Jump to content

Recommended Posts

χαχαχα ναι τωρα το ειδα καποιος mod ας το μεταφερει στο σωστο τοπικ.Κεκτημενη ταχυτης :P:):P;):P

 

:happy2:

 

θα το φροντίσουν οι mods...

όλα τα φροντίζουν μην ανησυχείς ;)

 

Αφροδίτη...

κοίτα μη σου φορτωθούμε στο εξοχικό

και φύγουμε όλοι μαζί τη Δευτέρα με την τσίμπλα στο μάτι... :P:P


Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest afrodite
Αφροδίτη...

κοίτα μη σου φορτωθούμε στο εξοχικό

και φύγουμε όλοι μαζί τη Δευτέρα με την τσίμπλα στο μάτι... :happy2::P

 

Δε ξέρω αν το πρόσεξες, αλλά έχω ωραία σκηνη. Το στήσιμο και το ξεστήσιμο όμως δικό σας :):P;) FFF"][/color]

Edited by afrodite

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εγω δε θέλω τίποτα από τα παραπάνω παρά μόνο αέρα... γινεταιιιιι;;;;

 

χμ...αν μαζευόμασταν καμιά πενηνταριά άτομα κ φυσάγαμε όλοι μαζί??? :P;) τσουνάμι θα σηκώσουμε!!!!

 

(παρακάλα μην έχει φάει κανείς γιαουρτοσκόρδιο το προηγούμενο βράδυ.... :P:happy2::P:) )

 

-Β-

Edited by Barbie

φτου ξελευτερία στους αστακούς...

οοουυυππππςςςς...ξέχασα να δέσω τις μπότες μου!!!

 

μετά τους αστακούς, σειρά έχουν τα Κ...αρχαριάκια!!!!

ZZZZZZZZZZZZUUUUUPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δεν θελω να χαλαω το mood αλλα αν κανετε το λαθος και πατε στην παραλια μετα τις 12 δεν θα παρκαρετε πουθενα.Εχει πααααααααρα πολυ κοσμο, λουόμενους, windsurfers ξαπλώστρες, με πολύχρωμες ομπρέλλες, φραπέ lovers, beach racketball players, greek καμάκια , με παιδάκια, με κουβαδάκια που εκτος τα παιδακια με τα κουβαδακια ολοι οι υπολοιποι εχουν αυτοκινητο :P

 

το mood είναι στα ύψη κ τίποτα δεν μας πτοεί!!! :happy2:

φαντάσου ότι είναι κυριακή με φουλ χιόνι κ τέλειες συνθήκες .... τι κάνεις?? μένεις σπίτι κ κοιτάς τις κάμερες??

 

 

To ξερω Βιβάκι ότι προσπαθείτε να ικανοποιήσετε όλα τα γούστα και το πόσο δύσκολο είναι να το πετύχετε 100%..

 

Ακριβώς!!!

 

Πότε θα έρθει το επόμενο σ/κ ?????

-Β-


φτου ξελευτερία στους αστακούς...

οοουυυππππςςςς...ξέχασα να δέσω τις μπότες μου!!!

 

μετά τους αστακούς, σειρά έχουν τα Κ...αρχαριάκια!!!!

ZZZZZZZZZZZZUUUUUPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRR

Share this post


Link to post
Share on other sites
το mood είναι στα ύψη κ τίποτα δεν μας πτοεί!!! :happy2:

 

 

Εεεεεεετσι :P:):P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εεεεεεετσι :P:P:P;)

 

:happy2::P:):P

 

gi@nnis...θυμησέ μου, την Κυριακή που θα σε δώ... ;) να σου διηγηθώ μια ιστορία... ;)

 

-Β-


φτου ξελευτερία στους αστακούς...

οοουυυππππςςςς...ξέχασα να δέσω τις μπότες μου!!!

 

μετά τους αστακούς, σειρά έχουν τα Κ...αρχαριάκια!!!!

ZZZZZZZZZZZZUUUUUPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRR

Share this post


Link to post
Share on other sites
θυμησέ μου, την Κυριακή που θα σε δώ... :) να σου διηγηθώ μια ιστορία... :happy2:

απασχολημένος θα ειναι κυρια μου..να καλύψει απορίες γυρω απο το σερφ και να κανει κανα μαθημα..οπως βλεπεις νεαρε σφάζονται στη ποδια σου τα κοριτσόπουλα

 

εχω μια υποψία οτι θα περασουμε ποοοοολυ καλα :P


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites

και κάτι διαβάζω για... επισκέψεις από

σκαφάτους τώρα :P

ανεβαίνει η ομάδα βλέπω!

:)

 

να συμπληρώσω επίσης ότι δε θα υπάρχει και "πρόβλημα" στο parking...

