Jump to content

Recommended Posts

1) ΑΛΕΞΗΣ

2) BOOZER

3) Korn

4) vperle

5) Apoplanitarxis

6) memnonas

7) arma

:D mountain

9) MakisM (ξωφλημενος... :D )

 

Να υποθέσουμε ότι ακυρώνεται;

 

Πάνος


Αρνάκι άσπρο και παχύ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όχι δεν ακυρώνεται. Θα διεξαχθεί το Σάββατο, απλά περιμένουμε ενημέρωση, από την Παρασκευή, να οριστικοποιήσουμε την ώρα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το σεμινάριο 4x4 θα διεξαχθεί το Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2007.

 

Ώρα προσέλευσης 08:15

 

Ώρα έναρξης 08:30

 

Η διάρκειά του υπολογίζεται περίπου σε τέσσερις (4) ώρες.

Share this post


Link to post
Share on other sites

καλη σας μερα !!!!

 

@BOOZER,

Αννα, θα χρειαστει να δηλωσουμε ΑΠΟ ΠΡΙΝ αν θα μετεχουμε στο πρακτικο μερος του σεμιναριου με τα δικα μας αυτοκινητα η με αυτα που θα μας διαθεσουν ??? (υπαρχει διαθεσιμοτητα ???)

Μηπως γνωριζεις τι αυτοκινητα διαθετουν ?? (εννοω με "κοντο" κιβωτιο, ηλετρονικη 4τρακινηση, αυτοματα, κλπ)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα αυτοκίνητα που διαθέτουν είναι οχήματα με τετρακίνηση και κοντές σχέσεις όπως το νέο Mitsubishi Pajero, SsangYong Rexton - Kyron - Actyon, Mitsubishi L200 (έχω δηλώσει ήδη κράτηση για ένα... :) ) και αν χρειαστεί θα χρησιμοποιηθεί κι ένα Mercedes ML.

 

Στην περίπτωση που κάποιος θελήσει να χρησιμοποιήσει το δικό του, υπάρχει η δυνατότητα χωρίς να το δηλώσει εκ των προτέρων. Θα εξεταστεί αν το αυτοκίνητο αυτό έχει την κατάλληλη γωνία προσέγγισης, διαφυγής, ύψος από έδαφος κλπ, προκειμένου να μην του προκαλέσει ζημία στην άσκηση. Βέβαια καλό θα ήταν να γίνει πρώτα μια μικρή δοκιμή στην πίστα των SUV στη συγκεκριμένη περίπτωση, πριν την πραγματοποίηση των ασκήσεων.

 

Ο καιρός ενδέχεται να σας απογοητεύσει προς στιγμήν, γιατί μπορεί να είναι άστατος ή βροχερός. Οι υπεύθυνοι της σχολής μας διαβεβαίωσαν ότι αυτό θα είναι προς όφελός μας στο πρακτικό μέρος του σεμιναρίου, καθώς η λάσπη θα λειτουργήσει βοηθητικά στην κατανόηση των εννοιών που θα διδαχθούμε, τόσο στη θεωρία όσο και στην πράξη.

 

Παρακαλείται το μέλος memnonas να δηλώσει το πραγματικό του όνομα με pm, ώστε να του ετοιμάσουμε και τη βεβαίωση παρακολούθησης.


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τα αυτοκίνητα που διαθέτουν είναι οχήματα με τετρακίνηση και κοντές σχέσεις όπως το νέο Mitsubishi Pajero,

ωραια, παντα ηθελα να δοκιμασω ΜΕ και ΧΩΡΙΣ "κοντο", σε "ιδιαιτερες συνθηκες"

 

μπορω να εχω τουτο ????? (ενα θα το φαω εδω ,και ενα τυλιχτε το για το σπιτι...)

 

 

 

Ο καιρός ενδέχεται να σας απογοητεύσει προς στιγμήν,

γιατι μωρε ,ετσι και αλλιως στην λασπη θα ειμαστε.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΠΡΟΣΒΑΣΗ:

 

map.jpg

 

Χρησιμοποιήστε την Αττική Οδό, με κατεύθυνση την έξοδο Μαρκόπουλου.

Βγαίνοντας από την έξοδο Μαρκόπουλου συναντάτε το πρώτο φανάρι από το οποίο συνεχίζετε ευθεία προς Λαύριο, για απόσταση 16 χιλιομέτρων (Λεωφόρο Κερατέας-Λαυρίου). Περίπου 2,5 χιλιόμετρα πριν την είσοδο θα ενημερωθείτε από τις κατευθυντικές ταμπέλες που βρίσκονται στο δρόμο ώστε να στρίψετε δεξιά σε ένα μικρό χωματόδρομο και να διανύσετε απόσταση μήκους 600 μέτρων. Ακολουθήστε τις κατευθυντικές ταμπέλες και θα βρεθείτε στην είσοδο του πολυχώρου.

