Jump to content
vangelis_k

Χ.κ Καλαβρύτων 2016-17

Recommended Posts

απαπαπαπαπ ωραιοι!!!

  • Like 1

οι πουδρες και τα ψαρια, τρωγονται φρεσκα!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πωπωπωπω Θέλω κι αλλο ... Τρελαίνομαι

Σύντομα στο γνωστό μέρος για το γνωστό κόψιμο των οκταριων


DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πάντα τέτοια.

Hellmokaido.

 

Το videάκι γρήγορα, για μας τους πεινασμένους...

Edited by ALCATRAZ
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

μεχρι να το φτιαξω

Εχει πολυ απεραστο μεσα στα δενδρα

Το δρομακι βγαινει Δαφνη ακοπα 10 μπαστουνιες και εφτασες (κερωμενος)

  • Like 21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μιχαλη βγηκες λουσους; το ρυακι μην το περασεις εχει σαρκωφαγες...πεστροφες.

 

Στάλθηκε από το LG-E430 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Χθες στη επιστροφή από ΧΚΚ-Καλάβρυτα, σε σταματούσαν και σε υποχρέωναν να βάλεις αλυσίδες ακόμα και με χιονολάστιχα?! Δεν το έχω ξανακούσει αυτό και μου φαίνεται άκυρο. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.. Τελικά υπάκουσα και έβαλα. Τέλος πάντων.

 

Αλλά τι να πω, μάλλον κάτι παραπάνω θα ξέρουν οι Καλαβρυτινοί από τους Νορβηγούς..

 

Μπα, μην νομιζεις, την ιδια εκπαιδευση εχουν και οι Αραχωβοαμφικλειοσουβαλιωτες αστυνομικοι. Με σταματησαν με το Φορεστερ και χιονολαστιχα.

 

Να φορεσετε αλυσσιδες.

 

Αλυσιδες εχω, να τες. Αλλα φοραω χιονολαστιχα, το χιονι ειναι φρεσκο, εχω 4Χ4, δεν τις χρειαζομαι.

 

Ο νομος λεει να φορατε αλυσιδες.

 

Ο νομος λεει και για ειδικα λαστιχα. Αυτα ειναι, εδω που σου δειχνω ειναι το σημα (το βουνο με τη νιφαδα).

 

(Το κοιταει υποψιασμενος)

 

Καλα, θα σε αφησω επειδη εχεις 4Χ4...(!). Πηγαινε να δουμε τι θα καταλαβεις...

 

Σε μιση ωρα ειμαι πισω.

 

Κολλησες ε!!....?

 

Οχι, πηγα μεχρι Φτερολακκα, αλλα το ΧΚΠ ειναι κλειστο!...

 

Απο τοτε, ειχα εκτυπωμενη τη σελιδα του ΚΟΚ για τα αντιολησθητικα μεσα, αλλα δεν με ξανασταματησαν ποτε...

Edited by MakisM
  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτό που λέει ο ΜάκηςΜ

Απο τοτε, ειχα εκτυπωμενη τη σελιδα του ΚΟΚ για τα αντιολησθητικα μεσα, αλλα δεν με ξανασταματησαν ποτε...

και δικαιούσαι να μην υπακούσεις στις (λάθος) εντολες του οργάνου

  • Like 4

Όλα τα βουνά είναι καλά. Όλοι οι skier είναι καλοί. Μόνο μερικοί άτυχοι στη ζωή άνθρωποι υπάρχουν.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φανταστικος χελμος αερινη καναδεζα ορατοτητα καλη εως τις 2

 

Οχι ρε γμτ παλι ξεχασα να δω τις πιστες

  • Like 8

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

καλησπερα παιδια! τι λεει για αυριο ? υποθετω οτι θα ειναι μια χαρα το χιονι αλλα ο δρομος τι ελεγε σημερα? με κουβερτες και esp θα την παλεψουμε?

αν τα καταφερω να παω, θελω 10 μαζι με το νοικιασμα φιλου να εχουμε φτασει στο χιονοδρομικο. σημερα ηθελε αλυσιδες?


IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μια χαρα ήταν ο δρόμος καθαρος. πάγο το πρωί για κατι τριμετρα αλλα ανεβαινες χωρις αλυσιδα. χιόνιζε σιγά σιγα αλλά χιόνιζε


Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μια χαρα ήταν ο δρόμος καθαρος. πάγο το πρωί για κατι τριμετρα αλλα ανεβαινες χωρις αλυσιδα. χιόνιζε σιγά σιγα αλλά χιόνιζε

Παρεπηπτόντως όταν έφυγες , φούντωσε το χιονάκι κιαλλο και συνεχιζει ακόμα. Επίσης τον κορμό που έφαγα τον θυμάσαι ? Ε , στραπατσάρησε τη μύτη του πέδιλου


12001473193_1a46c8783a_z.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

μεχρι να το φτιαξω

Εχει πολυ απεραστο μεσα στα δενδρα

Το δρομακι βγαινει Δαφνη ακοπα 10 μπαστουνιες και εφτασες (κερωμενος)

Τα πατήσαμε με τον MIK , τα αποφάγια σας :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Edited by evz0nas
  • Like 1

12001473193_1a46c8783a_z.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Υπερμέρα δε τη λες τη σημερινή στα Καλάβρυτα, αλλά:

 

Πολύ λίγος κόσμος (μηδεν αναμονή)

Πολύ ωραία ποιότητα χιονιού (εγώ δε κάνω 18 χρόνια σκι όπως ο skimad, οπότε δεν είχα ξανασυναντήσει)

Ορατότητα κατά τόπους και χρόνους από κάπως περιορισμένη έως ΟΚ

Χιονόπτωση μικρή αλλά σταθερή

Κρύο τσουχτερό με θερμοκρασία ~ -7ºC

Σύννεφο μπαστακωμένο που δεν αναδείκνυε το ανάγλυφο

 

Αρκετοί βρήκαν τη χαρά του παιδιού μέσα στα δέντρα του Αυγού όπου το φρέσκο ήταν αφράτο, πουδράτο, τριζάτο, σαμπανάτο, αέρινο..... και, και, και....

 

Δοκιμάζοντας με δανεικά φαρδιά (102) βυθιζόμουν εύκολα 10-20 πόντους.

Από κάτω παραμονούσαν πέτρες αραιά και πού έως καθόλου.

 

Στο παρακάτω βίντεο η απόδειξη ότι σκληρά πιστοπέδιλα (SpeedMachine Mach 4) κατεβαίνουν μέσα στη πούδρα.

Εγώ με δανεικά πλάτους (102) ήθελα μπόλικη εξοικείωση ακόμα...

 

Μαθήματα, μαθήματα, μαθήματα....

 

Edited by panchristo
  • Like 12

"Ω ξειν', αγγέλειν ότι τήδε κείμεθα της χιονοδρομίας πειθόμενοι"

gifmaker_me2.gif.fbe136ebed00091d62648fa0ffc991ff.gif

Austrian Level 2 Ski Instructor

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα ρολόγια δούλευαν;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

ski_rossignol-experience-94-ti-2018_n11682-8878-1_l4.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν πρόσεξα.


"Ω ξειν', αγγέλειν ότι τήδε κείμεθα της χιονοδρομίας πειθόμενοι"

gifmaker_me2.gif.fbe136ebed00091d62648fa0ffc991ff.gif

Austrian Level 2 Ski Instructor

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όταν χιονίζει στην Αθήνα έχουμε Αλπικά χιόνια. Κανόνας. Kαι Καναδέζικα και Γιαπωνέζικα έχουμε χωρίς να ξέρω πως είναι. Σήμερα (και χτες) πολλές στιγμές σκεφτόμουν ότι ο κόσμος πληρώνει χιλιάδες ευρώ για να πάει Hokkaido ή Καναδά ή La Grave μπας του κάτσει κάνα τέτοιο χιόνι σαν αυτό που φάγαμε με 20 ευρώ βενζίνη και 7,9 ευρώ με κουπόνι κάρτα και 3 ευρώ σπανακόπιττα με δύο μπουκάλια νερό.

