Jump to content

Recommended Posts

ακομα κι το rapel που καναμε....αυτη η αισ8ηση ελευθεριας κι οτι εισαι στο κενο εστω αυτα τα λιγα sec που κρατησε,,,ανεβασε αρκετα την αδρεναλινη...βεβαια μολις απεκτησα την αισ8ηση ασφαλειας ναι με κραταει το σχοινι...τα 35μ τα καταπια αμεσως... :lol:


ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ....ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ......!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για όποιον από τους επίδοξους rafters θέλει (και γνωρίζει φυσικά), υπάρχουν και δύο υπέροχα kayak Fun για κατέβει το ποτάμι με ακόμη μεγαλύτερη τρέλα!! :wink:

 

Φιλικά

Γιάννης

 

Υ.Γ. Πάνο έχουμε και μία σκηνή σουίτα D&G με δικό της μπάνιο, τζακούζι και φυσικά room service!! Χορτάρι Gucci γύρω γύρω , και φυσικά sleeping Bag Prada :!: Στην κράτησα ε? :lol::(:evil::evil:


Slowly the Much Oil !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σωστός ο φίλοςςςςς.

Κάτσε τώρα να ψήσω το κόσμο να έρθει....

Και ελπίζω να φιλοξενήσω γυναικία παρουσία στη σκηνί και όχι κανά μαντράχαλο.

 

Άντε να δούμε

Ο κάφρος του φόρουμ

Παναγιώτης

smoker5.gif


Χαιρετισμούς από τη χώρα της γραφειοκρατίας

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΓΙΑΚ FUN EINΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ , ΣΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!:

 

ΦΙΛΙΚΑ

ΣΠΥΡΟΣ :twisted:


Sky is not my limit.....it's my playground!!! :skydive:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οκ φίλος Σπύρος

 

ΕΚΛΕΙΣΕΣ!!!!

 

 

΄Αλλο ένα έμεινε βρε!!!!

 

Ποιός θα το πάρει???


Slowly the Much Oil !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to allo to 8elw egwwww!!!!spyro me ksexases!!!!


ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ....ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ......!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

28-31 Mαίου λαμβάνει χώρα στην Κόνιτσα ο Εύαθλος, www.evathlos.gr

Συγκεκριμένα το Σάββατο 29 Μαίου θα πραγματοποιηθεί αγώνας rafting στον οποίο μπορεί να συμμετέχει οποιοσδήποτε έχει μια στοιχειώδη επαφή με το άθλημα αυτό.(Το snowclub σίγουρα έχει κάτι παραπάνω , ύστερα μάλιστα και απο την δεύτερη κατάβαση της Κυριακής!)

Ρίχνω λοιπόν την ιδέα όσοι ενδιαφερόμαστε να δηλώσουμε συμμετοχή!

Το κόστος συμμετοχής είναι 50 ευρώ το άτομο, η διαδρομή είναι 38km 3ου βαθμού δυσκολίας και θα πάρουν μέρος 12 6μελή πληρώματα.

Διαμονή σε camping δίπλα στο ποτάμι.

Το μόνο άσχημο είναι η ατελείωτη διαδρομή, πλήν όμως πανέμορφη, που γίνεται ακόμα μεγαλύτερη για όσους δυστυχώς δουλεύουν την Δευτέρα. :shock:

Οι συμμετοχές γίνονται δεκτές μέχρι 19 Μαίου.

Βιαστείτε!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

μμμ,εξαιρετικα ενδιαφερον και τρομερα εξατλητικο ακουγεται.Παντως εμενα μου καλαρεσει ως ιδεα-ποιος ψηνεται?????


"I would never have imagined that a girl from little ol’ Midland, Ont. would be where I am today.So always dream big…you can make it happen!"(Sarah Burke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλημερα Γιάννα, :shock:

 

Ειναι σιγουρο ότι θα οργανωθει ο φετινος Ευαθλος!? :?: :roll: :? (κατι ακουστηκε ότι δε θα παιξει φετος μετα απο χρόνια)

 

Κ. :shock:


Καλώς..συνεχίστε αυτήν την τακτική!

 

Κανέναν όμως δε θυμούνται για τις κρυφές του σκέψεις-απόψεις..ΜΙΛΑΤΕ και ΠΡΑΤΤΕΤΕ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SORRY ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ, ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ :twisted: :!:

 

ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΣΤΑ 3000 ΜΕΤΡΑ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!:

 

ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΟΣΟΙ ΠΑΤΕ, ΤΕΛΙΚΑ.

 

ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ :shock::shock::D ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΚΥΡΙΑΚΗ :!: :!:

 

 

ΦΙΛΙΚΑ

ΣΠΥΡΟΣ :shock:


Sky is not my limit.....it's my playground!!! :skydive:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μεσα ειμαι αν θα γινει στειλτε μου γρήγορα PM για να κανονισω αδεια γιατι ειμαι επιτηρητης στις εξετασεις στα Σχολεια, που αρχιζουν 17/5.

 

Αντε και τους φαγαμε!!!!!

