Jump to content
PanosDrivas

Χ.κ. Παρνασσού 2017-18

Recommended Posts

Κυριακάτικο υπέροχο τοπίο

Edited by taskoum

fischer-progressor-f18-2016-17.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ρε Hellbent έλα Παρνασσό να βάλεις μια τάξη. Πάλι ξέχασαν να γαζωσουν μια πλαγιά οι χτεσινοι

Edited by ΜΙΚ
  • Like 1

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ουι, επερασαμε ομορφα.

8 με 11 ειχαμε και ηλιο. Μετα ηρθε συννεφο, στο τελος χιονιζε.

9 το πρωι ο αληταρας κανω αριστερα απο την κορφη του οδυσσεα, περναω τα απαγορευτικα πεφτω στην απεραστη σαχαρα, βαζω το σνορκελ και μαγαριζω αλλα χελμπεντ την μια πλευρα. Κανω τον γυρο, βαζω τον παπαγεωργιου να μου ανοιξει τον δια, μαγαριζω την αλλη πλευρα.... με το που φτανω κατω ανοιγει το λιφτ ....ειμαστε 4 ατομα....

 

Στάλθηκε από το LG-E430 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3

<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πρέπει να ηταν ενα ΣΚ που οι προγνώσεις έκαψαν πολύ κοσμο....

  • Like 5

Elan-Amphibio-12Ti-2017.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η 6 κρίμα ...... η βόλτα από φτερο σε κελάρια περιποίηση μεγάλη , δεν έχω λόγια για την 7 , βολτάρισα μέσα στα έλατα , είχα μαζί μου τον ανιψιό μετά από τεσσάρα χρόνια απουσία , τελείωσα στην baby με τον μικρό ανιψιό αιτών 6 απόλαυση

Διαβάζω παντός ότι όλοι περνούν καλά στον Παρνασσό ο κάθε ένας μας με τον τρόπο του ... είναι ευκαιρία τώρα να κατέβουν και τα παιδιά από βόρεια ...

ο Παρνασσος είναι στα μεγαλεία του ... χιόνι χιόνι χιόνι

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...ειμαστε 4 ατομα...."

Ρε παιδιά ο Οδυσσέας στο πηγάδι είχε κατουρήσει όλο το σκ και τον έφαγα μόνος μου? Είναι και φαρδύς ο άτιμος

 

 

Ευχαριστούμε όλους όσους κουράστηκαν και κρύωσαν με πράγματι δύσκολο καιρό και χιόνι για να χαρούμε όλοι σκι.

 

9 το πρωι ο αληταρας κανω αριστερα απο την κορφη του οδυσσεα, περναω τα απαγορευτικα πεφτω στην απεραστη σαχαρα


Στάλθηκε από το LG-E430 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο υποθετικό σενάριο που διαβάζει κάποιος που έχει στο μυαλό του να είναι ασφαλής στο βουνό: Μην το κάνετε ποτέ μα ποτέ. Γενικά μην κάνετε ότι κάνει ο vro (έχει 40 χρόνια εμπειρία που ίσως μια μέρα τον σώσει με τις ασυναρτησίες που κάνει), ακόμα μια μέρα που έμεινα μακρυά του και ήταν όλα ασφαλέστατα.

 

Μετά τις 2 άνοιξε ο καιρός καθόλου ή να μη βαρέσω το κεφάλι μου στον τοίχο?

 

Υ.Γ. Giomiki σας το πα. Να κόψετε μηνιάτικο να έχετε τις περσινές προγνώσεις

Edited by ΜΙΚ
  • Like 1

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όχι Μιχάλη δεν ξανα άνοιξε μέχρι τις 3 που έφυγα αλλά και ο Βασίλης που κάθησε μόνο socializing έκανε.

Ένα πολύ ωραίο τριήμερο που έδειξε, ειδικά το Σάββατο το πρωί, ότι όταν θέλουν μπορούν.