 

 

Προσοχή, επειδή βρέθηκα στο χώρο προ ημερών, όσοι έχουν καθαρά ασφάλτινα οχήματα υπάρχει μεγάλο σκαλοπάτι από τη Λεωφόρο για το χωματόδρομο και ο δρόμος θέλει λίγη προσοχή...


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Θελω να δοκιμάσω το Pajero, το θέλω, το θέλω, το θέλωωωωωω

2.Θέλω να δοκιμάσω το μνημείο, το θέλω, το θέλω, το θέλωωωωωω

3...μάλλον θέλω να βάλω και το δικό μου, για να δούμε που πάμε βρε παιδί μου.

 

 

....μπορώ γιατρέ?????

 

 

...ααα ναι ξέχασα θα έρθω!!

 

1) ΑΛΕΞΗΣ

2) BOOZER

3) Korn

4) vperle

5) Apoplanitarxis

6) Σαρηγιάννης Κωνσταντίνος memnonas

7) arma

:P mountain

9) MakisM

10) Γιαννουλοπούλου Ιρα snowflake...

 

..παρακαλώ να τακτοποιήσετε την οικονομική εκκρεμότητα όσοι έχετε(εκκρεμότητα)!!

 

Ευχαριστούμε :P

 

 

 

υσ. Θα μας κάνουν αλκοτέστ πρίν??? :)


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

....οποιος δεν ήρθε έχασε 80 , αυτο που ζήσαμε σήμερα δεν θα το ξαναδούμε....το μνημείο στις δυο ρόδες :) omerta!!!!


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και ΧΩΡΙΣ τα αργά... κανουμε τη ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

 

χρησιμοποίησα το μπλε χρώμα γιατί είναι ο ιμάντας για 6τονη ρυμούλκιση :)


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και ΧΩΡΙΣ τα αργά... κανουμε τη ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

....πάμε ολοι μαζίιιιιι να το φωνάξουμε!!!!


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προσέξτε κακομοίρες μου μή βγάλετε στο forum καμιά φωτογραφία που να είμαι αχτένιστος...αλοίμονό σας.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θεωρια και Πρακτικη = πολυ καλη εμπειρια.......ΧΑΣΑΤΕ !!!!!!

 

Σε πιστες αυξανομενης δυσκολιας ,(σε διαφορετικη περιπτωση δεν θα ΤΟΛΜΟΥΣΑ να το δοκιμασω ουτε με "ξενο" 4τρακινητο) ,με δυο 4κινητα θηρια ,αλλοι με αυτοματο ,και αλλοι με χειροκινητο κιβωτιο και "κοντα" ,και ενας με το δικο του οχημα και...... χωρις κοντα !!! (καλα ,δεν προσεχε καθολου στην θεωρια ,τι μας ελεγε τοση ωρα ο ανθρωπος ???). Αν δεν το εβλεπα ,δεν θα το πιστευα απο που περασαμε !!!

 

Που ειναι τα βιντεο και οι φωτογραφιες ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αριστοτέλη είναι σαν τα προσεχώς... από Πέμπτη 25 Οκτώβρη στους κινηματογράφους Snowcinemas στη Μεσογείων!!! :D:D:D


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το DVD καιγεται ηδη... <_< Για μια low-res εκδοχη του βιντέου,

 

Εκ μερους των πρωην Moderators του φορουμ :blink: , θα ηθελα να ευχαριστησω την Αννα και την Ιρα, οχι μονο για την οργανωση της εκδηλωσης, αλλα και για την εκτακτη εμφανιση τους στο βιντεο του El Presidente! :D:D

 

Well done κυριες! :):)

Προσδοκουμε την επομενη! :D

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και το θεωρητικό ...και το πρακτικό κομμάτι ήταν πραγματικά πολύ ενδιαφέροντα...αν και ένοιωσα ότι ο γυναικείος πληθυσμός ...αναζητούσε αυτοσχέδιους τρόπους αυτοκτονίας με τα στυλό λόγω βαρεμάρας, όταν η κουβέντα πήγε στα διαφορικά και τα ελαστικά. <_<

Βέβαια, το σκηνικό άλλαξε όταν κάποιοι μπήκαν με τις κανονικές σχέσεις εκεί που επί 4 ώρες λέγαμε ότι χρειάζονται κοντές και ξαφνικά οι κυρίες που ήταν σχεδόν αμίλητες οργίασαν στα σχόλια και στις κακεντρεχείς δηλώσεις...πω πω πω πω....τρόμαξε το μάτι μου βρε παιδιά. :blink:

Εντάξει - ξεχάστηκε ο άνθρωπος - άσε που εγώ τον παραδέχτηκα γιατί πρέπει να είναι από τους λίγους ανθρώπους που έχουν ένα εκτός δρόμου αυτοκίνητο αξίας πάνω από 50.000€ και δεν παθαίνουν υστερία όταν οι τροχοί τους δυκολεύονται λίγο στο χώμα.

