Jump to content

Recommended Posts

Για σας, ειμαι ο Mysterio. Απο Ελλαδα ειμαι και εκανα σκι με το Snowclub φετος. Κανω σκι με τον Nickel, τον Jey, την Ελενι, τον Makalu, τον Donmeli, τον ΜΙΚ και τον MakisM. (τωρα, θα γραψω λιγο σε Αγγλικα, γιατι ειναι πιο ευκολο) I know CCGR, zox, ΑΛΕΞΗΣ and gmak. Μενω στην Αγια Παρασκευη. Ειμαι 13 ετων, και κανω σκι 10 χρονια :lol: . Στο σχολειο μου, ειμαι αθλητης κολυμβησης. Θα φυγω σε λιγο.

 

 

 

Mysterio :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς τον Mysterio....Η παρέα σου στο βουνό είναι εξαιρετική ομολογουμένως,μόνο αυτόν τον MakisM να προσέχεις :D:D:D:D...,δεν μπορώ να σου πω πολλά....είναι και moderator.... :ph34r::lol:.

 

Keep on posting!!!! :):)


p1sst.jpg

16 βαθμοί....μπρρρ κρυώνω!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εuχαριστο zox! Αλλα, δεν ειμαι σιγουρος για τι ειναι ενα moderator.... Μπορεις να μου πεις;

 

Σ' ευχαριστω,

 

 

Mysterio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome MYSTERIO να τον προσέχεις αυτό τον MakisM κοβει και ράβει πολύ....... :lol::ph34r:


The greatest pleasure in life is doing what people say you can not do!!!
http://www.snowsummit.eu - Private transfers to/from Geneva Airport

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ευχαριστο για το μηνημα Snowflake! Αλλα, ο MakisM μου εδειξε οτι κοβει και ραβει.............................................................πολυ :lol: . Και, για πλακα, μου ειπε οτι μπορει να κανει πραγματα που κανενας μπορουσε για πολυ χρονια. :ph34r:

 

 

Mysterio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς ήλθες!!! Το μόνο που μπορώ να πω είναι να προσέχεις τον ΜάκηΜ τώρα που δεν μας βλέπει :ph34r: μεταξύ μας πιστεύω ότι πρέπει να έχει περάσει κάποια στιγμή από την CIA :):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γειά σου Mysterio....Εγώ όμως ξέρω ποιός είσαι...Εσύ ξέρεις ποιά είμαι;; Γιατί βλέπω γνωρίζεις ένα σωρό εκλεκτούς.....Θα παρεξηγηθώ που με αφήνεις απέξω....Τί λες;


Ανεμομαζώματα - διαβολοσκορπίσματα.........

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αλήθεια; Ολοι ειπαν να προσεχω με τον MakisM... :ph34r:

 

Θα προσπαθησω!

Mysterio

 

Καλως ηλθες Mysterio..Φοβαμαι οτι δε φτανει απλα να προσπαθησεις..Πρεπει να υπερβεις τα ορια σου..Ο θεος μαζι σου μ αυτον τον MakisM..

Moderator ειναι κατι αναλογο με τα ΜΑΤ της αστυνομιας σε συνδυασμο με Ειδικες δυναμεις ..Φαντασου λοιπον ποσο πρεπει να προσεχεις.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ρε συ, αυτος κανει σκι με το μισο ΔΣ, τα 2/3 του moderating team και ξερει τοσο κοσμο που μπορει να εκλεγει οταν κλεισει τα 18 :) . Εσενα θα αφησει απ'εξω... :lol::)

 

Για οσους δεν τον ξερετε, μπορει να τον εχετε δει στον Παρνασσο:

 

http://s37.photobucket.com/albums/e66/Maki...onAioloswmv.flv

 

 

(Καλυτερη ποιοτητα στο δευτερο, αλλα αργει.... :ph34r: )

 

Καντε κλικ την οθονη, πηγαινετε για κανα καφε, και οταν εχει κατεβει ολο δειτε το. Αν μου δωσει ο θειος Nickel μερος να το ανεβασω, το αρχικο ειναι πολυ καλυτερη ποιοτητα και μολις 2,5 Μb.

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς τον και καλή τύχη μ' αυτούς που έμπλεξες. Το ν' αποφύγεις τον MakisM δεν είναι και τόσο δύσκολο, αρκεί να του κρεμάσεις μερικά κουδούνια όπότε θα ξέρεις πότε κι από που σου έρχεται. :ph34r:


Αλήθεια στο curling ντοπάρονται?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Με αυτους που κανεις παρεα , ή που θα τρελαθεις με το σκι ή που θα το μισησεις... :ph34r:

 

Μη φοβασαι τον moderator αν τα βρεις δυσκολα μαζι του θα τον απολυσουμε...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλα, τον moderator του φορουμ, εκτακτος ειναι, συμβαση δεν εχει τον απολυετε... :lol::):)

 

Τον admin του LAN που εχει τον computer του ο Mysterio, που ειναι μονιμος, πως θα τον καταφερετε; :D Παντως, οντως, μ'αυτους που κανει σκι... :ph34r:

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς ήρθες κ από μένα Mysterio. Αφού γνωρίζεις τους προλαλίσαντες προφανώς θα με έχεις δει κι εμένα αλλά μου ξέφυγες :)

Και όπως λέει κι η Γιωτα, κι εγώ θα παρεξηγηθώ :D

Σου συνηστώ να κάνεις παρέα μόνο με τον gmak, ίσως σε πείσει να το γυρίσεις σε σανίδι :D:lol:

Με τον Ζοχ οκέι αρκεί να ρίχνεις πούδρα πάνω του :ph34r:

Με τους υπόλοιπους, άσε, είναι και σε μια ηλικία... (εκτός του Αλέξη που όμως είναι πολύ ζιζάνιο και αναρχικός :) )


JAPOW!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...