 

Ο παράδεισος του σκι είναι 2,30 ώρες από την Αθήνα. Ότι και να λέτε ότι είμαι λάθος για τη Στύγα, σήμερα δεν την έπαιρνε κανένας που ήξερε σκι. Μόνο οι άσχετοι έπαιρναν την Στύγα που 80 μέρες κάθε χειμώνα δεν έχει κανένα νόημα για σκι. Μόνο επειδή θες να κάνεις φιγούρα ότι κατέβηκες τη Στύγα. 20 άντε 40 μέρες τη σεζόν ναι, έχει νόημα η Στύγα τις άλλες είναι σα να μην υπάρχει.

 

Η Άρτεμις και το Αυγό έχουν νόημα όμως όποτε η θερμοκρασία είναι κάτω από το 0, από 60 μέχρι 100 μέρες τη σεζόν.

 

Ένα θερμό μπράβο από εμένα στην νέα διοίκηση του χιονοδρομικού για τα άλματα προόδου σε σχέση με το 2005 και τα τουλάχιστον βήματα προόδου σε σχέση με το 2012.

 

Ξαναγράφω ότι δεν φταίνε τα χιονοδρομικά μας φταίνε σε μεγάλο βαθμό οι χιονοδρόμοι. Οι οποίοι βέβαια έχουν απογοητευτεί από τα χάλια των χιονοδρομικών μας την περίοδο 2000-200Χ. Σήμερα με -10 και ορατότητα έπρεπε να ήταν στο βουνό 1000 χιονοδρόμοι. Τόσους αξίζει το βουνό και απλά είναι παλαβό σε 5.000.000 της Αθήνας 1000 να μην θέλουν να κάνουν σκι με διαστημικό ευρωπαικό ποιοτικό χιόνι χωρίς πέτρες για πρώτη φορά ύστερα από δυο σεζόν ζέστης και κοτρώνας με κόστος 250 ευρώ τη βδομάδα ή 25 ευρώ η μέρα με ski bus και κάρτα ή με ότι άλλο θέλετε.

 

Έιχε 150 άτομα έπρεπε να έχει 1000. Που είναι η διαφήμιση? Που είναι οι καλοί σκιερ? Που είναι οι ξένοι?

 

Που είναι οι αρχάριοι να μάθει ο Έλληνας σκι στην καλύτερη περιοχή για σκι αρχαρίων της Νότιας Ελλάδας? Θα μου πεις αφού αφήσατε απάτητο το δρόμο ευτυχώς που δεν ήρθε σήμερα...

 

Αλλά επειδή ο πελάτης είναι πάντα μ@λ@κ@ς αλλά έχει πάντα δίκιο: Ρε διοίκηση ΧΚΚ έλεος πια με τα σανίδια χωρίς λουρί. Έλεος πια με τον κάθε αρχάριο να ανεβαίνει στη Στύγα και έλεος πια με το να μη πατιέται ο δρόμος. Και κυρίως έλεος πια με το να μην ανοίγουν Δάφνη Άρτεμις ΑΜΕΣΩΣ μετά τη χιονόπτωση.Έλεος. Χαλάτε το βουνό σας.

 

Και το βουνό σας είναι ο παράδεισος του σκι. Παλέψτε το.

 

Σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσουμε τον Hellbent για την ψηλή άκοπη τραβέρσα, που ξέχασαν να περάσουν από ένα δάσος (ονόματι Φιντέλ το δάσος και οι διαδρομές του πια και για πάντα) και κυρίως για το ότι επειδή έπιασε την υπερμέρα της δεκαετίας μας οδήγησε να ανεβούμε σαν λαουτζίκος για μια απλή μέρα της χρονιάς. Μπορεί να κάναμε το 1/5 ΄χιλιομέτρων πούδρας από ότι χτες αλλά η ποιότητα και η παρέα μετράει. Και αφού σε γλύτωσα όλα καλά

 

Σε πολύ οικονομικές τιμές ο χάρτης που δείχνει το δάσος Φιντέλ που ξεχνάει ο Hellbent, άκοπα, απέραστα, αβάδιστα 350 μέτρα vertical

 

 

Μπα, μην νομιζεις, την ιδια εκπαιδευση εχουν και οι Αραχωβοαμφικλειοσουβαλιωτες αστυνομικοι. Με σταματησαν με το Φορεστερ και χιονολαστιχα.

