Jump to content
peni

Νέο Μέλος..

Recommended Posts

 

Τhank u και εσένα skimaddd! Αραγε ξεκινώντας τώρα την επαφή με το σκι θα καταλήξω να είμαι maaad με το ski???

αντε σε λιγο καιρο να σε λεμε penimadissa :):o


DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ειμαι ο Κωνσταντινος και συχνα ψαχνω παρεα για σκι... δεν απελπιζομαι ομως... παω και μονος μου :-)

 

 

Πρώτον: Καλή Σαρακοστή σε όλους!!Πως περάσατε το τριήμερο?? Εγώ παρολίγον να βρεθώ στα αγαπημένα Καλάβρυτα , οπότε και θα έκανα και την πρώτη μου γνωριμία με το σκι...δηλάδη με τις τούμπες(για να λέμε την αλήθεια)....αλλά βλέπετε την ορεξή μου για σκί δεν την συμμερίζονται όλοι οπότε απλά ξεκουράστικα στο εξοχικό μου.!

Δεύτερον: Γειά σου ρε Κωνσταντίνε!! Καλώς ήρθες! Λοιπόν Βρήκα την λύση..... εγώ απ'ότι, εχω δηλώσει άλλωστε, δεν ξέρω τίποτα απο σκί, έχω όμως την όρεξη να μάθω!! Τι θαλεγες λοιπόν να βάλω εγω την παρέα και συ την εμπειρία??? Προσκαλώ λοιπόν , επι τη ευκαιρία , όλους όσους τους ενδιαφέρει ο άνωθεν συνδιασμός!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τι θαλεγες λοιπόν να βάλω εγω την παρέα και συ την εμπειρία??? Προσκαλώ λοιπόν , επι τη ευκαιρία , όλους όσους τους ενδιαφέρει ο άνωθεν συνδιασμός!!

Ποιος θα πληρωσει την μεταφορα,,,τα πουλμαν ειναι ακριβα!!! :(:o;) Εγω πριν λιγο καιρο εβαζα την παρεα και εψαχνα για ΕΜΠΕΙΡΕΣ αλλα τιποταααα :lol: Ελπιζω να εισαι πιο τυχερη :rolleyes: Καλως ηρθες Peni :P


ΤΕΛΟΣ δεν περιγραφω αλλο...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Δεν είμαι ακριβώς νέο μέλος, επειδή όμως απείχα αρκετά χρόνια από το forum και κανένας σίγουρα δε θα με θυμάται, σας χαιρετώ ξανά και ξανασυστήνομαι σαν καινούργιος!

 

Σπύρος.


c-fit-w-2032-q-auto-eco8A811000001_RUSTLER-9.thumb.png.9255e2d942715bd236de9137259dd7e2.png

You can't buy happiness - but you can buy a lift pass!

Share this post


Link to post
Share on other sites

καλώς ήρθες και απο μένα Σπύρο!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η peni είναι το πρώτο μέλος του ΣΤΧ που δεν έχει κάνει ακόμα σκι...

κάτι πρέπει να κάνουμε γι'αυτο.

 

Το ΣΚ θα είμαστε Παρνασσό αρκετά άτομα κανόνισε να ανέβεις, αν δε βρίσκεις σκιμπας όλο και καποιο μέλος θα έχει μεταφορικό να σε ανεβάσει...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η peni είναι το πρώτο μέλος του ΣΤΧ που δεν έχει κάνει ακόμα σκι...

κάτι πρέπει να κάνουμε γι'αυτο.

 

Το ΣΚ θα είμαστε Παρνασσό αρκετά άτομα κανόνισε να ανέβεις, αν δε βρίσκεις σκιμπας όλο και καποιο μέλος θα έχει μεταφορικό να σε ανεβάσει...

 

 

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

 

Τι να πω!!! Σ'έυχαριστώ πάρα πολύ! Το θέμα δεν είναι πώς θα ανέβω, θα υπάρχουν ski-bus, αλλά το γεγονός ότι είμαι λογίστρια έχω να κάνω δηλώσεις (για εταιρεία) αυτό το ΣΚ ! Δυστηχώς οι ημερομηνίες τρέχουν και πρέπει να είμαι συνεπής!!! Εκτός αν προλάβω μεσοβδόμαδα!!! χλωμό το βλέπω αλλα θα δω! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο το θέλω!! θα προσπαθήσω!

Θέλω να ελπίζω ότι το επόμενο ΣΚ θα είστε πάλι εκεί ή σε κάποιο άλλο χιονοδρομικό!!!!

Και ήμουν έτοιμη να πω ΝΑΙ αμέσως!! Αλλά μετά σκέφτηκα τι ΣΚ με περιμένει!!!

Πάντως την φορά που θα είμαι μαζί σας να έχετε και κάμερα να αποθανατίσετε τις στιγμές!!!

¨η Πένυ και και η πρώτη της επαφή με το σκι¨!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Θέλω να ελπίζω ότι το επόμενο ΣΚ θα είστε πάλι εκεί ή σε κάποιο άλλο χιονοδρομικό!!!!

...

 

:lol: Μα εμεις παιρνουμε τα κλειδια οταν κλεισει για το καλοκαιρι... 80 :lol::lol:

 

Επανω θα μας βρεις (τους περισσοτερους, αν οχι ολους...συν γυναιξι και τεκνοις, οσοι τα εχουν δηλωμενα.. :P ).

 

Προσεχε και για καποιες μεσοβδομαδες αναβασεις-αστραπη, αυτες κανονιζονται την τελευταια στιγμη...

