Jump to content
Dolomites

Χ.κ. Βασιλίτσας 2014 - 2015

Recommended Posts

Τα καλύτερα μεθύσια τα εχω κάνει στον μπάρμπα.

• Like 3

Τα καλύτερα μεθύσια τα εχω κάνει στον μπάρμπα.

δυστηχως για φετος ειναι ασχημα τα μαντατα για τον μπαρμπα αλλα και τον αχιλλεα διπλα :(

• Like 1

οι πουδρες και τα ψαρια, τρωγονται φρεσκα!

δυστηχως για φετος ειναι ασχημα τα μαντατα για τον μπαρμπα αλλα και τον αχιλλεα διπλα :(

Χρηστο το like δεν παει για τον Μπαρμπα μην παρεξηγηθω κιολας...

Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Δλδ;

δεν εχουν αδεια...και περισι ανοιξαν μετα τη πρωτο χρονια, και φετος απ οτι ακουγεται ο κωτσομπαρμπας δεν θ ανοιξει καθολου, ενω ο αχιλλεας θ ανοιξει μονο τις ενοικιασεις με τη σχολη....απ οτι φαινεται στο πανω παρκινγκ δεν θα εχουμε ουτε τουαλετα....εκει στηριζεται μαλλων και η αυξηση στην ετησια.... (κριμα που δεν εχει το emoticon με το χερι που παει πανω κατω....κολουσε εδω)

Tι λες τώρα....κρίμα πολύ κρίμα.... :crybaby:

Τι εννοείς εκεί στηρίζεται η αυξηση στην ετήσια;;;Δεν μπορώ να το συνδυάσω...

Edited by Vanzel

κοροιδευω ρε βαγγο...ή μαλλων καλητερα ειρωνευομαι...

• Like 2

το πανω παρκινγκ πασχει απο εγκαταστασεις οπως και να εχει .... τουαλετες σωστες δεν υπηρχαν

Μαριε, η λυση δεν ειναι να πηγαινεις στο ξυλινο η στο 1850

πρεπει να δοθει λυση το συγκεκριμενο θεμα . ας φτιαχτει ενα κτιριο καινουριο με σωστες υποδομες απο το χιονοδρομικο και να νοικιαζει τους χωρους σε οποιον ενδιαφερεται

• τουαλετα στα 2 μεγαλα σαλε και στο καταφυγιο!πως δεν εχουμε τουαλετα!!!!

αστειευεσαι ετσι???

• Like 1

η ελλειψη σετουαλετες δεν εχουν να κανουν με την παρανομη(οπως εξελιχθηκαν τα πραγματα)εγκατασταση των μονιμων πια καντινων του αχιλλεα και του μπαρμπα!!!ναι συμφωνω πρεπει να γινουν τουαλετες οπως και αλλα πολλα πραγματα αλλα οχι οτι δεν υπαρχει και καμμια τουαλετα στο πανω παρκινγκ!!!!!!υπαρχει!!!

Ότι και να λέτε οι καντίνες του Μπάρμπα και του Αχιλλέα ήταν σήμα κατατεθεν της Βασιλίτσας!

Ξέρετε πολύ καλά ότι υπήρχαν άτομα που ανέβαιναν στη Βασιλίτσα(και από την Αθήνα!) μόνο γι'αυτό και κανένας δεν ενδιαφερόταν για την άδεια....

Αν δεν το ξέρετε το μαθαίνετε τώρα...

Τέλος πάντων καλά κάνετε και τηρείτε τη νομιμότητα,αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα,γιατί από αυτες τις καντίνες που έκλεισαν μόνο χάσιμο μπορεί να έχει το Χ/κ και όχι κέρδος.

Και κανείς δεν έχει όρεξη να περπατάει μέχρι το ξύλινο ή το 1850 για να πάει τουαλέτα...3ο ρόμπολο όπως ανεβαίνεις δεξιά η στάση.

Εγώ πάντως φέτος μετά από τόσα χρόνια που βγάζω ετήσια,δεν έβγαλα γιατί ξενέρωσα....

Για ξανασυζητήστε το εκεί στη Βασιλίτσα,γιατί κάπου χάσατε το δρόμο.....

• Like 2

και αντε να θελεις να πας για ψιλο πες οτι πας στο ρομπολο που λεει κ ο βαγγος....αν θελεις για χοντρο που θα πας μεχρι το ξυλινο ρε μαριε με τις μποτες του σκι και τα πεδιλα αγκαλια???

• Like 2

Εγω και η παρεα μου μια φορα για την καντινα ανεβαινα.λιωστε εσεις στο χιονι.

• Like 1

Ηταν πολύ καλή φάση οι καντίνες όχι μόνο απ΄την απόσταση και την τουαλέτα, μια φορά που κλείσανε γιατί πλάκωσε η αστυνομία πήγα στο πάνω να πάρω κάτι να φάω και ήταν το μαύρο χάλι, και από φαγητό και από εξυπηρέτηση και καμμία σχέση με την ατμόσφαιρα που είχαν οι καντίνες. Τόσο δύσκολο είναι να δώσουν άδεια να λειτουργήσουν νόμιμα ;

• Like 1

λεφτα θελει φιλε...και δεν τα χουν...

