Jump to content
eolos

χ/κ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ 2010-2011

Recommended Posts

Να ακόμη ένα βιντεάκι...

 

Ομορφιες παληκαρια ομορφιες, ελπιζω τη κυριακη ή την δευτερα να κατσει να κανουμε παρεα καναδυο γυροβολιες..... ;)


Την υγειά μας παιδιά και όλα τα άλλα είναι....

The Daltons...jack

www.skimag.gr

Share this post


Link to post
Share on other sites

η μουσικη επένδυση ολο και καλύτερη..περιμενω με αγωνία το επομενο


"...the monarch of mountains: they crowned him long time ago οn a throne of rocks, in a robe of clouds, with a diadem of snow''

(Lord Byron about Mont Blanc)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"12 ώρο non stop σκι το Σάββατο 5/3 και μην ξεχάσετε το κέφι και τις μασκες σας!!!!!"

 

Απο τη σελίδα του ΧΚΠ στο fcb

:D;):lol: :LOL:

σκηνικο οπως το προπερσινο δλδ...

sunset ski..!!

 

YouTube Video ->

DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μακραν η καλυτερη μερα στο ΧΚΠ εδω και 1-2 χρονια για μενα.8.30 το πρωι δεναμε μποτες και 4.45 τις βγαλαμε-ανελεητο σκι σε μια απιστευτη παιδικη χαρα ,οπου πραγματικα η ρηση no friends(or husbands )on a powder day ισχυε απολυτα.Το βουνο εχει δεχτει αρκετο εως παρα πολυ χιονι και η λιακαδα που μας συνοδευε ολη μερα μου εδωσε ενα ωραιοτατο κοκκινισμα και ενα χαζοχαρουμενο χαμογελο ολη μερα σημερα...

Ελαφρυ αερακι μας δροσιζε(ειχα 2 ισοθερμικα και γιλεκακι και τη γλυτωσα) και μαζι με Μικ αρχικα καναμε ολο τον Ηρακλη αριστερα και τις λαχταριστες πουδριτσες του-να ειχε αλλα 5 εκ(τι πλεονεκτης ανθρωπος) θα ηταν το απολυτο χιονοκολυμπι.Η Μαρια(legmar) δοκιμασε και εκεινη και γλυκαθηκε-λαχταριστο λουκουμακι...

Η Φτερολακα ηταν μεσα στην ομιχλη,και κατεβηκαμε την 6 μια φορα-ειχε απιστευτο χιονι-παλι καλα που την ξεραμε απεξω γιατι αλλιως δε βλεπαμε τη μυτη μας-οι σημερινοι που θα την κατεβηκαν ,θα ειναι οι πιο ευτυχισμενοι ανθρωποι στον κοσμο(απορω με Νικελ και την υπολοιπη παρεα που κατεβαιναν τα λουκια-πως βλεπατε ,ωρε παλικαρια???)

Το κερασακι στην τουρτα ηταν τα πηδηματακια στο πιατακι του Περικλη ,αφου ειχε κλεισει ,δεξια και αριστερα απο το στρωμενο και το κυνηγητο να προλαβουμε "αλλη μια φορα" τον Ηρακλη για να μη χασουμε ουτε δευτερολεπτο απο αυτο το δωρο Θεου.

;):lol::lol:


"I would never have imagined that a girl from little ol’ Midland, Ont. would be where I am today.So always dream big…you can make it happen!"(Sarah Burke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όποιος θέλει τα πολλά μέχρι να μάθει τα + και τα - κάθε καινούργιας κάμερας χάνει την τούμπα του αιώνα.

 

Woodypecker 2011 λοιπόν από το Πουδροπέδιλο Productions πιστοί στα έθιμα του τόπου μας

 

YouTube Video ->

 

Και για όσους δεν τα ξέρουν

2009

2008

2007

Edited by ΜΙΚ

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

θες να πεις οτι δεν εχεις πιάσει την τούμπα μου?... πέτα την...

απο Κυριακή τι έχουμε?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για ριξε την τουμπα του γραμματεα!!!


"I would never have imagined that a girl from little ol’ Midland, Ont. would be where I am today.So always dream big…you can make it happen!"(Sarah Burke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εεεεεεεε εκείνο το θολό πλάνο εεεε να μωρά έφαγε relase και το άλμα το έκανε χωρίς πέδιλα εεεεεε δυο tomahawk εεεεε να συγνώμη δεν φαίνεται καλά?

 

Λιανοουουουουου εσένα φτιάχνω τώρα


Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

το τριημερο θα εχει η Ροοη το καινουργιο εργαλειο μαζι της να κανουμε δουλεια σωστη

θα μας ζουμαρει απο την βαση του 7 :huh::P

 

ειχατε πουδρι μπολικο βλεπω ...

εμεις ειχαμε πιστιαρικο πουδροσοβα απεναντι;)


DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
το τριημερο θα εχει η Ροοη το καινουργιο εργαλειο μαζι της να κανουμε δουλεια σωστη

θα μας ζουμαρει απο την βαση του 7 :huh::P

 

Οσοι πιστοί προσέλθετε. Θα έχω ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ με τα 14x οπτικό ζουμ. Πηγαιντε με καπου και θα περιμενω. Τραβάω κι από χιλιόμετρο. Απλώς να μην ξεχάσετε να με μαζέψετε μετά :P

 

Θα έχω και μακιγιάζ maybelline αν απαιτείται ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darka darka

 

27.02.2011

 

Ούφ μου άρεσε :huh:

 

YouTube Video ->

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ξελουκιαστηκατε....αυτος με τον κεραυνο στο κρανος ποιος ειναι?

Ωραιο βιντεο και η Μαρια απατητο...μπραβο!