Να φορεσετε αλυσσιδες.

Αλυσιδες εχω, να τες. Αλλα φοραω χιονολαστιχα, το χιονι ειναι φρεσκο, εχω 4Χ4, δεν τις χρειαζομαι.

Ο νομος λεει να φορατε αλυσιδες.

Ο νομος λεει και για ειδικα λαστιχα. Αυτα ειναι, εδω που σου δειχνω ειναι το σημα (το βουνο με τη νιφαδα).

(Το κοιταει υποψιασμενος)

Καλα, θα σε αφησω επειδη εχεις 4Χ4...(!). Πηγαινε να δουμε τι θα καταλαβεις...


Απο τοτε, ειχα εκτυπωμενη τη σελιδα του ΚΟΚ για τα αντιολησθητικα μεσα, αλλα δεν με ξανασταματησαν ποτε...

Kαλό είναι να μεταφερθούν στο σχετικό topic αλλά τη ίδια κουβέντα με του Μάκη την έχω κάνει 7 φορές. Συνήθως φτάνω στο σημείο να δείχνω το χαρτί του ΚΟΚ που το έχω μόνιμα στο αμάξι και να βγάζω κάμερα με τη φράση "βεβαίως κύριε καταγράφω κάτι που γνωρίζω ότι είναι νόμιμο και εσείς δεν ξέρετε τους νόμους, υπάρχει και άλλος νόμος που λέει ότι έχω δικαίωμα να καταγράψω με βίντεο οργανα της τάξης εφόσον κάνουν εμφανή λάθη στη νομοθεσία, παρακαλώ καλέστε στον ασύρματο τον διοικητή σας".

 

Παράλληλα έχω προσθέσει και την φράση "είσαι εντελώς άσχετος και επικίνδυνος που με αφήνεις επειδή έχω τετρακίνητο και στο λέω σα να είσαι εκτός υπηρεσίας"

 

6 στις 7 φορές με άφησαν να περάσω με τη συμφωνία ότι έχω μαζί αλυσίδες και θα τις βάλω αν κολλήσω (τις έχω στο κουτί και τις έδειχνα) και την 7η είχα άφθονο χρόνο και ήρθε και ο διοικητής και πήγαμε παρέα στο τμήμα και πήρε τηλ Υπουργείο και πήρε τα ...εύσημα μου που κατάλαβε νωρίς το λάθος του και δεν έμπλεξε με έναν νομοταγή πολίτη που σε αντίθεση με αυτόν γνωρίζει τους νόμους και να διαβάζει Ελληνικά παραπάνω.

 

Οι αλυσίδες είναι ακόμα στο κουτί...

  • Like 9

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

οπως τα λεει ο Μιχαλης για τις συνθηκες...

 

ιαπωνας εγκληματιας :P

post-2169-0-05766500-1483998679_thumb.png

post-2169-0-82085300-1483997767_thumb.png

 

post-2169-0-73140700-1483997811_thumb.png

 

post-2169-0-26414600-1483998475_thumb.png

 

post-2169-0-83120400-1483998516_thumb.png

  • Like 15

DALTONS POW ROBBERY.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν ειναι στη νόοτροπια του Ελληνα το Σκι μικ Βάλτο καλά στο μυαλό σου

  • Like 4

101277.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δες ακόμα και τους δημοσιογραφους τι φοράνε στα ρεπορτάζ καιγέλα. Ασε οι αυτοψιες και οι αναπαραστάσεις.

  • Like 3

101277.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν θα ανεβάσω φωτό. Το υλικό των Hellbent, Skimad, panchristo, κλπ τα δείχνουν όλα.

 

Παρόλο το απίστευτο μποτιλιάρισμα που έφαγα στο Αίγιο το Σάββατο, τις 2 ώρες ΧΚΚ-Καλάβρυτα, το μπλακουτ στα Καλάβρυτα, και γενικά τις 9,5 ώρες μέσα στο αυτοκίνητο από ΧΚΚ μέχρι Πύργο, ήμασταν με ένα χαζό χαμόγελο στο πρόσωπο.

