Jump to content
nikoski

BMW M3

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους πουλαω το bmwδακι μου για να κανω αλλαγη στη ζωη μου.Μετα απο πολλα χαμηλωμενα και γρηγορα αυτοκινητα αποφασισα να ανεβω λιγο βλεπε Τζιπ.Ειναι Μ3 γνησιο 2003 μοντελο full extra πιο full δεν γινεται ατρακαριστο 75000km.Αν ενδιαφερεται κανεις 6976615715.

 

 

 

Υ.Γ. πειτε καμια γνωμη και για τζιπακι.....

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

οπως καταλαβες nikoski με την προτροπη "πειτε καμια γνωμη για τζιπακι" άκρη δε βγάζουμε :)

 

βάλε και ενα oριο σε λεφτα μεχρι 30-40-50- oo

που θελεις να δωσεις εμφαση εντος ή εκτός...

θελεις να πηγαινεις σε χωμα ή μόνο σε χιονι οταν πηγαινεις σε χκ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τελικα εφοσον δεν σε ενδιαφερουν πολυ τα λεφτα :P

γιατι δεν κοιτας κατι σε κοκκινο με σημα το αλογο που θα κανεις και επενδυση μαζι με τη φιγουρα σου B)

Το ποσα αλογα εχει δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι αυτα δεν κρυβονται ευκολα :)B)

 

post-2275-1205508097_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μήπως πρέπει να χωρίσουμε το εν λόγω topic σε δύο νέα? Αφενός η αγγελία του Νίκου και αφετέρου οι προτάσεις μας προς τον Νίκο για αγορά "τζιπ" που μπορεί κάλιστα να εμπεριέχει συζήτηση περί suv εν γένει?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λοιπον καλες οι προτασεις σας ευπροσδεκτες και σεβαστες.Με το Μ3 τι θα γινει θα το παρει κανενας? 8):lol::D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

κατεληξες μαλλον στο range rover to sport lol

 

αυτη ειναι η μονη λυση ριχτα και τελος εισαι μεσα σε ολα

 

αν και το μικρο hummer μου αρεσει

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια ημουνα προχθες στο Αργος για δουλεια που εχει αντιπροσωπεια Hummer και μπηκα να το δω αλλα με απογοητευσαν.Δεν ειχανε προσπεκτους,τιμοκαταλογο των extra,δεν ηξεραν τις διαφορες αναμεσα στις εκδοσεις και το εκθεσιακο δεν ειχε μπαταρια για να το δω λιγο.Κατα αλλα ολα καλα.πρεπει να ανεβω Αθηνα επειγοντος.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φίλε nikoski η λύση για σένα είναι αυτή: η κρατάς το Μ3 η πας κατευθείαν για το Μ5-Μ6 8). Για πορσικό τύπου caymanS ή και ακόμα παραπάνω , δεν γνωρίζω αν έχεισ οικογένεια:lol:

Ολα τα άλλα είναι υποκατάστατα και πιστεψέ με θα σε χαλάσουν.


9-2-05020.jpg





Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν θα διαφονησω καθολου μαζι σου αλλα ελεγα να κανω μια αλλαγη.Βεβαια πρατω εκ του ασφαλους μιας και στο σπιτι υπαρχουν και αλλα αυτοκινητα (Μπαμπας Αδελφος) να με βολεψουνε δεν ξερω θελει σκεψη...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...