Γκρίνια άκουσα στα λίφτ αλλά στα περισσότερα είχαν άδικο. Υπήρχαν πράγματα που έπρεπε να έχουν γίνει αλλά αν αναλογιστούμε το χιόνι που έπεσε (πάνω από 10εκ ) στο χρόνο που έπεσε ήταν υπερπροσπάθεια.

Σήμερα το πάτημα ήταν πολύ καλό. Το τσέκαρα το πρωί και στον Βάκχο και στον Ηρακλή.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by KonKan
  • Like 3

ski_rossignol-experience-94-ti-2018_n11682-8878-1_l4.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το ειδα το τηλεφωνημα σου μιχαλη στις 4. Το smart απο τοτε που πηρε νερο το αφηνω αμαξι. Αν δεν μου ελεγε ο κονκανας οτι εισαι στο βουνο θα νομιζα οτι με καλει το μαιναλο....

 

Μετα το γκρεμισμα της σαχαρας (που δυστυχως παλι εχει ηλεκτρολογικο προβλημα και αναμενει επισκευη και μας αφησε κατα τις 12...),γυρισα κελαρια να βρω τον χαζομπαμπα κονκανα ( αληθεια σημερα ο παρνασσος ηταν ΤΙΓΚΑ στα παιδια ειτε σε συλλογους ειτε με γονεις.). Καναμε κανα μισαωρο πιστα. Τα αποτομα βακχου ηρακλη ειχαν ηδη γινει χωραφια αλλα τα μπλε χαρις στην απουσια κοσμου ηταν ακρως ευχαριστα και γρηγορα. Δυστυχως αντι να κατσω στα αυγα μου αποφασισα να ταλαιπωρηθω και επεσα με μετρια ορατοτητα λουκι ηρακλη αμεσως μετα μια αγχωτικη ψηλα καλλιοπη (λογω ορατοτητας) αλλα που 50 μετρα κατω καθαριζε σε ενα απολλαυστικο μπαχαλοχιονο μεχρι το παρκινκ.Μετα και απο ενα μπιτ για μπιτ τυφλο λουκι του δια αποφασισα να καψω τον τυρια και εμεινα κοντα στην 6.

Το χιονι ψηλα στο λουκι κατα τις 2 ηταν ψιλο κριπι, αν και μαλλον ταχα κακαρωσει εγω λογω... τυφλας.

Οταν γυρισα κελαρια εριχνε πια καλα.

Σημερα υπηρχε πινακιδα για χιονοστοιβαδα ακριβως στην ανηφοριτσα απο την 6 για καλλιοπη.

Το πρωι που βρηκα τον παπαγεωργιου και ανοιξαμε τον δια ηταν φοβερα αγχωμενος και μου ειπε ρητα θα πας δεξια για κελαρια. Ντραπηκα να του πω οτι ηδη ειχα πεσει απο οδυσσεα και εκανα την γυρα και ξαναπεσα.....

Επεσε στα χερια μου χαρτης της αναβασης που μοιραζει ο δημος αμφικλειας ελατειας.

Λοιπον ολο το χιονοδρομικο της φτερο ειναι στην αμφικλεια. Τα κελαρια ειναι στην αραχωβα εκτος απο την κορφη του οδυσσεα και του.....ηρακλη.

Φυσικα και το μισο συνδετικο ειναι αμφικλεια.

Το πολυδροσο περνει μονο τον δρομο που συνδεει κελαρια φτερο.

Μωρε τι μπαχαλο ειναι αυτο.....

Και μιας που λεγαμε για δρυμο, οι δελφοι, το λειβαδι, ο ελατος, το χιονοδρομικο ειναι στον δρυμο.

Ολη η πλαγια πανω απο την αμφικλεια δεν ειναι.

Η μιση βελιτσα προς λειβαδια δεν ειναι.

Τα μαυρα λιθαρια και η μονη ιερουσαλημ (και εκει που ονειρευεται χιονοδρομικο η λειβαδεια) δεν ειναι.


<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σοσιαλαιζινκ με τον παπαγεωργιου.

Δεν προλαβαινει με το προσωπικο που εχει να ασφαλιζει το χιονοδρομικο μετα απο χιονοπτωση.