καποια στιγμη δεν πρεπει να αρχισουν να ισχυουν οι νομοι?????ολοι φωναζουν οτι εχουμε νομους αλλα δεν τους τηρουμε και αν αρχιζουμε να τους τηρουμε παλι φωναζουμε!!!!!!!!!ειμαστε αξιοι της μοιρας μας!!!!δε διαφωνω οτι το χκ ''σηκωνει'' πολλες βελτιωσεις προκειμενου να εξυπηρετει τους πελατες και το λεω εδω και χρονια κυριως στο γειτονικο φορουμ και με λενε γκρινιαρη μερικοι!!!αλλα ειναι καλυτερο να γκρινιαζουμε για να κανουν τουαλετες παρα γιατι εκλεισε ο μπαρμπας η' ο αχιλλεας επειδη ειχαν τουαλετα και κυριως επειδη πιναμε τα τσιπουρακια και τις μπυρες!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!

καποια στιγμη δεν πρεπει να αρχισουν να ισχυουν οι νομοι?????ολοι φωναζουν οτι εχουμε νομους αλλα δεν τους τηρουμε και αν αρχιζουμε να τους τηρουμε παλι φωναζουμε!!!!!!!!!ειμαστε αξιοι της μοιρας μας!!!!δε διαφωνω οτι το χκ ''σηκωνει'' πολλες βελτιωσεις προκειμενου να εξυπηρετει τους πελατες και το λεω εδω και χρονια κυριως στο γειτονικο φορουμ και με λενε γκρινιαρη μερικοι!!!αλλα ειναι καλυτερο να γκρινιαζουμε για να κανουν τουαλετες παρα γιατι εκλεισε ο μπαρμπας η' ο αχιλλεας επειδη ειχαν τουαλετα και κυριως επειδη πιναμε τα τσιπουρακια και τις μπυρες!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!

Μάριε σε ξέρω και σε εκτιμώ....ξέρω όμως και τι έγινε και έκλεισαν.Αυτό δεν μου αρέσει, όχι η νομιμότητα.

Αν τους θέλατε θα τους ειχατε νόμιμα...αλλά όσοι κερδίζουν τον κόσμο και χρήμα ως επακόλουθο,κερδίζουν και φθόνο από πολλούς.....οι οποίοι τελικά πάλι μόνοι τους θα μείνουν με τον φθόνο τους!

Θες να πιστέψει ο κόσμος ότι αποφασίστηκε μια μέρα να τηρηθεί ξαφνικά η νομιμότητα από το κράτος στους συγκεκριμένους;

Δεν τρώγεται το κουτόχορτο....πέφτει βαρύ!

συγνωμη ρε μαριε...μονο η τουαλετα ειναι???θες να κανεις ενα διαλειμα...που θα πας????εγω φετος θ ανεβαινω με τη κορακλα μου που θα ναι 3 μηνων...αν δεν ειχα φιλο με τροχοσπιτο πανω που θα την αφηνα???δεν ειναι θεμα νομιμοτητας το συγκεκριμενο αλλα θεμα συμφεροντων μερικων....βρηκαμε τη καραμελα οτι ειμαστε αξιοι της μοιρας μας και τελος...

Σε παρακαλω βαγγελη μη μιλας σε 2ο πληθυντικο!!!!εγω τους ξερω και τους 2 και δεν εχω προβλημα μαζι τους!!!δεν ξερω ακριβως τι εχει γινει και δε με αφορα αλλα ξερω οτι δεν ειναι νομιμα τα καταστηματα τους!!!αρχικα ομως θα πρεπε να πεις και πως ανοιξαν και με τι αδεια και οχι πως εκλεισαν!!!!σωστα βαγγελη??

ναι ρε χρηστο συμφωνω μαζι σου αλλα να διαμαρτυρηθουμε για να γινει κατι και οχι για να μην κλεισει κατι παρανομο!!!δηλ ρε ακαρδε πατερα θα πηγαινες τη μικρη μεσα στην τσιγαριλα???????????ειπα οτι δεν λεει κανενας πως ανοιξανε και με τι αδεια!!!!

εγω ρωταω το εξης......ηταν νομιμα?????απαντηστε μου γιατι ο βαγγελης ξερει πραγματα!δεν αμφιβαλω οτι υπαρχουν συμφεροντα και δε μου προκαλει εντυπωση να γινει κατι βαση συμφεροντων στη χωρα μας!!!

εννοειται πως δεν ειναι νομιμα...και πως ειχαν αδεια αγροτικης αποθηκης αν δεν κανω λαθος....αλλα φιλε λειτουργουσαν σαν καταφυγια...τη μικρη ρε συ θα την ανεβαζω καθημερινες που δεν θα χει κοσμο...αλλα και παλι στο τροχοσπιτο...αν ανοιξουν στο τελος και ειμαστε εμεις κ εμεις βαζω μια φωνη τα τσιγαρα εξω και τελος...αφου μια παρεα ειμαστε σαπαν...δεν θα ειναι μονο η δικια μου....φετος θα χουμε πολλα μωρα στη πιστα χεχεχχε

• Like 1

Μάριε ξέρω πολύ καλά ότι δεν ήταν νόμιμα.

Και ξέρω πολύ καλά ότι άνοιξαν με την ανοχή του Χ/Κ.

Δεν ειχαν άδεια το είπαμε αυτο!Δεν αμφιβάλλω.

Και όταν μιλάω σε 2ο πληθυντικό δεν εννοώ φυσικά εσένα.Άλλους εννοώ.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...