Edited by apoplanitarxis

ΤΕΛΟΣ δεν περιγραφω αλλο...

Share this post


Link to post
Share on other sites

η Μαρία είναι πουδρο-Μαρία

από την Αυστρία αγαπητέ ;)

 

δεν ήσουν κοντά να μας "θαυμάσεις"

όταν ... πέφταμε σαν κοτόπουλα :huh:


Social Media Professional - Creative Social Media Sitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

O makalu τίμο(Δεν ανέβηκες?)


Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites
"12 ώρο non stop σκι το Σάββατο 5/3 και μην ξεχάσετε το κέφι και τις μασκες σας!!!!!"

 

Απο τη σελίδα του ΧΚΠ στο fcb

Έλεος ΧΚΠ δεν μπορούμε να περπατήσουμε πια.

 

SUNSET Ski yeah

 

Δωρεάν μαθήματα speedflying το σκ


Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπραβο Μικ,τελειο το βιντεακι σου και η μουσικη υποκρουση!!!!τελικα μου αρεσα,χαχαχα!


"I would never have imagined that a girl from little ol’ Midland, Ont. would be where I am today.So always dream big…you can make it happen!"(Sarah Burke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τέλεια βιντεάκια, τέλεια μουσική!!! Τέλειοι σκιέρ!!!!

Μπράβο Μικάλη!!! Μου έφτιαξες την διάθεση!!!

 

Μπράβο Μαρία!!!!!

 

Keep skiiiiinggggggggg!!!!

 

 

-B-

Edited by Barbie

φτου ξελευτερία στους αστακούς...

οοουυυππππςςςς...ξέχασα να δέσω τις μπότες μου!!!

 

μετά τους αστακούς, σειρά έχουν τα Κ...αρχαριάκια!!!!

ZZZZZZZZZZZZUUUUUPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Έλεος ΧΚΠ δεν μπορούμε να περπατήσουμε πια.

 

SUNSET Ski yeah

 

Δωρεάν μαθήματα speedflying το σκ

 

 

Από σένα;;;;

 

Για δώσε καμια πληροφορία :)


Rossignol-ZENITH-Z10-MUTIX.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

για σας παιδια!θα ηθελα να σας ρωτησω αν γινετε να γεμισω την καρτα μου στο public μια και απο οτι ειδα στο site του χκ γινετε να την βγλαω εκει ξερει κανεις????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ένα βίντεο "στο πόδι", καθώς η ομίχλη στη Φτερόλακκα δεν μας άφησε και πολλά περιθώρια για καλές λήψεις...

Πολλά άλματα τα έφαγε η ομίχλη και η κρυσταλλοποίηση πάνω στο φακό...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Από σένα;;;;

 

Για δώσε καμια πληροφορία :)

Από διπλωματούχο εκπαιδευτή. Απλά έλα να παίξουμε παρέα.

 

για σας παιδια!θα ηθελα να σας ρωτησω αν γινετε να γεμισω την καρτα μου στο public μια και απο οτι ειδα στο site του χκ γινετε να την βγλαω εκει ξερει κανεις????

Αν και δεν το έχω κάνει ναι γίνεται.

 

loui η κρυσταλλοποίηση είναι τεράστιο θέμα τέτοιες μέρες, ακόμα και στη λιακάδα με τέτοιες θερμοκρασίες. Πρέπει να ετοιμάσουμε κάνα αρθράκι.

 

Τα καλύτερα βίντεο τα έχω με τη canon τη φωτογραφική τελικά που κλείνει πλήρως ο φακός τέτοιες μέρες


Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αν και δεν το έχω κάνει ναι γίνεται.

 

Δε γίνεται. Μόνον αγορά και μετά φόρτωση στο internet.


Μιχάλης Δημάκης<br />Ει το φέρον σε φέρει, φέρε και φέρου. Εί δ' αγανακτείς και σ' εαυτόν λυπείς και το φέρον σε φέρει.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) (κοντά έπεσα)

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Συμψηφισμός θα γίνει...
    • Ότι αφιέρωνε πάντα. Όσο μικρότερη ζημιά μπορεί και μεταφορά των υποχρεώσεων στον επόμενο.   Χωρίς τεχνητό οι ευχές όλων μας στον Ύψιστο. Μην εύχεσαι πολύ γιατί η χιονοστιβάδα θα ρίξει και την νέα Στύγα. Για παγοποιήσεις και ξεχιονίσματα μόνο ο ηρωισμός του προσωπικού θα μας σώσει. Σεμνά θέλουμε να το ρίχνει.
    • Με 1.200 άτομα την ώρα τη Στύγα και 1.500 τον Αχιλλέα, κλειστό Ηρακλή και Παρνασσό "σβηστό"  δεν νομίζω να περίμενες να μην έχει ουρές Σαββατοκύριακο. 20.000.000 ευρώ για 2.700 άτομα την ώρα. Και φυσικά ΟΜΕΡΤΑΑΑΑΑΑΑΑ
    • Αυτό το αυτοκινητο το έχω πετύχει να κυκλοφορεί πριν καμία δεκαριά χρόνια. 
    • https://www.notia.gr/2024/05/αργυρούπολη-για-γέλια-και-για-κλάματα/ Αν δεν κάνω λάθος το εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο του άρθρου, που το παράτησαν στη μέση του δρόμου για να σκάψουν για οπτική ίνα, είναι μια Jaguar MK2.  Πολύ κρίμα.   
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. daffis155
      daffis155
      (26 years old)
    2. snowwalker
      snowwalker
      (30 years old)
    3. thanasissin
      thanasissin
      (45 years old)
  • Who is online

    No members to show

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,320
    • Total Posts
      460,867
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,744
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    sm0096157@gmail.com
    Joined
×
×
  • Create New...