Jump to content
Sign in to follow this  
ALCATRAZ

"KAΛΩΣ HΛΘATE ΣTO SNOWCLUB"

Recommended Posts

Ηello,

δυστηχώς ώρα που τελειώνει η περίοδος σας γνώρισα.Με λένε Νίκο (να πω και επώνυμο?) Είμαι 16+ και μαθητής Α'λυκείου. Εχω κάνει 7φορές (7Χ Σέλι) σκι φέτος μεχρι τώρα. Αγόρασ αφέτος μεταχειρησμένα σκί salomon mlx με δέστρες quadrax και μποτες nordica 478. Χτές είχα το πρώτα μου ατυχηματάκι έβγαλα τον ώμο μου. Αγαπάω πολύ το χιόνι και το σκί και τα βουνα και την Ελλάδα και τα :D σχολικά βιβλία :twisted: . Ασχολούμε και με την φωτογραφία και την ορεινή πεζοπορεία (να'χω να κάνω και τίποτα οταν λιώσουν τα χιόνια).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλως ηρθες Νικο και περαστικα!!


ViVa GrEeCe!!!! :) :) :)

 

 

Y.Γ. Ο MOONSODA ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΝΙΚΟ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΩΜΟ ΣΟΥ!


ζητήται πούδρα κατάλληλη για βιασμό

πληροφορίες μόνο με pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο ώμος δεν ήταν τίποτα μου τον έβαλε και όλα καλά, απλά ο γιατρός είπε λίγο ιδιέτερη προσοχή τις πρώτες μέρες και να προσέχω γιατί τώρα ο ώμος μου μπορεί να βγαίνει πιο εύκολα.Σήμερα στις 1μμ στο σχολείο την ώρα που έιμουν τερματοφύλακας και έκανα 3 φοβερές αποκρούσεις, στην τέταρτη με χτύπησαν στο πόδι (δεξί μεγάλο δάχτυλο) και μάλον είναι μικροκάταγμα ή ράγισμα σε καμιά ώρα θα πάω νοσοκομείο. Ίσως το βγάλο μια φωτογραφία δίπλα με το άλλο δάχτυλο και να την ανεβάσω.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όπως βλέπετε δεν είμαι σχολείο τέτοια ώρα λόγο του ποδιού.Α, δεν είναι καταγμα οπότε αύριο θα ΄πρέπει να πάω σχολείο....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Πάτρα...????Που ρε????Έτσι να αυξανόμαστε.

 

Κι εγώ κι εγώ!! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γεία σας κ από μένα!!!!

Είμαι παρα κατι μηνάκια 20 κ σανιδού!Σπουδάζω Σύρο Μηχανικός σχεδίασης προιόντων κ συστημάτων.Και έχω κάνει το Σύρος Αθήνα Παρνασσός,Μοναστηράκι Ομόνοια!!!!!Είμαι ακόμα αρχάρια,φέτος πρώτη χρονιά κ δεν έχω δει ακόμα πούδρα!!!! :lol:

Στην Αθήνα μένω Πετρούπολη,οχι την Αγία κ σκέφτομαι σοβαρά να μπω στην παρέα του συλλόγου σας!

Φιλάκια!


Make my Day!

IPB Image

Means Snow!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome!!

 

δεν μενει τιποτα αλλο παρα να γινεις μια απο εμας!!


ViVa GrEeCe!!!! :) :) :)

 

 

Y.Γ. Ο MOONSODA ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...