Jump to content
vaggelis

Ανάβαση Σε Αστράκα

Recommended Posts

Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες και φυσικά στους οργανωτές!! Πολύ ωραίο το φωτορεπορτάζ. Πρέπει του χρόνου να ακολουθήσω και εγώ στην όποια ανάβαση κανονιστεί!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1

ski_rossignol-experience-94-ti-2018_n11682-8878-1_l4.jpg

Να σας πω την αλήθεια ,πραγματικά ήταν υπέροχα . Ομως διαβάζοντας τα θετικά σχόλια στεναχωριέμαι που κάποιοι φυλοι δεν μπόρεσαν να είναι μαζί μας

περιμένουμε πολλές βόλτες στο μέλλον ...... στα βόρεια βουνά μας από την ΟΕ ΒΕ

εγώ δεν θέλω άλλους τραυματίες ... απαιτούμε να μας πληρώνουν κανονικά ....

Τα παιδιά μας θα έχουν αγώνες όποτε τους πούμε εμείς ........ η σύζυγος να καταλάβουν την αδυναμία μας και να μας συμπαραστέκονται

Ο Χρήστος και ο Χρήστος είναι παλιόπαιδα αλά ΚΑΛΑ παλιόπαιδα και τους ευχαριστώ

• Like 4

Απο τα καλυτερα παιδια η χρισταδες ..παντα παρών σε αναβασεις που οργανώνουμε σαν παρεα

Δυστηχως δεν καταφερα να ερθω λογο φορτου εργασιας και δε μπορεσα να τους δω και απο κοντα

Σιγουρα ο βαγγελης ητανε αψογος οικοδεσπότης :thumbup:

• Like 2

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Που θα παει ..καποια στιγμη θα ανταμωσουμε :respect:

• Like 3

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Μπράβο παιδιά. Εκδρομή ζηλευτή. Ελπίζω και γω σε μελλοντική συμμετοχή σε αντίστοιχη πεζοπορική ώστε παρότι μη μέλος να γνωρίσω καποιους.

Πάντα τέτοια λοιπον!!!

• Like 4

Ο μόνος τρόπος να προβλέψεις το μέλλον είναι να το δημιουργήσεις...

Αν και όταν κάνεις σχέδια μπορεί Κάποιος να χαμογελά, εσύ κάνε τα...

Βουνα υπαρχουν...διαθεση επισης...υπαρχουν και απρόοπτα βεβαια για τον καθενα μας αλλα να ειμαστε καλα να τα ξεπερναμε...γιατι αξιζει για εικονες σαν αυτή

post-6120-0-29214400-1529497992_thumb.jpg

η' αυτή

post-6120-0-17515200-1529498112_thumb.jpg

...για τη Δημητρα…

post-6120-0-06094600-1529498245_thumb.jpg

• Like 15

Elan-Amphibio-12Ti-2017.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• στο Τρεντινο δεν ξερω, αλλα στο Ν.Τιρολο τα χιονοδρομικα παραμενουν ανοικτα
    • Το ότι θα ανοίξουν είναι αυτό που επιθυμούμε ....το πρόβλημα είναι ποιες θα είναι οι προϋποθέσεις να πάμε και ποιες οι προϋποθέσεις να επιστρέψουμε , είναι εύκολο κάποιος που έχει πρόσφατα ταξιδέψει να μας ενημέρωση για την κατάσταση στα σύνορα Γαλλίας _Ιταλίας _ Ελβετία ,η επιστροφή είναι περίπλοκη από όσα έχω ακούσει μιας και προσωπικής εμπειρία ,βαφεία μεσάνυχτα ...φυσικά και έχω τολμήσει και έκανα κράτηση για χειμερινές διακοπές ...αλλά το ξενοδοχείο το ακυρώνω το αεροπορικό  εισιτήριο μπορώ να μεταφέρω την πτήση ...και ελπίζω ότι τίποτα δεν θα χρειαστεί.  
    • Σύμφωνα με την ανακοίνωση της αυτόνομης επαρχίας του TRENTO μετά το τελευταίο διάταγμα Κόντι: IMPIANTI Sciistici Si sta predisponendo un protocollo di sicurezza per consentirne l'apertura. Ο εστί μεθερμηνευόμενο "Ένα πρωτόκολλο ασφαλείας προετοιμάζεται για να επιτραπεί το άνοιγμα". Άρα θα πάμε. Τα χιονοδρομικά θα ανοίξουν
    • Για ενημέρωση σχετικά με covid situation στην Ελβετία όσων ενδιαφέρονται να ανηφορίσουν, ένα αξιόπιστο twitter account είναι αυτό: https://twitter.com/CoronaEnglish. Έχετε κατά νου ότι αυτή τη στιγμή επικρατεί μία σχετική αναστάτωση λόγω του αριθμού των κρουσμάτων και τα μέτρα/περιορισμοί πλέον αυστηροποιούνται όλο και περισσότερο. Επίσης, ανάλογα το καντόνι ισχύουν διαφορετικά μέτρα...
    • COVID και καιρού επιτρέποντος έχω αρχίσει και χαίρομαι πολύ γιατί είχα κάτι εκκρεμότητες από την τελευταία μου επίσκεψη mr Kroko... Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Upcoming Events

No upcoming events found
  • Today's Birthdays

1. bear
      bear
      (63 years old)
    2. germanos
      germanos
      (54 years old)
    3. mainalo
      mainalo
      (49 years old)