Εεεε... συγνώμη! :happy2: ... άραγμα των σκαφών :P

post-2366-1310468109_thumb.jpg

Edited by viva_ski

Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites
:happy2::P:):P

 

gi@nnis...θυμησέ μου, την Κυριακή που θα σε δώ... :P να σου διηγηθώ μια ιστορία... :P

 

-Β-

μήπως αυτή που ξέρω?? ;):P


"Ski good or eat wood"... The White Grizzly mantra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αγαπητοί συμφουρουμίτες !!! Μήπως λέω, Μήπως θα ήταν καλύτερα να ξανασκεφτόμασταν την ημέρα Σάββατο για λόγους αγχολυτικούς (λόγους που έγραψε και παραπάνω η Αφρο). Για να μην αγχωνόμαστε ιδικά το βραδάκι και να είμαστε χαλαροί και να πίνουμε τα ποτάκια μας χαζεύοντας το ηλιοβασίλεμα, χωρίς να σκεφτόμαστε ότι στην επιστροφή θα κάνουμε 2 ώρες μέχρι να φτάσουμε την Αττική οδό. Έτσι και αλλιώς από πείρα προσωπική τα καλά πράγματα ξεκινάνε απο τις 4 το μεσημέρι και μετά οπότε δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα και αυτοί που δουλεύουν Σάββατο και το βασικότερο η επόμενη είναι μέρα του Θεού και ανάπαυσης η Κυριακή !!! Ευχαριστώ :rolleyes:

Edited by Melo

meleski.gifΌτι δεν μας σκοτώνει… μας κάνει πιο δυνατούς !!!

m9xe5oa0.jpg vs atomicsl9nk1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rolleyes:

 

ωραίες είναι οι προτάσεις* και οι ιδέες*

αλλά

όταν έχουμε κανονίσει και ανακοινώσει κάτι

δε λέει με τίποτα να αλλάξουμε την ημερομηνία

ή οτιδήποτε άλλο την τελευταία στιγμή

 

όποιος / -α :D έχει αποφασίσει και μπορεί

να έρθει την Κυριακή

σίγουρα έχει κάνει τα κουμάντα του

 

για όποιον δεν τα καταφέρει... θα τα πούμε την επόμενη φορά...

έτσι είναι αυτά...

 

οι υπόλοιποι (που θα τα καταφέρουν :( )

θα είναι more than welcome

σ' αυτούς τους υπέροχους καναπέδες ;)

 

* πρέπει ίσως να ανοίξουμε ένα topic όπου να γράφουν όλοι

τις ιδέες, προτάσεις για διασκέδαση ... τις επιθυμίες ;) τους!

 

:Pτι άλλο να πω; σας τα 'πα και στα ιγγλέζικα

post-2366-1310558510_thumb.jpg

post-2366-1310558565_thumb.jpg

Edited by viva_ski

Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

βιβη

 

δεν ειναι ιδεα ουτε αποψη αυτα που λεει η αφροδιτη ειναι αυτο που πραγματικα συμβαινει (δεν αρκουμαστε μονο στο τι λενε οι αδελφες ψυχες).

 

 

ευτυχως που θα κατεβει η προεδρος νωρις με τη πραμματεια της (τουλαχιστον δεν θα μας πεσει το σαγχαρο)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λόγω της πρόθεσης του bmw να συμμετάσχει, το All day party αναβάλλεται. Κουράγιο...

Share this post


Link to post
Share on other sites

εσυ θα ερθεις για να ξερω να αποσυρω την προθεση συμμετοχης

Share this post


Link to post
Share on other sites
ευτυχως που θα κατεβει η προεδρος νωρις με τη πραμματεια της (τουλαχιστον δεν θα μας πεσει το σαγχαρο)

ωχ, και ελεγα να φάω μονη μου ολες τις δίπλες


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest afrodite
βιβη

 

δεν ειναι ιδεα ουτε αποψη αυτα που λεει η αφροδιτη ειναι αυτο που πραγματικα συμβαινει (δεν αρκουμαστε μονο στο τι λενε οι αδελφες ψυχες).

 

 

ευτυχως που θα κατεβει η προεδρος νωρις με τη πραμματεια της (τουλαχιστον δεν θα μας πεσει το σαγχαρο)

Aκριβώς!! Απλά σας τα λέω για να ξέρετε τι έχετε να αντιμετωπίσετε εκείνη την μέρα.

Edited by afrodite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ελπίζω ότι δεν θα έχει τόση κίνηση αυτό το ΣΚ, δεν θα έχουν φύγει και κάποιοι διακοπές;;;;;

 

Σε κάθε περίπτωση, όσο νωρίτερα ξεκινήσει κανείς τόσο ευκολότερα θα κινηθεί :)

 

Τί κρίμα που δεν θα είμαι από αυτούς.....αν καταφέρω να ξυπνήσω κατά τις 12 καλά θα είναι.... :rolleyes:


Ανεμομαζώματα - διαβολοσκορπίσματα.........

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aκριβώς!! Απλά σας τα λέω για να ξέρετε τι έχετε να αντιμετωπίσετε εκείνη την μέρα.