 

Οδηγαω Βαρκα εδω και χρονια και αν ερθει και ο Kostikal θα ειμαστε 2 οδηγοι!!!! Και βαρκα μπορουμε να εχουμε δικη μας αν οργανωθουμε εγκαιρα.


Slowly the Much Oil !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kαλημέρα Κωστή,

απ'όσο ξέρω ο Εύαθλος θα πραγματοποιηθεί κανονικά, αν αλλάξει κάτι θα το πληροφορηθούμε απο το αντίστοιχο site φαντάζομαι έγκαιρα.Άλλωστε θα ανέβουν και αρκετοί φίλοι για την συνάντηση parapente.

Σπύρο αυτό για την Δευτέρα το έγραψα γιατί δυστυχώς είμαι απο τους πολύ λίγους άτυχους που δουλεύουν Δευτέρα :shock: Πάντως καλές πτώσεις να έχετε!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γιάννα, ακουγεται απολυτα λογικο αυτό που λες :D …thanks! (…απλα ειχε ακουστει ότι θα αποχωρησει η Αdidas επειδη δεν ειχε προβληθει οσο επρεπε η χορηγια της στο παρελθον και γιαυτο διερωτηθηκα!)

 

Παιδες είναι σοβαρο event κ δεν σηκωνει πλην αρκετα σχετικών του αθληματος (βλ. serj, kostakiskal :shock: ) συναγωνισμό στο rafting (όπως ισχυει και στα αλλα αθληματα του Eυαθλου), μη ξεχναμε ότι είναι διεθνης αγωνας και ερχονται αθληταραδες από’εξω. :o:shock:

 

..αν παλι περιλαμβανε αγωνισματα χιονοδρομικών καταβασεων ή ορειβατικού σκι, τοτε…ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΩΤΗΡΙΑ (αφου θα ηταν συσσωμο το snowclub εκει! :wink: :D )

 

Κ. :o

 

σημ. Δουλευεις τη Δευτέρα!!?? :shock: Μπραβο κουράγιο! :o


Καλώς..συνεχίστε αυτήν την τακτική!

 

Κανέναν όμως δε θυμούνται για τις κρυφές του σκέψεις-απόψεις..ΜΙΛΑΤΕ και ΠΡΑΤΤΕΤΕ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΔΗΛΩΣΗ

 

ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΝΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΠΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??????????


Slowly the Much Oil !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SORRY ΑΝ ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ, ΑΛΛΑ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ 1000 ΚΑΙ 1300 ΜΕΤΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!:

 

ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ :!: :!: :!:

 

ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΒΑΡΥ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟ ΤΟY SNOWCLUB :shock: :!:

 

FILIKA

SPYROS :shock:


Sky is not my limit.....it's my playground!!! :skydive:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ναι ρε γμτ θα λείπουμε Βουλγαρία άρα άκυρη η δική μας συμμετοχή...

Και καλά ο Σπύρος παλιά έκανε και καγιάκ και ξέρει καλό κουπί!

Εγώ πότε πρόλαβα να γίνω καλός στο rafting με 2 φορές που έχω κάνει???

 

Εκτός αν με θέλετε για εμψυχωτή και να βρίζω τις άλλες ομάδες :twisted:

 

Sorry but no can't do honey, gotta jump now, cya on the ground :shock:

Byeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :shock:

 

Ο κάφρος του φόρουμ

Παναγιώτης


Χαιρετισμούς από τη χώρα της γραφειοκρατίας

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΒΕΡΑ, ΒΕΡΟΥΛΑ.....

 

Ποια είναι τα τελευταία νέα για την εκδρομή στις 22-23/5 στον Αγγίτη??

 

Πόσα από τα αγαπητά μέλη θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους?

 

Πρέπει να κλείσω κάποια ταβέρνα της περιοχής?

 

Να ενημερώσω και τον ταβερνιάρη ότι θα του ξετινάξουμε το μαγαζί?

 

Σίγουρα πάντως θα γίνει πανικός στο ποτάμι και θα έχουμε και οπτικοακουστικό υλικό για να σχολιάσουμε μετά από το κατέβασμα στο ποτάμι, αλλά και στις άλλες δραστηριότητες!!!!

 

Φιλία και φιλιά

Γιάννης


Slowly the Much Oil !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Πρέπει να κλείσω κάποια ταβέρνα της περιοχής?

 

Να ενημερώσω και τον ταβερνιάρη ότι θα του ξετινάξουμε το μαγαζί?