 

Τώρα συνολικά η διοργάνωση ήταν αρτιότατη ...αν και σημαντική παράλειψη η έλλειψη διοργάνωσης λουκούλλειου γεύματος στην συνέχεια...δηλαδή σε κάποια φάση που τα πράγματα έγιναν δύσκολα φοβήθηκα ότι θα πηγαίναμε αφάγωτοι......αμαρτία! :)

 

Χάρηκα πολύ για όσους ξαναείδα...και για όσους γνώρισα!

Υπόσχομαι να αυξήσω τις παρουσίες μου - ευχαριστώ όλους σας για το ωραίο σαββατιάτικο πρωινό,

Πάνος


Αρνάκι άσπρο και παχύ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yanni!...Chameleon Days!... :)

 

Δηλαδη τι ηθελες να βαλω; :D Top Gun?? <_<:blink::)

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

 

ΥΓ: Κυριε Προεδρε, στο προσωπικο DVDακι σας τι μουσικη υποκρουση προτιματε; :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ρε Μάκη τί μουσική είναι αυτή σαν να ψωνίζω στον Μασούτη ... <_<

:blink::):):D:D:D loooooool

DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Robert Miles...Children

 

Μολις μας τελειωσε... :blink: Μας εχει μεινει κατι σε Miles Davis...να σας το τυλιξω; <_<

 

Εκτος αν με στειλετε....το CDακι του κυριου... :)

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εμπιστεύομαι το γούστο σας και είμαι υπόχρεος για τον κόπο σας.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αν και ένοιωσα ότι ο γυναικείος πληθυσμός ...αναζητούσε αυτοσχέδιους τρόπους αυτοκτονίας με τα στυλό λόγω βαρεμάρας, όταν η κουβέντα πήγε στα διαφορικά και τα ελαστικά. :wacko:
ΙΟΥΔΑ...

 

Άσε που εγώ τον παραδέχτηκα γιατί πρέπει να είναι από τους λίγους ανθρώπους που έχουν ένα εκτός δρόμου αυτοκίνητο αξίας πάνω από 50.000€ και δεν παθαίνουν υστερία όταν οι τροχοί τους δυκολεύονται λίγο στο χώμα.
Αυτό είναι το λιγότερο... Εγώ δεν περίμενα ότι θα ήταν τόσο άνετος με κάτι πρωτόγνωρο, γιατί κατ'ουσία ρίσκαρε και το να μείνει μαζί μας στην Αθήνα για σ/κ το λιγότερο!!! Και μετά δεν τον ξέπλενε ούτε ο Νείλος!

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΞΗ που όχι μόνο δεν μετέδωσες το άγχος σου σε εμάς το ταπεινό πλήρωμα, αλλά μας πρότεινες και να οδηγήσουμε μόνες το "μνημείο"...

 

Αν και σημαντική παράλειψη η έλλειψη διοργάνωσης λουκούλλειου γεύματος στην συνέχεια...δηλαδή σε κάποια φάση που τα πράγματα έγιναν δύσκολα φοβήθηκα ότι θα πηγαίναμε αφάγωτοι......αμαρτία! :ph34r:
Βρε σιγανό ποταμάκι... τι να πας αφάγωτος; Εδώ σου έκαναν μέχρι και πρόταση να είσαι μόνιμο πλήρωμα των ασκήσεων στη Σχολή... Όρεξη για κοπλιμέντα έχεις;

Για το φαγητό, να σου πω ότι το σκέφτηκα και δεν το είπα;

Δεν το πρότεινε κανείς άνδρας και το κατάπια, λέω οι άνθρωποι θα είναι υπεράνω μπριζολακίου... :)

 

Χάρηκα για όσους γνώρισα!

Πάνος

Κι εγώ χάρηκα ιδιατέρως που γνώρισα ανθρώπους που δεν ήξερα ως τώρα (mountain, vperle+Γιώργος, memnonas).

Επίσης χάρηκα που είδα το Στάθη έστω και για λίγο κι ας έχει παράπονα...

 

Αλλά ξεχάσατε μου φαίνεται ότι στο μάθημα είχαμε κι έναν πολύ ιδιαίτερο ακροατή... και δεν αναφέρομαι στο πνεύμα του "Λούσιου", για το Μίκυ μιλάω! :D

 

Επίσης, χθες επικοινώνησε μαζί μου ο Υπεύθυνος της Σχολής να μάθει για τις εντυπώσεις μας από το σεμινάριο κι αν είμαστε ευχαριστημένοι, όπως επίσης μου ζήτησε μόλις διαβάσουμε το εγχειρίδιο να συγκεντρώσουμε τις απορίες προκειμένου να μας βοηθήσουν αν χρειαστούμε κάποια αποσαφήνιση.


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...