Jump to content
Χρήστος Λάππας

Όταν Δεν Σταματάει Να Χιονίζει

Recommended Posts

Εδώ βλέπουμε υπάλληλο της ΕΤΑΔ επιφορτισμένο με την διάνοιξη των δρόμων πρόσβασης του ΧΚΠ: :P

https://www.instagram.com/p/BsnS9Z-gqci/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=w5bw169ozdh1

• Like 9

Νίφει!

Δεν το ΄χουν. Εχω φτυαρίσει σε δρόμο 30 κυβικά σε 2 ώρες. Μετά πήρα εκχιονιστικό ! :P

• Like 2

Practice makes perfect

Αν κι έχει να χιονίσει 6 ημέρες περίπου το αμάξι τώρα αποκαλύφθηκε...

post-119-0-72525000-1550603335_thumb.jpg

Edited by Sp
  • Like 2

Χιόνισε λίγο το προηγούμενο βράδυ!

Πριν τα Φώτα στο Σάμοκοβ (Μπόροβετς).

post-4115-0-10502700-1550639260_thumb.jpg

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Συγνώμη Γιώργο αλλά δεν καταλαβαινω την ουσία ?!?  Εννοεις την άλωση της Κωνσταντινούπολης ? 
    • εχει προταθεί να μην γίνει εκδρομή από το σύλλογο για λόγους ευθύνης του συλλόγου ,θα συμφωνήσω και εγώ όχι για την ευθύνη  του συλλόγου (Για ποια ευθύνη μιλάμε ) αλλά γιατί συγκεντρώνουν πράγματι αρκετές ( δυσάρεστες ) πιθανότητες να μη γίνουν  Και αυτό είναι ενδιαφέρον άρθρο  https://www.inthesnow.com/coronavirus-affect-ski-holiday/  
    • Πιστεύω ότι μπορούσαμε να πιέσουμε πιο πολύ Χρήστο. Πες το πίεση πολιτική, πίεση με άλλα "μέσα",  πες το πειθώ με πολιτικά μέσα, με αναφορές σε διεθνή δίκαια..... Έπρεπε να το είχανε προβλέψει πιο νωρίς ότι κάτι ψήνονταν. Νομίζω φάγαμε μεγάλη ήττα.  Το μέλλον θα δείξει.    
    • Ειναι στη περιοχη τιμης MIPS κρανους χωρις να ειναι MIPS. Δεν συνηγορω απαραιτητα υπερ του MIPS, αλλα να παιρνεις ο,τι πληρωνεις βρε αδερφε! Μεταξυ των δυο, αν επιμενεις, θα επαιρνα το Protone 2.0. Ελαφρυτερο, αερισμενο, φθηνοτερο. Προσωπικα, σε καναδυο χρονια που ληγει το κρανος μου (εχουν ημερομηνια ληξης, αλλα δεν θα κατσω να τσακωθω με τον καθε μ@λ@κα που επιμενει οτι δεν εχουν, η οτι οι εταιρειες δινουν χαμηλη διαρκεια ζωης για να πουλανε κρανη), θα κοιταξω και για MIPS και για face guard. Μια ξαδελφη μου επεσε προσπαθωντας να αποφυγει την πορτα του αυτοκινητου μιας κυριας που ανοιξε και εσπασε το σαγονι της (μαλλον το ραγισε, γιατι δεν της βαλαν συρματα). Το επιπλεον χαρακτηριστικο του Infinity  απ'ο,τι βλεπω ειναι οτι μπορεις να κλεισεις τα vents. Αν πιστευεις οτι θα καβαλησεις ποδηλατο υπο τετοιες συνθηκες κρυου, παρε μια μεταξωτη μπαλακλαβα. Μπορεις να την χρησιμοποιησεις και στο σκι.
    • Ο συλλογος δεν έχει καμία δουλειά να προτρέπει τα μέλη του να κάνουν ή να μην κάνουν μεμονωμένες εκδρομες. Αυτό που ειπώθηκε είναι ότι σε εποχές μεγίστης αβεβαιότητας δεν είναι σοφό για τον σύλλογο να αναλαμβάνει ευθύνες για εκδρομές που συγκεντρώνουν αρκετές πιθανότητες να μην γίνουν. 
  • Upcoming Events

No upcoming events found
  • Today's Birthdays

1. gianniskrf
      gianniskrf
      (46 years old)
    2. kozanas1
      kozanas1
      (58 years old)
    3. poke
      poke
      (40 years old)