 

 

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑΝΝΗ :?: :?:

 

ΠΟΤΕ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΕ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΕΣ ΚΤΗΝΩΔΙΕΣ ΜΕ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ, ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΚΡΕΑΤΙΚΑ :?: :?:

 

ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΙΤΑ :twisted: :twisted: :!: :!: :!:

ΘΑ ΦΑΩ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ ( ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΤΕΡΟΔΑΚΤΥΛΟΣ ΠΟΥΛΑΚΙ ΗΤΑΝ) :!:

 

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΩ :!:

 

ΦΙΛΙΚΑ

ΣΠΥΡΟΣ 8)


Sky is not my limit.....it's my playground!!! :skydive:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και φροντιστε να διαθετει το καταστημα Coca Light για τον φιλο μου τον Σπυρο που κανει διαιτα..(και για μενα φυσικα)

 

Και οσο για καποιες εντελως πλαστες φωτο που απεικονιζουν εμενα και τον Σπυρο σε στιγμες κτηνοδιας και φρικης,θα υποβληθουν οι σχετικες μηνυσεις συντομα 8)

 

Υ.Σ. Ο πτεροδάκυλος τι ειναι ρε παιδια?Εκανε κι αυτος διαιτα?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Υ.Σ. Ο πτεροδάκυλος τι ειναι ρε παιδια?Εκανε κι αυτος διαιτα?

 

Ο ΠΤΕΡΟΔΑΚΤΥΛΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΟ "ΠΟΥΛΑΚΙ", ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ "ΛΙΤΑ" (ΑΝΕΤΑ ΜΑΣ ΣΗΚΩΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ)...............

 

 

ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΑΖ ΑΡΗ :twisted: :twisted: :!: :!: :!:

ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ PHOTOSHOP ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ

:twisted: :twisted: :twisted: :!:

 

ΦΙΛΙΚΑ

ΣΠΥΡΟΣ 8)


Sky is not my limit.....it's my playground!!! :skydive:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οι εξ Αθήναις ορμώμενοι Snowclubites είναι οι εξής:

Χρήστος Λάππας

Porfirio-Σπύρος

Τάσος-Χαλκίδα

Εβελίνα

Χρύσα

PaniosBanios

 

Γιάννη ακόμα δεν έχεις κλείσει ταβέρνα? Κακώς, προβλέπω να σε τρώμε εγω, ο Porfirio & o Aris.

 

Αν είναι και κάποιος άλλος από Αθήνα που ενδιαφέρεται να έρθει και δεν το ξέρουμε ας κάνει ένα ποστ εδώ να συννενοηθούμε.

 

Φιλικά

Ο κάφρος του φόρουμ

Παναγιώτης


Χαιρετισμούς από τη χώρα της γραφειοκρατίας

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

παιδια ελπιζω να ερθετε και για ενα καφεδακι στην θεσσαλονικη για να σας δουμε και εμεις που δεν θα παραβρεθουμε στην εκδρομη


πηγαίνω σιγά......γιατί βιάζομαι!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδιά να πω και εγω τη γνώμη μου.Ο αγώνας θα είναι 38 χλμ πράγμα που σημαίνει ατελείωτο κουπί και πολύ κούραση(για να καταλάβετε η δεύτερη διαδρομή στο Λούσιο τη κυριακή ήταν γύρω στα 20 χλμ.).Ο αγώνας θα γίνει στο αλβανικό τμήμα του Αώου το οποίο δεν γνωρίζω καθόλου, άρα αν πάμε θα πρέπει να έχουμε οδηγό ντόπιο.Πάντως απο πληροφορίες που έχω απο το άτομο που έκανε για πρώτη φορά την διάσχιση αυτή δεν παρουσιάζει κάποια ιδιαίτερη τεχνική δυσκολία , απλως έχει ατελείωτο κουπί και ο βαθμός δυσκολίας δεν ξεπερνάει το 2+.Οσον αφορά τον αγώνα πάντως μην νομίζετε οτι θα έρουν τίποτα μεγάλοι αθλητές, γιατί οι αγώνες ραφτινγκ είναι πάντα αγώνες fun στην ελ΄λάδα.Κατα συνέπεια δεν νομίζω οτι θα είναι δύσκολο για κάποιον με μια μικρή εμπειρία να λάβει μέρος αρκεί να αντέχει ατελείωτο κουπί(μια και πρόκειται για αγώνα θα είναι μάλλον non stop).Ούτως ή άλλως όμως μια εκδρομή στη κόνιτσα και τα ζαγοροχώρια εκείνη την εποχή είναι φανταστική, μόνο που θα έχει ορδές τουριστών και θα πρέπει να περιμένεις ουρά στις ταβέρνες για να φας.Κατα τα άλλα εαν κάποιος ή κάποια θέλει να νιώσει πραγματικά την αδρεναλίνη στα ύψη και να δει πως είναι ένα ποτάμι 5ου βαθμού απο κοντά, τον αύγουστο με μια παρέα κανονίζουμε να κατέβουμε τον Guil στη γαλλία καθώς και να διασχίσουμε το πιο εντυπωσιακό και όμορφο φαράγγι στην ευρώπη (το φαράγγι του verdon). Οποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm.


''The world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel''

Horace Walpole

Share this post


Link to post
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

 

ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ......ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ,

Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ ΘΕΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ.

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙ ΣΕ 6 ΤΕΙ,ΑΕΙ

ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΛΟΥΣΙΟ....ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

SOON........

 

ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ,ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ


ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ "ΣΤΟΥΧ"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...