Jump to content
billzolo

ΔΕΣΤΡΕΣ ΣΚΙ ΓΙΑ ΜΠΑΡΕΣ HERMES

Recommended Posts

Καλημέρα σας,είμαι καινούριος στο forum καθώς έχω ένα πρόβλημα και ψάχνω λύσεις.....Έχω τις παρακάτω μπάρες hermes σε nissan x-trail του 2004...Όλες οι δέστρες σκι που έχω δεί είναι για ποιο λεπτές μπάρες...Μηπως μπορείτε να μου προτείνετε μερικές που να δένουν στις μπάρες που έχω?Κάνα link και κάνα μαγαζι?Ευχαριστω πολύ!!!

 

ΜΗΚΟΣ ΜΠΑΡΩΝ(ΕΚΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ):59 ΕΚΑΤΟΣΤΑ

ΠΑΧΟΣ ΜΠΑΡΩΝ:5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ

 

 

DSC01852.jpg

 

DSC01848.jpg

 

DSC01847.jpg

Edited by billzolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αν πας στην οδο Θεομήτωρος στο Καλαμάκι (απέναντι από το SHOPPING HOUSE) υπάρχει υπόκατάστημα του εργοστασίου της HERMES και σίγουρα θα σου βρούν λύση με κάποιο δικό τους προιόν.

 

εγώ πήρα με 50 euro βάση για 4 σετ σκι,για μπάρες της ίδιας εταιρίας, απλώς είναι άλλου τύπου από τις δικές σου.

 

Υ.Γ νομίζω πως το θέμα σου θα έπρεπε να είναι στο topic "άλλα θέματα"!!

 

καλές κατεβασιές, το χιόνι έρχεται!!


ski is talking to god!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αν πας στην οδο Θεομήτωρος στο Καλαμάκι (απέναντι από το SHOPPING HOUSE) υπάρχει υπόκατάστημα του εργοστασίου της HERMES και σίγουρα θα σου βρούν λύση με κάποιο δικό τους προιόν.

 

εγώ πήρα με 50 euro βάση για 4 σετ σκι,για μπάρες της ίδιας εταιρίας, απλώς είναι άλλου τύπου από τις δικές σου.

 

Υ.Γ νομίζω πως το θέμα σου θα έπρεπε να είναι στο topic "άλλα θέματα"!!

 

καλές κατεβασιές, το χιόνι έρχεται!!

 

Οπώς είπα είμαι καινούργιος στο συγκεκριμένο φορουμ,έτσι δεν ξέρω αρκετά...Αν πρέπει όμως να το πάω κάπου αλλού το topic μου δώσε μου το link και θα το μεταθέσω εκεί..Ευχαριστώ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τα δυο topic ενώθηκαν. :D

 

BTW, τα λινκ που έδωσες δεν ανοίγουν.

 

Πως να τα φτιάξω για να ανοίγουν....?Δεν εχει και επιλογή να ανεβάσω κατευθείαν φωτος.....

 

Για δες εδώ:

http://s219.photobucket.com/albums/cc74/Lolen_mr/

http://s219.photobucket.com/albums/cc74/Lo...nt=DSC01847.jpg

Edited by billzolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ανοιξε σε μια δευτερη καρτελα την σελιδα σου στο photobucket ξεκινα να γραφεις το μυνημα σου στο φορουμ. σε καθε φωτο που εχεις εκει κατω εχει ενα λινκ που λεει IMG CODE.πατα αριστερο κλικ πανω του και οπως ειναι κανε το paste στο μυνημα που γραφεις στο φορουμ

ετσι θα μπει η φωτο σου εδω :D


DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ανοιξε σε μια δευτερη καρτελα την σελιδα σου στο photobucket ξεκινα να γραφεις το μυνημα σου στο φορουμ. σε καθε φωτο που εχεις εκει κατω εχει ενα λινκ που λεει IMG CODE.πατα αριστερο κλικ πανω του και οπως ειναι κανε το paste στο μυνημα που γραφεις στο φορουμ

ετσι θα μπει η φωτο σου εδω :rolleyes:

 

Για δειτε τωρα...Μπορειτε να τις δειτε???????

 

DSC01847.jpg

 

DSC01848.jpg

 

DSC01852.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ναι τωρα ειναι καλα

αν θες μπορεις να κανεις και περιγραφη της καθε φωτο αναμεσα στα λινκ που βαζεις στο μυνημα


DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...