Ομως δεν του φτανει απλα να βαζει πινακιδες και να βγαζει ανακοινωσεις. Θελει στο τελος της ημερας να νιωθει οτι εκανε οτι μπορουσε γι αυτο και το αγχος.

Λοιπουν πιστερ. Δεν καθονται με αυτα τα λεφτα. Κανουν επιμορφωση, εκπαιδευονται και μετα τα παρατανε λογω χρηματων.

Υπαρχουν αναγκες τωρα και δεν βρισκονται ατομα.

Το πατημα το τριημερο της καθαρης δευτερας ομολογει και αυτος οτι ηταν κακιστο. Ομως του χαλασανε παραμονη τρια ρατρακ. Δυστυχως δεν υπηρξε λυση.

Αντιθετα το σαββατο το πρωι που τα ειχε διαθεσιμα και εγεινε μη αναμενωμενη στην ενταση της χιονοπτωση σε 2 ωρες παρεδωσε το μπωλ. Για παραπανω δεν προλαβε να στρωσει.

Μου εκανε παραπονο οτι σημερα που εδωσε οδυσσεα με πιστα πατημενη και πανω της 5 εκ πουδρα, δεν πηγε κοσμος.

Μιλησαμε για την γρανα στην εξω πλευρα της 14. Ναι σημερα ΟΛΟΙ καποια στιγμη πεσαμε μεσα....

Απο φετος το ρατρακ απο την κορφη της 14 πατα τον δρομο που το καλοκαιρι ανεβαινει απο περιφεριακη στην κορφη της 14. Μου λεει οτι το χρειαζεται για να εχει προσβαση το ρατρακ εκτος πιστων. Σε μερες με ομιχλη ειπε θα προσπαθει να βαζει κανα κολονακι να το βλεπουμε.

  • Like 2

<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω...χωρίς καν κινητό ημέρα με πραγματικό ας πούμε level 3, έχοντας κάνει μόνο σε Νότιες πλαγιές, περνάς κλειστή σήμανση για να βρεθείς σε Βορινές πλαγιές μονάχος, όπου δεν θα περάσει πιθανότατα κανένας για ώρες, χωρίς να ενημερώσεις κανέναν?

 

Και θεωρείς και λογικό να το γράψεις, το δει ο κόσμος να το κάνουμε γενικά...

 

Λοιπουν πιστερ. Δεν καθονται με αυτα τα λεφτα. Κανουν επιμορφωση, εκπαιδευονται και μετα τα παρατανε λογω χρηματων.
Υπαρχουν αναγκες τωρα και δεν βρισκονται ατομα.

File, save as, print screen πρώτη σελίδα συλλόγου, κοινοποίηση εφημερίδες κλπ (και τα φωνάζω από το καλοκαίρι). Και στα Καλάβρυτα κάτι τέτοιο συμβαίνει...

 

Το ίδιο και σε έμπειρο προσωπικό που θα ξεπαγώσει λιφτ. Κόστος ετήσιο 50.000 ευρώ περίπου όσο ο τζίρος του Ζάχου (ταβέρνα στο Λιβάδι) το τριήμερο. 50 άντε 100.000 ευρώ λείπουν κάθε χρόνο από τον Παρνασσό για να κάνουμε σούπερ σκι.

 

Ντάξει Παπαγεωργίου το είπαμε, φταίνε και τα μυαλά των πελατών σου. 20 Οδυσσέες έκανα και απορώ γιατί έκανε ο κόσμος σε άλλα λιφτ. Είχα να τον βρω ανοιχτό 4 χρόνια, με έπιασε και η νοσταλγία, λίγο η πούδρα, λίγο ο ρομαντισμός, λύγισα. Λίγο πριν φύγω πάντως είχε μαζέψει αρκετές πουδρο και πιστο παρέες στον Οδυσσέα τον χάρηκε κόσμος, μέχρι τις 12 σχεδόν μονάχος.

Edited by ΜΙΚ
  • Like 2

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

τον Μιχαλιό στην πυρά- και μαλιστα γρήγορα :evil:


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εχω και αλλο κινητο βρε..

