι.

 

Δεν νομίζω οτι μας τιμά ιδιαίτερα να αποδώσουμε τέτοιο ποσό σαν πανελλήνιος σύλλογος. Χίλιες φορές να περιμένουμε λίγο ακόμη.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rolleyes: Αλεξη,Αριστο,μπορω να καταθεσω σημερα,τωρα χρηματα στον λογαριασμο,ή οχι??????????? :rolleyes:

Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

. Χίλιες φορές να περιμένουμε λίγο ακόμη.

 

 

 

B) Αλεξη,Αριστο,μπορω να καταθεσω σημερα,τωρα χρηματα στον λογαριασμο,ή οχι??????????? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

κανονικα

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λοιπόν μετά από 51 μηνύματα στο forum και πολλές παροτρύνσεις για Φιλανθρωπική δράση του συλλόγου και της ιστοσελίδας έχουμε μαζέψει μετά από 6 καταθέσεις το τεράστιο ποσό των 320,05€.

 

 

 

Τα 0,05€ τι είναι ?...τόκοι? B):(

 

 

Κρίμα, περίμενα ότι το θέμα θα είχε την προτεραιότητα που του αξίζει στις γιορτές, σε σχέση με τόσες άλλες ασχολίες μας και ότι έγκαιρα και με άνεση θα φτάναμε τα 1000€ τουλάχιστο.

Οι γιορτές πέρασαν, όλοι πήραμε άδεια , όλοι ψωνίσαμε, όλοι διασκεδάσαμε, όλοι ξοδέψαμε.

Τι στο καλό, κλειστές ήταν οι τράπεζες?


Γιατρέ τα βλέπω όλα άσπρα!Είμαι σοβαρά?

Share this post


Link to post
Share on other sites
μπορω να καταθεσω σημερα,τωρα χρηματα στον λογαριασμο, ή οχι
Φυσικά Στάθη. Ο λογαριασμός είναι σε ισχύ, κανονικά.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ο λογαριασμός είναι σε ισχύ, κανονικά

τωρα που μαζευτηκαμε παλι ολοι, θα ηθελα να υπενθυμισω οτι ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΑ

Share this post


Link to post
Share on other sites

70 περίπου άτομα στην εκδρομή του εξωτερικού...

 

60 περίπου άτομα στο Πήλιο...

 

30 περίπου άτομα θα πάρουν φόρμα...

 

 

6 άτομα έχουν καταθέσει 420€ για τα Παιδικά Χωριά SOS.

 

Συγχαρητήρια...μπράβο μας...και εις ανώτερα...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πάμε δυνατά για το Πάσχα τώρα...

 

Υ.Γ. Να μην ξεχναμε και την αιμοδοσία...


Γιατρέ τα βλέπω όλα άσπρα!Είμαι σοβαρά?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπορούμε να έχουμε μια ενημέρωση για την εξέλιξη των δύο παραπάνω θεμάτων (Φιλ/κη προσφορά και αιμοδοσία)?


Γιατρέ τα βλέπω όλα άσπρα!Είμαι σοβαρά?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P Τωρα να πω κατι και γω???

Για την στολη του συλλογου εχουμε μαζευτει αρκετοι και σιγουρα θα μαζευτουμε και παρα πολλοι αλλοι!! <_<

Ε,ναι λοιπον να βαλουμε ολοι μας απο οτι μπορει ο καθενας επιπλεον απο την τιμη της στολης του

συλλογου και να κατατεθουνε τα χρηματα αυτα επιτελους εκει που πρεπει,γιατι πραγματικα το θεωρω

μεγαλη μα πολυ μεγαλη ξεφτιλα να χαλαμε τα "δανεια της Αγγλιας"για φορμες,εξοπλισμους,εκδρομες

και οτι αλλο κατεβασει ο νους μας και να μην μπορουμε να δωσουμε "5 ευρω"σε αυτον τον ιερο σκοπο

που στο φιναλε φιναλε ειναι και μεσα στις αρχες του συλλογου μας!!!!!! ;)

ΑΙΝΤΕ λεμε,ενας ενας,για να περασει ο επομενος. :P


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εκτός από το λογαριασμό τραπέζης, θα μπορούσαμε φαντάζομαι να δώσουμε χρήματα και σε μέλη του ΔΣ στις συναντήσεις που θα πραγματοποιηθούν ως το Πάσχα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη;

Θα ήταν μια ευκαιρία να μην σταθούμε στις ουρές των τραπεζών αλλά ταυτόχρονα να προσφέρουμε. <_<


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εκτός από το λογαριασμό τραπέζης, θα μπορούσαμε φαντάζομαι να δώσουμε χρήματα και σε μέλη του ΔΣ στις συναντήσεις που θα πραγματοποιηθούν ως το Πάσχα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη;

Θα ήταν μια ευκαιρία να μην σταθούμε στις ουρές των τραπεζών αλλά ταυτόχρονα να προσφέρουμε. :)

:) Αλλη μια καλη λυση!!! :)


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μπορούμε να έχουμε μια ενημέρωση για την εξέλιξη των δύο παραπάνω θεμάτων (Φιλ/κη προσφορά και αιμοδοσία)?

 

Το ξαναβάζω για ''ζέσταμα'', καθώς και για τα νέα μέλη που τυχόν δεν έχουν ενημερωθεί. :)


Γιατρέ τα βλέπω όλα άσπρα!Είμαι σοβαρά?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το (μικρο) ποσο που ειχε συγκεντρωθει περισυ ειναι "δεσμευμενο" και θα δωθει φετος με τα επιπλεον (ελπιζουμε) χρηματα που θα δωθουν.

 

Ενημερωση θα υπαρξει στην ΓΣ του Βολου τον Οκτωβριο (σε 2 εβδομαδες) και κατοπιν θα ακολουθησει και επισημη ανακοινωση.

 

Μεινετε συντονισμενοι.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ετσι οπως παμε Ανεστη,ουτε σε τρια χρονια δεν προκειται να μαζεψουμε χρηματα για τετοιου ειδους σκοπους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΥΓ.Απο οτι πηρε το αυτι μου,εαν μαζευτουμε πανω απο καποιο αριθμο ατομων στην εκδρομη στο la tania τοτε το

hotel θα μειωσει λιγο την τιμη(αν εχω καταλαβει σωστα).Τα χρηματα που θα προκυψουν να δωθουνε μαζι με τα υπολοιπα

για φιλανρωπικους σκοπους!!!!!Καλη η ιδεα,τι λετε???????????


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites
το hotel θα μειωσει λιγο την τιμη(αν εχω καταλαβει σωστα)

το χοτελ δεν θα μειώσει καθόλου την τιμή. το πρακτορείο (όπως όλα τα πρακτορεία) μας δινει κάποια free εισιτήρια, σύμφωνα με τον αριθμό των συμμετοχών τα οποια θα μοιραστούν στους συμμετέχοντες στην εκδρομή


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ολγα,γραψε λαθος για το παραπανω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sorry. :)


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ενημερωση θα υπαρξει στην ΓΣ του Βολου τον Οκτωβριο (σε 2 εβδομαδες) και κατοπιν θα ακολουθησει και επισημη ανακοινωση.

αυτό ισχύει πάντως


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites
το πρακτορείο (όπως όλα τα πρακτορεία) μας δινει κάποια free εισιτήρια, σύμφωνα με τον αριθμό των συμμετοχών τα οποια θα μοιραστούν στους συμμετέχοντες στην εκδρομή

Περσυ ποσα μας ειχαν δωσει...????? :lol:


ΤΕΛΟΣ δεν περιγραφω αλλο...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...