Jump to content

Recommended Posts

:wacko: Πολυ λυπαμαι Αννουλα που δεν μπορεσα να λαβω και γω μερος στο σεμιναριο αυτο!!!

Απο τα πολυ λιγα που ακουσα,πρεπει να ηταν φοβερη εμπειρια αυτη που αποκομισατε!!!!!!

Κριμα για μενα και για οποιους αλλους δεν μπορεσανε να παρευρεθουνε!!

 

ΥΓ.Προεδρε γιατι στην αρχη κολλησες,επαθες λαστιχο??? :)

Κατεβασε γρηγορα τις αιθεριες παρουσιες που ειχες μεσα να το αλλαξουνε!!!!! :ph34r::D


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Προεδρε γιατι στην αρχη κολλησες, επαθες λαστιχο???
Όχι. Απλά αρχικά ήμουν επιφυλακτικός αφού δεν το κατέχω το αντικείμενο. Βέβαια το ότι ξέχασα να γυρίσω έναν διακόπτη λίγο μας στενοχώρησε. Πάντως με τέτοιο πλήρωμα το ξανακυλιέμαι στον βούρκο...

 

 

 

Να ευχαριστήσουμε την Άννα (Boozer) για τη προσπάθεια που έκανε όλο αυτό το διάστημα για τη διοργάνωση του σεμιναρίου,

τον κ.Γιάννη Αθανασίου που είχε την υπομονή για 3,5 ώρες να μιλάει και να απαντά στις ερωτήσεις μας,

και τον κ.Κώστα που μας έβαλε στα δύσκολα.

 

 

 

Υ.Γ. Κύριε Αθανασίου, εάν ξαναπάτε στον Λούσιο και σας συμβεί κάτι, μή ζητήσετε βοήθεια από διασώστη...καλύτερα να μείνετε εκεί...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπράβο σε όλους εσάς που παρακολουθήσατε αυτό το ενδιαφέρον σεμινάριο. :o

Απο το πρώτο βίντεο που είδα κατάλαβα ότι ήταν τρομερά ενδιαφέρον. Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά ... δεν πειράζει ... την επόμενη φορά ... εάν υπάρχει βέβαια. Πρός το παρόν θα αρκεστώ σε μια προφορική ενημέρωση απο τους ... ανταποκριτές μας. :)

 

Μπράβο BOOZER πάλι τα κατάφερες. :P (... άσε που σε έκοψα να μπαίνεις και σε ανταγωνιστικό αυτοκίνητο ενώ υπήρχε αντίστοιχα και "δικό" σου μέσα στο παιχνίδι :wacko::ph34r: ) Τέλος πάντων σε δικαιολογώ ότι δεν μπορούσες να αντισταθείς στον ... Πρόεδρο. :D

 

Ωραίο το θηρίο (TOUAREG) ?

 

Φιλικά

 

Δημήτρης

Share this post


Link to post
Share on other sites
Υ.Γ. Κύριε Αθανασίου, εάν ξαναπάτε στον Λούσιο και σας συμβεί κάτι, μή ζητήσετε βοήθεια από διασώστη...καλύτερα να μείνετε εκεί...
Μα κι αυτός πέτυχε διάνα!!! :ph34r::D:o

 

Εγώ θα πρότεινα προς την Άνοιξη που ανθίζουν τα λουλούδια, πετούν τα μελισσάκια και γενικότερα θα έχουμε ξεμπερδέψει με το θέμα χιόνι, να κάνουμε μια επαφή (ΟΣΟΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ) με τον κ. Αθανασίου και να του ζητήσουμε αυτός κι η παρέα του να είναι οι οδηγοί βουνού μας σε κανένα διήμερο με ρυάκια, πετρούλες, ποταμάκια και γιατί όχι σκηνούλες, παϊδάκια, καλό κρασί και όλα αυτά τα απαραίτητα συστατικά ενός διημέρου στο βουνό! :)

 

Για την πρακτική εφαρμογή όσων μάθαμε ενδιαφέρομαι, μη νομίζετε... :wacko:


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δηλαδη τι ηθελες να βαλω; :D Top Gun?? :D:o:P

...τουλάχιστον TopGun Mάκη μου, τουλάχιστον...

 

 

Ωραίο το θηρίο (TOUAREG) ?

 

 

....οοοοχχχιιιιι Παρθενώνας.... :lol:

 

Πάντως με τέτοιο πλήρωμα το ξανακυλιέμαι στον βούρκο...

 

....μας πήρανε χαμπάρι........ :wacko::lol:

 

Αν και ένοιωσα ότι ο γυναικείος πληθυσμός ...αναζητούσε αυτοσχέδιους τρόπους αυτοκτονίας με τα στυλό λόγω βαρεμάρας, όταν η κουβέντα πήγε στα διαφορικά και τα ελαστικά.

