Jump to content
batucada

Μουσική - The weekly soundtrack

Recommended Posts

Lena μου δεν μου κολλάνε οι massive attack για σκι! Για άλλου είδους ...σκι πολύ ευχαρίστως! (Πω πω ντροπή μου! :D )

Ο Marilyn Manson πως σας φαίνεται σαν ιδέα?

εμένα πάλιι με ενθουσιάζουν!! :D ως γνωστόν τα γούστα μου στη μουσική είναι το ό,τι να'ναι!! όσο για το άλλο είδος σκι που αναφέρεις.... ντροπή σου όντως!! :D:) ως γνωστόν είμαι πολύ ηθικό και άθώο κοριτσάκι και δεν ξέρω από αυτά τα πράγματα!! :):P


bones heal , glory is FOREVER!

 

Σαβουριάζομαι και Μαθαίνω!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
εμένα πάλιι με ενθουσιάζουν!! :D ως γνωστόν τα γούστα μου στη μουσική είναι το ό,τι να'ναι!! όσο για το άλλο είδος σκι που αναφέρεις.... ντροπή σου όντως!! :D:D ως γνωστόν είμαι πολύ ηθικό και άθώο κοριτσάκι και δεν ξέρω από αυτά τα πράγματα!! :P:P
Κανονικά τώρα, έπρεπε να σας...μαλώσω και τις δύο, αλλά είμαι...μικρός. Μη ξεχνάμε ότι η Πανδώρα με κατέταξε μεταξύ των "παιδιών" της! :) Ας το κάνει λοιπόν κανένας....μεγάλος!! :)

Στην τέχνη, αλλά κυρίως στη ζωή χρειάζεται έμπνευση!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Κανονικά τώρα, έπρεπε να σας...μαλώσω και τις δύο, αλλά είμαι...μικρός. Μη ξεχνάμε ότι η Πανδώρα με κατέταξε μεταξύ των "παιδιών" της! :) Ας το κάνει λοιπόν κανένας....μεγάλος!! :)

εμένα γιατί να με μαλώσεις?? :P τι έκαναααααααααααααααααα :D:D πήγα να την επαναφέρω στην τάξη αλλα ......... :D

κλαψ λυγμ!!


bones heal , glory is FOREVER!

 

Σαβουριάζομαι και Μαθαίνω!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ παιδιά μου (Λένα και Δαμιανέ) τί έκανα πάλι? :D

Μια κουβέντα είπα :)

Καλά αν δεν σας αρέσει ο Marilyn Manson θα βρούμε κάτι άλλο :):P:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
εμένα γιατί να με μαλώσεις?? τι έκαναααααααααααααααααα πήγα να την επαναφέρω στην τάξη αλλα .........

κλαψ λυγμ!!

Εγώ παιδιά μου (Λένα και Δαμιανέ) τί έκανα πάλι?

Μια κουβέντα είπα

Καλά αν δεν σας αρέσει ο Marilyn Manson θα βρούμε κάτι άλλο

Καλά, το "ξεσκίσαμε" πάλι το post, αλλά..χαλάλι μας! Μικρά παιδιά είμαστε άλλωστε! Να μας δείρουν θα κλαίμε, να μας....φιλήσουν θα θέλουμε κι άλλο!! :blink::D

Στην τέχνη, αλλά κυρίως στη ζωή χρειάζεται έμπνευση!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλά, το "ξεσκίσαμε" πάλι το post, αλλά..χαλάλι μας! Μικρά παιδιά είμαστε άλλωστε! Να μας δείρουν θα κλαίμε, να μας....φιλήσουν θα θέλουμε κι άλλο!! :blink::lol:

όντως πάει το καημένο το post!! συγγνώμη στάθη μου!!τα παιδία παίζει!! :huh::huh::lol:


bones heal , glory is FOREVER!

 

Σαβουριάζομαι και Μαθαίνω!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ενα ακόμη απο τα αγαπημένα μου....!! (το οποίο απολαμβάνω περισσότερο χωρίς να βλέπω το βιντεο-κλιπ... :wub: )

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=f7iiF8U6y_U


With great mountains, comes great skiing!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλή εβδομάδα....

 


With great mountains, comes great skiing!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτή τη φορά λέω να πρωτοτυπήσω λίγο....Αν και δε συμφωνώ σε αρκετά θέματα με το συγκεκριμμένο καλλιτέχνη, αυτό το κομμάτι μου αρέσει πολύ και είναι πάντα επίκαιρο (oπως άλλωστε οι φωτιές και οι μεζονέτες που αναφέρει...).

 

Απολαύστε το...!!! :unsure:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=VrFRMakeL1w


With great mountains, comes great skiing!

Share this post


Link to post
Share on other sites

αχα! πήγα μέσω Free Download Manager και μου ζήτησε password.... άκυρο λοιπόν..

merci :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh ειναι candidate για video σκι αυτό το τραγούδι...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εμενα για τρελο βιντεοκλιπ με πουδρες και ντροπς μου κανει το break me shake me απο savage garden. Το χω σκεφτει πολλες φορες... Νομιζω με το καταλληλο υλικο και μονταζ θα εβγαζε τρελο κλιπ! Αλλα τα πλανα θα πρεπει να ειναι xtreme...

 

 

Οσο για το beggin φοβερο τραγουδακι και πολυ ανεβαστικο αλλα ρε σεις με το ρυθμο που δινει μονο σε κλιπ με τουμπες και αστεια περιστατικα μπορω να το φανταστω... :)


"Men are born ignorant, not stupid; they are made stupid by education."

B.R.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το hit του Καιμακ απο το ποστ της Ολγας ... μην ανησυχείς και στην έχω στημένη :rolleyes:εδώ (δεξί κλικ save target as)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Που χαθηκαν οι dj μας? :huh:

 

Αντε και εχουμε καιρο να ακουσουμε καλο τραγουδακι. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...