Jump to content
  • Posts

    • Καλά δεν εννοώ το badhotel,είναι απλησίαστο πια.
    • Ναι αυτό βλέπω κι εγώ γιατί είχαμε να ταξιδέψουμε εξωτερικό (εξαιρείται η Βουλγαρία) από το 2009....Φέτος πήγαμε Δολομίτες και πάθαμε πλάκα .Γενικότερα υπάρχει μεγάλη αύξηση τιμών . Η προτίμηση για διαμονή κοντά στον παγετώνα ειναι γιατί φέτος όλες οι Άλπεις είχαν προβλημα στη χιονοκαλυψη στα πιο χαμηλά χιονοδρομικά.Οποτε είπαμε να έχουμε λιγότερο πηγαινελα αν είμαστε μόνο εκει.
    • μια βδομάδα στο Badhotel που λες για 18 με 25 Ιανουαρίου για δυο ενήλικες με παιδι (11) θέλει 2.458,40 Euro πιστεύω η διαφορα με τα 650 είναι μεγάλη δυστυχώς οι τιμές έχουν ξεφύγει είμαι λάτρης της Αυστρίας (αποφάσισα να φύγω μετανάστης στα γεράματα για να είμαι εκεί κοντά) αλλα εδώ k 2-3 χρονια οι τιμές είναι τέτοιες στην Austria που όταν πάμε διακοπές για μια βδομάδα k παραπάνω ειδικά χειμώνα πάμε Γαλλία παρόλο που δεν ξέρω τίποτα από Γαλλικά k δεν τρελαίνομαι με την χωρα. Αλλα είναι πιο φθηνa
    • καθαριότητα τι εννοείς? αν έχεις πλυντήριο πιάτων δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο
    • οι τιμές γενικά έχουν ανεβεί πολύ εδώ k 2-3 χρονια αν μείνεις στο Hippach γιατί να πας για ski αποκλειστικά στον παγετώνα?  αν πας γενάρη  πολύ πιο φθηνά από 650 για μια βδομάδα δεν νομίζω να βρείτε πάντως   k γενικά γιατί για ski στον παγετώνα? έχει 3 πολύ μεγάλα XK κάτω στην κοιλάδα Mayrhofen - Zillertal Arena - Kaltenbach
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. AKIS-AIGIO
      AKIS-AIGIO
      (55 years old)
    2. DimisZ..
      DimisZ..
      (37 years old)
    3. fv
      fv
      (44 years old)
    4. mathiou81
      mathiou81
      (43 years old)
  • Who is online

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,322
    • Total Posts
      460,881
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,755
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    jtaletsavr
    Joined
×
×
  • Create New...