Jump to content
Sign in to follow this  
TEOXALANDRI

Bansko Πασχα 2007

Recommended Posts

Σωστος!!Αυτο ηταν το πρωτο πραγμα που καναμε και εμεις που πηγαμε.Η ασφαλεια σε ολα τα χιονοδρομικα του κοσμου,ειναι must!!!!


"Να ζεις την καθε στιγμη πριν γινει αναμνηση"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και το δικό μου μικρό φοτορεπορτάζ εδώ......

 

http://forum.snowreport.gr/forum_posts.asp?TID=9651&PN=3

 

Για το περιστατικό που αναφέρεται ο Sakis θέλω να πω και εγω περαστικά στην κοπέλα που παρεπιμπτόντως ήμουν λίγο πιο μπροστά την ώρα που χτύπησε.... Μόλις ετοιμαζόμασταν με την Λίνα να ξεκινήσουμε να κατεβαίνουμε την 4 και άκουσα τις φωνές της......Περαστικά και ασφάλεια πάντα..... 8 λέβα το τριήμερο δεν είναι τίποτα...... :lol:


O Βαθειάς Λάκκας που έγινε Βαθειά Μ@λ@κ@ς


1956280u02tpdods5.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ήταν μια πολύ καλή χιονοδρομική χρονιά σε διάρκεια, ποσότητα, ποιότητα και δεν θα μπορούσε να έχει άσχημο τέλος.

 

Τα πάντα βοήθησαν ώστε να περάσουμε ένα φανταστικό εξαήμερο, στο μεγαλύτερο και πιο σύγχρονο, κατά τα λεγόμενα χιονοδρομικό των βαλκανίων, στην πόλη (πλέον) του Μπανσκο.

 

Η παρέα, ο καιρός, το χιονοδρομικό, η πόλη. Όλα σούπερ!!!

 

Ένα χιονοδρομικό αποκλειστικά για εμάς !! Με Πίστες απίστευτα καλά στρωμένες και ποιότητα χιονιού πάρα πολύ καλή για την εποχή. Πολύ σκι με κάνα δίωρο σταμάτημα το μεσημέρι για φαγητό μπίρες και φυσικά ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΙΑ!!!

 

Τα απογεύματα καφεδάκια και βολτούλες στο αγνώριστο σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν Μπανσκο.

 

Όλα τα καλά τελειώνουν γρήγορα........ :unsure:

 

Καλό καλοκαίρι σε όλους, η επόμενη χιονοδρομική περίοδος να έρθει σύντομα και να μας βρει με υγεία!!!!!

 

 

 

 

Φιλικά Τάσος

 

 

Bansko%206-4-2007%2010-12-13.jpg

 

Bansko%206-4-2007%2010-07-42.jpg

 

Bansko%2010-4-2007%204-13.JPG

 

Bansko%2010-4-2007%204-12-25.JPG

 

Bansko%208-4-2007%2012-39-41.JPG

 

Bansko%206-4-2007%2011-29-31.jpg

 

 

Bansko%206-4-2007%2011-04-59.jpg

 

 

Bansko%2010-4-2007%203-03-30.JPG


 

Που είσαι ρε κολλητέ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το Μπανσκο εχει κλεισει για τουριστικο ...σκι απο την Κυριακη 15 Απριλιου παρα το γεγονος οτι υπαρχει χιονι......Κατα πασα πιθανοτητα θα συνεχισει να δουλευει το πλατο και η μπαντεριτσα με ενα τετραθεσιο απο σιλιγκαρνικ για κορυφη για τους αθλητες.


ORDEM E PROGRESSO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...