Jump to content
madskier

Χ.κ. 3-5 Πηγάδια 2013 - 2014

Recommended Posts

Το λούκι μετα τις 12 είχε αρκετές πέτρες .

Η κεντρική , στην μέση και στο τέλος , το ίδιο ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Το λούκι μετα τις 12 είχε αρκετές πέτρες .

Η κεντρική , στην μέση και στο τέλος , το ίδιο ..

Τραγικά δηλαδή...κρίμα τα πηγάδια!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κριμα για ολα τα χιονοδρομικα και για εμας που φετος δεν θα απολαυσουμε κατεβασιες....

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

κριμα..???? γιατι ρε φιλαρακι...? εβλεπες την πλατουλα μου συνεχως..??????

 

το ραβανι το,φαγες????????? εκτος πιστας.....

 

σε σενα απευθύνομαι ρε λαρισαιε......ποτε θα μαθεις να τσουλας ρε... που να πας κ βουλγαρια....? θα σε λυντσαρουν οι ντοπιοι...

 

ρε g vaf 72....που το ειδες το λουκι εσυ.....?

στα ονειρα σου....η ειχες παρει μαζι σου τα κυαλια που σου εφερε η θεια σου απ το αμερικα..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τώρα που έμαθες ποιο είναι το δεξί και το αριστερό ,επιτέλους , αγορασες πέδιλακια amphibio ..???

Μπραβο !!

Να μάθεις να τα δενεις τώρα ...!!!

 

Το ρεβανι το έσκισα ...!

Edited by gvaf72

Share this post


Link to post
Share on other sites

το ρεβανι το εσκισες??????? το άλλο που μπηκε στα γκουντις δεν εσκισες......πως το βλέπεις για σ,κ...? για που ειμαστε..... λες να ηρθε η ωρα για κανα μονοημερο για μπανσκο....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

τελικα σημερα μας εκατσαν τα πηγαδια (με herman) λογω υποχρεωσεων,

Καλοστρωμενες πιστες (αριστοτελης ολη την ημερα!!!!!!! και ο παραδεισος εως τις 12 00.)

Ηλιολουστη ημερα με πολυ λιγους χιονοδρομους για κυριακη αλλα με παρα πολλους επισκεπτες για καφε.

Το ασχημο στα πηγαδια ειναι οτι τους λειπει το χιονι απο τα 1650 και κατω και τις επομενες ημερες πιστευω οτι θα δουλευει μονο ψηλα και ο παραδεισος

 

 

Αρχιζουν να κανουν αποσβεση τα πιστοπεδιλα (3 χρονια 4 φορες) και σιγουρα εως τελος σεζον θα τα τιμησω για να δουλεψω την τεχνικη γιατι με τις ταβλες που βαλαμε στα ποδια ξεχασαμε να καθομαστε πανω τους

 

υ.γ

το ευχαριστο της ημερας οτι οι χονδροι στα γονατα αντεξαν σε τοσο σκληρο τερεν.

  • Like 3

o τρελος του χωριου......

Share this post


Link to post
Share on other sites

εχεις χονδροπαθειες?

 

με αυτα που ρωτας θα αρχισει ο καθηγητης

:rtfm::help::diablo:


o τρελος του χωριου......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μαζί με τον Gavis μια πολύ καλή ήμερα, χωρίς πούδρες άλλα με κάλο σκι στις άριστα πατημένες πίστες με σκληρό παγωμένο χιόνι που άντεξε μέχρι τις 2:00 χωρίς να μαλακώσει και να "νερουλιάσει". Δυστυχώς χωρίς πολύ κόσμο, έτσι δεν λειτουργούσε το πιατάκι της κορυφής. Αλλά μας έδωσε την ευκαιρία για γρήγορες καταβάσεις. Επαρκές χιόνι μέχρι το τελευταίο απότομο κομμάτι, εκεί πέτρες άλλα επειδή ήταν σκληρό-παγωμένο το χιόνι δεν βγήκαν πολλές (κατεβαίνοντας στην αριστερή πλευρά ελάχιστες).

 

 

 

dj12.jpg

 

v0j5.jpg

 

u4i8.jpg

 

ae6e.jpg

 

knrq.jpg

 

a2p5.jpg

 

vc0k.jpg

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εβαλε χιονακι στο βουνο !Κατα τις 12 αν θυμαμαι καλα που μπηκα χιονιζε εκεινη την ωρα και φαινοταν πολυ καλα στην live camera.Κρινοντας απο τα τραπεζακια πρεπει να εβαλε καμποσα ποντακια ! :thumbup:

  • Like 2

Κράτιστον κτημάτων ευβουλία.

Σοφοκλής

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ειναι κανεμας που ανεβηκε επανω αυτες τις μερες να μας πει σε τι κατασταση ειναι το βουνο??? Θα ειμαι εκει 3ημερο και δεν ξερω αν πρεπει η οχο να παρω σκι μαζι μου....

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ειναι κανεμας που ανεβηκε επανω αυτες τις μερες να μας πει σε τι κατασταση ειναι το βουνο??? Θα ειμαι εκει 3ημερο και δεν ξερω αν πρεπει η οχο να παρω σκι μαζι μου....

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το επανω κοματι ειναι o.k οπως και ο παραδεισος ολος. και εαν ειναι ανοιχτο και το Σ4 που πας ευκολα στο λουκι θα περασετε ομορφα.


o τρελος του χωριου......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προβληματίζομαι πολύ. Γιάννη ξέρεις κόστος για κάρτες και τα λοιπά?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...