 

....μπα μην το λες αυτό, εγώ την είχα την λύση, είχα το ελβετικό μαζί μου μια χαρά έκοβε :ph34r:

 

το παρακάτω αφιερωμένο....

 

 

να τι χάσατε λοιπόν....post-617-1193042395_thumb.jpg

 

...στις δυο ρόδες (χωρίς τα κοντά, κάποιος χάζευε στο μάθημαααα :) ) και εμείς μέσα να παίζουμε μπιρίμπα, αν δεν το έβλεπα δεν θα το πίστευα ποτέ. Αξίζει και την τελευταία δεκαριτσα του ;) respect!!!

 

Πρόεδρε υπόσχομαι να μην ξανά πω κουβέντα για το μνημείο!!!!!!!! :P


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D

 

ΥΓ.Προεδρε γιατι στην αρχη κολλησες,επαθες λαστιχο??? :D

οχι βρε, δεν κολλησε. Φαινεται οτι σε εκεινο ακριβως το κομματι της θεωρητικης καταρτησης ,ΠΡΟΣΕΧΕ στο μαθημα ! (μας ειπαν αν κατι δεν βγει με την πρωτη προσπαθεια ,κανουμε λιγο οπισθεν και ξαναπροσπαθουμε). Τα κενα του (ελλειματικη προσοχη που ειναι της μοδας ?) παντως τα καλυψε ...... επι του πρακτεου.....

 

 

Αφου ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου την ΑΝΝΑ για την αψογη διοργανωση του σεμιναριου ,τον κ.Αθανασιου στα θεωρητικα και τον κ.Κωστα στα πρακτικα ,να ρωτησω κατι...... Ακουστηκε κατι οτι υπαρχει και "μερος δευτερον" ,η ειναι απλως η νοσηρη μου φαντασια (επιθυμια) ????

 

υ.γ. Ωραια ιδεα θα ηταν να κανονιζαμε (ακομα και αυθημερον ,πρωι - βραδυ) ,(και στα χιονια ,οχι μονο ανοιξη), μια εκδρομουλα με οργανωτες τους δασκαλους του σεμιναριου....Απο την εμπειρια που εχουν στις διαφορες διαδρομες ,θα μπορουσαν να "χαραξουν" καποια ,εφικτη και απο εμας που δεν εχουμε 4τρακινητα θηρια...Οπωσδηποτε η εμπειρια που θα αποκομιζαμε ακομα και σε μια λιγωτερο hard-core διαδρομη σε πραγματικες συνθηκες ,θα ηταν ανεκτιμητη.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D Πολυ λυπαμαι Αννουλα που δεν μπορεσα να λαβω και γω μερος στο σεμιναριο αυτο!!!

Απο τα πολυ λιγα που ακουσα,πρεπει να ηταν φοβερη εμπειρια αυτη που αποκομισατε!!!!!!

Κριμα για μενα και για οποιους αλλους δεν μπορεσανε να παρευρεθουνε!!

 

ΥΓ.Προεδρε γιατι στην αρχη κολλησες,επαθες λαστιχο??? :D

Κατεβασε γρηγορα τις αιθεριες παρουσιες που ειχες μεσα να το αλλαξουνε!!!!! :D:o

 

 

παει τ'απαιξε ο υπολογιστης .Μου δειχνει "error" και το ποστ δεν δημοσιευεται. Γυρναω πισω για "add reply" ,φαινεται το προηγουμενο ποστ.....και μετα εξαφανιζεται...... τι να πω.....

 

 

 

 

 

 

edit......................... και τελος ,δημοσιευονται ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ !!!!! (ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ???)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φυσικά και μπορούμε να ξαναμαζευτούμε όποτε θέλουμε, και επίσης ο Κώστας είναι πρόθυμος ακόμα και μέσα από αυτό το φόρουμ να μας βοηθήσει και να μας δώσει ότι πληροφορία θέλουμε που αφορά το αντικείμενο!!


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φυσικά και μπορούμε να ξαναμαζευτούμε όποτε θέλουμε,

 

 

 

οχι ,εγω ρωτησα αν υπαρχει ΕΠΙΣΗΜΟ (γνωστικο- εμπειρικο) "μερος δευτερον".....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απο το λίγο που μιλησα με τον Κώστα, πάντα υπάρχει και κάτι ακόμα.

 

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ μπορούμε να το δούμε.


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλά αυτό το αν υπάρχει συμμετοχή, ΕΓΡΑΨΕ!!!