Και το κοκαλακι της νυχτεριδας

 

 

 

 

post-911-0-89069100-1519588248_thumb.jpg

Edited by vro

<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πιάνουν τα κινητά εκτός από το σαλέ;Θυμάμαι ότι στην κορφή του Περικλή δεν είχε σήμα.Και όχι μια μέρα,συνεχώς!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όντως φοβερή μέρα σήμερα 8 με 11 ωραίο χιονάκι κ σοβαρό στρώσιμο.....εκτός πολλά κ καλά.....!!

Πάντως τον Οδυσσέα πάντα τον τιμάμε κ το ίδιο έγινε κ σήμερα!!

Πολλά ατυχήματα είδα ρε γαμώτο

...Για να δούμε τη συνέχεια.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ακατέργαστο:

 

 

Εξαιρετικά χαριτωμένος στο τελείωμα με τα φτεράκια-μπατονάκια... :animier:

 

:shuriken:

  • Like 6

Landesskilehrer, Wiener Skilehrerverband, Österreich
(Ski Instructor International Level 3)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καμιά εικοσαριά φορές στο Οδυσσέα περίμενα από καθόλου μέχρι 3 λεπτά για ανοίγματα του καιρού και βγήκαν σχεδόν όλες λιακαδερές. Πολύ γρήγορο χιόνι. Κατά τις 13.00 το πήραν πρέφα και άλλοι και είχε ανταγωνισμό.

 

Θερμές μούτζες στα ΕΤΑΔ που μας στέρησαν 3 χρόνια αυτό το τόσο βασικό λιφτ.

 

  • Like 12

Ευθεία μη φοβάσαι βρε

Share this post


Link to post
Share on other sites

να μην πατε παρννασο ειναι επικίνδυνα

με αυτο προσωπικό που εργάζεται εκεί [με τις αυτες συνθήκες] κατα τα λεγόμενά και μεγαλα σεντονια που διαβαζουμε σε αυτο το τριμ -

Και μαλιστα τις περισσοτερες φορες με πολυ καυστικό τονο - και λογο προς τους παντες

Edited by PRESIDENT

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βρε προεδρε αφου δεν πατας τι ασχολιεσαι και χανεις την ωρα σου;

  • Like 1

<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αξιζει να πουμε οτι κατα την συγκεκριμενη ωρα συμφωνα με sf και youweather ειχε χιονοπτωση και 6 μποφωρ στο σημειο της φωτο.

Ειναι πια προφανες οτι σε συνθηκες γρηγορου περασματος του καιρου δεν μπορουν...

Τα μοντελα ε;

Το χιονοδρομικο για τα γνωστα του μετρα μια χαρα. Τωρα μπορουμε να καταλαβουμε την αξια του τηλεμαχου που ξυλωσαμε.

Edited by vro

<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βρε προεδρε αφου δεν πατας τι ασχολιεσαι και χανεις την ωρα σου;

 

μα !! γιαυτό και δεν ασχολουμαι εντατικά -απλώς σε οτι διαβαζω απλά συμμετάσχω και υπενθυμίζω !! :thumbup:

 

υσ.δηλαδη βρο ! εσυ πατάς σε ολα τα χκ τις ελλαδος συνεχως και ασχολείσαι με ολα!! :evil:


ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ασε μας προεδρε και εχουμε και σοβαρα θεματα να ασχοληθουμε.

 

Παντου εκτος απο πισοδερι που με εχουν επικυριξει....

 

Για οσους θα πανε παρνασσο να ξερουν οτι απο την πεμπτη ως την κυριακη η 6 θα ειναι κλειστη.

Την πεμπτη εχουμε την επισιμη προπονηση.

Παρασκευη, σαββατο, κυριακη αγωνες.

Επισεις τσεκαρετε διανυχτερευση απο νωρις.

 

fis-invitation-parnassos-2018.pdf

 

Καπου που λεει τριτη εννοει πεμπτη...