Αυτή η παρατήρηση άνετα μπορεί να εκληφθεί -άθελά σας- ώς ''σαμποτάζ'' στην εκδήλωση του συλλόγου. Ο καθένας γνωρίζει τί πρόκειται να αντιμετωπίσει, είτε πάει στην εκδήλωση του συλλόγου είτε σε οποιαδήποτε άλλη παραλία. Δεν πιστεύω οτι όσοι διαφωνείτε με την ημέρα κάθεστε μέσα Κυριακάτικα.

 

Ο σύλλογος αποφάσισε για Κυριακή και πρέπει να στηρίξουμε την απόφασή του. Εάν δεν μας βολεύει, απλά δεν πάμε. Δεν το κάνουμε θέμα όμως λίγες ημέρες πριν την εκδήλωση κι αφού αυτή έχει ανακοινωθεί, γιατί χαλάμε την εικόνα μας χωρίς φυσικά να το επιδιώκουμε.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest afrodite
Ελπίζω ότι δεν θα έχει τόση κίνηση αυτό το ΣΚ, δεν θα έχουν φύγει και κάποιοι διακοπές;;;;;

 

Σε κάθε περίπτωση, όσο νωρίτερα ξεκινήσει κανείς τόσο ευκολότερα θα κινηθεί ;)

 

Τί κρίμα που δεν θα είμαι από αυτούς.....αν καταφέρω να ξυπνήσω κατά τις 12 καλά θα είναι.... B)

Δυστυχώς δεν έχει φύγει κανείς. Κι εμεις οι λόκαλ αυτό περιμένουμε για να ησυχάσει λίγο το αφτί μας από την οχλαγωγία. Να φανταστείτε το σερφ κλαμπ με το ανταγωνηστικό του beach bar ανταγωνίζονται κάθε Σκ στο ποιος θα βάλει δυνατότερα τη μουσική :rolleyes::) Φανταζεστε τωρα τον συνδιασμό δυνατής αναμεμιγμένης μουσικής και τσιρίδες από παιδάκια και μανάδων που φωνάζουν στα παιδάκια, ρακετες και λοιπά αλλα τραγελαφικά.

Εχτες που πηγα παραλία μπας και προλάβω τις τελευταίες δόσεις του μελτεμιού ειχε πολύ κόσμο η παραλία. Σαν να ήταν Σαββατο και ήταν καθημερινή.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αυτή η παρατήρηση άνετα μπορεί να εκληφθεί -άθελά σας- ώς ''σαμποτάζ'' στην εκδήλωση του συλλόγου. Ο καθένας γνωρίζει τί πρόκειται να αντιμετωπίσει, είτε πάει στην εκδήλωση του συλλόγου είτε σε οποιαδήποτε άλλη παραλία. Δεν πιστεύω οτι όσοι διαφωνείτε με την ημέρα κάθεστε μέσα Κυριακάτικα.

 

Ο σύλλογος αποφάσισε για Κυριακή και πρέπει να στηρίξουμε την απόφασή του. Εάν δεν μας βολεύει, απλά δεν πάμε. Δεν το κάνουμε θέμα όμως λίγες ημέρες πριν την εκδήλωση κι αφού αυτή έχει ανακοινωθεί, γιατί χαλάμε την εικόνα μας χωρίς φυσικά να το επιδιώκουμε.

 

+100000

 

N.


...μέτριο, ούτε τον καφε δεν πίνω...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest afrodite

To μόνο που δε θέλω ειναι να σαμποτάρω το πάρτι του συλλόγου. Αυτό μου έλειπε...

 

Ειναι σαν τη περιπτωση "πηγε για μαλλι και βγηκε κουρεμένος".

 

Οκ παω πάσο, θα σας δω ολους την κυριακή.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Επειδή είμαι τελείως άσχετη από Σαρωνικό, εκεί στην Ανάβυσσο φτάνει αυτό το λεωφορείο το E22 Αθήνα-Σαρωνίδα;

Μάλλον όχι, ε; Μόνο ΚΤΕΛ, υποθέτω...

Και το Κούρος είναι πριν ή μετά από το ξενοδοχείο Plaza Resort (είναι το μόνο σημείο που ξέρω στην περιοχή);

Edited by Lili

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest afrodite
Επειδή είμαι τελείως άσχετη από Σαρωνικό, εκεί στην Ανάβυσσο φτάνει αυτό το λεωφορείο το E22 Αθήνα-Σαρωνίδα;

Μάλλον όχι, ε; Μόνο ΚΤΕΛ, υποθέτω...

Και το Κούρος είναι πριν ή μετά από το ξενοδοχείο Plaza Resort (είναι το μόνο σημείο που ξέρω στην περιοχή);

Ε22 παει μεχρι Σαρωνιδα..απο κει και περα δεν ξερω πως θα φτασεις Αναβυσσο... Ειναι μετα το Μαυρι λιθάρι , μετα τον Αγιο Νικόλαο.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...