 

Αριστοτέλη είδες στο δίπλωμά σου το "Παρακολούθησε το μέρος 1ο" και προσπαθείς να εκμαιεύσεις κάτι;

100 η σκιέρ... 101 ο Αριστοτέλης!!! :D

 

Για να ανεβάσουμε καμιά φωτογραφία, εκτός από video... έλα που βαριόμαστε Δευτεριάτικα :D

Όχι screen shots παρακαλώ κ. mountain ... να έχουν κι ανθρωπάκια μέσα... :D:D:o


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλά αυτό το αν υπάρχει συμμετοχή, ΕΓΡΑΨΕ!!!

 

Αριστοτέλη είδες στο δίπλωμά σου το "Παρακολούθησε το μέρος 1ο" και προσπαθείς να εκμαιεύσεις κάτι;

100 η σκιέρ... 101 ο Αριστοτέλης!!!

Αννα, απο τα μεχρι τωρα ποστ μου (αφου δεν με ξερεις ακομα, μαλλον μονο ....... ιντερνετικα μπορεις να υποθεσεις - κρινεις), θα μπορουσες ευκολα να συμπερανεις, οτι αυτη ΔΕΝ ειναι η τακτικη που ακολουθω, οχι μονο στην συμμετοχη μου στον συλλογο, αλλα και στην ζωη μου γενικωτερα.

 

Μεταφερω ΑΚΡΙΒΩΣ τα λογια (σε ανυποπτο χρονο -οταν ειχαμε πια τελειωσει) του κ.ΚΩΣΤΑ και ρωτησα εαν ειχατε καποια γνωση εσεις......

Share this post


Link to post
Share on other sites

παλι...διπλο !!!!!! απο το κακο στο χειρωτερο το σαιτ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Όχι screen shots παρακαλώ κ. mountain ... να έχουν κι ανθρωπάκια μέσα... :D:D:o [/color]
Εγώ φταίω που προσπάθησα να συγκαλύψω τις γεμάτες "ένταση, πάθος, μεράκι και αγάπη για το αντικείμενο" εκφράσεις που είχες τόσο εσύ όσο και η Snowflake.....κατά την διάρκεια του θεωρητικού μέρους...

 

Σαν 2 σφουγγάρια που ρούφαγαν τις γνώσεις ..... :D

 

 

παλι...διπλο !!!!!! απο το κακο στο χειρωτερο το σαιτ...
Τετραπλό!!!

Θέλω να καταγγείλω κυρίες και κύριοι, το γεγονός ότι τελευταίο μισάωρο, παρακολουθούμε την απελπισμένη προσπάθεια του συγκεκριμένου - συμπαθέστατου κατά τα άλλα μέλους - να αυξήσει τα Post του με δόλιο και μοχθηρό τρόπο.... :D:D


Αρνάκι άσπρο και παχύ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

........το screen shot ήταν δικό μου βέβαια αλλά δεν βαριέσαι :P .... και ήταν αφιερωμένο σε όσους δεν ήρθαν αλλά και σε αυτούς που δεν μπορούν (λόγο σύνδεσης) να δουν το video....

 

........βρε Πάνο γιατι το λες αυτό??? δεν πρόσεχα εγώ στο μάθημα ;) ???????? έπρεπε να υπήρχε κάμερα μέσα στο αυτοκίνητο να καταγράψει τι έγινε όταν ο "οδηγός" είπε "....ποια κοντά???? οχι δεν εχω..... πρέπει να βάλω τα κοντά????" και μετά "....καλά εσείς τι κάνετε??? δεν μιλάτε????"

 

 

......και να ξαναθυμίσω οτι βρεθήκαμε στις 8.30 το πρωί :o:o:blink::blink:


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites
έπρεπε να υπήρχε κάμερα μέσα στο αυτοκίνητο να καταγράψει τι έγινε όταν ο "οδηγός" είπε "....ποια κοντά???? οχι δεν εχω..... πρέπει να βάλω τα κοντά????" και μετά "....καλά εσείς τι κάνετε??? δεν μιλάτε????"
Ότι και να λέτε εγώ υποστηρίζω τον Κύριο Αλέξη...... "σλουρπ σλουρπ"...

Εσείς κάτι θα του κάνατε και θα αποσπάσθηκε!


Αρνάκι άσπρο και παχύ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τετραπλό!!!

Θέλω να καταγγείλω κυρίες και κύριοι, το γεγονός ότι τελευταίο μισάωρο, παρακολουθούμε την απελπισμένη προσπάθεια του συγκεκριμένου - συμπαθέστατου κατά τα άλλα μέλους - να αυξήσει τα Post του με δόλιο και μοχθηρό τρόπο....