  • Like 1

<p>τα χιόνια έμειναν άλ(ε)ιωτα.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ααα!! και για ποιο λογο εισαι επικυριγμενος στο πισοδερι ? :shock:

 

Θα μπορουσες να μας πεις και εμας !! :yes

Edited by PRESIDENT

ΠΙΣΟΔΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΌ ΧΚΕΝΤΡΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ

:evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Αυτό το αυτοκινητο το έχω πετύχει να κυκλοφορεί πριν καμία δεκαριά χρόνια. 
    • https://www.notia.gr/2024/05/αργυρούπολη-για-γέλια-και-για-κλάματα/ Αν δεν κάνω λάθος το εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο του άρθρου, που το παράτησαν στη μέση του δρόμου για να σκάψουν για οπτική ίνα, είναι μια Jaguar MK2.  Πολύ κρίμα.   
    • Η ταινία από την πρώτη κατάβαση του K2 με σκι: https://www.redbull.com/gr-el/films/k2-i-adynati-katavasi
    • Δεν είναι «καιρικό φαινόμενο, αλλά σίγουρα ήταν εντυπωσιακό: In pictures: Northern Lights dazzle around the world  
    • https://oslomylove.blogspot.com/2024/05/blog-post.html Στην προηγουμενη αναρτηση μου ανεφερα πως σπουδάζω. Ειναι δυο ετη φοιτησης πανω σε παιδια με ειδικες αναγκες. Το οποιο περιλαμβανει και παιδια με μαθησιακες δυσκολιες και προβληματα συμπεριφορας και κοινωνικοποιησης. Αποφασισα να ασχοληθω με αυτο οχι γιατι θελω να εργαστω αποκληστικα με αυτα τα παιδια, αλλα για να τα καταλαβω. Εχουμε παρα πολλα παιδια με προβληματα συμπεριφορας και κοινωνικοποιησης στο σχολειο, ιδιαιτερα μετα το τελος της πανδημιας. Σκεφτητε πως σχεδον για ενα χρονο (μπορει και περισσοτερο, δεν θυμαμαι) αυτα τα παιδια ειτε κλειστηκαν σπιτι για 2 μηνες (τοτε που τα χολεια εκλεισαν) αλλα και οταν ανοιξαμε η κατασταση θυμιζε φυλακή. Καμια επαφη μεταξυ των παιδιων διαφορετικων ταξεων (ακομα και αν ηταν αδερφια ή ξαδερφια), προαυλιασμος σε ξεχωριστους χωρους σε  συγκεκριμενα ωραρια. Καθε ταξη ξεχωριστα. Ασε μη τα αναφερω τωρα, δεν ηταν και πολυ ευκολη περιοδος. Ευτυχως τελειωσε αλλα αφησε πολλα τραυματα. Δεν ξερω πως ηταν στην Ελλαδα, εννωω στο σχολειο. Γενικα  το πως περασατε ξερω απο την μητερα μου. Ακομα κυκλοφορειτε με μασκες σε νοσοκομεια και κλειστους χωρους τουλαχιστον. Εδω τις εχουμε πεταξει εδω και παρα πολυ καιρο.    Ετσι λοιπον αποφασησα να ασχοληθω λιγο πιο πολυ πανω σε αυτα τα παιδια, κυριως για να τα καταλαβω και για να τα βοηθησω οσο μπορω και εαν μπορω. Μου κανουν που μου κανουν τη ζωη δυσκολη, ε ας την κανω λιγο ευκολοτερη. Τελειωνω τον Ιουνιο. Πρεπει να παραδωσω μια τελικη εργασια 5000 λεξεων. Φυσικα στα Νορβηγικα. Παλουκι. Στα δυο αυτα χρονια εγραψα 4 εργασιες της ταξεως 2500 λεξεων, και καθε φορα ζοριζομουν να βρω αυτες τις λεξεις. Και τωρα επρεπε να ειναι 5000!! Ευτυχως το θεμα το διαλεξα μονη μου και φυσικα ειπα να γραψω για την κοινωνικοποιηση των παιδων και πως το σχολειο