 

Η ποιότητα του χιονιού δεν περιγράφεται.

Ίσως αν απλά γράψω πως φεύγοντας γύρω στις 15:30 τους 10+ πόντους χιόνι που είχε πιάσει πάνω το αυτοκίνητο, δεν τους σκούπισα με κάτι. Απλά το φύσιξα και εξαφανίστηκε σα σκόνη. Εντάξει μου έχει ξανατύχει πολλές φορές, αλλά όχι στο Χελμό.

 

Όμως ελάχιστοι χιονοδρόμοι, πολλοί επισκέπτες. Γεμάτα τα Καλάβρυτα, αλλά όχι με χιονοδρόμους. Κρίμα. Το ξέρω ο κόσμος δεν έχει λεφτά πλέον. Ούτε και εγώ έχω. Τα μαζεύω από το τέλος της προηγούμενης σεζόν. Εννιά μήνες. Αλλά όχι δεν θα πάω με τη λιακάδα και τα 20λεπτα αναμονή στην Άγκυρα. Θα πάω με τον καιρό του Σαββάτου. Άπνοια, -10, χιονόπτωση, ορατότητα. Τι άλλο να θέλω? Αλλά μάλλον θα είμαι βλαμμένος..

 

Τέλος πάντων, καλή σεζόν σε όλους.. Συγνώμη αν κούρασα.

 

Υ.Γ. 4,5 ώρες σκι δεν πήρα καμία φορά τη Στύγα. Μάλλον θα είμαι βλαμμένος..

 

Υ.Γ2. Είχα μαζί μου και δύο εντελώς αρχάριους. Ένας SB και μία SKI. Μόλις φτάσαμε έφαγα γκρίνια "ποπο παλιόκαιρος που μας έφερες κλπ". Πήραν δάσκαλο. Όταν φεύγαμε με παρακαλούσαν αν θα ξαναδώ τέτοια μέρα να τους πάρω μαζί.

Edited by sbird
  • Like 12

c-fit-w-2032-q-auto-eco8A811000001_RUSTLER-9.thumb.png.9255e2d942715bd236de9137259dd7e2.png

You can't buy happiness - but you can buy a lift pass!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αντε καλή σεζόν Σπύρο


fischer_.thumb.jpg.2c5aa5c9b61225a07022516ca51a11b1.jpg.8916ffee410b0447bdf5e07ed36fdbb2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αντε καλή σεζόν Σπύρο

 

Ευχαριστώ Γιώργο, επίσης!

 

Ελπίζω να τα πούμε Καλάβρυτα, ή Καρπενήσι! Φέτος θα είναι στα πάνω του από χιόνι :)

Θα σε πάρω τηλ.


c-fit-w-2032-q-auto-eco8A811000001_RUSTLER-9.thumb.png.9255e2d942715bd236de9137259dd7e2.png