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχα ,ποιος ΕΓΩ ???????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

και μενα θα μου αρεσε μια SUVοεκδρομη :blink: με σκηνες, μπαρμπεκιου κλπ. οταν...τελειωσει η σαιζον του σκι που δεν αρχισε ακομα :blink: . Παρακαλω προσεχτε τον ορο SUVοεκδρομη...για αμαξια με μακριους προβολους :o . Ετσι κατι απο ορεινη Αρκαδια, Πινδο, Βαρδουσια, Αιτωλοακαρνανια, Ευβοια (μπορει να μας ευλογησει να δουμε και τους Βουνους... ;):o ). Ενα-ενα βεβαια!

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ δεν έχω 4Χ4 αλλά κύριου Μάκη ξίρου να μαγκιρεύου, να ουντιγκάου και ντεν τα μιλάου στου ταξίντι, να ίρτου; :huh:

 

Τρεις φαμίλιες είμαστε μέσα σίγουρα Μάκη! Ανέλαβε εσύ να πείσεις τον Πρόεδρο κι εγώ τους άλλους 16... την ίδια ώρα θα κάνουμε!!! :):P:D


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εσείς κάτι θα του κάνατε και θα αποσπάσθηκε!
αποσυντονίστηκε Πάνο...δεν το είδες πως βγήκε από το όχημα αναμαλλιασμένος...

 

 

 

Ανέλαβε εσύ να πείσεις τον Πρόεδρο κι εγώ τους άλλους 16... την ίδια ώρα θα κάνουμε!!!
Αφήστε, θα τον πείσω εγώ, αν και απ' ότι μου είπε του αρέσει η ιδέα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εαν ενδιαφέρεσθε την κυριακή που μας έρχεται, την ώρα που οι περισσότεροι θα πάνε σ την παρέλαση, έχουμε μαζευτεί κα΄ποιοι φίλοι να κάνουμε προπόνηση ενόψει του Trail Ride ταυγέτου 2007 που θα γίνει στις 9/12.Οι συνθήκες θα είναι τέλειες (δηλαδή πολύ λάσπη), αυτοκίνητα φτιαγμένα υπάρχουν και η διαδρομή είναι τέλεια.Ευκαιρία να δοκιμάσετε σε πραγματικό τ εραίν όσα μάθατε :huh:

Και αν σας α ρέσει, τι θα λεγατε για επίσημη συμμετοχή Snowclub στον αγώνα;θα υπάρχουν δύο διαδρομές, μια για Suv (σχετικά δύσκολη) και μια για tuned αυτοκίνητα.

Και ενα σχετικό βιντεάκι που θα μας βάλει ο Skimad (του τ ο έστειλα στο κινητό γιατί εγω ντεν ξερει απο βίντεο).SKIMAD,TI EΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ;ΓΙΑ ΒΑΛΤΟ ΕΔΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ.Mε αυτό το όχημα συμμετέχω.


''The world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel''

Horace Walpole

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ

 

 

Εαν ενδιαφέρεσθε...
Εσύ θα είσαι ;

 

 

Για να δώ ποιος έχει ψυχολογικά προβλήματα...

Share this post


Link to post
Share on other sites
κάνουμε προπόνηση ενόψει του Trail Ride ταυγέτου 2007 που θα γίνει στις 9/12.

Η Αγία Άννα να είναι μαζί σας...

 

Τώρα στο οτι συνθήκες θα είναι ιδανικές για την προπόνησή σας, δεν έχεις και άδικο...


Αυτός που τα κατάφερε στη ζωή του είναι αυτός που έζησε ωραία, που χάρηκε και αγάπησε δυνατά.

Αυτός που άφησε ένα καλύτερο κόσμο απ’ αυτόν που βρήκε, εκτιμούσε την ομορφιά της γης και κατάφερε να το εκφράσει.

Αυτός που σταθερά έψαχνε ότι καλύτερο στους φίλους του και τους έδινε ότι καλύτερο είχε.

Ποιανού η ζωή ήταν έμπνευση και η μνήμη του ευλογία.

 

Δ.Χ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εαν ενδιαφέρεσθε την κυριακή που μας έρχεται, την ώρα που οι περισσότεροι θα πάνε στην παρέλαση....

 

Ε μόλις δημιουργήθηκε ισχυρός ανταγωνισμός....δεν ξέρω εάν μπορώ να χάσω την παρέλαση της 3ης Λυκείου...την παρακολουθώ κάθε χρόνο....σλοουυυρππ (ηχητικό εφέ γεροξεκούτη που βλέπει την 3η Λυκείου) ;):D


Αρνάκι άσπρο και παχύ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...