μπορει να βοηθησει σε αυτο. I played  it smart που λενε και στο χουριο μου. Το θεμα αυτο ειναι τεραστιο απο μονο του οποτε σιγουρακι θα βρω αυτες τις 5000 λεξεις. Εχω αρχησει και τη γραφω απο τον Μαρτιο. Δουλευω μαζι της μονο σαββατοκυριακα και αργιες. Δευτερα με Παρασκευη γυριζω πτωμα απο την δουλεια ουτε μηνυμα στο κινητο δεν μπορω να γραψω, σιγα μη γραψω για την εργασια. Ευτυχως υπηρχε ενδιαμεσα ενα Πασχα, κατι Σαββατοκυριακα με μπιχλα καιρο που δεν ηθελα να βγω εξω, αλλα θυσιασα και μερικα ηλιολουστα Σαββατα γιατι θελω να τελειωνω με αυτο. Σημερα την ολοκληρωσα και ειμαι πολυ χαρουμενη για αυτο. Μενει να την δει η καθηγητρια μου και να μου πει αν ειναι οκ ή αν χρειαζεται να σβησω κατι και να γραψω κατι αλλο. Συνεβει αυτο την προηγουμενη εβδομαδα. Αναγκαστικα να σβησω 1000 λεξεις και να τις ξανααναπληρωσω γραφοντας κατι αλλο (αλλιως θα ειχα τελειωσει απο την προηγουμενη εβδομαδα). Ελπζω να μην ξανασυμβει Εμενα παντως μου αρεσει παρα πολυ και αν θα με βαθμολογουσα θα μου εβαζα  αυστηρα Α. Το οτι στα γεραματα μου θα εγραφα εκθεση (διπλωματικη οπως θελετε πεστε το) ακαδημαικου τυπου (ναι, ναι δεν ειναι παιξε γελασε) ΣΤΑ ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ουτε που το περιμενα να μου συμβει. Μεχρι τωρα ολες μου οι εργασιες εχουν βαθμολογηθει με Β  (με πολυ καλα σχολια απο κατω) που κατα την καθηγητρια μου σημαινει πολυ καλη βαθμολογια γιατι δεν εχει δωσει ποτε Α. Βεβαια δεν την ρωτησαμε αν ειναι τοσο αυστηρη και στην τελικη εργασια. Προφανως θα ειναι γιατι αυτη θα κρινει το πτυχιο. Παντως μεχρι τωρα εχω ακολουθησει ολους τους τεχνικους κανονες της. Το ποσες λεξεις θα εχει η καθε παραγραφος,  τις αποστασεις, την αναπτυξη της και το argumentation. Δεν το κανω για τον βαθμο, αλλα γιατι ειμαι τελειομανης. Και γιατι θελω να ειναι ωραια. Πεσαμε στην περιπτωση.  Αλλωστε μετα την παραδωση της εργασιας θα ακολουθησει προφορικη εξεταση πανω στην εργασια μου και αυτη θα κρινει τον βαθμο που θα παρω. Και Β πχ να μου δωσει  (λεμε τωρα) μπορει η προφορικη εξεταση να μου ανεβασει τον βαθμο. Το προφορικο το θεωρω πιο δυσκολο παντως (γραφω καλυτερα απο οτι μιλαω), αλλα για αυτο θα αγχωθω μετα τις 2 Ιουνιου.  Και για να σας δωσω να καταλαβαιτε τι εχω κανει σας βαζω μια φωτογραφια απο τα βιβλια που χρησιμοποιησα για να την γραψω. 12 ττον αριθμο
  • Upcoming Events

    No upcoming events found
  • Today's Birthdays

    1. daffis155
      daffis155
      (26 years old)
    2. snowwalker
      snowwalker
      (30 years old)
    3. thanasissin
      thanasissin
      (45 years old)
  • Who is online

  • Forum Statistics

    • Total Topics
      17,320
    • Total Posts
      460,864
  • Member Statistics

    • Total Members
      10,740
    • Most Online
      1,823

    Newest Member
    Robertgaila
    Joined
×
×
  • Create New...