You can't buy happiness - but you can buy a lift pass!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Προς Πώληση Ένα εξαιρετικό Πέδιλο Της Stockli, βραβευμένο ως το καλύτερο πέδιλο της κατηγορίας του! Είναι εύκολο στην χρήση και στον έλεγχο του καθώς απευθύνεται σε αρχάριους και μέσους σκιέρ! Παρέχει ευελιξία και αρκετή ευκολία στη μετάβαση από carving σε skidded turns με μικρή προσπάθεια και άμεση ανταπόκριση! Είναι σταθερό σε γρήγορες και κοντές στροφές στη πιστά και αρκετά απορροφητικό στους κραδασμούς! Είναι ιδιαίτερη η ευελιξία του σε carving στροφές, με αρκετά μεγάλη γωνιωση παρέχει μια ασφαλή και πεντακάθαρη ακτίνα στροφής! Γενικά διατηρούμε έναν απολυτό έλεγχο χωρίς μεγάλη προσπάθεια και κατανάλωση ενέργειας! Τέλος είναι δοκιμασμένο και εκτός πίστας σε πούδρες αλλά και bumps και έδειξε τρομερή προσαρμοστικότητα και έλεγχο και ισορροπία σε κάθε στροφή!! Το πέδιλο έχει χρησιμοποιηθεί για δυο σεζόν με εμφανείς μικροφθορές στο επάνω μέρος του. Προσωπικα το συστήνω σε μέσους σκιέρ. Γύρω στις 50 ημέρες χρήσης. Ωστόσο είναι περασμένο από full service και οι πάτοι βρίσκονται σε άψογη κατάσταση καινούργιου, κερωμένοι. Οι λάμες του είναι επίσης σε αρίστη κατάσταση 0,5ο βάση και 88ο side edge. Φοράει την srt Salomon bin 12. Τιμή 380ευρω συζητήσιμη! Περισσότερες πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα! https://www.skiessentials.com/2021-ski-test/skis/2021-stockli-laser-sc https://www.snow-online.com/ski/stoeckli-lacer-sc-2020.htmlp  
    • Μάλλον έχεις καταλάβει λάθος
    • Τι κάνουν όλα μα όλα τα χιονοδρομικά του κόσμου εκτός από τα Ελληνικά? Ονομάζεται ski bus
    • Πόσο εύκολο είναι να φτιάξεις "μύθους" για το σκι στην Ελλάδα. Ακόμα και πρώην και νυν πρόεδροι του Συλλόγου μας τους συντηρούν με το δίκιο τους. Ακόμα κα ο Λάππας ξεχνά ότι 39 στους 40 τελεταίους Απριλίους χιονίζει στον Παρνασσό!!!!! Και οι δύο Πρόεδροι του ΣΤΧ έχετε δίκιο σε αυτό που γράφετε αλλά επειδή δεν γράφετε την πλήρη πρόταση το συμπέρασμα είναι τελείως λάθος. Η αλήθεια για το σκι στον Παρνασσό είναι όπως τα γράφω Αυτό είναι τελείως γενικό και ισχύει για τους...ταβερνιάρηδες, σαλεδάρχες, μπαρόβιους κλπ Το τους δεν υπάρχει, είναι αφηρημένη έννοια χαμένη στις δαιδαλώδεις διαδικασίες του Ελληνικού κράτους. Υπογράφω ότι δεν έχει υπάρξει καμία συζήτηση ούτε απόφαση που να έβγαλε πόρισμα "φέτος μας νοιάζει μόνο να έχουμε επισκέπτες" στο Υπουργείου Τουρισμού, στο Υπερταμείο, στα ΕΤΑΔ και στις εγκαταστάσεις του ΧΚΠ. Η κατάσταση είναι: δεν έχουμε ιδέα τι είναι το καλό σκι και τι θέλουμε να γίνει ο Παρνασσός και πως να δουλέψει, μη μας κράξουν τα κανάλια, ας κονομήσουμε ότι μπορούμε όσοι μπορούμε, ας μπαίνει ο μισθός, μη σκοτωθεί κανένας. Φυσικά μέσα σε αυτό το χάος κάποιοι έχουν τρόπο και όρεξη να κάνουν κάτι καλό για το σκι προσπαθούν. Όμως δεν υπάρχει καμία ουσιαστική επικοινωνία μεταξύ Υπουργείου Τουρισμού, Υπερταμείου, ΕΤΑΔ και εγκαταστάσεων ΧΚΠ. Κανένας αρμόδιος δεν ξέρει πχ ότι ο λιφτιέρης ζητάει μια πολύ σημαντική βίδα. -Μα δεν μπορεί να είναι τόσο χαζό το σύστημα ΕΤΑΔ να αφήσουν κλειστό τον Ηρακλή για τόσο λίγα λεφτά? ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ -Μα δεν μπορεί να είναι τόσο χαζό το σύστημα ΕΤΑΔ να μας γράφει "όλοι οι αναβατήρες θα λειτουργούν κάθε μέρα"? ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ  
    • Όταν οι άνθρωποι έχουν πρόγραμμα και βλέπουν το μέλλον 
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. CarrizalB
      CarrizalB
      (42 years old)
    2. Kristallis
      Kristallis
      (28 years old)
    3. thiosjohn
      thiosjohn
      (55 years old)
  • Who is online

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,318
    • Total Posts
      460,831
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,670
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    yrkz5t2y
    Joined
×
×
  • Create New...