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λογίστρια ε...

80 και μας λείπει αυτη η ειδικότητα απο το Σύλλογο :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

καλώς ήρθες και απο μένα Peni!

αμα δε πίνεις και κρασάκι σίγουρα θα βρεις πολύ καλή παρέα και καλύτερο σκι θα μάθεις :rolleyes:

για περισσότερες λεπτμέρειες πήγαινε και στο ειδικό thread ''οινοφιλία κα γευσιγνωσία'' στα ''άλλα θέματα''.


''The world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel''

Horace Walpole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ρε Κώστα, δεν είπαμε να μήν καλωσορίζεις τα νέα μέλη ;

Τί σου φταίει ρε γμτ ο άμαχος πληθυσμός ;

 

 

 

καλώς ήρθες και απο μένα Peni!
Peni, για πρόσεχε λίγο αυτές τις ημέρες...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ρε Κώστα, δεν είπαμε να μήν καλωσορίζεις τα νέα μέλη ;

Τί σου φταίει ρε γμτ ο άμαχος πληθυσμός ;

Peni, για πρόσεχε λίγο αυτές τις ημέρες...

 

 

ΩΩΩΩΩΧ, ειμαι καινούργια......!! τι να προσέχω Αλέξη??

 

Οσον αφορά το κρασάκι το τιμάω ιδιαιτέρως!!!! οι υπόλοιποι δηλαδή τι πίνουν??? Πιο είναι λοιπόν το ποτό των δεινών σκιέρ??? Πάντως όταν βρίσκομαι στην πίστα θα είμαι οκ!! Η ¨ντάγκλα¨ έρχετε άλλες ώρες .

Share this post


Link to post
Share on other sites

τι να προσέχεις?

 

LoL μέχρι και να σου πέσει ο ουρανός στο κεφάλι...

 

όλοι πίνουμε απο το κρασί του Κωστάκικαλ σε κάθε συνάντηση :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα και καλώς σας βρήκα. Είμαι ο Πάνος και εκτός από νέος στο φόρουμ είμαι και νέος στο σκι. Είχα δοκιμάσει παλιότερα αλλά το κόλλημα ήρθε τα Χροστούγεννα που ήμουνα για μια εβδομάδα Πήλιο με παρέα που έκαναν σκι! Από τότε δεν ξαναπήγα αλλά Παρασκευή πάω Μπάνσκο και λέω να πάρω και κανένα μάθημα. Από εξοπλισμό μέχρι τώρα έχω μόνο ρούχα και μπότες τις οποίες πήρα προχθες. Σκι προς το παρόν νοικιάζω αλλά λέω να πάρω σιγά-σιγά.

Κάποιοι από εδώ (Λάππας, KonstantinosV) πιθανόν να με γνωρίζουν κι από άλλο φόρουμ (αυτοκινήτου) όπου συμμετέχω με το ίδιο nick.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και ελπίζω να τα πούμε και στα βουνά εκτός από εδώ!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλησπέρα κι από εμένα και καλώς σας βρήκα. Είμαι ο Πάνος και εκτός από νέος στο φόρουμ είμαι και νέος στο σκι. Είχα δοκιμάσει παλιότερα αλλά το κόλλημα ήρθε τα Χροστούγεννα που ήμουνα για μια εβδομάδα Πήλιο με παρέα που έκαναν σκι! Από τότε δεν ξαναπήγα αλλά Παρασκευή πάω Μπάνσκο και λέω να πάρω και κανένα μάθημα. Από εξοπλισμό μέχρι τώρα έχω μόνο ρούχα και μπότες τις οποίες πήρα προχθες. Σκι προς το παρόν νοικιάζω αλλά λέω να πάρω σιγά-σιγά.

Κάποιοι από εδώ (Λάππας, KonstantinosV) πιθανόν να με γνωρίζουν κι από άλλο φόρουμ (αυτοκινήτου) όπου συμμετέχω με το ίδιο nick.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και ελπίζω να τα πούμε και στα βουνά εκτός από εδώ!

 

Καλως ορισες Πανο! Αυτα ηταν τα τελευταια σου Χριστουγεννα, που περασες σαν νορμαλ ανθρωπος/καταναλωτης. Τα Χροστουγεννα, θα ερχονται καθε χρονο απο δω και μπρος, γιατι ολο και κατι θα θες απο εξοπλισμο, ρουχα, ταξιδια στο εξωτερικο...καταλαβαινεις...

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλως ορισες Πανο! Αυτα ηταν τα τελευταια σου Χριστουγεννα, που περασες σαν νορμαλ ανθρωπος/καταναλωτης. Τα Χροστουγεννα, θα ερχονται καθε χρονο απο δω και μπρος, γιατι ολο και κατι θα θες απο εξοπλισμο, ρουχα, ταξιδια στο εξωτερικο...καταλαβαινεις...

 

Φιλικα

 

ΜακηςΜ

 

 

:rolleyes:;):(

 

 

Σ'ευχαριστώ Μάκη για το καλωσόρισμα!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς ήρθες και στο snowclub, λοιπόν! :rolleyes:

 

(Άσχετο. Το 4TF είναι πολλές μέρες κλειστό. Δεν θα το ξανανοίξουν; )

 

Σ'ευχαριστώ Χρήστο! ;)

 

(Νομίζω πως ήταν προγραμματισμένη η διακοπή για αναβάθμιση του Φόρουμ. Έχει κρατήσει πολύ πάντως!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...